Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wasi kandydaci na prezesa Wisły. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9334)

Revolver 25.08.2014 11:29

Wasi kandydaci na prezesa Wisły.
 
Teraz, kiedy wiadomo już, że Bednarz pakuje laptopa, myjkę ciśnieniową i grzebień do walizki, kogo widzielibyście na stanowisku Prezesa?

Realną opcją wydaje się Czerwiński, ale przeszkodą może być to, że nie jest "człowiekiem" telefoniki. W jaką stronę Waszym zdaniem pójdzie teraz Cupiał?

PhantomRanger 25.08.2014 11:34

Może mnie poniesie, ale widziałbym na tym stanowisku Mielcarskiego, który może znowu by ściągnął do Krakowa Petrescu :)

Tak na poważnie to wydaje mnie się, że będzie nim właśnie Czerwiński.

Bóg Trybun (objawion) 25.08.2014 11:36

Baweł Prożek.

daniello1987 25.08.2014 11:36

Raczej są tylko 2 opcje. Czerwiński albo Mielcarski.

dynek.pl 25.08.2014 11:38

A co to za roznica kto bedzie ? I tak nie ma i nie bedzie jakiegos dlugofalowego planu dzialania.
Decyzja o odwolaniu Bednarza jest tylko spowodowana niska frekwencja, ktora w obliczu naszej dobrej gry powinna byc duzo wyzsza.

alkoholik 25.08.2014 11:39

Wybijcie sobie z głowy Towarzysza Czerwińskiego jak om zostanie Prezesem to Towarzysz Żurawski pewnie wiceprezesem.

Kamson 25.08.2014 11:47

Wawro :) :) :)

wwf 25.08.2014 11:51

Wisła idzie na sprzedaż, nowe wpływy, nowi ludzie. Bednarz miał wyczyścić papiery żeby nowy właściciel nie miał problemów.

szprotson 25.08.2014 11:51

no proste.
Wawro!

albo lesniodorski ewentualnie

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wwf (Post 1374053)
Wisła idzie na sprzedaż, nowe wpływy, nowi ludzie. Bednarz miał wyczyścić papiery żeby nowy właściciel nie miał problemów.

domniemanie czy jakies przecieki ?

ociec Ciemka 25.08.2014 11:54

Z dwojga złego lepszy towarzysz jawny niż tajny :)

Karherop 25.08.2014 11:54

Tu są potrzebne nawet i dwie osoby do ogarnięcia tego burdelu który zostawił Bednarz. Ostatnimi czasy było już za dużo zamieszania w klubie, które nawet przy złej sytuacji finansowej nie może mieć miejsca.

Czerwiński nie będzie prezesem, ale w zarządzie na pewno zostanie. Mielcarski? dobry pomysł, ale myślę że padnie na kogoś innego.

Oby tylko nie była to osoba z TF, która będzie prezesem tylko na papierze i będzie widziana w klubie raz na miesiąc.

Wujekm 25.08.2014 11:55

bez bednarza klub znowu popadnie w długi jak za basałaja i masskanta I wszyscy ci co tak chcieli jego odejścia będą chodzić na 1 lige. Zresztą pożyjemy zobaczymy

mitmichael 25.08.2014 11:56

Kto zostanie prezesem na pewno bedzie lepszy od łysego legionisty.

lazy 25.08.2014 11:57

Co za temat ...

Ale, cóż... TAK JESTEM ZAINTERESOWANY.

Mam odpowiednie doświadczenie w zarządzaniu spółkami i zasobami ludzkimi, wiedzę, wykształcenie prawnicze.
Zaangażowanie emocjonalne też na odpowiednim poziomie.

Czekam na poważną propozycję.

szprotson 25.08.2014 11:57

na pewno to Kopernik nie zyję...

zawsze moze byc gorzej ,zawsze.

Nam potrzeba człowieka który wie co znaczy Wisła.
A jak wybiorą zła kandydaturę to najwyzej zwolnimy ją w pół roku :)

brylant17 25.08.2014 12:01

Mielcarski lub ktoś mocno związany z Wisłą


hura

maaarcin 25.08.2014 12:11

Proszę wytłumaczcie mi, dlaczego chcielibyście, aby prezesem Wisły został Mielcarski? Jakie on ma kompetencje? Że ma kontakty? Świerczewski też ma... ;)

A mocno związany z Wisłą jest ZK ;)

johny96 25.08.2014 12:14

Bo nikogo innego nie znają i nikt inny większości nie przychodzi do głowy. :D

Bóg Trybun (objawion) 25.08.2014 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 1374078)
Proszę wytłumaczcie mi, dlaczego chcielibyście, aby prezesem Wisły został Mielcarski? Jakie on ma kompetencje?

jest tylko łysiejący a nie łysy, a więc to krok ku normalności. Ale rozwiązanie tymczasowe. Balding timebomb.

AntyMod 25.08.2014 12:23

Kazek Wegrzyn

MatMario 25.08.2014 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 1374078)
Proszę wytłumaczcie mi, dlaczego chcielibyście, aby prezesem Wisły został Mielcarski? Jakie on ma kompetencje? Że ma kontakty? Świerczewski też ma... ;)

A mocno związany z Wisłą jest ZK ;)

I też ma kontakty, nawet walizkę ma...

Za nic nie mogę zrozumieć fenomenu Milecarskiego. Gość jest tak miałki, tak bezbarwny, wygląda jak dziecko we mgle i tak też się wysławia a jak mantra wraca.... Milecarski, Milecarski Milecarski.

Lysy poleciał i to się chwali, jest pole do rozmowy dla obu stron i bardzo dobrze.

Prezesa chciałbym jakiegoś o którym nikt nie myśli, nie piłkarza a kogoś ogarniętego w biznesie gdzie osiągnął sukces.

BlurgH 25.08.2014 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wujekm (Post 1374062)
bez bednarza klub znowu popadnie w długi jak za basałaja i masskanta I wszyscy ci co tak chcieli jego odejścia będą chodzić na 1 lige. Zresztą pożyjemy zobaczymy

Popadnie, albo nie popadnie.

Jeżeli prezes będzie trzymał koszty krótko, ale będzie potrafił dogadać się z kibicami i pozyska sponsora, to Klub wyjdzie względnie sprawnie z długów ( przynajmniej bieżących, bo o mitycznym długu wobec właściciela wypowiadać się nie będę - ten temat ogarniają osoby z otoczenia BC ).

Mario Nh 25.08.2014 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 1374078)
Proszę wytłumaczcie mi, dlaczego chcielibyście, aby prezesem Wisły został Mielcarski? Jakie on ma kompetencje? Że ma kontakty? Świerczewski też ma... ;)

A mocno związany z Wisłą jest ZK ;)

Pewnie dlatego, że się fajnie wypowiada w lidze plus extra. :lol:

Kocur 25.08.2014 12:30

Ma być dobrym menadżerem, może być kompletnie anonimowy gość jeśli potrafi robić biznes.

Bycie w przeszłości piłkarzem gówno znaczy - to nie wybory do euro parlamentu.

Camilos 25.08.2014 12:35

Grzegorz Mielcarski, albo Bogdan Basałaj moim zdaniem.

forthy 25.08.2014 12:38

A ja zastanawiam się czy wśród tych co mają w sercu Wisłę jest jakikolwiek odpowiedni kandydat. Może pójść drogą Bońka w pzpn i wziąć kogoś innego, młodego, ambitnego? Sam nie wiem, ciężka sprawa.

T-omek 25.08.2014 12:39

Marta Ostrowska

p.s. w chu-j głupi temat i sztuczne klepanie postów.

!!IRIVER!! 25.08.2014 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Camilos (Post 1374108)
Grzegorz Mielcarski, albo Bogdan Basałaj moim zdaniem.

Prowokujesz, czy Cię boli dupa, bo nie wierzę, że słoneczko za mocno dogrzało.

St Yabol 25.08.2014 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez T-omek (Post 1374110)
Marta Ostrowska

p.s. w chu-j głupi temat i sztuczne klepanie postów.

chiński chłyt matetindowy ale działa


a Czerwińskiemu to już kiedyś nie proponowali takiego stanowiska?

fialo 25.08.2014 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 1374039)
Baweł Prożek.

Tylko Baweł nas wybawca :)

Na poważnie to mam nadzieje ze będzie to kompletny anonim w stylu Leśnego, dobry menedżer i KIBIC Wisły, który podejdzie do tematu z większym zaangażowaniem niż to by miało mieć miejsce w postaci 'zwyklej' pracy, że to będzie coś więcej niż tylko 8h w biurze.

Realistycznie patrząc dostaniemy kogoś z TF.

art 25.08.2014 12:52

A na weszlo nie ma relacji na żywo? Aaaa, to nie Legia przecież...

s1mone 25.08.2014 13:03

Każdy, tylko nie Mielcarski!!!

To jest bardzo prosty facet, który potrafi rzucać banałami ale bez żadnych konkretów. Wystarczy go trochę posłuchać. W kółko powtarza to samo, lubi być głośny ale nigdy nie powie niczego ciekawego. Jak chcę, żeby prezesem Wisły był ktoś choćby szczątkowo inteligentny!

Może być Czerwiński!

Ajax 25.08.2014 13:18

Prezesem będzie ktoś oddelegowany z TF lub RN.

No chyba że Baweł Prożek się zgodzi:D

rafkur 25.08.2014 13:53

Nie spodziewam się nikogo sensownego. Albo będzie ktoś z TF albo jakiś leszcz, który zgodzi się być kolejnym popychadłem Cupiała tudzież "grup decyzyjnych". Taka nasza zasrana rzeczywistość.
Tak bardzo chciałbym się mylić...

PitM 25.08.2014 13:58

Andrzej Iwan lub Jerzy Engel

rozarian 25.08.2014 14:02

Nie róbcie sobie jaj z tym Mielcarskim. Niech on już lepiej dalej jąka się i zacina w C+.

silver03 25.08.2014 14:04

Słyszałem, że Stanowski ma zostać prezesem.

DeadOrAlive 25.08.2014 14:28

Fedorowicz, bo mu sie koryto kończy, a wybory za pasem.

Kocur 25.08.2014 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1374115)

Realistycznie patrząc dostaniemy kogoś z TF.

Córkę Cupiała - i będzie można "j...ć prezesa" ;)

KOMINEK 25.08.2014 14:41

To zamykam otwarty jest Aktualni pracownicy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl