Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [V Kolejka] WISŁA Kraków - LECHIA Gdańsk, 16 sierpnia, godz. 18:00. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9507)

WISŁAZWE 14.08.2015 19:13

[V Kolejka] WISŁA Kraków - LECHIA Gdańsk, 16 sierpnia, godz. 18:00.
 







Nasza przygoda w pucharze Polski tak jak szybko się zaczęła tak samo szybko się skończyła. Czas skupić się tylko i wyłącznie na rozgrywkach ligowych i z nich postarać się wywalczyć awans do europejskich pucharów o ile jest w ogóle taki plan.







Już w najbliższą niedzielę na stadionie im. Henryka Reymana rozegrany zostanie mecz przyjaźni pomiędzy krakowską Wisłą a Lechią Gdańsk, O ile na boisku nie będzie za pewne sentymentów to na trybunach zapowiada się prawdziwe święto. Piękna pogoda, wspólny doping dla obu klubów - nie może Cię zabraknąć tego dnia pod najlepszym adresem w mieście!
Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję z braterskiego pojedynku przeprowadzi stacja Canal+ a rozjemcą spotkania będzie Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.






Historia spotkań pomiędzy Wisłą Kraków a Lechią Gdańsk:



Sezon 2007/08 – brak spotkań.

Sezon 2008/09

15 listopada 2008, 18:15, Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 3:0, Patryk Małecki 69 (k), Paweł Brożek 72, 78(k)

Sezon 2009/10

20 marca 2010, 16:00, Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 3:0, Marcelo 65, Tomáš Jirsák 86, Rafał Boguski 87.

Sezon 2010/11

23 października 2010, 18: 15, Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 5: 2, Patryk Małecki 30, Radosław Sobolewski 46, Paweł Brożek 67 (k), Andraž Kirm 69, 83 - Krzysztof Bąk 11, Tomasz Dawidowski 82.


Sezon 2011/12

27 sierpnia 2011, 18: 00, Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 0: 1, Piotr Wiśniewski 54.

Sezon 2012/13

22 września 2012, 18: 00, Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 1: 0, Cwetan Genkow 16.

Sezon 2013/14:
24 września 2013, 20: 30, Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 3: 0, Michał Chrapek 70, Paweł Brożek 76,90.








Wieści z Biało-zielonego Gdańska.





Aktualnie gdańszczanie plasują się 14 pozycji w ekstraklasie i jako jeden z nielicznych klubów nie posmakowali jeszcze zwycięstwa w bieżącym sezonie. Wydawać by się mogło, więc, że pozycja Jerzego Brzęczka jest coraz bardziej zagrożona. Wśród ewentualnych następców wymienia się m.in. Dariusza Wdowczyka. Czas pokaże czy dziennikarskie źródła i tym razem mają rację.

Trzeba uczciwie przyznać, że oglądając mecze naszych braci z Gdańska trudno doszukiwać się jakiegoś wypracowanego stylu, który charakteryzowałby drużynę Brzęczka. Forma Lechii jest wielką niewiadomą, być może środowe wysokie zwycięstwo w rozgrywkach pucharowych obudzi na nowo zespół Lechii i ta seryjnie zacznie zdobywać punkty i piąć się w ligowej tabeli.

Wpływ na wyniki zespołu może mieć również niejasna sytuacja w zarządzie gdańskiego klubu. Coraz częściej słyszy się głosy, że Lechia jest tylko przykrywką dla niemieckiego inwestora. W dziwnych okolicznościach klub opuścił Antonio Colak, który w poprzednim sezonie był motorem napędowym Lechii, niektórzy zawodnicy zostali przesunięci do rezerw a jeszcze inni przedłużyli kontrakty, co ponoć miało pozytywnie wpłynąć na kieszeń m.in. Mariusza Piekarskiego. Ile w tym prawdy? Tego chyba nie wiedzą nawet w samym Gdańsku. Ale przyznać trzeba, że niektóre ruchy są mało zrozumiałe dla fanów Biało-zielonych.






Lechia pod lupą TWSD.





Czas przyjrzeć się zawodnikom występującym w Lechii, którzy są znaczącymi postaciami swojego zespołu. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście reżyser akcji ofensywnych Sebastian Mila, który jednak daleki jest od idealnej formy i nie imponuje już tak skutecznością i asystami jak w zeszłym sezonie. Kolejnymi ważnymi ogniwami są Ariel Borysiuk, Jakub Wawrzyniak oraz Grzegorz Wojtkowiak. Do składu Lechii mocno pukają Michał Mak, Grzegorz Kuświk - którzy przybyli do drużyny przed rozpoczęciem obecnego sezonu i z biegiem czasu mają zajmować w niej miejsce w pierwszym składzie. Dostępu do bramki strzeże młody Chorwat Marko Marić, który do tej pory tylko raz zachował czyste konto.






Wieści z Grodu Kraka.





Wiślacy do niedzielnego pojedynku przygotowują się w swojej bazie treningowej w Myślenicach. Przygotowania poprzedził mecz pucharu Polski z Ruchem Chorzów - niestety Biała Gwiazda nie sprostała rywalowi przegrywając 2:1 i odpadła z turnieju już na początku.
W czwartkowym meczu trener Moskal nie mógł skorzystać z kilku podstawowych piłkarzy, którzy narzekali an lekkie urazy, lub starano się gospodarować ich siłami. No tak w sumie jesteśmy w środku meczącego sezonu i w ciągu 30 dni rozegramy raptem 6 spotkań, więc ciężko pogodzić mecze ekstraklasowe z pucharowymi. Jednak to nie czas i miejsce, aby dłużej rozwodzić się na decyzjami personalnymi trenera Moskala.

Czwartkowy mecz pokazał, że Radosław Cierzniak nie powinien się obawiać konkurencji w osobie Michała Buchalika, bo do jego postawy było wiele zastrzeżeń po ostatnim gwizdku. Podczas spotkania można było przyjrzeć się postawie Michała Czekaja i Krystiana Kujawy, którzy tworzyli tego dnia duet środkowych obrońców. Myślę, że dla trenera Moskala była to dobra lekcja, na kogo może liczyć a kogo wysłać do III ligowych rezerw.

Z dobrej strony pokazał się Grzegorz Marszalik, który moim zdaniem powinien stopniowo wchodzić do drużyny Moskala. Trochę dziwi fakt, że szansy pokazania nie dostał Kamil Kuczak, który przed sezonem przedłużył kontrakt z Białą Gwiazdą.





Blokada Brożka.





Paweł Brożek wciąż nie może strzelić bramki w ligowym spotkaniu, ostatnio ta sztuka udała mu się 9 maja w meczu z Górnikiem Zabrze.. Więc trzeba przyznać, że najlepszy snajper Wisły już jakiś czas czeka na kolejne trafienie.
Mam nadzieję, że w najbliższym w meczu Paweł w końcu się przełamię i odnajdzie drogę do bramki przeciwników.





Wejść z piłką do bramki.. Czyli krakowska piłka aż za bardzo.

Niestety, piłkarze Wisły chyba za bardzo wzięli sobie do serca słowa o krakowskiej piłce. Owszem rozgrywanie akcji w niektórych momentach wygląda naprawdę ładnie i przyjemnie się to ogląda, jednak, kiedy zawodnicy dochodzą do pola karnego zaczyna się katorga. Nikt nie wie, co ma zrobić z piłką i z chęcią szukałby następnego podania, często jednak kończy się to na nieudolnej stracie piłki i kontrze. W naszych zawodnikach chyba nikt nie wyrobił nawyku strzelania z dystansu, oprócz Mączyńskiego ciężko znaleźć inne przykłady choćby prób takich strzałów (być może są to pojedyncze przypadki, ale ja osobiście nie pamiętam zbyt wielu) a jak wiadomo, brak strzałów to brak okazji dla bramkarza rywala na popełnienie błędu, na dobicie strzału z bliższej odległości.



Terminarz V kolejki Ekstraklasy:

14 sierpnia (piątek)

18:00 Korona Kielce - Cracovia
20:30 Zagłębie Lubin - Lech Poznań

15 sierpnia (sobota)

15:30 Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze
18:00 Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław
20:30 Piast Gliwice - Legia Warszawa

16 sierpnia (niedziela)

15:30 Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
18:00 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk

17 sierpnia (poniedziałek)

18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin

dynek.pl 14.08.2015 20:38

Fajnie by było jakbyśmy w jakiś sposób zaprotestowai przeciwko odpuszczeniu po raz kolejny Pucharu Polski.

Patrvk 14.08.2015 20:47

Boje się że nie ma takich planów,

rafkur 14.08.2015 20:53

Ten mecz chyba nieźle zobrazował jakich mamy zmienników więc polecam chwilę zastanowienia nad wariantem, że po meczu w Chorzowie albo kolejnym pucharowym do końca rundy wypada nam np Gumiś.
Do pewnej pierwszej "ósemki" daleka droga i puchar tradycyjnie jest nam potrzebny jak k... majtki.
To nie jest minimalizm - to jest realizm. Smutne ale prawdziwe...
Skupmy się na pokonaniu słabej Lechii a nie na marzeniach o pucharze.

bonawentura 14.08.2015 21:39

Wiadomo ile osób kupiło już bilety?

AntyMod 14.08.2015 22:21

naprawde mysliliscie ze pogramy w Pucharze Polski ?? z taka kadra ???? ale z Was jajcarze ... co do meczu z Lechia .....typuje remis dwoch slabych druzy ..... chcialbym zeby ta szmata mandziara sie pojawil na stadionie ...... mysle ze " krolowie remisow' mnie nie zaskocza niczym - obstawiam 0-0 albo -1-1

s1mone 14.08.2015 22:43

Ja tam generalnie zawsze miałem wy*ebane na puchar :D Znaczy wiadomo, fajna sprawa zajść dalej, czy zagrać w finale / zdobyć go, ale nigdy nie był on dla mnie nawet w połowie tak ważny jak liga i nigdy nie będzie :)

Co do samego meczu :
Ja proponuje znowu zgolić kolegów z Gdańska. Szybkie 3:0 bez mydełka by było w sam raz, żeby osłodzić mi rzucanie fajek ;))

Wojtas 14.08.2015 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1410932)
Ja tam generalnie zawsze miałem wy*ebane na puchar :D Znaczy wiadomo, fajna sprawa zajść dalej, czy zagrać w finale / zdobyć go, ale nigdy nie był on dla mnie nawet w połowie tak ważny jak liga i nigdy nie będzie :)

Co do samego meczu :
Ja proponuje znowu zgolić kolegów z Gdańska. Szybkie 3:0 bez mydełka by było w sam raz, żeby osłodzić mi rzucanie fajek ;))



Puchar Polski to tradycja,historia

to nie jest Puchar o Złote Gacie tylko prestizowa impreza,ktorą notorycznie olewamy i ignorujemy,bo nie mamy "skladu"

zenujące sa juz te tlumaczenia ,ale ok mleko juz sie rozlało


zatem skoro bedą wypoczeci ,itd to z Lechią oczekujemy zwyciestwa.

dynek.pl 15.08.2015 08:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1410919)
Ten mecz chyba nieźle zobrazował jakich mamy zmienników więc polecam chwilę zastanowienia nad wariantem, że po meczu w Chorzowie albo kolejnym pucharowym do końca rundy wypada nam np Gumiś.
Do pewnej pierwszej "ósemki" daleka droga i puchar tradycyjnie jest nam potrzebny jak k... majtki.
To nie jest minimalizm - to jest realizm. Smutne ale prawdziwe...

Idiotyczne podejscie. Rownie dobrze Guzmics czy Glowacki moga wlasnie w meczu z Lechia wypasc do konca sezonu.
Z takim podejsciem to nie powinno sie z domu wychodzic bo moze sie cos stac.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1410932)
Ja tam generalnie zawsze miałem wy*ebane na puchar :D Znaczy wiadomo, fajna sprawa zajść dalej, czy zagrać w finale / zdobyć go, ale nigdy nie był on dla mnie nawet w połowie tak ważny jak liga i nigdy nie będzie :)

Nie no wiadomo, zajac 6 czy 7 mniejsce w grupie mistrzowskiej to jest prestiż, a nie jakiś tam puchar.

Robbie92 15.08.2015 09:01

Większość drużyn wystawia nominalnie słabszy skład na puchar niż na ligę (mówię o Polsce, w Anglii to se mają po prawie 30tu zawodników w kadrach, wspominał o tym Probierz),
my wystawiliśmy słabszy skład i.. pokazali co aktualnie potrafią.. Jeszcze dwa miesiące temu martwiliśmy się w ogóle o naszą jako tako egzystencję na średnim poziomie ligowym,
a teraz jest całkiem okey początek ligi, taki Mąka wchodzi i rusza gra. Popović, Cywka sami widzieliście.. Kujawa ma jeszcze czas, niech dostaje czasem szansę( np. pauza Głowackiego lub Gumisia za kartki)..
Jović póki co wzór.. Buchalik to Buchalik, typowy ligowy średniak, Cierzniak wybronił remis na Legii (sytuacja sam na sam Nikolica)..
Zero pretensji mam do Moskala, póki co liga go broni i czasem mam wrażenie jakby ktoś chciał żeby mu nie wyszło by móc oświecić p.Kazika..
Niedziela Wisła - Lechia, najlepsi typerzy tego forum obstawiają 2:1, mam nadzieję że uznali tak wbrew zasadzie "obstawiam na drużynę której kibicuję"
czyli serca ważniejsze od mózgu heh.. Jak zagramy jak z Legią bądź Lechem, jestem spokojny o wynik.

Ogryzek 15.08.2015 09:04

Skoro z pucharem odwaliliśmy typową żenada jak w ostatnich sezonach, to teraz nie ma wymówki - tylko 3 punkty z Lechią. Tego oczekuję.

Robbie92 15.08.2015 09:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1410956)
Skoro z pucharem odwaliliśmy typową żenada jak w ostatnich sezonach, to teraz nie ma wymówki - tylko 3 punkty z Lechią. Tego oczekuję.

A jak nie wygrają obrazisz się?.. Bardzo możliwe że nie wygrają przynajmniej wg bukmacherów,
Wisła 2.5 Lechia 2.8, skoro jesteś taki pewny proponuję za grubo obstawić :lol:

Zostało nam jeszcze masę meczów, niepotrzebna ta zbytnia presja na wynik.. Oczekuję jedynie dobrej organizacji gry, a wynik to kwestia w naszym wypadku głównie skuteczności, np.bramka otwierająca z Lechem 100% fartowna, ale fartowi zawsze trzeba pomóc i tylko lub aż tego jutro oczekuję.

Ajax 15.08.2015 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1410935)
Puchar Polski to tradycja,historia

to nie jest Puchar o Złote Gacie tylko prestizowa impreza,ktorą notorycznie olewamy i ignorujemy,bo nie mamy "skladu"

zenujące sa juz te tlumaczenia ,ale ok mleko juz sie rozlało


zatem skoro bedą wypoczeci ,itd to z Lechią oczekujemy zwyciestwa.

Z Lechią będzie kopanina i remis albo porażka;)

Drozd 15.08.2015 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1410961)
Z Lechią będzie kopanina i remis albo porażka;)

A będziesz szczekał pod stołem jak wygramy? Bo za takie durne pieprzenie powinien przysługiwać kop w dupe...

Biadoliłeś na zapas, przypieprzałeś się do Moskala zanim zaczęliśmy grać, a teraz zamiast taktycznie zamilknąć to dalej bredzisz.

Ogryzek 15.08.2015 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robbie92 (Post 1410960)
A jak nie wygrają obrazisz się?.. Bardzo możliwe że nie wygrają przynajmniej wg bukmacherów,
Wisła 2.5 Lechia 2.8, skoro jesteś taki pewny proponuję za grubo obstawić :lol:

Zostało nam jeszcze masę meczów, niepotrzebna ta zbytnia presja na wynik.. Oczekuję jedynie dobrej organizacji gry, a wynik to kwestia w naszym wypadku głównie skuteczności, np.bramka otwierająca z Lechem 100% fartowna, ale fartowi zawsze trzeba pomóc i tylko lub aż tego jutro oczekuję.

To nie presja na wynik - tylko w....ienie po olaniu PP. Nie załapałeś?

Drozd 15.08.2015 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1410935)
Puchar Polski to tradycja,historia

to nie jest Puchar o Złote Gacie tylko prestizowa impreza,ktorą notorycznie olewamy i ignorujemy,bo nie mamy "skladu"

zenujące sa juz te tlumaczenia ,ale ok mleko juz sie rozlało


zatem skoro bedą wypoczeci ,itd to z Lechią oczekujemy zwyciestwa.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1410967)
To nie presja na wynik - tylko w....ienie po olaniu PP. Nie załapałeś?

A kto Ci powiedział, że olewamy? Co to za brednie, zwyczajnie nie ma kto grać, zwłaszcza jeżeli chodzi o bramkę i obronę. Chcieliśmy wygrać tym co mamy, przez brak skuteczności i dziurawe tyły przegraliśmy, tylko w pustej głowie mógł się pojawić pomysł że ktoś coś odpuszczał.

Natomiast co do oczekiwań przed meczem z Lechią. Miesiąc temu byli tacy, którzy z Lechii robili Barcelone a nas typowali do spadku. Nagle od spadkowicza oczekuje się wygranej z Barceloną? Komu to zawdzięczamy taką metamorfozę?

Robbie92 15.08.2015 10:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1410967)
To nie presja na wynik - tylko w....ienie po olaniu PP. Nie załapałeś?

Wkur...bym się tylko gdyby zagrali fatalnie, bez pomysłu, jak w Chorzowie nasza rezerwowa pomoc + Crivellaro.. Albo stracili bramkę jak z Pogonią w rundzie mistrzowskiej.. To zawsze mocno łamie morale.. Z drugiej strony dziwi mnie takie postawienie sprawy przez bukmacherów, Lechia we Wrocławiu słabiutko, Wisła w Warszawie solidnie i bądź tu mądry.. :P

PiVoSH92 15.08.2015 10:10

W kontekscie tego meczu najbardziej martwi brak lewego obrońcy - Sadlok wiadomo, Burliga pod formą i nie na swojej pozycji, ktoś jeszcze? Przecież ostatnio Burego objeżdżał byle Gigołajew, jak stanie naprzeciwko takiego Nazario albo Makuszewskiego to się do grudnia nie odkręci... Patrząc na to, na jakim poziomie gra teraz Mraz (nie jakimś wysokim, ale wciąż dużo lepiej od Burego) szkoda, że go u nas nie ma - wymagań finansowych Bóg wie jakich pewnie nie miał.

Ogryzek 15.08.2015 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1410969)
A kto Ci powiedział, że olewamy? Co to za brednie, zwyczajnie nie ma kto grać, zwłaszcza jeżeli chodzi o bramkę i obronę. Chcieliśmy wygrać tym co mamy, przez brak skuteczności i dziurawe tyły przegraliśmy, tylko w pustej głowie mógł się pojawić pomysł że ktoś coś odpuszczał.

Natomiast co do oczekiwań przed meczem z Lechią. Miesiąc temu byli tacy, którzy z Lechii robili Barcelone a nas typowali do spadku. Nagle od spadkowicza oczekuje się wygranej z Barceloną? Komu to zawdzięczamy taką metamorfozę?


Olaliśmy - bo kluczowe pozycje 2 środkowych obrońców - i gra Kujawa i Czekaj. Do tego "przemęczony" Cierzniak odpoczywa. (Czym bramkarz był przemęczony? 4 meczami w lidze?)

Gdyby Kujawa zagrał obok Głowackiego albo Guzmica - gra wyglądałaby inaczej. Chcesz wierzyć w bajki, to wierz. Wiadomo przecież że nie mogliśmy odwalić Smudy i wystawić samych juniorów.

Ajax 15.08.2015 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1410966)
A będziesz szczekał pod stołem jak wygramy? Bo za takie durne pieprzenie powinien przysługiwać kop w dupe...

Biadoliłeś na zapas, przypieprzałeś się do Moskala zanim zaczęliśmy grać, a teraz zamiast taktycznie zamilknąć to dalej bredzisz.

Weź się chłopie ogarnij, jakieś leki przyjmij czy coś?
Może jakaś ziołowa herbatka bo w łepetynie się gotuje a i upały nie pomagają.

Ja rozumiem, że matematyka jest bardzo trudna szczególnie jeśli w grę wchodzi zakres powyżej 10 ale Moskal prowadzi tę drużynę już od jakiegoś czasu i ma aż 4 zwycięstwa.

Najbardziej bawi mi to że Tobie podobni jak Smuda olał puchary wieszali na nim psy. Ale jak Moskal olał to już szukamy wytłumaczeń i przemęczonego Cierzniaka.

Naprawdę bardzo bym chciał, żeby drużyna zaczęła wygrywać. Może do końca rundy będzie 5 i 6 zwycięstwo. Na wyniki w rundzie jesiennej takie jak za Smudy nie ma co liczyć niestety.

Drozd 15.08.2015 10:55

Buchachacha Moskal nigdy nie przegra pięciu meczów z rzędu więc skończ bredzić i powiedz czy będziesz szczekał jak wygramy z Lechią czy pozostawisz sobie zamiast gęby cholewę

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1410972)
Olaliśmy - bo kluczowe pozycje 2 środkowych obrońców - i gra Kujawa i Czekaj. Do tego "przemęczony" Cierzniak odpoczywa. (Czym bramkarz był przemęczony? 4 meczami w lidze?)

Gdyby Kujawa zagrał obok Głowackiego albo Guzmica - gra wyglądałaby inaczej. Chcesz wierzyć w bajki, to wierz. Wiadomo przecież że nie mogliśmy odwalić Smudy i wystawić samych juniorów.

Guzmic ma jakiś uraz, a głowa ma 36 lat i nie da rady trzymać obrony grając co trzy dni. Liga jest ważniejsza, ale to nie znaczy, że puchar ktoś odpuścił.

Co do bramkarza, Moskal musiał go wpuścić w jakimś meczu bo zaraz zaczęło by się kwękanie, że Buchalik już zdrowy, a nie dostaje szansy itp. bzdury. Dokładnie z tego samego powodu w pierwszym meczu pierwszy plac dostali wszyscy nowi, żeby potem nie było fochów. Buchalik zagrał, zaprezentował się jak zwykle i teraz może spokojnie zasiąść patrzeć i uczyć się, a nie myśleć o pierwszym składzie.

Mimo eksperymentalnej obrony gdyby z przodu strzelali nie musielibyśmy przegrać, dlatego moim zdaniem pisanie o odpuszczaniu to pobożne życzenia, zwyczajnie na tyle nas stać...

El'kabat 15.08.2015 11:11

Dobra .... już z tym pucharem, było minęło.

3 pkt potrzeba nam jak tlenu. Mnie osobiście najbardziej cieszy forma Jovicia, bez tego niskiego gościa zapierdalającego po prawym skrzydle, nasza ofensywa traci 50%. Dziki tez dawno już nie ustrzelił czegoś z daleka, może w końcu odpali.

3-1 dla Wisełki

Ogryzek 15.08.2015 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1410982)
Buchachacha Moskal nigdy nie przegra pięciu meczów z rzędu więc skończ bredzić i powiedz czy będziesz szczekał jak wygramy z Lechią czy pozostawisz sobie zamiast gęby cholewę

To do mnie? Nic takiego nie pisałem.
Nie pomyliło ci się coś?

wislakrakow124 15.08.2015 11:28

Gra Jovica od samego poczatku mi sie podobala. Widac ze czuje sie coraz pewniej i gra lepiej. Lechia jesli bedzie grac tak jak ze Slaskiem to powinnismy zgarnac 3 punkty. Tylko ze ta nasza ekstraklasa potrafi zaskakiwac.

Rustin 15.08.2015 11:50

Zapowiada się typowy pod wodzą Moskala wynik, czyli remis. Każdy inny wynik będzie sensacją. Mam nadzieję, że występ Buchalika to był taki jednorazowy wyskok, a nie próba jego przywrócenia na stałe.

Drozd 15.08.2015 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1410986)
To do mnie? Nic takiego nie pisałem.
Nie pomyliło ci się coś?

Gdyby było pod Twoim wpisem to mógłbyś się zastanawiać, a tak to nie było do Ciebie...

Patryko 15.08.2015 16:54

Wypadałoby w tym meczu przybić gwóźdź do mandziarowej trumny. Taki solidny.

Biorąc pod uwagę formę pierwszych jedenastek :D obu zespołów, nie może zdarzyć się nic innego poza zwycięstwem Wisły. Obstawiam 2-0.

s1mone 15.08.2015 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1410952)
Nie no wiadomo, zajac 6 czy 7 mniejsce w grupie mistrzowskiej to jest prestiż, a nie jakiś tam puchar.

Ja wcale nie uważałem miejsc Wisły w poprzednich sezonach za prestiż. Raczej za wynik poniżej możliwości. Pierwsza trójka się nam należy i tyle, każdy wynik gorszy to żaden prestiż ani sukces tylko lipa. Puchar polski to jest miły dodatek, ale nic więcej. Może trochę połechtać ego, ale jakby nawet Wisła go wygrała ale znów zajęła lipne miejsce to wcale bym nie był zadowolony z sezonu.

ABGwislakABG 15.08.2015 17:09

Biorąc pod uwagę wynik w PP i formę Lechii innego rezultatu niż zwycięstwo nie przewiduję.

rafkur 15.08.2015 19:30

Zająć 6 czy 7 miejsce to nie srać po gaciach na wiosnę. Tylko tyle albo aż tyle. Wielu widać dalej żyje przeszłością.

Drozd 15.08.2015 20:29

Wygrywamy z mistrzem, remisujemy pechowo na Legii, a niektórzy modlą się o 6 miejsce żeby nie srać po gaciach na wiosnę. Cóż za pie....ony minimalizm. To jest pokłosie takich wynalazków jak Probierz czy Smuda na posadzie trenera... i choć ich już nie ma, niektórzy dalej żyją przeszłością...

St Yabol 15.08.2015 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1411028)
To jest pokłosie takich wynalazków jak Probierz czy Smuda na posadzie trenera... i choć ich już nie ma, niektórzy dalej żyją przeszłością...

Smuda jest nadal ;)

arti 15.08.2015 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1411028)
Wygrywamy z mistrzem, remisujemy pechowo na Legii, a niektórzy modlą się o 6 miejsce żeby nie srać po gaciach na wiosnę. Cóż za pie....ony minimalizm. To jest pokłosie takich wynalazków jak Probierz czy Smuda na posadzie trenera... i choć ich już nie ma, niektórzy dalej żyją przeszłością...

I dostajemy z Ruchem w pp..
Niestety z jakością i efektywnością gry bywa bardzo różnie więc o wiele za wcześnie na fanfary. A jakich mamy rezerwowych (którzy wcześniej czy później będą musieli grać) pokazał mecz z Ruchem.

fialo 15.08.2015 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1411026)
Zająć 6 czy 7 miejsce to nie srać po gaciach na wiosnę. Tylko tyle albo aż tyle. Wielu widać dalej żyje przeszłością.

Dokładnie.

Niektórzy dalej myślą, że jesteśmy silni. Nieprawda, silni to byliśmy 10 lat temu, teraz musimy po prostu przetrwać w tej lidze. Zajęcie 7mego miejsca z jednym 32 letnim napastnikiem w kadrze to będzie jak wygranie tej ligi. Zejdźcie na ziemię. Nasz potencjał kadrowy to 12-13 miejsce, jak wskoczymy do 8 będzie kozacko naprawdę. Jutro remis z silną kadrowo Lechią będzie doskonały.

Wszyscy na mecz!

s1mone 15.08.2015 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1411039)
Nasz potencjał kadrowy to 12-13 miejsce, jak wskoczymy do 8 będzie kozacko naprawdę. Jutro remis z silną kadrowo Lechią będzie doskonały.

To jest chyba największa brednia jaką tu ostatnio czytałem, a konkurencja jest naprawdę spora...

Kozacko to będzie jak znajdziemy się w trójce, wszystko co poniżej nie zmieni nic w naszej sytuacji (no chyba, że faktycznie wylądujemy poza 8, LOL).

:))

fialo 15.08.2015 22:56

Człowieku nie każdy jest takim błaznem, że widzi w tych średnich piłkarzach mistrzów Polski czy TOP 3. To wszystko są średni piłkarze bez mentalności zwycięzców, grający na czas przy remisach. I tyle. 4 mecze wygrane na 20. Możesz w każdym poście się masturbować jacy oni nie są wielcy, ale fakty są takie, że to jest dolna połówka tabeli. Faktów nie oszukasz. 4/20. Ale ok. Są zajebiści. Właśnie przejebali z Ruchem Chorzów, który w składzie ma same odpady + nieopierzone anonimy. A w dodatku pojawiają się sugestie, że ten mecz sprzedali. Były lata tłuste, teraz są chude.

Get used to it. Cycle of life.

Najbardziej boli, że od drużyny odwrócil się kibice i z tego co wiem ty na mecze też nie chodzisz. 7 tysięcy sprzedanych biletów. Wstyd.

Drozd 16.08.2015 09:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1411038)
I dostajemy z Ruchem w pp..
Niestety z jakością i efektywnością gry bywa bardzo różnie więc o wiele za wcześnie na fanfary. A jakich mamy rezerwowych (którzy wcześniej czy później będą musieli grać) pokazał mecz z Ruchem.

Barcelona dostała czwórkę i co z tego, też ma się bronić przed spadkiem? Ważne, że mamy trenera z wizją rozwoju, normalnego prezesa i brak gwiazdek w szatni. Ci sami co teraz marudzą i modlą się o szóste miejsce miesiąc temu wróżyli katastrofę i co z tego się sprawdziło? Nic, ale to nie przeszkadza dalej lamentować, mam tylko nadzieję ze nasi nie czytają tych kretynizmów.

I nikt tu nie mówi o fanfarach tylko, stawianie sobie w dzisiejszej sytuacji celu szóste miejsce to minimalizm śmierdzący Smudą, a tego smrodu nie zniesę


Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1411046)
Człowieku nie każdy jest takim błaznem, że widzi w tych średnich piłkarzach mistrzów Polski czy TOP 3. To wszystko są średni piłkarze bez mentalności zwycięzców, grający na czas przy remisach. I tyle. 4 mecze wygrane na 20. Możesz w każdym poście się masturbować jacy oni nie są wielcy, ale fakty są takie, że to jest dolna połówka tabeli. Faktów nie oszukasz. 4/20. Ale ok. Są zajebiści. Właśnie przejebali z Ruchem Chorzów, który w składzie ma same odpady + nieopierzone anonimy. A w dodatku pojawiają się sugestie, że ten mecz sprzedali. Były lata tłuste, teraz są chude.

Najbardziej boli, że od drużyny odwrócil się kibice i z tego co wiem ty na mecze też nie chodzisz. 7 tysięcy sprzedanych biletów. Wstyd.

Dalej wypisuj te bzdury grajki to będą czytać i na pewno wzbudzi to w nich mentalność zwycięzców. Więc nie pie...ol za przeproszeniem o odwracaniu się kibiców bo lepszy kibic odwrócony niż taki wierny malkontent jak Ty... Tłuste były? A teraz są chude? :) Otrząśnij się, gramy ładną piłkę prowadzimy grę w meczach z mistrzem i wicemistrzem gdyby nie gwiazdeczki których już nie ma statystyka wyników byłaby zupełnie inna, ale o czym byś wtedy biadolił...

ps. sam się przyzwyczajaj do syfu który sobie wkręcasz... sprzedali? Co za pajac...

fialo 16.08.2015 09:34

Pajaca to sobie poszukaj u siebie w domu, nie powinno to zająć dużo czasu.

"Lepszy kibic odwrócony" :D S1mone i reszta .......i dużo głupot ale to przebiło wszystko. Tak sobie teraz tłumaczysz to, że kisisz swoją nawiedzoną dupę w domu jak Wisła gra? To już nie spisek masoński i zamach terrorystyczny na Twoją tożsamość w postaci Karty Kibica? Właśnie przez takich jak Ty, którzy siedzą przed monitorami Wisła jest tam gdzie jest.

Co do meczu w PP poszły absurdalnie duże kwoty z różnych stron świata na over 2.5, było to jedno z najgrubiej granych zdarzeń w tym dniu na świecie. Przypadek? Mnie to daje do myślenia.

Nie chce mi się kłócić z kościołem pt. "jesteśmy zajebiści, mamy świetnych piłkarzy". Spoko, macie prawo do takiej oceny. Ci świetni piłkarze nie wygrywają nawet 25% meczów w jakich grają. W tym sezonie wygrali jeden. Na wyjeździe nie wygrali od roku. Roku, ....a. Jesteśmy najlepsi!

I żeby byla jasność. Nie ma w tym żadnej winy Kazia Moskala. Z drużyny złożonej z przeciętniaków wyciska co się da.

Drozd 16.08.2015 10:12

Jasiu karta kibica to jeden z głównych powodów pustek na stadionie, nie tylko naszym. Dlaczego? Bo kolego w ogólnym mniemaniu kibic to bezmózgi debil i nikt nie ma zamiaru dopisywać się do takiej listy zwłaszcza podając pesel i zdjęcie. Jeżeli tego nie rozumiesz to ja nie mam zamiaru tłumaczyć.

Natomiast lepszy kibic który nie przyjdzie na mecz kiedy drużyna gra kiłę, ale będzie pozytywnym bodźcem kiedy zacznie grać lepiej, niż wiecznie obecny ale również wiecznie niezadowolony. Tym bardziej wartościowy im bardziej umartwiający się chodzeniem na mecze, im bardziej niedające się oglądać tym lepiej.

I wyprzedzając, jeżeli myślisz, że prawdziwy kibic chodzi na mecze dopingować, a nie oglądać mecz to serdecznie współczuję...

fialo 16.08.2015 10:34

A dowód osobisty masz? Prawo jazdy? Tam też musisz podać PESEL i zdjęcie, cóż za pech.

"Lepszy kibic, który nie chodzi na mecz, niż ten który chodzi"

Cóż, ja nie jestem w stanie niestety ciągnąć tej dyskusji dalej bo tu trzeba specjalisty, ale poratuje Cię przydatnym linkiem. Pomoże ci rozwiązać swoje problemy, nie musisz dziękować.

https://babinski.pl/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl