![]() |
Głowa dziękujemy!!!
Wpadłem na taki pomysł wpisujmy w tym wątku podziękowania dla Arka za wszystko co zrobił dla Wisełki, a potem może to wydrukujemy, jakoś oprawimy i postaramy mu się to przekazać co wy na to??
Ja zacznę: Arek nigdy nie zapomnimy ciebie na R22, zasługujesz na to żeby twój numer był w Wiśle zastrzeżony. Byłeś prawdziwym przywódcą na boisku, ale i skromnym normalnym gościem poza nim. Powodzenia w Turcji. |
Słuszna idea
Słuszna idea z podziękowaniami i z pomysłem aby założyc taki temat. Ja mam nadzieje że Arek czyta nasze forum. Podziękowania za charakter, podejście do sportu,oddanie zdrowia na boisku,bronienie barw Wisły. 10 latek strzeliło jak z płatka. Arek trzym się :)
|
Głowa jesteś dla mnie symbolem prawdziwego Wiślaka. Praktycznie równo z Twoim zjawieniem się w klubie zaczęła się moja miłość do Wisły. Dziękuję Ci za wszystkie wspaniałe chwile które dzięki Tobie przeżywaliśmy. Powodzenia
|
Zawsze wyważony, stonowany ale uśmiechnięty.
Przebrnął z nami przez kawałek życia, stał się jakąś jego cząstką. Mam nadzieje że my również staliśmy się częścią jego doświadczeń i że ściśnie mu gardło kiedy ostatni raz obejrzy się przez ramie patrząc na nasz stadion. Dzięki Serdeczne za grę , serce i osobowość dobrego człowieka, którym był i chyba zawsze dla nas będzie. Arku powodzenia. W wolnej chwili zaglądnij i zobacz jak nam leci. |
Arek mam nadzieje,że jeszcze do nas wrócisz.Ja nie mam ci tego za złe,że odeszłeś do Turcji,ale mam nadzieje,że zobaczę cię jeszcze w koszulce Wisły na R22.Do Zobaczenia!!
|
Bóg zapłać w byciu IKONĄ. My nie zapomnimy o Tobie Arku! Jesteś wielki, powodzenia i wróc do nas kiedyś, żebyś zaliczył 300-setny mecz w naszych barwach.
Z szczerymi wyrazami uniżonego szacunku "Łajza". |
Dziękujemy za wspaniałe chwile!
|
Arek dziękuje za te wszystkie piękne chwile , które nam dostarczałeś!! Dziekuje za te 10 lat!!!
Aż płakać się chce ;/ |
Arku dla nas są trudne chwile gdy po 10 latach żegnamy tak wspaniałego piłkarza tak wiernego za wszystko DZIĘKUJEMY i mamy nadzieje na wielki powrót! Nigdy nie zapomnimy !!!
|
Mam nadzieje , kiedyś rozegra ten 300-setny mecz w trójkolorowych barwach...Powodzenia Głowa !
|
Kolejny wielki piłkarz i Wiślak odchodzi z Wisły, wielka wielka niepowetowana strata. Ale trzeba żyć dalej, dla mnie byłeś zawsze jednym z największych. Wielki szacunek, Powodzenia w Turcji!!! mam nadzieje że zobaczymy Cię jeszcze na R22 ;-)
Dziękujemy! |
Co tu dużo pisać, tyle lat w koszulce z Białą Gwiazdą na sercu, tyle razy nam dupę uratował, zawsze oddane Wiśle i pełen szacunku dla kibiców...
|
Praktycznie całą piłkarską karierę grał u nas, więc nie dziwię się, że chciał spróbować sił za granicą. Powodzenia Arek !
|
Zawsze podziwiałem twój spokój i opanowanie w trudnych momentach. Arek wielkie dzięki za serce, które wkładałeś w każdy mecz z Biała Gwiazdą na piersi! Powodzenia!
|
Głowa ode mnie tak po prostu - dziękuję.
|
Arek, byłeś filarem Wisły. Zawsze będę miał do Ciebie szacunek i pamiętał Cie jako dobrego człowieka. Mam nadzieję, że będziesz wpadał na nowy stadion popatrzeć jak Wisła gra....
Powodzenia w Turcji. |
Arek, po prostu pojaw się kiedyś na stadionie. Nie zdążyliśmy podziękować.
|
Arek, wzór do naśladowania dla każdego obrońcy i dla każdego młodego piłkarza. Profesjonalista pełną gębą. Dzięki za 10 lat w Wiśle!
|
Jak byłeś w składzie to przed meczem nie miałem obaw o tyły
Powodzenia :) |
Dla mnie jestes Czlowiekiem, nieprzecietnym Twoja osoba na zawsze pozostanie w mojej pamieci jako Legenda Naszego Klubu. Zaslugujesz na Wielki szacunek i pamietaj ze dzrwi ku temu aby zakonczyc kariere w Wisle sa szeroko otwarte, na co ja jak i inni oddani kibice licza.
|
Dziękuję za to że byłeś Głową tego zespołu przez tyle lat!
|
Dzięki wielkie za te 10 lat spędzonych w Wiśle. Mam nadzieję, że będzie Ci dane podjąć współpracę z Białą Gwiazdą po zakończeniu kariery piłkarskiej. Miałeś strasznego pecha do kontuzji i selekcjonerów, ale takie życie czasem bywa. Życzę powodzenia w Turcji!
Na Reymonta zawsze będziesz mile widziany! |
Arek dziękujemy! Jestem jak najbardziej za zastrzeżeniem numeru! Może kiedyś doczekamy się drugiego Głowackiego. Wróć jeszcze kiedyś na R22:)
|
Wielkie dzięki kapitanie za te 10 lat gry dla naszego klubu , za te 6 mistrzostw , za te cztery puchary , za występy w Europie z naszym klubem ! Dziękuje ! Nieodżałowana strata.. ale wierze,że jeszcze do nas wrócisz ! Trzymaj się Arek ! Powodzenia !
|
Nie będę się rozpisywał, bo szczerze mówiąc nie wiem co. Żywa legenda Wisły. Głowa - dziękujemy. Mam nadzieję, że jeszcze do nas wrócisz na koniec kariery tak jak Cleber.
|
Dzięki Głowa , brak słów ...
Wisła to Ty , my Twojego poświęcenia i blizn nie zapomnimy. Zawsze będziesz jednym z nas. Powodzenia w dalszej karierze. Ps.Zarób kasę i ...wracaj. :kumple: |
Panie Arku dzięki za wszystko! Mam nadzieję, że będzie Panu dane rozegrać 300 mecz w barwach Wisły.
Życzę powodzenia w nowym klubie ;) |
Głowa - dziękujemy, oby więcej takich piłkarzy grało w Wiśle Kraków
Powodzenia w nowym klubie Mamy nadzieje że jeszcze do nas wrócisz DZIEKUJEMY, DZIEKUJEMY, DZIEKUJEMY!!!!!! |
Arku Głowacki!!! Grałeś we Wiśle 10 lat!!!
Jak na dzisiejsze czasy to nie lada wyczyn a zatem przyjmij i od STAREGO WIŚLAKA WYRAZY PEŁNEGO SZACUNKU za wszystko co uczyniłeś dla tej drużyny i tych barw klubowych, które są dla mnie najbliższe od blisko 40-stu lat. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze kariery!!! |
I takich piłkarzy ceni się najbardziej.
My będziemy pamiętać o Tobie, Ty pamiętaj o nas. Kapitanie, dziękujemy! |
Życie determinuje w człowieku pewne zachowania,ale życie to także wyzwania.10 lat temu Arku podjąłeś wyzwanie przywdziewając wiślacką koszulkę z numerem 6.Po dziesięciu latach wspólnie z Tobą spędzonych,po chwilach radości ale i rozczarowań chciałbym Ci serdecznie za wszystko podziękować!
Pozostaniesz w moim sercu jako profesjonalista w każdym calu,ponadto zawsze byłeś wzorem dobrego,uczciwego człowieka! Wierzę że po okresie w którym miał będziesz już kebabów serdecznie dosyć,a i zapewnione środki pozwolą Ci na powrót do Polski,przywdziejesz ponownie wiślacki trykot,w którym rozegrasz spotkanie numer 300! Czego Tobie i nam serdecznie życzę! Głowa -WIELKI DZIĘKI!!!! POWODZENIA NAD BOSFOREM! |
Głowa - nie zagrałeś z Wisłą w Lidze Mistrzów, ale dla mnie jesteś mistrzem na środku obrony.
Nie powiem Ci : żegnaj! mówię: do zobaczenia! |
Głowa - dzięki za te wszystkie lata, nie zależnie czy się waliło czy paliło zawsze z nami Byłeś! dzięki wielkie z wszystko
|
Dziękujemy, dziękujemy.... :-(
|
Jeszcze wrócisz do Nas :)
Dzięki! |
Dzięki Arek i powodzenia do zobaczenia za 2 lata :D
|
dziekuje kapitanie a zarazem Wislaku!!!!! powodzenia i dozobaczenia
|
Głowa dzięki za te wszystkie lata spędzone w Wiśle, za to że byłeś z nami na dobre i na złe. Dla mnie jesteś jednym z symboli Wisły. Mam nadzieję, że wrócisz jeszcze do nas. Powodzenia w Turcji :)
|
Dziękuję, bo chyba nic więcej mi przez gardło nie przejdzie...jesteś WIELKI!
|
Rzadko się udzielam ale dla Głowy zawsze miałem wielki szacunek. Prawdziwy Wiślak. Dziękuję Ci i życzę wielu sukcesów zarówno na boisku jak i poza nim!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl