![]() |
KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2010/2011 - informacje, komentarze
Zakończyło się losowanie grup Euroligi, kadra mocno się zmieniła więc chyba warto założyć nowy temat.
Kadra:
W dniu dzisiejszym odbyło się losowanie grup Euroligi. Wisła występować będzie w grupie A. Skład grupy A w Eurolidze:
Oczekiwania przed sezonem są ogromne więc pozostaje liczyć, że Wiślaczki sprostają czekającym je wyzwaniom ;) |
znowuuu Mizo. ;)
realne jest wyjście z grupy. zobaczymy jak się będzie spisywał nowy team |
Cytat:
Grupa jest jedną z najlepszych jakie mogliśmy sobie wymarzyć... uniknęliśmy zespołów z Rosji, Turcji i Hiszpanii, nie mamy też robiącego efektowne transfery Schio. Losowanie piękne... tylko teraz trzeba to wykorzystać na parkiecie. Jakiekolwiek narzekanie na losowanie, byłoby zbrodnią Ta grupa już doprowadziła do sporej frustracji kibiców wielu drużyn ;-) Wszystkie zespoły są w naszym zasięgu, no chyba że któryś nagle zacznie robić jakieś efektowne transfery... tyle, że ze względu na limit 2 zawodniczek spoza Europy i fakt, że większość klasowych europejek ma już kontrakty, jest to mało realne. |
Wiadomo jedno oznacza drugie.
Z grupy wychodzi Wisła i Mizo to "na pewno"... A tak w ogóle to lepiej sie bardziej przyłożyć do krajowych rozgrywek w tym roku ;) |
Z grupy wychodzą 4 zespoły...
A najlepiej przyłożyć się do jednego i drugiego ;-) |
poproszono mnie o promowanie wśród Wiślackiej braci stronki fejsbukowej Trinity Cheerleaders (będą z powrotem tańczyć na meczach Wisły)
co czynię :-) zapraszam na http://www.facebook.com/pages/Trinit...12395352140796 |
|
materiał o Wiśle Can-Pack w kontekscie dzisiejszej konferenjci prasowej
http://kiks.tv/2010/09/powalcza-o-utracony-tytul/ |
Cytat:
Wygrana cieszy, ale nie ma co się jeszcze podniecać. Niech tak samo grają w lidze :-) Ewelina dalej "wymiata" :D |
na KIKS.tv we współpracy z wislakrakow.com będzie transmisja na zywo czwartkowego meczu koszykarek.
http://kiks.tv/ i Wisla.TV/live |
na KIKS.tv jest dostępna galeria z meczu Wisła - Rużomberok:
http://kiks.tv/2010/09/galeria-wisla...bk-ruzomberok/ |
zdjęcia z wczorajszego meczu:
http://porebski.blogspot.com/2010/09...rakow-mbk.html |
http://kiks.tv/2010/09/bez-komentarz...-na-trybunach/
relacja z dopingu na KIKS.tv |
http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...cja-wislaczek/ skrót meczu z Artego
|
Dobry mecz był tylko trzeba popracować nad skutecznością
|
relacja z meczu na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2010/09/niegalaktyczna-biala-gwiazda/ |
zdjęcia z wczorajszego meczu:
http://porebski.blogspot.com/2010/09...ow-artego.html |
Beniaminek Widzew Łódź wygrał derby z ŁKS-em, potem toczyli równy bój z Energą Toruń, a dziś wygrali z Lotosem 73-65, jako ciekawostkę można dodać, czyżby czarny koń tego sezonu :> Trzeba na nich uważać
|
Czy posiadacie wiedzę gdzie kogo lub do kogo należałoby się udac z zaproszeniem koszykarki/ek do placowki oswiatowej . Wysłałem pytanie poprzez stronę Wisły Can-Pack jakieś dwa tyg i cisza. Odpowiedź na PW
|
Czy ktoś już interweniował w tej sprawie
http://i54.tinypic.com/70c8c5.jpg Razi po oczach strasznie, nie wydaje mi się żeby było problemem to zmienić, zresztą chodzi o profesjonalizm sam w sobie, wszak to oficjalna strona PLKK i zagląda na nią tysiące osób |
Napisz do nich :)
http://www.plkk.pl/index.php?p=contact |
Już pisałem na email PLKK. Tylko że tym się powinien zająć klub, no nic, niech tak to wisi.
Hm, Widzew znów zadziwił, tym razem wygrana z INEĄ AZS Poznań (3 miejsce w poprzednim sezonie) 65-63. Młyn u siebie nie byle jaki i dobre prowokacje ze strony fanów Widzewa (jak np. ostatnio gość z Widzewa z megafonem podbił do ławki rezerwowych zawodniczek Lotosu i darł się przez niego w odległości 20 cm od głów, inaczej pisząc pranie mózgu) zapowiada się na to że u siebie będą grozni Nasze zwycięskie, 61 - 74. Z Odrą Brzeg |
A jest gdzieś video z tego jak się darł? Chciałbym to zobaczyć :)
|
|
Cytat:
Widzew to żaden zespól. Mamy obowiązek pojechać z nim dwa razy +20. Bez względu na ich mlyn itd. I tyle. |
Tutaj filmik z dopingu jeszce jak grali w 2 lidze: http://www.youtube.com/watch?v=02zVNEW7qEc
Jak widać liczbowo i chyba jakościowo ciut lepsi od nas, tak obiektywnie patrząc. Ciekawe czy mają sektor gości hehe ;] |
raz się tak zmobilizowali.
|
po ile są bilety na kosza?
|
Cytat:
A tak to ulgowy chyba 10, a normalny 15, choć głowy nie dam. |
na ligę ulgowy 7, normalny 12, tak było rok temu
|
Widzew znów zadziwił, tym razem nieznaczna przegrana ze srebrnym medalistą z poprzedniego sezonu KSSSE AZS PWSZ 70 - 68. I to na wyjezdzie. Na 3 sekundy przed końcem Widzew mógł wyjść na prowadzenie. Trudno to skomentować, może im pomagają spódniczki zamiast spodenek, w których jako jedyne[?] w lidze grają :D
Wisły, czyli zwycięzców z reguły się nie sądzi ale mogło być lepiej, graliśmy z najsłabszym zespołem, ktoś lepszy chwilowe słabości mógł wykorzystać i odskoczyć, brak Burse wciąż widoczny, oby dziewczyna szybko powróciła do składu. I poprawić skuteczność za 3 pkt. |
I jeszcze rzuty osobiste, bo to jest tragedia na razie.
Gra jakoś mnie nie przekonała dziś (specem nie jestem). Nieskutecznie i jakoś tak chaotycznie. Ale niech się zgrywają :) @Ałgaja: miałem na myśli to co dziś :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Galeria zdjęć z meczu z UTEXem:
http://kiks.tv/2010/10/galeria-wisla...ex-row-rybnik/ |
Cytat:
|
Spytam jak będę miała okazję. Ale jak znasz tajemnicę to wyjaw :) Gorzej się biega? Czy jak? Bo przeca nie może chodzic o to że źle wyglądają b to nie są kiecki ino jakby dłuzsza bluzka a pod spodem są spoenki ...
|
Nie chcę się na ten temat rozwodzić :) Innym razem.
|
doping kibiców na meczu z Rybnikiem:
http://kiks.tv/2010/10/bez-komentarz...-na-trybunach/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl