Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [6 kolejka] Piast Gliwice - Wisła Kraków, poniedziałek 1 października 2012, 18:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8868)

WISŁAZWE 23.09.2012 10:29

[6 kolejka] Piast Gliwice - Wisła Kraków, poniedziałek 1 października 2012, 18:30
 
Witam. Za nami mecz 5 kolejki TM Ekstraklasy w którym w meczu przyjaźni Wisła Kraków zmierzyła się gdańską Lechią, pokonując ją 1-0. Autorem złotej bramki okazał się Bułgar - Tsvetan Genkov, który zaliczył drugie trafienie w tym sezonie po drugiej asyście Meliksona. Tyle o poprzednim meczu, czas skupić się na następnej kolejce w której ''Biała Gwiazda'' zagra wyjazdowe spotkanie z rozpędzonym beniaminkiem z Gliwic - Piastem.

Mecz ten odbędzie się w poniedziałek 1 października w Gliwicach o 18:30. W najbliższym tygodniu piłkarze zarówno Wisły jak i Piasta rozegrają mecze w ramach rozgrywek Pucharu Polski:

25 września Wisła na wyjeździe podejmować będzie Wartę Poznań (15:30) a dzień później w Gliwicach spotkają się dwie drużyny z którymi Wisła będzie rywalizować w najbliższym czasie Piast - Legia.


Skupiając się już na spotkaniu ligowym...

Wisła po 5 kolejkach ma na swoim koncie 7 punktów - dwa razy wygrywając i raz remisując. Gra ''Białej Gwiazdy'' w dalszym ciągu nie zachwyca, mimo zwycięstwa jest w naszej grze jeszcze wiele mankamentów, które trzeba jak najszybciej wyeliminować z naszej postawy. Trener Probierz, przed meczem z Lechią zapowiedział, że dokona kilku zmian w wyjściowy składzie - taką zmianą było m.in przesunięcie na pozycję defensywnego pomocnika - Jaliensa, który o dziwo... zagrał chyba najlepsze zawody od przyjścia do Wisły, czyżby Probierz znalazł dla Holendra nową pozycję?

Czy w meczu z Piastem, też postawi na niego? Czy Garguła znowu nie załapie się nawet do meczowej ''18''?

Parę stoperów stworzyli wczoraj Bunoza i Czekaj, w pierwszym składzie brakło miejsca dla Chaveza, co dało się wytłumaczyć w Szczecinie ( brak Chaveza spowodowany jego długim lotem z Hondurasu) tak teraz wychodzi na to, że Chavez naprawdę prezentuje się poniżej oczekiwań, co też pokazał mecz z Polonią Warszawa.

Do Gliwic pojedzie już Arek Głowacki, jak tym razem będzie wyglądało zestawienie linii obrony w meczu z beniaminkiem? Do zdrowia powrócił już także Jovanović, czy z jego usług skorzysta Probierz, sadzając na ławce Łukasza Burligę?

Do pierwszego składu wskoczył również Rafał Boguski - który po kolejnej kontuzji, być może teraz na dłużej zagości w składzie Wisły, wczoraj zaprezentował się przyzwoicie i być może uda mu się w jakimś stopniu wrócić do formy jaką prezentował swego czasu.


Z obozu rywala...

Piast to beniaminek, który z meczu na mecz gra coraz lepiej, mimo tego, że sezon rozpoczął od pechowej porażki w Derbach Śląska - potem zaczął konsekwentnie gromadzić punkty i po 3 zwycięstwach z rzędu Gliwiczanie mają ich 9 i zajmują 4 pozycję. Na uwagę zasługuje fakt, że w dwóch ostatnich meczach na wyjeździe ''Piastunki'' zgarnęły komplet punktów wygrywając w Gdańsku 2-1, oraz w ostatniej kolejce 2-0 w Białystoku.

W swoich szeregach Piast ma graczy, którzy już liznęli gry w ekstraklasie m.in Mariusz Zganiacz, Wojciech Kędziora czy Adrian Sikora, Tomasz Podgórski i Jakub Świerczok, dostępu do bramki strzeże były zawodnik Wisły Kraków (ME) Dariusz Trela i trzeba przyznać że prezentuje się całkiem dobrze i kilka razy uchronił swój zespół przed utratą bramki.

W Gliwicach zapowiada się więc ciekawe spotkanie...

Poniżej przedstawiam plan 6 kolejki TM Ekstraklasy:

28 września (piątek)

18:00 Podbeskidzie Bielsko - Biała - Ruch Chorzów
20:45 Polonia Warszawa - Widzew Łódź

29 września (sobota)

13:30 GKS Bełchatów - Korona Kielce
15:45 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

30 września ( niedziela)

14:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
17:00 Lechia Gdańsk - Lech Poznań

1 października (poniedziałek)

18:30 Piast Gliwice - Wisła Kraków



Zapraszam do dyskusji i udziału w ankiecie!

syryls 23.09.2012 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1277739)
Do Gliwic pojedzie już Arek Głowacki, jak tym razem będzie wyglądało zestawienie linii obrony w meczu z beniaminkiem? Do zdrowia powrócił już także Jovanović, czy z jego usług skorzysta Probierz, sadzając na ławce Łukasza Burligę?

Nie wiem czy miałeś na myśli że Jovanovic wskoczy zamiast Burligi do 11, natomiast Łukasz siądzie na ławce, ale na pewno Polak z Piastem nie wystąpi ze względu na RED Kartkę.

westersyl 23.09.2012 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1277747)
Nie wiem czy miałeś na myśli że Jovanovic wskoczy zamiast Burligi do 11, natomiast Łukasz siądzie na ławce, ale na pewno Polak z Piastem nie wystąpi ze względu na RED Kartkę.

Z tego co się orientuje to były dwie żółte, a pauzuje się przecież po 4. Łukasz ma 3.

syryls 23.09.2012 11:51

Przecież pauzuje się po 4 żółtych kartkach albo po czerwonej kartce

wojteks 23.09.2012 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1277751)
Przecież pauzuje się po 4 żółtych kartkach albo po czerwonej kartce

po 2 żółtych w danym meczu schodzi się z boiska, ale w następnym meczu można grać tylko po bezpośrednio otrzymanej czerwonej kartce pauzuje się.

syryls 23.09.2012 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojteks (Post 1277756)
po 2 żółtych w danym meczu schodzi się z boiska, ale w następnym meczu można grać tylko po bezpośrednio otrzymanej czerwonej kartce pauzuje się.

http://ekstraklasa.org/index.php?typ=podstrona&id=14
Oj jednak racja, niepotrzebnie robiłem sobie nadzieje.

DevilMayCry 23.09.2012 14:04

Dokładnie, też miałem taką nadzieję, że już mu się uzbierał 4. Szkoda.

domin_czyzyny 23.09.2012 15:20

Co do Burligi, to tez czasem mnie denerwuje, ale to on dał nam remis z Podbeskidziem i to on tez dogral Meliksonowi z Lechia. Więc pośrednio przyczynil sie do zdobycia 4 pkt dla Wisły. Należy mu sie gra.

WASIA 23.09.2012 16:57

Kto jedzie własnym transportem ??
 
Wybieram się do Gliwic samochodem, mam 2 miejsca/ 20zł od osoby gdyby był ktoś chętny. Pzdr

rps16 24.09.2012 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1277783)
Co do Burligi, to tez czasem mnie denerwuje, ale to on dał nam remis z Podbeskidziem i to on tez dogral Meliksonowi z Lechia. Więc pośrednio przyczynil sie do zdobycia 4 pkt dla Wisły. Należy mu sie gra.

Jak ja nie lubie określenia "należy sie gra".

Jovanovicovi sie w takim razie należy za dobry mecz z Apoelem u siebie w tamtym sezonie, albo lepiej za gre w barwach Partizana. Asysta i bramka, pewnie ze na plus, ale to sa pojedyncze zagrania, które mu wyszły, obronca ma przede wszystkim bronic co Łukaszowi wychodzi jak wychodzi. Z resztą nie chce sie czepiac, ale w grze do przodu tez to byly raczej dwa wyjątki potwierdzające regułe.

sorin320 24.09.2012 18:30

Ilu nas będzie w gliwicach ?

dj_ibutti 24.09.2012 19:43

Mozna gdzies w miare bezpiecznie zaparkowac w GL? Tak zeby nie poprzebijali opon, jak to niektorzy maja w zwyczaju.... bo nowe mam :lol:

thechris 24.09.2012 23:19

Z Lechią się udało prześlizgnąć ale Piast gra po prostu lepszą* piłkę i Smuda wreszcie się doczeka na co czeka od Euro.

* - lepszą w sensie chce im się więcej biegać i chce im się częściej pomyśleć jak biegać, żeby to bieganie miało czasem jakiś sens. Bo o lepszości w sensie jakości gry w piłkę i umiejętności czysto piłkarskich to nie ma o czym gadać - tego tu nie ma. Wszystkie drużyny w Ekstraklasie w tym sezonie są buraczane w tym zakresie. Jeśli gwiazdą ligi jest gracz ściągnięty z 2 ligi maltańskiej to ja nie mam pytań.

Mój typ:
Piast - Wisła 2:0

Adenalix 24.09.2012 23:42

Mam ambiwalentne odczucia. Wydawać by się mogło (mowa tu o przedsezonowych oczekiwaniach), że takich rywali nawet na wyjeździe łykać powinniśmy na śniadanie. Teraz Piastowi należy się wielki szacunek, a my ostrożnie, krygując się zdajemy się na łaskę Niebios, szczęście i piłkarskie rzemiosło naszych.
Bardzo nie lubię tego określenia, ale to będzie mecz prawdy. Albo gramy o coś więcej niż 10 miejsce, albo od razu ściągnijmy presję z drużyny. Jeśli w poniedziałek nie będzie trzech oczek, nie mamy po co jechać na Legię. Jurado nie jest lepszy od Ljuboji a Zganiacz od Radovicia.
Co do personaliów, odrzucałbym zawodników bez ambicji, dla których pensja w Wiśle to szczyt oczekiwań. Po prostu. Dla zasady i atmosfery też. Pareiko-Jovanovic,Głowa, Chavez, Bundoza-Szewczyk,Jaliens,Melikson,Iliev-Boguski,Genkov.
Bić się bez kompleksów za to twardo bo 3 pkt. z Piastem są warte tyle samo ile z Legią przykładowo.

Karherop 25.09.2012 08:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1278031)
Co do personaliów, odrzucałbym zawodników bez ambicji, dla których pensja w Wiśle to szczyt oczekiwań. Po prostu. Dla zasady i atmosfery też. Pareiko-Jovanovic,Głowa, Chavez, Bundoza-Szewczyk,Jaliens,Melikson,Iliev-Boguski,Genkov.
Bić się bez kompleksów za to twardo bo 3 pkt. z Piastem są warte tyle samo ile z Legią przykładowo.


popatrz tylko na to , że jeszcze 4 dni temu w gronie zawodników bez ambicji wrzuciłbyś Jaliensa ,ile czasem 1 mecz może zmienić , w tej chwili do takiego grona zaliczyłbym właściwie tylko Gargułę

patrząc na to co pokazał Iliev ... teoretycznie też po 1 meczu wypadałoby go skreślić . Jednak każdy kto go zna , wie że po prostu z ławki on nie umie grać.

takiemu Burlidze nie odmawiam ambicji , ale umiejętności i zimnej głowy już tak. Podobnie jest z Sikorskim . Obaj są po prostu za słabi na Wisłę .

Głowa nie pojechał na mecz z Wartą , więc dzisiaj zagra ponownie para Czekaj - Bunoza , jeśli współpraca będzie jeszcze lepsza , nie mieszałby w składzie na mecz z Piastem i postawił ponownie na najmłodszą i najwyższą parę stoperów w lidze

poza tym wymień Chrapka z Boguskim i takim składem możemy jak najbardziej zagrać

Adenalix 25.09.2012 08:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1278046)
popatrz tylko na to , że jeszcze 4 dni temu w gronie zawodników bez ambicji wrzuciłbyś Jaliensa ,ile czasem 1 mecz może zmienić , w tej chwili do takiego grona zaliczyłbym właściwie tylko Gargułę

patrząc na to co pokazał Iliev ... teoretycznie też po 1 meczu wypadałoby go skreślić . Jednak każdy kto go zna , wie że po prostu z ławki on nie umie grać.

takiemu Burlidze nie odmawiam ambicji , ale umiejętności i zimnej głowy już tak. Podobnie jest z Sikorskim . Obaj są po prostu za słabi na Wisłę .

Głowa nie pojechał na mecz z Wartą , więc dzisiaj zagra ponownie para Czekaj - Bunoza , jeśli współpraca będzie jeszcze lepsza , nie mieszałby w składzie na mecz z Piastem i postawił ponownie na najmłodszą i najwyższą parę stoperów w lidze

poza tym wymień Chrapka z Boguskim i takim składem możemy jak najbardziej zagrać

Zgoda, Jaliens był synonimem i definicją zawodnika, którego "miłość do Wisły" jest wprost proporcjonalna do wielkości przelewu bankowego. W tym układzie personalnym, który przytoczyłem powyżej na defensywnego widziałem Urygę, ale po takim meczu Jaliensa z Lechią nie można nie dać mu zgrać drugi raz na tej pozycji.

Kryniu 25.09.2012 08:52

Jakby mieli takie podejście jak w eliminacjach do ligi Mistrzów czy np w meczu z Standardem gdzie walczyli aż miło to taki Piast mimo dobrej gry musiałby po prostu przegrać. Jest jak jest

thechris 25.09.2012 10:07

W pierwszym meczu faktycznie, walczyliśmy choć była to nierówna walka 10 na 12 jeśli doliczyć do składu Standardu nie piłkarza a bardziej marnego aktora rodem z argentyńskich telenowel. W rewanżu cała Wisła grała jednak totalną sieczkę. Padakę na podobnym poziomie co teraz lub nawet gorszą choć argentyński wróg publiczny nr 1 z Quilmes znów dał popis głupoty. Ja nie widziałem nawet w połowie takiego zaangażowania i wiary jak chociażby przeciwko mocniejszym Bułgarom z "Łowicza" jakby to powiedział Małecki.

To, że Jaliens zagrał jeden dobry mecz to wcale nie oznacza, że zagra drugi dobry. I to z rzędu. Patrząc w niedaleką przeszłość to radziłbym się nastawić, że raczej zagra teraz z 10 meczów fatalnych ...z rzędu. Jak to Jaliens. Natomiast jeśli zagra drugi mecz dobry (1% szans) to spodziewałbym się, że zażąda podwyżki (99% szans).

Jagul 25.09.2012 12:01

Z taką grą jak w ostatnim meczu raczej nie mamy co liczyć na punkty w Gliwicach.

Arked 25.09.2012 12:10

Nie ma się co czarować. Piast jak narazie gra wyraźnie lepiej od nas w tym sezonie i jest faworytem tego meczu. Takie są fakty. Na mecz w Gliwicach wybiegł bym takim samym składem jak na Lechię, jeśli to będzie możliwe. Probierz żongluje tym składem już od pół roku, co ma fatalny wpływ na grę zespołu.

Lysy 25.09.2012 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1278046)
patrząc na to co pokazał Iliev ... teoretycznie też po 1 meczu wypadałoby go skreślić . Jednak każdy kto go zna , wie że po prostu z ławki on nie umie grać.

Chyba sam sobie wymyśliłeś tą teorię (bez urazy) Iliev gra tak samo zarówno jak wchodzi na zmianę, jak i od pierwszej minuty. I według mnie najlepsze zawody rozegrał gdy zmienił Sobolewskiego w meczy z APOELEm i asystował przy bramce Wilkowi.

Jak dla mnie Iliev to nic innego jak przerost formy nad treścią. Zachwyca nas swoimi sztuczkami technicznymi, pojedynkami 1 na 1, a gdy przychodzi co do czego to zamiast celnie dośrodkować, ładuje piłkę w obrońców ;) Tak samo jak w przypadku sytuacji do strzału, Iliev wolałby wejść z piłką do bramki, najlepiej zostając faulowanym, zamiast brać na siebie odpowiedzialności i strzelać. To kolejny z zawodników po których się więcej spodziewałem jak do nas przychodził.

Karherop 25.09.2012 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1278082)
Chyba sam sobie wymyśliłeś tą teorię (bez urazy) Iliev gra tak samo zarówno jak wchodzi na zmianę, jak i od pierwszej minuty. I według mnie najlepsze zawody rozegrał gdy zmienił Sobolewskiego w meczy z APOELEm i asystował przy bramce Wilkowi.


muszę Cię rozczarować , nie wymyśliłem tego sobie ( poza tym że też to zauważyłem )

zacytowałem słowa Ivicy :

"Zapomniałeś, jak strzelać gole.
Nie o tym mówię. Widzę, że kiedy gram od pierwszej minuty, jestem innym piłkarzem, niż gdy wchodzę z ławki. Zapytasz mnie, dlaczego? Nie wiem. Mam tak od lat, to też jakiś problem z głową."

oraz

"Powiedziałeś kiedyś: „jestem jak Wisła. Dobry albo słaby. Czasem najlepszy, czasem najgorszy”.
Gdyby nie to, byłbym znacznie lepszym piłkarzem. Przez całą karierę nie byłem stabilny. Nie grałem dziesięciu świetnych meczów z rzędu, one po prostu czasem mi wychodziły. W każdym sezonie jestem w stanie zagrać dziesięć kiepskich spotkań, przyznaję. "

źródło : http://www.weszlo.com/news/10183-Wis...y_w_tym_klubie


Od siebie :

dla mnie to jeden z najbardziej samokrytycznych piłkarzy jaki był w Wiśle , regularnie udziela wywiadów , szczególnie dla skwk , nie boi się stanąć przed kamerą po nieudanych spotkaniach i za to ( i parę innych rzeczy ) ma u mnie szacunek

thechris 26.09.2012 09:54

Widać, że pod względem mentalnym Iliev i nasz poprzedni "etatowy" prawoskrzydłowy Łobodziński są na zupełnie przeciwnym biegunie. Iviva sprawia wrażenie naprawdę gościa rozsądnego, szczerego i ogarniętego. Co innego kwestia sportowa. Dla mnie sportowo Iliev to taki serbski Łobodziński od początku jego przygody z Wisłą. Szkoda, że przyszedł do Wisły w wieku w którym bardziej nadaje się na ambasadora niż piłkarza. Niestety ale nie jest Giggsem i nie będzie grał w futbol do 40-tki. Najwyraźniej nie była mu dana aż tak długa kariera. Tzn. może udawać, że gra ale to będzie kaleczenie piłki nożnej a nie granie. Natomiast bardzo byłbym za zatrzymaniem tego faceta w klubie. Nie wiem co by chciał robić, czy trenować młodzież czy być skautem. Fajnie jakby robił coś bardziej ambitnego niż bycie ambasadorem i np. (tak jak robił to Żurawski) wybieranie panienek na Dzień Kobiet, które mają wyjść na murawę w tym Dniu...

arti 26.09.2012 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1278066)
To, że Jaliens zagrał jeden dobry mecz to wcale nie oznacza, że zagra drugi dobry. I to z rzędu. Patrząc w niedaleką przeszłość to radziłbym się nastawić, że raczej zagra teraz z 10 meczów fatalnych ...z rzędu. Jak to Jaliens. Natomiast jeśli zagra drugi mecz dobry (1% szans) to spodziewałbym się, że zażąda podwyżki (99% szans).

Tak też nie musi być. Myślę, że równie dobrze dopiero wiosną może zacząć cofać nogę bo zdaje sobie sprawę, że ma 0,00% szans pozostania w Wiśle po lecie 2013 na przyzwoitych dla niego warunkach, a z drugiej strony wiadomo że przede wszystkim będzie musiał być zdrowy żeby się gdziekolwiek załapać.
A co do meczu z Piastem - wydaje się, że remis jest nie do pogardzenia.
Aczkolwiek Piast to też nie orły i mecz może się różnie ułożyć = może uda się ugrać 3, a może... dostaniemy w pupę.

mitmichael 27.09.2012 16:28

Arbitrem Naszego spotkania z Piasem bedzie Paweł Raczkowski z Warszawy. Jezeli Piast zagra z Nami tak jak w pucharze Polski z Legia (chociaz przegrali) to bedziemy mieli powazne kłopoty z kolejnym przeciwnikiem.

rafaltwsd 27.09.2012 18:12

Trzeba sie chyba niestety przyzwyczaic do tego

muerte 28.09.2012 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1277783)
Co do Burligi, to tez czasem mnie denerwuje, ale to on dał nam remis z Podbeskidziem i to on tez dogral Meliksonowi z Lechia. Więc pośrednio przyczynil sie do zdobycia 4 pkt dla Wisły. Należy mu sie gra.

Lamey zdobył bramkę z Litexem i miał asystę ze Skonto. Należy mu się gra. :pobity:

Aha. Bo bym zapomniał, zdobył bramkę z ŁKS-em.

ślimak 28.09.2012 19:50

Jeśli nie wygramy z Piastem, to za tydzień możemy być już bardzo blisko strefy spadkowej.

Wojtas 28.09.2012 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ślimak (Post 1278705)
Jeśli nie wygramy z Piastem, to za tydzień możemy być już bardzo blisko strefy spadkowej.



z tym co gramy to wczesniej czy pozniej i tak nas to czeka.


Piast nas zaatakuje i bedzie kocioł.Juz widze te wykopy na 30 metr i szukanie Genkova ktory ...lezy.
Ogladanie Wisly w tym sezonie ,temu nawet Chuck Norris nie dalby rady.

Dariook 29.09.2012 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafaltwsd (Post 1278531)
Trzeba sie chyba niestety przyzwyczaic do tego

Zmien ten herb :D

markowywislak 29.09.2012 17:40

ale pieprzycie smuty. Co będzie to będzie ważne że ABG będzie obecna licznie.
Do zobaczenia

Mario Nh 29.09.2012 18:31

Piast gra niezłą, prosta piłkę. Chłopaki tam walczą w przeciwieństwie do naszych.
Będzie remis.

tommiyacht 30.09.2012 10:54

Stawiam wymęczone 0-0 lub skromną wygraną Piasta. Natomiast w ciemno i buka mozna stawiac że nie stzrelimy wiecej niz 1 gola. Wszak srednia musi byc zachowana

syryls 30.09.2012 11:31

1 października gramy z Piastem a 5 z Legią, co za idiota układał terminarz...

muerte 30.09.2012 12:01

Że niby co Ci nie pasuje?

Zwierze 30.09.2012 14:22

skandal...

Ja sobie żartowałem:)

muerte 30.09.2012 14:42

Nie widzę nic w tym złego. Nie gramy w europejskich pucharach, mamy 15 meczów w rundzie jesiennej plus te kilka w pucharze Polski, jeżeli 4 dni przerwy to skandal to ja nie mam pytań.

Karherop 30.09.2012 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 1278862)
skandal...

życie jest brutalne , jeszcze o tym nie wiecie ? :P

a niech grają , jakby mieli 1 dzień przerwy to by można się burzyć , ale 4 ? pfff , piłkarz potrzebuje na regeneracje po meczu od 1-2 dni , więc na piątek będa gotowi

El'kabat 30.09.2012 15:15

Bez jaj,to piłkarz zawodowy dwóch meczów w tygodniu nie zagra ?
Zajebany będzie po poniedziałku aż do piątku ? :lol:

Dobrze,że obejdzie się bez popisów gumojada i Ivicy kiwającego sie 5 minut ze sobą. Liczę na Chrapka i Szewczyka że tą wiare pociagną i jakieś punkty szczęśliwie zdobędziemy.

Grantar 30.09.2012 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ślimak (Post 1278705)
Jeśli nie wygramy z Piastem, to za tydzień możemy być już bardzo blisko strefy spadkowej.

A jeśli wygramy mamy 3 pkt straty do lidera .....
O ile pamiętam niedawno pokonaliśmy Piasta 3-1 ..
Co się wielkiego zmieniło że teraz mamy na błagać o remis ???


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl