![]() |
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Zapraszam do dyskusji na temat jutrzejszego spotkania z Arką.
I od razu moje zapytanie, czy to pewne, ze Rios jest juz zgloszony wraz ze wszystkimi potrzebnymi dokumentami i moze jutro zagrac na pewno? |
chciałbym żeby Tomasz Kulawik, odstawił od składu nie które nasze "kochane gwiazdeczki"
mam nadzieję że Piotrek Brożek nie zagra, to co on od*******ił w Azerbejdzanie to przechodzi ludzkie pojecie, chcialbym zeby wystawil mlodego Wilka, Riosa ( oczywiscie jesli juz moze zagrac) Jirsak,Łobo,Kowalski niech sobie siedza na lawce |
co z tym Riosem? niech ktos rozwieje wątpliwości czy juz ma ten certyfikat czy nie
|
Ale by było fajnie jakby Andy zagrał. Powinien trochę powkręcać w ziemię arkowców. Pyknąłby brameczkę i zaliczył asystę :D
|
Cytat:
Cytat:
|
powinna jutro zagrać Wisła bez żadnej presji, bo w innym wypadku może być porażka..
|
Cytat:
|
Napewno czekaja nas niezapomniane emocje z Kowalskim, Bunoza i Diazem na srodku :). Stawiam na remis 0 : 0 , ewentualnie skromna wygrana. Chociaz z drugiej strony liga jest tak dramatycznie slaba, ze moze sie zakonczyc 2 bramkami Brozka i 2 Zurawskiego...
P.S - Gdzie ci stoperzy :D? |
Mnie każda wygrana ucieszy... nawet 1:0 i moze to nawet Kowalski strzelić dla mnie ważniejsze ze bedziemy o 2 pkt blizej majstra od amiki...
|
Myślę, że wygramy ale obraz gry się nie zmieni.
Jakbyśmy zagrali z takim zaangażowaniem i ambicją jak Widzew, to byłoby coś... |
a Cleber jest juz do gry na jutro? bo nie widze zadnego newsa
ktos moze widzial trening albo cos? chce jutro na lawce zobaczyc sobola, lobo, piotrka brozka, kowalskiego nie chce widziec juz we Wisle w ogole riosa chce widziec w 1 skladzie koniecznie |
Cytat:
Tomasz Kulawik powinien Piotrka Brożka wystać nie na lewą obronę tylko na lewą pomoc |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie jestem optymistą przed tym meczem. Gramy taki badziew z tyłu i środku że aż strach. A z przodu nie lepiej. Jakiekolwiek 1-0 biorę w ciemno:)
|
Nie krytykujcie Kowalskiego , bo to nie jego wina , że go coach do składu wstawił . Zawodnika ważącego 100 kg naprawdę nie jest trudno ograć . No może przesadziłem , ale jeśli Mateusz chce kiedyś zagrać jeszcze w pierwszym zespole , to niech popracuje nad sobą . Jak zrzuci z 10 kg to będzie grał dobrze . Myślałem ,że gracze z nadwagą i kompletnie nieprzygotowani na 90 minut grają tylko w B-klasie albo na podwórku . A tu taka niespodzianka grają w europejskich pucharach w barwach 12-krotnego mistrza Polski
|
Co do Riosa - jest po długiej podróży, więc nie ryzykowałbym występu, bo jeśli zagra słabo (a ma w tym wypadku do tego prawo) to pół forum będzie chciało odesłać go do domu :D
|
Oczekuję na taki skład:
Jovanic - Cikos, Kowalski(gdzie ten Chavez?), Bunoza, Diaz(innych nie ma) - Małecki albo Kirm, Wilk, Jirsak, Pi.Brożek - Rios, Pa.Brożek. Jednak nie wyobrażam sobie że Kulawik posadzi Sobola na ławie i to pewnie on wyjdzie zamiast Wilka. Niestety nie ma też Guły zamiast Jirsaka, może Paljic na środku?? W drugiej połowie na zmianę Wilk, Małecki lub Kirm i Żurawski. :D |
Cytat:
Wszystkich nowych wprowadzałbym do składu bardzo powoli, niech oswoją się z drużyną, czyli - Paljica, Riosa etc. |
CLEBER dalej kontuzja i nie zagra jutro? :/
|
Cytat:
|
W obronie, to nie ma za bardzo na kogo postawic i nie odwazlbym sie wytypowac kogos do I-szej jedenastki(napewno nie Diaz, bo to nie stoper). Pomoc - Kirm, Sobolewski, Zurawski(zamiast Garguly), Rios, a atak - Malecki i Brozek. Ewentualnie zmiana Maleckiego i Riosa, zalezy kto sie gdzie lepiej czuje.
|
Na Arkę Gdynia to mogliby mnie wystawić...
Jeśli tego meczu nie wygramy to już na prawdę czas na łzy. Najgorsza druzyna obecnie, więc 2-0 i pozamiatane, ale z formą naszych zawodników to i 1-0 będzie rewelacją. |
Najwazniejsze dobrze zaczac sezon i wygrac - nie wazne czy 1:0 czy 2:1. Musza i pewnie beda chcieli zawodnicy zmazac plame po Karabachu.
|
Przeraża mnie, że ma jutro dalej grać Kowalski.
No chyba, że rozegra pierwszy dobry mecz. :) |
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...e_bez_clebera/ |
No to dobrze,że Rios może grać tylko czy trener go wystawi??Pewnie na środku zagra Diaz z Bunozą.Musimy zepchnąć Arkę do defensywy,żeby nie mieć problemów,bo defensywę mamy bardzo przeciętną.
Ps.Sorry za OT ale kto się zna na komputerach niech mi napisze na priv:) |
tak się zastawiam jaki może być jutrzejszy skład
i ewidentnie wychodzi brak lewego obrońcy z prawdziwego zdarzenia no bo dać Diaza czy Brożka? wtedy robi się dziura w środku? a tam Jirsak?? chyba jedyny możliwy skład to ten z Brożkiem na obronie z Diazem na środku pomocy i Palijicem/Kirmem na lewej w obronie raczej Kowalski z ogrywającym się Bunozą a w ataku Brożek z Żurawskim a na wejście z ławki: Boguski (jedynie asysty i bramki go bronią) Wilk (za i tak pewnie podmęczonego Sobola :( ) Rios/Kirm(jeżeli nie wyszedłby w 11) stali ławkowicze: -Łobo -Jirsak Boguski jak wspomniałem wyżej jednym się broni a co z Gargułą?? żyje? |
Cytat:
|
Co z Chavezem? Przestraszył sie i uciekł po naszym 2meczu?
|
Ja co do jutrzejszego składu postawił bym na Diaza na LO a Piotra Brożka na LP, a Riosa dał na OP a Sobol DP i w ataku Brożek z Żurawiem, a reszta bez zmian
|
Cytat:
|
Cytat:
uważam, że należy dać Bunozie jeszcze jedną szansę, a Arka po sprzedaży Trytki i 3bamby nie ma w ataku siły, wiec duet Kowalski-Bunoza da im radę. Nie sadzicie ze ten sklad jest najbardziej optymalny na Arke? Jovanic - Cikos, Bunoza, Kowalski, Diaz - Malecki, Sobol, Zurawski, Piotr Brozek - Pawel Brozek, Rios. Moim zdaniem promocja Sobola na kapitana sprawila, ze "nie wypada" trenerowi go odsuwac od 1. skladu. Troche to zenujace. Edit: Rios jest typem wysunietego napastnika czy cofnietego? |
Rios, wejdzie w drugiej tak jak Rudnevs w Lechu.
Oby tak jak Łotysz dzisiaj. Cytat:
widać, że szansę dostał Rado, choć możesz jeszcze wypaść, bo 1 zawodnik odpadnie. postawił bym jednak na Kirm, Wilk, Jirsak, Paljić co niestety wątpię, że dojdzie do skutku. w ataku chciałbym zobaczyć Małeckiego z Brożkiem, ale pewnie tego pierwszego zastąpi ktoś z dwójki Żuraw-Boguś. |
przeciez Chavez trenuje z zespolem, przeciez na wczorajszym treningu był,
wladze czekaja na jakies papiery ktore chyba umozliwa zgloszenie go do ligi |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
chociażby przez jedną połówkę. |
Cytat:
Widzę, że forumowi malkontenci już skreślili Bunozę po jednym meczu. Po meczu, w którym nie było szans na to, żeby dobrze się rozumiał z kolegami z zespołu. Po meczu, w którym wszyscy zagrali na tym poziomie co on... Po meczu, w którym bądź co bądź mógł odczuwać tremę. |
Cytat:
PS Gdybym nie wiedział że Bunoza gra w młodzieżówce Bośniackiej i kosztował 400 tysięcy euro po tym meczu pomyśłałbym że to junior z ME. Jop przy nim to mistrz:) Takie miałem wrażenie, pewnie niestety nie tylko ja. Dlatego jak coś gość potrafi, musi to pokazać. Ja go nie skreślam, ale wejście miał najgorsze z możliwych. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl