Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [27 kolejka] ŚLĄSK Wrocław - WISŁA Kraków, 17 maja 20:45. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9049)

WISŁAZWE 14.05.2013 20:53

[27 kolejka] ŚLĄSK Wrocław - WISŁA Kraków, 17 maja 20:45.
 




W ramach 27 kolejki TM Ekstraklasy będziemy świadkami braterskiego pojedynku,w którym nasza Wisła podejmować będzie w wyjazdowym spotkaniu Śląska Wrocław. Kibice obu ekip w przyjaźni żyją już od dłuższego czasu w związku z czym na trybunach szykuje się prawdziwe kibicowskie święto. Na boisku sentymentów nie będzie. Wisła w ostatniej kolejce wysoko jak na swoje możliwości wygrała z Koroną Kielce 3:0, natomiast Śląsk przegrał w Gliwicach z tamtejszym Piastem 3:2, grający w przewadze Wrocławianie stracili punkty i bramkę w doliczonym czasie gry.

Przed tą kolejką Śląsk plasuje się na 5 pozycji z 40 punktami wciąż z realnymi szansami na grę w pucharach w przyszłym sezonie. Wiślacy dzięki zwycięstwu i sprzyjających wynikach w innych meczach awansowali na 7 lokatę i po 26 spotkaniach mają na swoim koncie 34 oczka.

W jesiennym spotkaniu obu drużyn, Biała Gwiazda okazała się minimalnie lepsza wygrywając po bramce Ivicy Ilieva w 90 minucie. Wcześniej Sergiej Pareiko obronił rzut karny wykonywany przez Mateusza Cetnarskiego.



Meldunek z Wrocławia.


Śląsk nie ma już szans na obronę mistrzowskiego tytułu ale wciąż ma duże szansę na grę w europejskich pucharach, więc najbliższe mecze dla podopiecznych Stanislava Levego będą kluczowe. Przez własna głupotę i amatorkę jaką zaprezentowali w ostatnim meczu Wrocławianie spadli z trzeciego na piąte miejsce. Tym bardziej we Wrocławiu nie ma już miejsca na podobne mecze jeżeli naprawdę Śląsk chce zagrać w pucharach w najbliższym sezonie.


Gikiewicz dzieli..

Zapytać można czy dzieli i rządzi czy tylko dzieli?
Odpowiedź raczej jest jasna - tylko dzieli. Młody napastnik okazał się tym najbardziej prawym i doniósł na kolegę z zespołu, że ten na trening przychodzi po imprezie. Mowa oczywiście o Patriku Mrazie. Sytuacja podzieliła zespół, co ewidentnie widać po strzelonych bramkach przez Gikiewicza. Atmosfera w zespole na pewno nie jest idealna, do tego dochodzi zamieszanie z właścicielem klubu oraz z zaległościami finansowymi dla zawodników. Raczej przesądzone jest, że z klubem pożegna się gwiazda drużyny - Sebastian Mila.

Wszystkie te czynniki na pewno mają negatywny wpływ na postawę Śląska w obecnych rozgrywkach.


Pepe, Kaz, Mila, Sobota...


Przeglądając skład naszych najbliższych przeciwników warto zatrzymać się przy kilku nazwiskach. Pierwszy z brzegu Piotr Ćwielong - były zawodnik Wisły Kraków w Śląsku gra o niebo lepiej niż na krakowskim podwórku, Pepe w tym sezonie strzelił już 7 bramek i jest najlepszym strzelcem WKS-u. Ćwielong jest jednym z ważniejszych ogniw zespołu Stanislava Levego. Ostatnimi czasy Pepe wyspecjalizował się w zdobywaniu bramek w ostatnich minutach spotkań - to uwaga do naszych obrońców, którzy swoją koncentrację powinni zachować do ostatniego gwiazdka piątkowego meczu.

Kolejnym ważnym zawodnikiem w składzie Śląska jest - Przemysław Kazimierczak, który jestem jednym z dwóch piłkarzy WKS-u, który w tym sezonie rozegrał ponad 2000 tys. minut na ekstraklasowych boiskach. Kaz w swoim dorobku ma 3 bramki i 1żółtą kartkę.

Niekwestionowanym liderem zespołu jest Sebastian Mila, który dzieli i rządzi w linii pomocy. Na swoim koncie Mila ma 6 bramek i 8 asyst, gra Śląska w dużym stopniu uzależniona jest od formy i dyspozycji ofensywnego pomocnika.

Waldemar Sobota - wszędzie go pełno, potrafi niekonwencjonalnie zagrać, urwać się obrońcą, przeprowadzić szybki rajd prawą stroną boiska - dużą pociechę ma z niego zarówno trener jak i reszta drużyny, która często korzysta z jego ofensywnych autów. Jak ważnym jest piłkarzem w drużynie świadczy fakt, że ma on najwięcej minut spędzonych na boisku ze wszystkich piłkarzy Śląska. Sobota ma swoim koncie oprócz 4 bramek również 4 asysty.


Oddadzą czy już oddali, a może nie ma o czym mówić?


W Wiślackich kręgach, często można usłyszeć to pytanie, a o czym mowa? Oczywiście o pamiętnym Mistrzostwie Polski, które w ostatnim meczu poprzedniego Śląsk zapewnił sobie po zwycięstwie nad Wisłą w Krakowie. Niektórzy do dziś zastanawiają się czy Wisła podarowała Śląskowi mistrzostwo, nie zdobywając bramki w ostatnich minutach ( sytuacja Ilieva, czy Rojewskiego), czy podobno przechodząc obok meczu.

Patrząc na naszą obecną formę, która zbytnio nie odbiega od tej zaprezentowanej w ostatniej kolejce, można stwierdzić że Wiślacy zagrali tak jak umieli najlepiej, bowiem do dziś mamy problemy ze zdobywaniem bramek w klarownych sytuacjach.

Z drugiej strony dla niektórych Śląsk ''oddał'' już Wiśle 3 punkty w poprzedniej rundzie, przegrywając w Krakowie 1:0. Wielu liczyło na to, że prawdziwe ''oddanie przysługi'' nastąpi w półfinale PP, w którym oba kluby zmierzyły się niecały miesiąc temu. Tak się jednak nie stało i Śląsk zasłużenie awansował do finału tych rozgrywek.

Dłużej nie ma się co rozwodzić nad tematem ewentualnego podarowania przez Wisłę mistrzostwa Śląskowi. Temat został zamknięty wraz z ostatnim gwizdkiem poprzedniego sezonu.




Młodzież szaleje.

Coraz odważniej i lepiej radzi sobie nasza krakowska młodzież. Zarówno Stolarski, Uryga jak i Chrapek w ostatnim meczu zaprezentowali się z dobrej strony i pokazali, że warto na nich stawiać. Podobnie powinno być w najbliższym meczu, o dziwo jednak największe obawy co do miejsca w wyjściowym składzie może mieć Michał Chrapek, który wskoczył na miejsce pauzującego za kartki Cezarego Wilka.


O co jeszcze walczymy?

Praktycznie przed każdym meczem zadajemy sobie to pytanie, koniec sezonu coraz bliżej a Wisła nadal nie jest do końca pewna utrzymania ani do końca nie straciła szansy na puchary. Nasze rozważania można zamknąć w jednym zdaniu: Jak wygram walczymy o puchary, jak przegramy to walczymy o utrzymanie.

Czeka nas na pewno ciekawa końcówka sezonu, a praktycznie większość zależna jest od nóg, chęci i zaangażowania naszych piłkarzy.



Historia spotkań pomiędzy Śląskiem Wrocław a Wisłą Kraków:


Sezon 2007/08 - brak spotkań

Sezon 2008/09 - 23 listopada 2008, 16:45, Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:1, Sebastian Mila 10, Krzysztof Ostrowski 69 - Antoni Łukasiewicz 76 (s)

Sezon 2009/10 - 2 października 2009, 20:00, Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1:3, Sebastian Dudek 80 (k) - Paweł Brożek 30, Piotr Ćwielong 57, Patryk Małecki 78

Sezon 2010/11 - 21 kwietnia 2011, 20:00, Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:0, Radosław Sobolewski 2 (s), Łukasz Gikiewicz 64

Sezon 2011/12 - 25 listopada 2011, 20:30, Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:1, Rafał Boguski 50 (k)




Poniżej przedstawiam terminarz 27. kolejki T-M Ekstraklasy:

17 maja (piątek)

18:00 Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin
20:45 Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

18 maja (sobota)

13:30 Legia Warszawa - Lech Poznań
15:45 Podbeskidzie Bielsko -Biała - Piast Gliwice
18:00 Górnik Zabrze - Polonia Warszawa

19 maja (niedziela)

14:30 GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin
17:00 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok

20 maja (poniedziałek)

18:30 Widzew Łódź - Lechia Gdańsk




Zapraszam do dyskusji!

comek 14.05.2013 21:29

Może być ciekawy mecz. Obstawiam remis, co pogrzebie szanse tych zespołów o marzeniu Ligi Europejskiej. Defensywę zestawić taką jaka była w meczu z Koroną. A w ataku, któryś z Boguski- Sikorski, powinien usiąść na ławce, obstawiam tego pierwszego, bo Sikorski, może coś się po przepychać z obrońcami Śląska, z czego skorzystają inni zawodnicy Wisły (na jego bramkę nie liczę). Na zmianę zdecydowanie Szewczyk, zobaczymy jak się zaprezentuje.

xdarek 15.05.2013 19:23

Orientuje się ktoś czy przed meczem we wrocku bez problemu kupię bilety?

WISŁAZWE 15.05.2013 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xdarek (Post 1312851)
Orientuje się ktoś czy przed meczem we wrocku bez problemu kupię bilety?


Bez problemu.
W Krakowie do piątku do godziny 14:30 również możesz kupić.

inspektor erektor 16.05.2013 11:07

drugi w tym sezonie mecz o wszystko (po rewanżu PP) i drugi ze Śląskiem, tym razem już TRZEBA wygrać

szprotson 16.05.2013 11:11

Śląsk ostatnio gra takie dno, ze z Nami musi mu wyjść dobre spotkanie. Tak jak w PP widzieliśmy, bardzo duzo zalezy od tego jak wyłaczymy z gry Sebka i Waldka. No ale to Pepe Ćwielongi nas zapewne skarci, taka karma
A że Nasza gra ostatnio idzie ku lepszemu...to idealny moment by to s.......ic :)

marcin19876 16.05.2013 11:37

Mam nadzieje ze Stolarski, Uryga i Chrapek znów zagrają od początku.....nie ma sensu już stawiać na tych naszych zagranicznych mistrzów piłkarskich...

comek 16.05.2013 11:42

Ciekawe kto zagra za Małeckiego, nie widzę, żadnej alternatywy...

Ajax 16.05.2013 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcin19876 (Post 1312944)
Mam nadzieje ze Stolarski, Uryga i Chrapek znów zagrają od początku.....nie ma sensu już stawiać na tych naszych zagranicznych mistrzów piłkarskich...

No cóż powinni zagrać bo zagrali dobre mecze w całym wymiarze czasowym ostatnio nie ma co kombinować jak koń pod górę.

szprotson 16.05.2013 11:49

Miśkiewicz-Burliga,Stolarski,Głowacki (Bunoza) Uryga - Wilk,Chrapek,Garguła,Sarki,Boguski - Sikorski

tak to widze. Ewentualnie wymiana beznadziejnego ostatnio Garguły na ....Bruda? Karwa fa, ale alternatywa. Czy moze np. na srodku Wilk Chrapek a przed nimi zawieszony za Sirkoskim - Ivica? Po bokach superszybki Szarki Szark i nieprzewidywalny Boguś. Śląsk ma srednia obrone, taki Ivica na jeden zamach mógłby zabrać ze czterech naraz

Ajax 16.05.2013 11:52

Może Genkov się obudzi do grania? Chyba ma kontrak do 2014 więc powinno mu zależeć na transferze czy coś?

szprotson 16.05.2013 12:02

za nazwisko go wsadzać do gry? po cholere?
zreszte ponoc jest odstrzelony niczym upośledzona łania.

wiślak 86 16.05.2013 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1312950)
Miśkiewicz-Burliga,Stolarski,Głowacki (Bunoza) Uryga - Wilk,Chrapek,Garguła,Sarki,Boguski - Sikorski

tak to widze. Ewentualnie wymiana beznadziejnego ostatnio Garguły na ....Bruda? Karwa fa, ale alternatywa. Czy moze np. na srodku Wilk Chrapek a przed nimi zawieszony za Sirkoskim - Ivica? Po bokach superszybki Szarki Szark i nieprzewidywalny Boguś. Śląsk ma srednia obrone, taki Ivica na jeden zamach mógłby zabrać ze czterech naraz


ja Boga kocham tylko nie ten Bunoza. On idealnie sprawdza się na parkiecie w knajpie a nie na boisku. Przecież gorszego obrońcy to my w całej Wiśle nie mamy. Drewno, wolny, niepewny.

Ivice popieram bo jak trzeba to zakręcić pięknie umie a i serce do walki ma. Do tego murzynek na skrzydle i jedziemy po zwycięstwo.

marcin19876 16.05.2013 12:45

Miśkieiwcz, Stolarski, Głowacki, Uryga, Burliga, Sarki, Chrapek, Wilk, Boguski, Kosowski, Buksa:-)

Xels 16.05.2013 14:10

Buksa już nie jest zawodnikiem Wisły.

Ajax 16.05.2013 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Xels (Post 1312975)
Buksa już nie jest zawodnikiem Wisły.

Czemu?

1234567890

marcin19876 16.05.2013 14:50

Jak to nie jest zawodnikiem Wisły?!?! kto był tak inteligenty i wyrzucił go z Wisły??????? Przecież nie było informacji żeby się z nim rozstali...

mistico 16.05.2013 15:17

Buksa jest w kadrze na oficjalnej, żadnej informacji o odejściu nigdzie nie ma

szprotson 16.05.2013 15:59

haha
jest w kadrze na oficjalnej
DOBRE :D

kadra na oficjalnej to ostatnie wiarygodne miejsce :)

Xels 16.05.2013 16:27

Na facebooku dokładnie to na profilu .............. została podana wiadomość że Buksa od poniedziałku nie jest zawodnikiem Wisly .Mam nadzieje że to nie jest prawda.

Adenalix 16.05.2013 20:15

Adam Buksa wyjechał do Barcelony (ale nie do słynnej La Masia) do szkółki piłkarskiej. Mam wrażenie, że to bardziej decyzja rodziców Adama niż to, że ktoś go wyrzucił z Wisły, ale może też brakło determinacji żeby na niego na poważnie postawić.

szprotson 16.05.2013 21:14

brakło determinacji by postawić na ilunastoletniego piłkarza? 16nasto ? no ....a bez jaj
przyszedł menago, pokazał rodzicom perspektywe lepsze niz w Polsce i dziękuje. Młody tutaj nie ma prawa głosu.

huberix 16.05.2013 21:36

a ja mam nadzieję , że Sikorski zagra. Bardzo chłopaka polubiłem bo widać że mu bardzo zależy. Wolę jego niż drewniaka Genkova i dziewczynkę Bogusia bo wiem , że Daniel da z siebie wszystko a może i się przełamie bo przypomnę że kiedyś, jeszcze zanim grał w Polonii prezentował niezły poziom


Proponuje zrobić akcję by wszyscy przyszli na ostatni mecz sezony na Reymonta z Zagłebiem Lubin. Zobaczyć ostatni raz ( mam nadzieję) połowę tego szrotu. Niech sobie klub troche dorobi jeszcze na koniec, żeby to była zachęta dla młodych na nast. sezon
TYLKO WISŁA !

buczo1985 17.05.2013 00:44

Pasowałoby się odegrać za wtopę w pucharze. Śląsk prezentuje podobną formę do Wisły. Jednak jeśli miałbym obstawiać, stawiam na remis.

arti 17.05.2013 05:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1313063)
a ja mam nadzieję , że Sikorski zagra. Bardzo chłopaka polubiłem bo widać że mu bardzo zależy. Wolę jego niż drewniaka Genkova i dziewczynkę Bogusia bo wiem , że Daniel da z siebie wszystko a może i się przełamie bo przypomnę że kiedyś, jeszcze zanim grał w Polonii prezentował niezły poziom


Proponuje zrobić akcję by wszyscy przyszli na ostatni mecz sezony na Reymonta z Zagłebiem Lubin. Zobaczyć ostatni raz ( mam nadzieję) połowę tego szrotu. Niech sobie klub troche dorobi jeszcze na koniec, żeby to była zachęta dla młodych na nast. sezon
TYLKO WISŁA !

Może i zależy. Jednak to co daje Wiśle na boisku to niezbyt szybkie bieganie i szarpanie się z obrońcami.
Tyle to pewnie każdy młody z ME potrafi za dużo mniej kasy niż DS.
Mam nadzieję, że po sezonie wyjazd.

WISŁAZWE 17.05.2013 10:09

Jak informuje dzisiejszy DP: Wisła zagra równiez bez kontuzjowanego Arkadiusza Głowackiego. Do Wrocławia udali się natomiast ostatnio kontuzjowani: Marko Jovanović oraz Tsvetan Genkov.


Sędzią głównym dzisiejszego pojedynku będzie Bartosz Frankowski z Torunia. W tym sezonie Frankowski sędziował Wiśle dwa spotkania ( zwycięstwo i remis)

18. kolejka Ekstraklasy: Polonia Warszawa - Wisła Kraków 1:2
23. kolejka Ekstraklasy: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2:2

Arbiter z Torunia po raz pierwszy będzie prowadził spotkanie z udziałem aktualnych mistrzów Polski.

szprotson 17.05.2013 10:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1312950)
Miśkiewicz-Burliga,Stolarski,Głowacki (Bunoza) Uryga - Wilk,Chrapek,Garguła,Sarki,Boguski - Sikorski

tak to widze. Ewentualnie wymiana beznadziejnego ostatnio Garguły na ....Bruda? Karwa fa, ale alternatywa. Czy moze np. na srodku Wilk Chrapek a przed nimi zawieszony za Sirkoskim - Ivica? Po bokach superszybki Szarki Szark i nieprzewidywalny Boguś. Śląsk ma srednia obrone, taki Ivica na jeden zamach mógłby zabrać ze czterech naraz

Czyli jednak skazani na buno ?

E: no tak, jest jeszcze tykająca bomba.

WISŁAZWE 17.05.2013 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1313121)
Czyli jednak skazani na buno ?

Prędzej Chavez- Uryga ;)

Grantar 17.05.2013 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1313122)
Prędzej Chavez- Uryga ;)

Optymalnie wg mnie
Bunoza- Uryga -Chavez -Stolarski
szkoda Głowy bo w ostatnim meczu był naprawdę jak za dawnych dobrych lat

szprotson 17.05.2013 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1313125)
Optymalnie wg mnie
Bunoza- Uryga -Chavez -Stolarski
szkoda Głowy bo w ostatnim meczu był naprawdę jak za dawnych dobrych lat

serio ?
masz na myśli brak zwrotności zwinnosci i innych cech motorycznych?
Jedyne czym mnie ostatnio przekonywał to tym ze potrafił w polu karnym wybic pilke ....

FraMat 17.05.2013 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1313126)
serio ?
masz na myśli brak zwrotności zwinnosci i innych cech motorycznych?
Jedyne czym mnie ostatnio przekonywał to tym ze potrafił w polu karnym wybic pilke ....

serio, serio...
sam nie jestem zwolennikiem odgrzewanych kotletów i Arka w Wiśle, bo wcześniej popełniał sporo głupich błędów, głupio się ustawiał i głupio faulował, a także glupio sam łapał kontuzje.
Jednak w ostatnim meczu Głowacki był jedynym piłkarzem potrafiącym zagrać z sensem z obrony do drugiej linii czy do ataku, nawet pod presją, bez żadnego chaotycznego wybijania, ale z jakąś myślą, z jakims sensem.
Pominę to, że dobrze sie ustawiał, nie popełniał błedów w obronie i nie robił żadnych typowych dla niego głupot.

Grantar 17.05.2013 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1313126)
serio ?
[.....] Jedyne czym mnie ostatnio przekonywał to tym ze potrafił w polu karnym wybic pilke ....

No tak ... a to przecież taki pikuś u obrońcy ....
A tak poważniej: nie sądzę by Głowa miał być przyszłością Wisły ale w ostatnim meczu zagrał naprawdę dobrze. Liczę też na to że takiemu Urydze, Stolarskiemu i Miskiewiczowi potrafi coś podpowiedzieć ... To może procentować na przyszłość.

mitmichael 17.05.2013 14:26

Fajnie, ze dopiero dzisiaj dowiadujemy sie, ze Glowacki jest kontuzjowany (znowu). Ciekawe czy Kosa jest zdolny do gry bo moze Małego zastapi Stolarski a w jego miejsce na obrone Jovanovic albo Burliga (a na LO Bunoza). Moze w koncu udac sie pokonac kogos z gory tabeli

comek 17.05.2013 15:32

Jak przegramy trzeci mecz z rzędu ze Śląskiem, to naprawdę uznam, że Wisły już nie ma. Prawda jest taka, że Śląsk jest słaby (Wisła też), ale przynajmniej powinniśmy zremisować.

mitmichael 17.05.2013 18:38

Piłkarze obu drużyn mają za sobą 65 bezpośrednich pojedynków, a statystyki meczowe przemawiają na korzyść Śląska Wrocław. Mistrzowie Polski mają na swoim koncie 28 zwycięstw, o 5 więcej od Wisły ,a 14 spotkań kończyło się podziałem punktów.

W pięciu ostatnich pojedynkach ligowych dwukrotnie wygrywała Biała Gwiazda, tyle samo razy górą był Śląsk, a w zaledwie jednej potyczce padł remis. Jesienią Wisła pokonała przed własną publicznością mistrza Polski 1:0 dzięki trafieniu Ilieva.

thechris 17.05.2013 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez comek (Post 1313176)
Jak przegramy trzeci mecz z rzędu ze Śląskiem, to naprawdę uznam, że Wisły już nie ma. Prawda jest taka, że Śląsk jest słaby (Wisła też), ale przynajmniej powinniśmy zremisować.

Wisła jest i bez względu na wynik tego meczu będzie. Inna sprawa, że wynik akurat tego spotkania jest nieistotny na losów klubu. Mecz z gatunku... "po prostu kolejne spotkanie które trzeba dograć do końca sezonu" jakby powiedział klasyk Andraż Kirm.

Mój typ:

Śląsk - Wisła 1 lub X lub 2... w sumie bez znaczenia, Piasta nikt dogodni a ponadto obydwie drużyny i tak nie mają licencji na grę w Pucharach więc to takie "Kirmowe" granie przy orlikowo-licealnej atmosferze. Śląsk strzeli to kibice będą chcieli żeby strzeliła Wisła i tak w kółko. W sumie bez sensu ale fajnie :)

!!IRIVER!! 17.05.2013 21:41

Koszmarny mecz w naszym wykonaniu. Dzisiaj kopacze: Chavez, Burliga, Wilk, Boguski, Sikorski, a także zmiennicy pokazali, że są do rozwiązania kontraktów choćby jutro. Po prostu dramat. Najlepszy na boisku najstarszy Kosowski, Sarkiego przykrył Pawelec, co źle o nim świadczy, słabiutki Chrapek, chociaż jako jeden z niewielu szarpał do przodu... Bez Sobola, Małeckiego i Głowackiego wszystko się posypało. Straszliwa żenada.

ArturBarlinek 17.05.2013 21:43

to co się dzisiaj działo to wstyd

Brawo dla Kamila. Ładny mecz.

czesiu 17.05.2013 21:54

Miśkiewicz uratował nas dzisiaj przed kompromitacją 7:0 - dzięki Michał! Szacun!

maqz 17.05.2013 21:56

Zal bylo patrzec na ta zenade..Brawo Kamil za komentarz po meczu


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl