![]() |
Najlepsza "11" Wisły w ostatnim dziesięcioleciu.
Rok 2010 się kończy, więcej meczów nie będzie, więc może wybierzemy najlepszą "11" Wisły w ostatnim dziesięcioleciu? Ewentualnie można w nawiasach umieścić rezerwowych piłkarzy :).
|
Moja 11 ostatniej dekady:
Bramkarz: Sarnat Obrońcy: Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović Pomocnicy: Uche, Szymkowiak, Moskal , Kosowski Napastnicy: Żurawski , Frankowski Ławka rezerwowych: Sobolewski, Cleber, Paweł Brożek, Cantoro , Pater, Kuźba , Bogdan Zając gdyby taka była nasza 18 meczowa, mistrza mielibyśmy co roku. Z bramkarzem było najciężej jednak Sarnat z tego co ja pamiętam nie miał dużych wahań formy i cały sezon bronił na równym poziomie. |
Artur Sarnat - Nikola Mijailovic, Arkadiusz Głowacki, Marcelo, Marcin Baszczyński - Kuba Błaszczykowski, Radosław Sobolewski, Mirosław Szymkowiak, Kamil Kosowski - Maciej Żurawski, Tomasz Frankowski.
|
Sarnat
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski Żurawski , Frankowski Ławka: Paweł Brożek, Cleber, Cantoro, Pater, Czerwiec, Kulawik, Małecki |
Dolha - Stolarczyk,Głowacki,Marcelo,Kłosik - Sobolewski,Pater,Szymkowiak-Uche,Błaszczykowski - Paweł Brożek
Ławka : Pawełek, Cleber,,Kosa,Frankowski,Penksa,Paulista Skorżowskie 4-5-1 |
Majdan
Baszczyński , Marcelo , Głowacki, Kosowski Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Uche Żurawski , Frankowski Dwóch świetnych prawoskrzydłowych - wg mnie grzechem byłoby pominąć któregoś z nich, dlatego umownie wycofałem Kosę na lewą obronę, gdzie nie mieliśmy w tym dziesięcioleciu żadnego orła. Jedyny słabszy pkt. to bramkarz - tu też nie mieliśmy superorła. i równie fajna rezerwa: Sarnat Marek Zając Cleber Bogdan Zając Stolar Pater Olo Moskal Kulawik Paweł Brożek Kuźba a tu jeszcze Czerwiec, Cantoro, Węgrzyn, Kłos, Nikola, Zieńczuk, Mały, Paulista... oj działo się... Trener: Kasperczak ale wiadomo za który okres... |
Sarnat - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijajlovic - Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski - Żurawski, Paweł Brożek
Może będzie ktoś uprzejmy i podliczy wszystkie kandydatury - powstanie wtedy 'uśredniona' jedenastka. |
Majdan
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović Błaszczykowski, Szymkowiak, Uche , Kosowski Żurawski , Frankowski Uche przesunięty do środka. |
właśnie tez myslalem o uśrednionej jedenastce. zrobię to tylko. . . do kiedy oddajemy swoja 11.? do 31 grudnia?
ja swoja pozniej podam jak będę na kompie bo z telefonu pisze. . . |
Dolha - Baszczyński, Marcelo, Cleber, Mijailovic - Sobolewski - Błaszczykowski, Szymkowiak, Kosowski - Uche - Żurawski.
-------------------Żurawski------------------- --------------------------Uche----------------- Kosowski---Szymkowiak---Błaszczykowski ------------------Sobolewski------------------ Mijailovic-------------------------Baszczyński -------------Marcelo--Cleber----------------- --------------------Dolha---------------------- W "18" jeszcze: Sarnat, Stolarczyk, Głowacki, Cantoro, Paulista, Kuźba, Frankowski, |
Moja propozycja "11" niekoniecznie ostatnich 10 lat ;-)
Pawełek Baszczyński --- Głowacki --- Marcelo --- Cleber Kosowski --- Małecki --- Uche --- Błaszczykowski Frankowski --- Brożek Ławka: Sarnat, Paulista, Małecki, Cantoro, Żurawski, Szymkowiak, Zieńczuk, Kulawik |
Sarnat - Baszczyński Marcelo Głowacki Mijailović- Uche Szymkowiak Kosowski- Brożek Frankowski Żurawski
|
Majdan
Baszczyński-Głowacki-Marcelo-Stolarczyk Błaszczykowski-Szymkowiak-Sobolewski-Zienczuk Żurawski-Brożek ławka: Pawełek,Cleber,Diaz,Cantoro,Kosowski,Uche,Frankows ki |
Majdan - Baszczyński , Głowacki , Marcelo , Mijailović - Uche , Sobolewski , Szymkowiak , Kosowski - Żurawski , Frankowski
Rezerwowi : Sarnat , Cleber , Stolarczyk , Czerwiec , Błaszczykowski , Kulawik , Paweł Brożek |
Majdan - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Stolarczyk - Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski - Żurawski, Frankowski
I rezerwa: Dolha, Cleber, Mijailović, Cantoro, Uche, Kuźba, Pa. Brożek Największy ból głowy to oczywiście prawa strona (stawiam jednak na Polaka :), i bramkarze (Majdana wspominam jako w miarę pewnego gościa, a Dolha to za ten jeden świetny sezon u nas) |
Dolha-Baszczyński ,Głowacki ,Marcelo, Mijailovic-Błaszczykowski, Sobolewski,Moskal, Szymkowiak, Kosowski-Żurawski
Drugi skład Sarnat-Bogdan Zając, Marek Zając, Kłos-Uche, Cantoro, Moskalewicz, Marek Zieńczuk-Frankowski, Kuźba, Paweł Brożek Odpowiednio 4-5-1 i 3-4-3 |
strasznie trudno jest wybrać 11... 16 byłoby optymalnie :)
Majdan Baszczyński Głowacki Marcelo Stolarczyk Błaszczykowski Szymkowiak Sobolewski Kosowski dwie bramki Żurawski, dwie bramki Frankowski i Wisła jest Mistrzem Polski :) rezerwa: Sarnat, Mijailovic, Uche, Moskalewicz, Zieńczuk, Paweł Brożek, Cleber głębsza rezerwa: Pawełek, Marek & Bogdan Zając, Moskal, Pater, Małecki, Kuźba 11 nieporozumień: 20 testowanych bramkarzy na czele z trenerem J. Kazimierskim Vidlicka Nawotczyński Jop Magiera Chiacu Ouadja Edno Temple Omeonu, Dudu, Radovanovic starałem się wybierać spośród zawodników, którzy coś tam grali, a nie tylko statystowali w klubie (jak Bellotte, Deci), ale np. Magiera czy Dudu za dużo nie pograli |
Dolha, Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailovic, Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski, Żurawski, Paweł Brożek
rezerwa - Majdan, Cleber, Frankowski, Małecki, Uche, Stolarczyk, Moskal |
Cytat:
|
Ja bym widział taką:
Sarnat - Nikola, Głowa, Marcelo, Baszczu - Kosa, Sobol, Szymkowiak, Błaszczu - Żurawski, Frankowski. Rezerwa: Pawełek - Stolarczyk, Cleber, Zając, ... - Zieniu, Cantoro, Uche, Paulista - Brożek, Kuźba. Ostatnie 7 lat (2000-03 musze wam uwierzyć na słowo). Trener: Kasperczak |
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Stolarczyk - Kosowski, Sobolewski, Uche, Błaszczykowski - Żurawski, Frankowski
Trener: Kasperczak. Ławka rezerwowych: Szymkowiak, Cleber, Nikola, Zieńczuk, Sarnat, Paweł Brożek, Cantoro. |
Dolha
Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Stolarczyk Uche, Sobolewski, Szymkowiak ,Kosowski Żurawski, Frankowski |
Sarnat-Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Mijailovic-Uche,Szymkowiak,Moskalewicz,Kosowski-Frankowski,Żurawski
rezerwa: Dolha,Stolarczyk,M.Zając,Błaszczykowski,Czerwiec,S obolewski,Kuźba,Kałużny |
Sarnat
Baszczyński --- Głowacki --- Marcelo --- Stolarczyk Błaszczykowski ---Sobolewski --- Szymkowiak --- Kosowski Frankowski --- Żurawski rezerwa: Pawełek, Cleber, Mijailović, Cantoro, Uche, Zieńczuk, Paweł Brożek Co prawda Uche był nieco lepszym piłkarzem od Błaszczykowskiego, niemniej jednak Kuba w odróżnieniu od Nigeryjczyka nigdy nie robił żadnych jaj i widać było, że Wisła to dla niego więcej niż miejsce do wypromowania się :) |
Dolha- Baszczyński- Głowacki- Marcelo- Nikola- Zieńczuk- Sobolewski- Szymkowiak- Błaszczykowski- Żurawski- Frankowski
rezerwa: Cleber, Cantoro, Pa. Brożek, Kałużny, Uche, Paulista, Pater. |
Dolha
Baszczyński - marcelo - Głowacki - mijailović Błaszczykowski - sobolewski - szymkowiak - Uche Brożek - Żurawski |
Szczęsny
Baszczyński-Głowacki-Marcelo-Stolarczyk Uche-Sobolewski-Szymkowiak-Kosowski Żurawski-Frankowski Rezerwa: Błaszczykowski, Cantoro, Pater, Źieńczuk, Kałużny, Czerwiec, Moskal. |
Ciężko no,ale dobra
Majdan Baszczyński-Głowacki-Marcelo-Nikola Uche-Sobolewski-Szymkowiak-Kosowski Żurawski-Frankowski Rezerwa Dolha,Cleber,Stolarczyk,Błaszczykowski,Pater,Czerw iec,Brożek Paweł |
Dolha
Baszczyński Głowacki Marcelo Mijajlovic Błaszczykowski Sobolewski Szymkowiak Kosowski Żurawski Frankowski |
Dolha
Baszczyński - Głowacki - Marcelo - Mijailović Błaszczykowski - Sobolewski - Szymkowiak - Kosowski Żurawski - Frankowski Rezerwa: Majdan, Cleber, Uche, Czerwiec, Cantoro, Paweł Brożek |
Już widać , że Szymkowiak ,Żurawski , Frankowski , Nikola , Marcelo , Głowacki , Baszczyński są już pewni w 11. Problem stanowią pozycje skrzydłowych , bramkarza i defensywnego pomocnika.
|
Ultra ofensywne 1-3-4-3
-------------------- Sarnat -------------------- ------- Marcelo - Głowacki - Cleber -------- ------------------ Sobolewski ----------------- Uche ----------- Szymkowiak ----- Kosowski ------------------- Żurawski ------------------ ------------- Brożek - Frankowski ----------- Ławka: Pawełek, Baszczyński, Mijailović, Zieńczuk, Błaszczykowski, Pater, Kuźba |
Dolha
Baszczyński - Głowacki - Marcelo Sobolewski Błaszczykowski - Kosowski Uche - Szymkowiak Frankowski - Żurawski Wiem, że "Judasz Dolha", "Judasz Uche", "Judasz Franek" i multum innych określeń, ale to jest moja własna opinia. Nie wiedziałem, jak trzech skrzydłowych ustawić w jednym, toteż zrobiłem z Uche Of. Pom., pewnie błędnie, aczkolwiek chodzi przede wszystkim o nazwiska. |
DOLHA
MARCELO - GŁOWACKI - KOSOWSKI BŁASZCZYKOWSKI - SZYMKOWIAK - CZERWIEC - UCHE BROZEK - ZURAWSKI - FRANKOWSKI Świetny temat. Dobrze by było gdyby ktoś to kiedyś podliczy, żeby zobaczyći co by wyszło.. |
Dolha
Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Stolarczyk Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski Żurawski, Frankowski Ławka: Majdan, Cleber, Kałużny, Uche, Moskal, Moskalewicz, Paweł Brożek |
Dolha
Marcelo, Głowacki, Baszczyński, Mijailovic Błasczykowski, Sobolewski, Szymkowiak Paweł Brożek, Frankowski, Żurawski Ławka: Majdan, Uche, Małecki, Cleber, Stolarczyk, Gorawski, Kosowski |
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović - Uche, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski - Żurawski, Frankowski
Rezerwa: Sarnat, Cleber, Zając, Błaszczykowski, Moskal, Cantoro, Paweł Brożek |
I jedenastka: Majdan- Baszczyński, Głowacki, Kłos, Stolarczyk- Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski- Żurawski, Frankowski
II jedenastka: Dolha- Alvarez, Cleber, Marcelo, Mijailovic- Uche, Cantoro, Strąk, Zieńczuk- Paweł Brożek, Kuźba Trener: Dan Petrescu |
Sarnat
Baszczyński,Głowacki,Marcelo Błaszczykowski,Moskal,Szymkowiak,Sobolewski,Kosows ki Żurawski,Frankowski wyszło archaiczne 3-5-2 ale wg mnie z tymi nazwiskami sprawdziłoby sie doskonale :) rezerwa: Majdan,Cleber,Kłos,Stolarczyk,Nikola,Zieńczuk,Małe cki,Pa.Brożek,Cantoro |
trochę odbiegne od tematu... zauważcie ile umieszczacie polskich zawodników... to o czyms musi świadczyć... polski zawodnik wcale nie taki zły... tylko obecnie bardzo przepłacony i " przesodowiony "
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl