![]() |
[36 kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, 3 czerwca, 20:30
Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia piłkarskiego sezonu. W ostatnim meczu przed własną publicznością Biała gwiazda zmierzy się w meczu przyjaźni ze Śląskiem Wrocław. Spotkanie zaplanowano na środę a pierwszy gwizdek zabrzmi o 20:30. Wisła Kraków ma już tylko iluzoryczne szansę na zajęcie miejsca gwarantującego grę w pucharach europejskich. Aby zająć 4 pozycję koniecznością jest zdobycie w środę trzech punktów i liczenie na potknięcie Lechii w meczu z Legią.. Ale nie będziemy źle życzyć naszym braciom, bo jak widać mają oni wyższe aspirację niż nasi kopacze, którzy robią wszystko, aby zakończyć sezon poza pierwszą czwórką. Inną sprawą jest fakt, że Wiśle w tym momencie puchary są zwyczajnie nie na rękę, finanse klubu raczej nie udźwigną kolejnych wydatków, skoro pieniędzy nie starcza nawet na bieżące wypłaty dla zawodników, czy negocjowanie nowych kontraktów. Do kogo należy lub można mieć pretensję o taki stan rzeczy? To pytanie zadaje sobie wielu kibiców krakowskiego klubu. Wielu znajduję kozła ofiarnego w Robercie Gaszyńskim inni we osobie właściciela klubu. Różnie można to interpretować, pamiętać jednak należy, że rachunek sumienia trzeba zacząć od własnej osoby i swojego zachowania względem ukochanego klubu. Czy ja, jako kibic zrobiłem wszystko, co było w mojej mocy, aby pomóc wydźwignąć klub z finansowej zapaści? Pamiętajcie drodzy kibice – to wy stanowicie siłę tego klubu, to wy jesteście motorem napędowym finansów, takimi małymi udziałowcami w tym klubie. To dzięki waszym zakupom w strefie kibica, kasach biletowych – jest szansa na poprawienie naszych finansów. Nie szukajcie winnych dookoła siebie, nie szukajcie wymówek, usprawiedliwień czy innych podobnych rzeczy. Weźcie sprawy w swoje ręce i kupcie bilet na środowe spotkanie już dziś. Bez względu na to, jakie Wisła osiąga w tym sezonie wyniki, czy gra słabo, fatalnie czy ma zwyczajnie pecha.. Pokażmy, kto tak naprawdę stanowi siłę tego klubu i jak wiele zależy od nas samych.. Wisła Kraków to nie tylko mistrzowskie tytuły, zacięte boje w pucharze UEFA, wyczekiwanie na awans w LE, czy pamiętne ‘’3 minuty od piłkarskiego raju’’ to też te mniej przyjemne chwile, kłopoty z licencją, zadłużenie klubu, pechowe ostatnie minuty, niewykorzystane okazje, przegrane Derby. To wszystko zostaje w nasze pamięci, z klubem jest się na dobre i złe i nie da się wymazać tej złej, przykrej części historii, które przyszło nam ostatnio przeżywać. Nie jesteśmy już hegemonem na krajowym podwórku, nie zastanawiamy się przed meczem z Legią czy Jagiellonią czy do przerwy będziemy już prowadzić 3:0 czy 5:0.. Ten czas minął, ale dzięki wsparciu kibiców może wrócić.. Nie dziś, nie jutro, ale w niedalekiej przyszłości. Niech każdy sobie odpowie na pytanie czy w środowy wieczór zrobi wszystko, aby pojawić się na Reymonta 22. Nie dla Semira Stilicia nie dla Dariusza Dudki. Dla siebie i przede wszystkim dla Wisły! Dla swojego klubu! WSZYSCY NA MECZ! |
Ch.j, dupa i kamieni kupa - wygramy 3-0 :D
|
Śląsk będzie bezradny, też obstawiam 3-0.
|
Pełna zgoda, wygląda na to, że wygramy 3-0.
|
Pewnie remis lub porażka.
|
Cytat:
No. no.. Powiem więcej. Pewnie remis lub porażka LUB zwycięstwo.. ;) Albo pewnie albo lub. |
Niestety doszło to tego, że wynik meczu trzeba rozpatrywać z punktu widzenia tego, której drużynie bardziej zależy na tym żeby NIE zagrać w LE. Śmierdzi remisem.
|
3:0 to minimum
|
Nie można zagrac taktyka 4 4 2?
Buchalik, Burliga, Glowacki, Guzmics, Jovic Barrientos, Stilic, Stjepanovic, Guerrier Brozek, Jankowski |
Tak jak się można było spodziewać, wyścig o 4.miejsce to wyścig między ślepym, kulawym, garbatym i niedojebanym umysłowo. Kogo do czego przyporządkujecie - to już Wasza inwencja. W każdym razie stawiam na remis 1:1.
|
Mnie równie mocno jak wynik interesuje ilu ,,kibicom" bedzie się chciało ruszyć d..... i zobaczyć ostatni raz w sezonie ,,ukochaną Wisłę" .
|
Ja jade z Lubelszczyzny na mecz. Jade dla Wisły dla mojego ukochanego klubu. Zal patrzec jak niektorzy kibice z okolic Krakowa(a na pewno jest was wielu nie tylko 10k ludzi co bedzie na meczu) nie wspieraja swojego klubu w tych trudnych momentach. Kazdy kibic jest na wage zlota kazda zlotowka jest potrzebna. Chcemy znowu wielkiej Wisly to pomozmy chodzac na mecze kupujac bilety. Wspierajmy swoj ukochany klub zebysmy sie nie obudzili i przeczytali ze zaczynamy od 4 ligi. WISLA KRAKOW TO NIE TYLKO TYTULY TO PRZEDE WSZYSTKIM WIERNI KIBICE. Pokazmy pilkarskiej Polsce ze nie skladamy broni tylko walczymy o lepsze jutro. Budujmy razem klub o ktorym znowu bedzie glosno w calej Europie bo my jestesmy WISLA KRAKOW nie zadne amici czy koralikowa legiunia tylko WISLA!
|
Cytat:
8312 na stadionie. +/- 250. |
Wisła Kraków SA @WislaKrakowSA 11 min.11 minut temu
Maciej Sadlok nie wystąpi w meczu z @SlaskWroclawPl |
03.06.2015 GODZ 21 00 21°C Odczuwalna 20°C Bezchmurnie - na pogodę nie zrzucicie, na to że jutro trzeba iść do roboty też nie - ostatni mecz w sezonie naprawdę nie dasz rady być ?
|
Kadra na dziś:
BRAMKARZE: Michał Buchalik Gerard Bieszczad OBROŃCY: Łukasz Burliga Richard Guzmics Arkadiusz Głowacki Boban Jovič Piotr Żemło POMOCNICY: Semir Stilič Łukasz Garguła Donald Guerrier Ostoja Stjepanovič Maciej Jankowski Rafał Boguski Dariusz Dudka Jean Barrientos Alan Uryga NAPASTNICY: Paweł Brożek Mariusz Stępiński |
Powrót z meczu do Myślenic
Cześć,
Będzie ktoś z Was wracał po meczu autem do Myślenic i mógłby zabrać ze sobą jedną osobę? Pozdrawiam, LR |
ech.. co tu dużo mówić? gramy do końca... i tyle, zostały 4 dni i wszystko będzie jasne!
|
"I nawet jeśli będzie źle, MY nigdy nie poddamy się!".
A co do wyniku... naiwnie liczę na efektowne, pewne zwycięstwo w ostatnim meczu na przed własną publicznością. |
znowu zrobiłekm klub w uja...
kupiłem bilet i nie jade... |
Wszyscy poza Arkiem wypier.dalac!
dziekuje, dobranoc |
Nadal glaskajcie Kazia. szacunek do niego mam wielki ale trenerem jest slabym. Jaki ma bilans po Smudzie? Jesli my na slaby Slask wychodzimy 3 defensywnymi pomocnikami to ja nie chce wiedziec jak zagramy z Lechem. Ostoja na ataku? Zenada. Zero stabilizacji skladu. Co mecz to wygibasy . Nie wiedzialem ze to kiedys powiem ale chyba zatrsknilem za Smuda
|
Grający jeszcze większa pytę od Nas Śląsk wygrywa po jednej klarownej sytuacji (chociaż na dobrą sprawę akcja powinna być skasowana jak nie przez Burligę to Buchalika)... krew człowieka zalewa.
Semir niech już lepiej idzie tam, gdzie płacą na czas, może odnajdzie nową motywację do gry w piłkę. Najgorsze jest to, że pewnie zwolnią Kazka, którego też już powoli zaczyna krew zalewać jak widzi, co wyprawiają nasze gwiazdki. |
Lepiej ze nas nie ma w tych pucharach wstyd by był jak nic. Martwmy sie o następny sezon szykuje sie walka o utrzymanie niestety ... Boże jak ten klub upadł płakać sie chce ..... :(
|
Stilic WON!
|
Cytat:
Można się więc było spodziewać... ale i tak nieźle się musieli natrudzić, żebysmy tych pucharów nie zobaczyli. |
ILOŚĆ CELNYCH STRZAŁÓW NA BRAMKE WYNOSI ZErO
|
to wina Moskala że w Stilic zajebał tak z 5 meczów (mniej więcej ) licząc słupki poprzeczki i dzisiejszą sytuacje ?
|
Dlaczego nie puścili po meczu ?
https://www.youtube.com/watch?v=VYpd-2buQc0 |
Zagrali piętnaście minut dla skautów a potem już tylko "walczyli" o puchary.
Śmierdziało ustawką na kilometr. Rzygać się chce. Stlić zaliczył dziś najbardziej spektakularną pomeczową ucieczkę do szatni od czasu żwawego marszu Sobola w kierunku pawilonu medialnego. Z punktu widzenia sportowego Wisła potrzebuje nowego otwarcia. Wprowadzenia zawodników głodnych sukcesów zamiast zasłużonych gwiazd dogorywających przed emeryturą. Potrzebuje zmiany pokoleniowej. Tylko kto, jak i za co ma to zrobić ? |
Połowe wy.......ic. Zaczac z nowymi, mlodymi zawodnikami!!!
Buchalik out, Glowacki out, Brozek, out, Gargula out, Stilic out, Burliga out, Barrientos out, Uryga out, Dudka out, Boguski out, Jankowski out, Czekaj out Zostaja: Guzmics, Guerrier, Sadlok, Miśkiewicz, Bieszczad, Zemlo, Sarki, Jovic, Zajac, Buras, Kościelniak, Cywka, Kaminski, Witek, Lech, Bierzało, Bartosz, Lucas, Stjepanovic, Kuczak Przyjda; Majewski, Goncerz, + inni |
A teraz idź już spać dziecko...
|
Po raz kolejny bez zęba, bez walki, bez zaciętości. Je bie mnie czy mają wypłaty czy nie. Biała gwiazda na sercu zobowiązuje. Przykre zakończenie sezonu przy R22.
|
Boisko pokazało, komu bardziej zależało, kto był gotów dać z siebie więcej.
Te nasze mecze stają się coraz bardziej absurdalne. Przydałoby się trochę świeżej krwi, to fakt. |
Nie warto nawet tego komentować... no może jednym słowem:
SABOTAŻ. |
Jestem kibicem Wisły potem kibicuje zgodą i szlak mnie trafia jak gniazdowy skanduje jeszcze jeden a potem klaszczemy wołamy chodźcie do nas nic się nie stało . Otóż stało się prze.....jebali kolejny mecz i powinni dość gwizdy
|
Cytat:
|
Żebyś wiedział KOMINEK, szlag mnie trafia jak słyszę po raz kolejny "Czy wygrywasz czy nie..." te nasze Gwiazdeczki - ....eczki już się do tego tak przyzwyczaiły, że spływa to po nich jak po kaczce! Jedyny plus to piękne podziękowanie dla Arka Głowackiego jedynego piłkarza przez duże P, który był najlepszym zawodnikiem w tej drużynie.... ehhhh...
|
Cytat:
sezon temu tez prorokowaliście spadek, badz walke o utrzymanie... |
1906% racji, kolejny jawny sabotaż i kpina z wszystkich, którzy zjawili się na R22 i jaki efekt? Głaskanie po czterech literach. Kasę prędzej czy później i tak dostaną, więc mogli okazać chociaż odrobinę przyzwoitości i nie podkładać się kolejnym rywalom. Ale po co, skoro "Czy wygrywasz czy nie..." i tak będzie, czyli kibice zadowoleni.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl