![]() |
Wigilijne prezenty czyli co od jutra na allegro ;)
Z tego co pamiętam taki temat pojawiał się rok rocznie.
Otóż Szanowni Koledzy i Koleżanki po szalu co dzisiaj dostaliście od Gwiazdki/Gwiazdora/Śnieżynki/Elfa/Dziadka Mroza itd. A co z tego najchętniej wystawilibyście jutro na alledrogo :) Jako założyciel tematu rozpoczynam dyskusję i przedstawiam swoją listę Gift`ów: 1) czekolada - spożyta natychmiast więc na handel się nie nadaje a i serca do oddania nie miałbym 2) kosmetyczka z kosmetykami - niewątpliwie się przyda ze względu na coraz częstsze podróże służbowe 3) książka o wyprawie na biegun - będzie co robić w zimowe długie wieczory 4) kamizelka pod koszulę - ten prezent sam sobie kupiłem więc sprzedawanie było foux pas :D 5) kask na motocykl - j.w. :D 6) pianka do golenia - ponieważ od jakiś 6 lat gole się maszynką elektryczną gift zostanie przehandlowany lub podarowany komuś przy najbliższej okazji :) Temat nie ma służyć przechwałkom co do ilości i jakości prezentów, proszę go traktować humorystycznie który być może przyczyni się do powstania lub utrzymania dotychczasowych stereotypów iż skarpety są w dalszym ciągu najpopularniejszym prezentem :) |
yyyy..... czekolada :foch:
|
Cytat:
A cholera grzeczny byłem! :foch: |
Portfel. Byłem szczęśliwy dopóki nie zobaczyłem, że jest słabo "wyposażony". :-) Nie ma to jak skromny start w "nowe życie". :-)
|
Cytat:
Ja standardowo zadowolony - kosmetyki, $$$ i skórzane etui na dlugopisy :) (takze nie zasile Allegro prowizja od wystawienia ów przedmiotów ;) ) |
Cytat:
U mnie słuchawki, kalendarz/notes podręczny, krawat, czekolada i kasa. Co ciekawe myślałem, że w moim rodzinnym domu na długo wyczerpał się zapas zabawek pod choinką, ale w tym roku brat (19 l.) dostał zdalnie sterowany, mały helikopter. Zazdroszczę, od dwóch godzin bawimy się nim z ojcem i nie możemy się oderwać :-D |
Cytat:
|
Ja tam otrzymałem biografie Messiego która prawdopodobnie przehandluje zaraz po przeczytaniu :)
|
A ja dostałem tylko $$$. Którą już wydałem (teoretycznie) kupując telefon na allegro :-D
|
Sweter, skórzane rękawiczki, dwie czekolady, i WIEEEELKIE opakowanie Ferrero Rocher...uwielbiam to ostatnie xD
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja pod choinkę nic nie dostaje. Tylko na mikołaja, a potem już nic do 1 czerwca :lol::lol:
|
najlepszy prezent to zdrowie moich bliskich
:) |
u mnie dzisiaj na bogato :
1) zbiór dzieł M.Wańkowicza 2) słuchawki do mp3 3) od mojego kuzyna rękawiczki , oczywiście Wiślackie z motywem rekina :p 4) no i od mojej mamy bluza Wisły Kraków z adidasa :) + ospa :P |
Dostałem nową tarczę do Darta i jestem zajebiście zadowolony + kasę od pasozyta (czyt. teściowej), ale ona to chyba akurat zapłaciła ratę za całoroczne stołowanie.
Ogólnie jest ok i nic nie trafi na Allegro, chyba ze teściowa. |
Dostalem glany , ktorych szukalem od 1993 roku -jak byly w sklepie ,to nie mialem kasy . jak mialem kasiore , to butow juz nie bylo ( skad to znamy?) - osmiodziurkowe z brytyjka na czubie (wszedzie wislackie barwy).Ato i tak nic w powiazaniu z naszym awansem w LE - wczesniejszy prezent dla wszystkich Wislackich Braci
|
Ja dostałem prezent w postaci rozbicia i urwania lusterka w samochodzie - bardzo dziękuję mojemu darczyńcy!
|
A mi urodzil sie synek Szymonek ma miesiac
|
Cytat:
To gratulacje! Ja jeszcze liczyłem, że w drodze powrotnej coś zostawi no ale się przeliczyłem, chyba sam muszę sobie na przyszły rok prezenty robić :lol: |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
U mnie też całkiem ok: książka Cejrowskiego, piżama, standardowo parę sztuk bielizny, no i słodycze. :) A i kosmetyk się znalazł jakiś. |
Ja standard - książka x 2, pasek, trochę grosza, masę słodyczy(22 lata na karku, a mama nadal rozpieszcza ;) )
|
Ja dostałem prezent od mbanku.
Debet na koncie. Zmieniłem lustrzankę cyfrową na nowszy model, ma pare udogodnień. Nawet od razu udało mi się starą sprzedać, więc jestem zadowolony. A od rodziny... maszynkę do golenia, majtki, pasek do spodni i kilo cukierków. Jak co roku Ludzie mówią umiesz liczyć - licz na siebie ;) PS A przepraszam, pojawiła się też książka wydawnictwa Fabryka Słów. Mam książek tego wydawnictwa cały regał już, ale na szczęście tej książki nie mam na półce. |
Ja dostałem od wujka świetne kalifornijskie brandy, od rodziców kalesony i kilka swetrów i perfumy, ale najfajniejszy prezent zrobiłem sobie sam i się oświadczyłem i o dziwo(!) zostałem przyjęty. :-P
|
A ja poprosiłem Mikołaja o Mistrza Polski w 2012 roku, zarazem dziękując za tegoroczny prezent w postaci MP 2011 i awansu do 1/16 LE :) :) Rzeczom materialnym mówię NIE :)
A i jeszcze poprosiłem o podreperowanie zdrowia, bo troche go ubyło po meczu w Nikozji i meczu z Twente... i w kazdym innym meczu z udziałem Wisły. AVE WISŁA! |
Ja wybrałem sobie sam prezent i są to rzeczy praktyczne więc niczym nie pohandluję, nawet skarpetek nie dostałem ale mi ich nie brakuje, więc nie ma co narzekać. Skarpetki mogę sprzedać, ale dziurawe. Czekolada też się znalazła ale ze słodyczy nie rezygnuję i rzadko kiedy odmawiam więc też nie sprzedam.
|
Może jakbyście się wreszcie nauczyli, że Mikołaj to 6. grudnia chodzi, a nie 24. to wtedy byście dostali prezenty :P
|
6 grudnia to chodzi Mikołaj, 24 grudnia to chodzi Gwiazdka/Gwiazdor/Śnieżynka itp. :)
|
Sporo kosmetyków, min. maszynki, żele i kremy do golenia. Cóż może łysego bardziej ucieszyć niż świecąca, pachnąca glaca.
|
saklak1906 i leyzer87 - gratulacje panowie :)
ja nie będę wymieniać co dostałam, trochę tego było, z większości jestem zadowolona i raczej nic nie shandluję na allegro :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl