Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [II kolejka] DERBY KRAKOWA! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9498)

WISŁAZWE 21.07.2015 21:07

[II kolejka] DERBY KRAKOWA!
 
Organizatorzy rozgrywek nie kazali zbyt długo czekać kibicom Wisły Kraków na najważniejszy mecz w sezonie. Już w najbliższy piątek Biała Gwiazda zmierzy swoje siły z odwiecznym wrogiem i ku zdziwieniu internetowych kibiców to nie będzie mecz z Legią Warszawa.. Tylko DERBY KRAKOWA, jedno z dwóch najważniejszych spotkań w sezonie.

Niestety.. piątkowe Derby na żywo zobaczyć będą mogli tylko fani z podkrakowskich wsi. Fanatycy Białej Gwiazdy zostali ukarani zakazem udziału zorganizowanych grup kibicowskich w najbliższym spotkaniu. Jest to równoznaczne z pustym sektorem gości.


W najbliższym spotkaniu przede wszystkim liczyć będzie się zwycięstwo. Miejmy nadzieję, że Kazimierz Moskal - Wiślak z krwi i kości zmotywuje odpowiednio swoich podopiecznych i nie będziemy zmuszeni oglądać pseudo popisów naszych zawodników jak to miało miejsce w ostatnich Derbach po gorszej stronie Błoń.

Cel na piątek jest prosty - zwycięstwo! Styl oraz forma jego osiągnięcia schodzi na dalszy plan. Sytuacja jest podbramkowa bo trzeba przyznać, że sąsiadka osiągnęła dobrą formę, więc nasi zawodnicy, którzy pokazali swoje umiejętności tylko przez pierwsze 30 minut spotkania z Górnikiem Zabrze będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich możliwości!


Zapraszam do dyskusji!



TYLKO ZWYCIĘSTWO, NA DERBACH TYLKO ZWYCIĘSTWO!

!!IRIVER!! 21.07.2015 21:41

Jazda z ....ami i tyle!

Kac 21.07.2015 22:02

Judasze są pewni siebie jak nigdy i pompują balonik, dlatego pie*dolniemy ich lekką ręką :D

Patryko 21.07.2015 22:24

To musi być komplet punktów, oby tylko nie było takiej sauny jak z Górnikiem.
Szkoda, że Moskal pewnie nie będzie mógł skorzystać z usług DG77 (a już na pewno nie w pełnym wymiarze czasowym, jeśli w ogóle wróci do tego czasu), mam wrażenie że przy obecnym środku pola mógłby sobie pozwolić na dużo ofensywniejszą grę (mniej powrotów).

hide 21.07.2015 22:52

Nasza druga linia musi zagrać o kilka poziomów lepiej niż w meczu z Górnikiem jeśli chcemy myśleć o dobrym wyniku. Od gry naszych pomocników będzie zależał wynik spotkania. W meczu z Lechią oprócz przypadkowego gola z rzutu rożnego, (rakels ewidentnie chciał strzelać i nietrafił czysto w piłkę, która trafiła do polczaka) i strzału kapustki sąsiadka nie zagroziła bramce Lechii. Jeśli chodzi o rożne i stałe fragmenty gry nie powinniśmy mieć tyle problemów bo nie bronimy strefą i jeśli ktoś nie zaśpi to nie powinno być takich sytuacji jak w meczu Lechia-cracovia. Wygrana sąsiadki myślę, że nam pomoże, balonik mają mega napompowany, miejmy nadzieję, że to ich zgubi. Ich najsłabszą formacją wg. mnie jest obrona, słabe boki obrony i drewniany sretenovic, jedynie polczak prezentuje poziom dlatego liczę na Popovica,Rafaela a po przerwie na Donalda żeby trochę rozchuśtali tą obronę, jeden gol i sąsiadka zacznie się gubić

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kac (Post 1408453)
Judasze są pewni siebie jak nigdy i pompują balonik, dlatego pie*dolniemy ich lekką ręką :D

AMEN!

ypeeh 22.07.2015 08:31

Jestem dziwnie spokojny o 3 pkt. Wygramy przekonująco.

tommiyacht 22.07.2015 08:41

Bede szczęśliwy z remisu. Sory panowie.

Krav 22.07.2015 08:41

Pejsy są faworytem i to jest fakt - ale jako że to derby i zawsze się rządzą własnymi prawami to mam nadzieję, że wygramy (chociaż przed meczem remis biorę w ciemno - sorry). Chociaż troche mnie martwi nasza gra. Z drugiej strony jako że gramy z klubem o "garbatej doli" to kiedyś ich seria bez porażki musi się skończyć. Oby było to w piątek.

Cytat:

Jestem dziwnie spokojny o 3 pkt. Wygramy przekonująco.
Mam nadzieję, że Ci się sprawdzi, aczkolwiek nie przypominam sobie naszego przekonującego zwycięstwa tam, od momentu ich powrotu do E-Klasy. Nie wiem na jakich przesłankach opierasz swoje sądy, ale ok - daj Boże, żebyś miał rację ;)

fansorina 22.07.2015 08:51

Panie Moskal czas podreperować średnią punktów na mecz bo 1,13 to trochę siara ;) , Paweł też by mógł się przełamać bo 545 minut bez gola, toć to wstyd. :D

ABGwislakABG 22.07.2015 09:01

Boukhari gra?

A tak na poważnie - drugiego allahu akbar nie będzie. Strzelać z dystansu - Cywka, Popović, Crivellaro jak się okazało z poprzedniego meczu. Upatruje szansy w Pilarzu. Byle Cierzniak nie powtórzył wtopy z jego jedynego garbatego meczu.

Prezydentowa 22.07.2015 09:18

Co tu dużo gadać? Rozjebać ich i tyle. Do zera.

63.5 Kg 22.07.2015 09:53

Zrobic zakonnym drugi Grunwald...

silver03 22.07.2015 10:03

Wolę nie pisać co przeczuwam. Mam nadzieje, że się mylę.

dziabong 22.07.2015 10:04

Tu nie ma faworyta. Może i sąsiadka jest w formie, ale pamiętajmy ile to razy My byliśmy w formie, a różnie bywało.
Dlatego wygramy!

AntyMod 22.07.2015 10:13

proponuje kubel zimnej wody , zwlaszcza po tym antyfutbolu piatkowym ...serce kaze wierzyc w niespodzianke a;le rozum podpowiada nie stawiac nawet zlotowki na zwyciestwo ....nadzieja w tym ze parchaci poczuja sie zbyt pewnie i to moze ich zgubic , oby .....

Adenalix 22.07.2015 10:54

Przewaga psychologiczna jest po stronie craxy. Co to oznacza? To, że być może oni pokażą pełnię możliwości, a my nie. Nikt nie wie z nas czy w piątek z Gónikiem Cywka czy Popowić pokazali pełnię swoich mizernych możliwości, czy też drzemią w nich większe możliwości. Każdy z nas jednak wie, że taki Bury na przykład czy Brozio, Głowa potrwafią grać lepiej. Co się okaże w piątek? Jeśli zagramy jak z Zabrzem - przegramy.
Spodziewam się, że paski wyjdą na nas jak na Lechię: wysoko pressingiem, ostro ale nie faul będa nas wybijać z rytmu. Kaziu jest wielkim orędownikiem tiki-taki, więc będziemy chcieli grać w piłkę co moim zdaniem nie będzie możliwe w tym meczu. Jeśli zagramy z takim pomysłem - przegramy. Zaczniemy wówczas grać w ich grę, to będzie ich mecz.
Trzecia rzecz: samotny Brożek z przodu może grać dwa dni bez przerwy i nie strzeli gola. Potrzeba mu wsparcia, formacje muszą grać bliżej siebie. Wyjścia nie ma bo Brożek nie biega, więc musi być pod grą: poklepać z nim nawet tyłęm do bramki żeby był pod grą. Bo jedna celna piłka raz na 15 minut gdy obrońcy są skupieni tylko na nim jest bez sensu.
Wywalić ze składu Jovicia bo to nie jest pomocnik, być gotowym na wprowadzenie z ławki DG77, być gotowym na odważne zmiany jeśli niektózy nie sa w formie, nie czekać ze zmianami do 85 minuty. Uważać na stałe fragmenty gry. A przede wszystkim trzeba mieć pomysł na wysoki pressing. Więcej zespołów będzie znami tak grać więc nasi musza się tego uczyć.
A i tak najważniejsze jest serducho do gry. Nowi piłkarze muszą wiedzieć, że to jest mecz sezonu. Muszą wytrzymać atmosferę, prowokacje i wiedzieć, że to nie jest zwykły mecz (co już zdążył zkaomunikować w prasie Cierzniak).

Cierzniak-Bury,Głowa,Rysiek,Sadlok-Mąka, Crivellaro, Cywka, Popović, Boguś - Brozio. Z ławki DG77, Jankes i trzecia zmiana w 93 minucie na utrzymanie 0-1 :-)
A tak poważnie to remis w ciemno.

domin_czyzyny 22.07.2015 10:56

wszystko co nie będzie porażką brałbym przed meczem w ciemno. Ale oczywiście walczyć, biegać, zapierdalać - takie powinno być motto. Piłkarze powinni wyjść na ich śmierdzący stadion i grać tak, jakby ten mecz decydował o ich życiu.

63.5 Kg 22.07.2015 11:00

Ejjj halo ludzie!!!
Co jest ....a z Wami....

To co myślicie,jakie macie przeczucia czy cos innego to zostawić dla siebie...
Zostawic racjonalne myslenie bo tak w tym przypadku trzeba...
To My jesteśmy WISŁA KRAKÓW...
To my swietowalismy tyle pięknych chwil...
To My kibice cale lata zyjemy dla tego klubu i go napędzamy...

Czas przestać pisać co mysle,co sadze i jak będzie....
Ja spedzilem na tym klubie 23 sezony...
Przychodzilem na niejeden mecz gdzie z góry wiedziałem ze będzie pyta, ze przejebiemy to ale zostawiałem to dla siebie...
Dzisiaj mam już trochę lat ale pamiętam ze gramy z NAJWIEKSZA ....A W POLSCE...

Jazda z nimi....

ABGwislakABG 22.07.2015 11:05

Mam nadzieję, że nasi grajkowie nie prezentują takiego podejścia jak niektórzy userzy. Walczyć, biegać, zapier''lać!

brylant17 22.07.2015 14:13

Wygrać i z 5-0 i pokazać tym ciotom gdzie ich miejsce.Jazda Jazda z ku...ami

ABGwislakABG 22.07.2015 14:51

Ja mam taką teorię - w spotkaniu z Górnikiem graliśmy padakę, nie działo się nic bo to właśnie był trening przed derbami, w których piłkarsko nie dzieje się nic i obie ekipy grają gówno. Górnik okazał się idealnym sparingpartnerem, teraz to wykorzystać przeciw pasiastej dziwce.

Griszka30KR 22.07.2015 15:08

Mam tylko nadzieje,ze Głowacki wyłoży nowym znaczenie słowa DERBY.
W przeciwnym razie niestety może być porażka.

St Yabol 22.07.2015 15:32

Guerrier będzie dopiero jutro, nie ma szans na jego występ w derbach

ABGwislakABG 22.07.2015 15:37

I jutrzejszy czwartek nie wystarczy, żeby iq77 położył się wcześniej spać zamiast chlania wódy w cocomo lub franticu i jebania pozostałości na MS AGH i się zregenerować?

St Yabol 22.07.2015 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1408506)
I jutrzejszy czwartek nie wystarczy, żeby iq77 położył się wcześniej spać zamiast chlania wódy w cocomo lub franticu i jebania pozostałości na MS AGH i się zregenerować?

Moskal twierdzi, że nie :)

http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...ue,nId,1857242

ABGwislakABG 22.07.2015 16:11

Świetnie. Dalej traktujmy ich jako święte krowy. Na szczęście w Poznaniu, Warszawie, Białymstoku ten proceder również jest zauważalny (vide rotacje).

Karherop 22.07.2015 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1408508)
I jutrzejszy czwartek nie wystarczy, żeby iq77 położył się wcześniej spać zamiast chlania wódy w cocomo lub franticu i jebania pozostałości na MS AGH i się zregenerować?
(...)

Świetnie. Dalej traktujmy ich jako święte krowy. Na szczęście w Poznaniu, Warszawie, Białymstoku ten proceder również jest zauważalny (vide rotacje).

A może tak nie dawać komuś miejsca w składzie z urzędu? właśnie dlatego nie powinniśmy tratować zawodników jak gwiazdy i wystawiać bez żadnego przygotowania do meczu.
Co mają sobie myśleć zawodnicy którzy solidnie pracowali przez ostatni miesiąc? przylatuje gwiazda d77 i dostaje miejsce za darmo?

koledze tam dzisiaj mocno dopieściło słońce


Co do samego meczu. Liczy się tylko wygrana, ale obiektywnie rzecz biorąc faworyta w tym meczu nie ma, a jeśli jest to na pewno nie jesteśmy nim my.

bódyń 22.07.2015 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1408508)
Świetnie. Dalej traktujmy ich jako święte krowy. Na szczęście w Poznaniu, Warszawie, Białymstoku ten proceder również jest zauważalny (vide rotacje).

Widze ze forumowy znawca fizjologii. Ale na forum kazdy sie zna na wszystkim i wszystko wie.

El'kabat 22.07.2015 16:55

Nowe grajki niech sobie zakodują w łepetynach, że z tymi ....ami liczą się tylko 3pkt. Żadne granie na remis, sranie się z wybiciem piłki i odstawianie nogi. Porażka jest nie do wytłumaczenia ,a zaufanie ciężkie do nadrobienia u kibiców.


Rozjebać gnój po polu i tyle w temacie.

AS82 22.07.2015 17:02

Sądzę, że trzeba będzie uważać na stałe fragmenty gry , szczególnie rogi , bo pejsy mają raczej przewagę jeśli chodzi o wzrost i mają Covilo.

ABGwislakABG 22.07.2015 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1408509)
A może tak nie dawać komuś miejsca w składzie z urzędu? właśnie dlatego nie powinniśmy tratować zawodników jak gwiazdy i wystawiać bez żadnego przygotowania do meczu.
Co mają sobie myśleć zawodnicy którzy solidnie pracowali przez ostatni miesiąc? przylatuje gwiazda d77 i dostaje miejsce za darmo?

koledze tam dzisiaj mocno dopieściło słońce


Co do samego meczu. Liczy się tylko wygrana, ale obiektywnie rzecz biorąc faworyta w tym meczu nie ma, a jeśli jest to na pewno nie jesteśmy nim my.

Nie słońce przyświeciło, tylko ostatnio to jedynie murzynów można było określać mianem skrzydłowych. Jeden złapał kontuzję na długi czas, drugi to chcąc/ nie chcąc Dziki.

Zawsze można Jovicia na skrzydle wystawić. Tylko rezultatów brak.

I ma to drugą stronę medalu - skoro iq77 miałby z marszu miejsce w składzie, to reszta wzięłaby się bardziej do roboty (wersja fiction, science to odpuszczą. Ale to nie trenera wtedy wina).

Od niektórych można, a nawet TRZEBA wymagać więcej. Każdy ma jakiś status, rolę w drużynie. Ciężką pracą, talentem, determinacją się wybijasz. Jak Ci iq77 po Gold Cupie i kilkunastu h lotu ma lepszą formę od Ciebie, to zapierrrdalasz.

Kocur 22.07.2015 17:23

Zaorać to kartoflisko i rozrzucić na nim ich marzenia jak gnój po polu.

Davss875 22.07.2015 18:23

Jazda z pejsami. Kogo my się mamy bać? Kto tam gra? mamy lepszych piłkarzy, ale jeszcze nie zgranych. Musimy pokazać im miejsce w szeregu. Niech spadają na dół tabeli gdzie ich miejsce. Wygrywamy 3-0 i przestaja ujadac w necie. Wisełko jesteś lepsza, musisz wygrać!!!

heoij 22.07.2015 18:55

Pierwszy raz od wielu lat obawiam się o wynik meczu, ciężko będzie :-/

Oni już zgrani a my dopiero się poznajemy, ale wierzę w zwycięstwo !

PrądnikCz. 22.07.2015 20:22

Żadnych k... remisów w ciemno, TYLKO zwycięstwo! Nieważne jak, byle by były 3 punkty!

Zwitter 22.07.2015 20:42

Jakich to czasów dożyliśmy, że niektórzy remis w derbach biorą w ciemno...

Chciałbym wreszcie żebyśmy na Kałuży zagrali fajny mecz i odnieśli pewne zwycięstwo ale to raczej mało prawdopodobne niestety. Oczywiście jak wymęczymy 1:0 to i tak będę mega szczęśliwy. Ważne 3 punkty, to mogłoby tchnąć dobrego ducha w drużynę, jak za Mamskanta.

Herbi1303 22.07.2015 21:06

nie ma co się nastawiać na dobry mecz bo jak to derby pokazały już nie raz, jest to mecz walki i mega kopanina. Kiedyś dobra żydowska passa musi się skończyć i będzie to w piątek.

wściekłe pięści węża 22.07.2015 21:28

Może to truizm, ale derby naprawdę rządzą się swoimi prawami o czym sami już mieliśmy okazję się przekonać (byliśmy w formie i 0-0, byliśmy w dołku i 3-0 ich pojechaliśmy). Dlatego nie jojczeć tutaj jak to będzie strasznie i oj- joj, tylko w piątek nie bierzemy żadnych jeńców i jedziemy z nimi! Rozdupcamy parchów i przypominamy im gdzie jest ich miejsce w szeregu.

mitmichael 22.07.2015 21:43

Akurat w nieodpowiednim momencie trafiły sie Nam te derby. Nowi gracze, ktorzy musza sie jeszcze docierac ze soba a rywalem druzyna, ktora miała swietna koncowke sezonu i chyba dalej sa w transie (pokonali Lechie ale byli lepszym zespołem). Na szczescie derby to derby wiec 100% mobilizacji i jedziemy z nimi. Myslałem, ze nie dozyjemy czasow w ktorych przed meczem derbowym to zydki beda faworytem

DJ Hazel 22.07.2015 22:15

Jakim k... faworytem ? Naoglądaliście się chyba za dużo nc plus ostatnio. Przypominam tu wszystkim ,że to MY JESTEŚMY WISŁA KRAKÓW i to oni niech się nas boją. Krew mnie zalewa czasem. Derby to derby. Zresztą my mamy lepszych piłkarzy i mam nadzieję,że w tym meczu wszystko się zazębi tak,że potem na odstrzał bierzemy amike ,która myślami będzie przy Basel i legie, która także gra w pucharach i to dla nich jest priorytetem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl