Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [8. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, sobota, 26.09.2009 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6363)

royalmichael 22.09.2009 16:55

[8. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, sobota, 26.09.2009 18:15
 
W sobotę o 18:15 gramy "u siebie" z Polonią Warszawa. Jeśli chcemy dalej w miarę spokojnie być na pozycji lidera to żadna strata punktów nie wchodzi w grę.
Prawdopodobnie na ten mecz będzie już gotowy filar naszej obrony - Marcelo.

Inne ciekawe spotkania:
Cytat:

Lechia Gdańsk- KGHM Zagłębie Lubin
Legia Warszawa- Lech Poznań
Jagiellonia Białystok- Cracovia
Śląsk Wrocław- Ruch Chorzów
Polonia Bytom- Arka Gdynia
Bilety na mecz z Polonią Warszawa

Jazon 22.09.2009 18:34

Wpuszczenie Ćwielonga w wyjściowym składzie to dobry pomysł. Coś w rodzaju nagrody za strzelenie bramki w ostatnim meczu - trzeba motywować zawodników. Przy okazji Małecki może przemyśli trochę spraw siedząc na ławce. Niech poczuje, że jego pozycja w pierwszej 11 nie jest niezagrożona. Może wyjdzie mu to na dobre.

Wojtas 22.09.2009 18:50

Marcelo nasz jedyny atut w ataku przy stałych fragmentach wraca :) Cud miod i orzeszki:)

Licze ze Maciej zacznie cos zmieniac w tej druzynie,bo czas otworzyc okno i troche ja przewietrzyc.


Ja tam zaryzykowal bym z Cwielongiem a ataku a ławka i obejrzenie meczu z taiej perspektywy moze pomoze :) Brozkowi czy Maleckiemu ,swiete krowy to nie są i nic sie nie stanie jak nie zagraja od poczatku w koncu nikt ich do pierwszego składu nie przyspawał

PhantomRanger 22.09.2009 19:35

Po dłuższym zastanowieniu można by spróbować ustawienia 3-5-2.
Przykładowo:

PAWEŁEK
MARCELO JOP GŁOWACKI
ŁOBODZIŃSKI DIAZ JIRSAK CANTORO KIRM
ĆWIELONG LESZCZAK

Niech w końcu trener pokaże, że ma jaja i usadzi gwiazdorków, a może przypomną sobie jak się piłkę przyjmuję.

cassius31krakow 22.09.2009 19:37

PhantomRanger - z Cebanu trochę przesadziłeś - Paweł gra ostatnio całkiem nieźle

tofik 22.09.2009 19:38

W lidze taki skład ? o_o i jeszcze zmiana ustawienia w środku sezonu. Bądźmy poważni. Fakt, Polonia na chwilę obecną słaba, ale to jednak nie sparing.

JrQ- 22.09.2009 19:39

Oszalałes, posadzimy najlepszego na boisku Alvareza na lawie, genialnie...
A co do meczu, Polonia przyjedzie po punkty, bo maja noz na gardle - wiec nie powinno byc murowania.

Marszałek 22.09.2009 20:04

Polonia to nie zespół piłkarski ale folklorystyczny. Co nie zmienia faktu,że prawdopodobnie nic nie zagramy. Poza tym nawet zwycięstwo nic nie zmieni,tutaj ma być zmiana stylu. No ale będąc konsekwentny nie oczekuje zmiany stylu,bo oni nie potrafią inaczej grać, na klepkę,drybling,pressing są za słabi.

Grantar 22.09.2009 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 795974)
Po dłuższym zastanowieniu można by spróbować ustawienia 3-5-2.
Przykładowo:

PAWEŁEK
MARCELO JOP GŁOWACKI
ŁOBODZIŃSKI DIAZ JIRSAK CANTORO KIRM
ĆWIELONG LESZCZAK

Niech w końcu trener pokaże, że ma jaja i usadzi gwiazdorków, a może przypomną sobie jak się piłkę przyjmuję.

Lekka przesada ... no chyba że piszesz o meczu z Hetmanem ....

konrad89 24.09.2009 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 795974)
Po dłuższym zastanowieniu można by spróbować ustawienia 3-5-2.
Przykładowo:

PAWEŁEK
MARCELO JOP GŁOWACKI
ŁOBODZIŃSKI DIAZ JIRSAK CANTORO KIRM
ĆWIELONG LESZCZAK

Niech w końcu trener pokaże, że ma jaja i usadzi gwiazdorków, a może przypomną sobie jak się piłkę przyjmuję.

Kubeł zimnej wody na łeb:D. To nie Football Manager. Wisła bez Brożka i Małeckiego, a na dodatek ustawienie z 3 obrońcami (DOKTOR STEFAN BY SIĘ UCIESZYŁ) TO NIEPOROZUMIENIE

saklak1906 24.09.2009 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 795974)
Po dłuższym zastanowieniu można by spróbować ustawienia 3-5-2.
Przykładowo:

PAWEŁEK
MARCELO JOP GŁOWACKI
ŁOBODZIŃSKI DIAZ JIRSAK CANTORO KIRM
ĆWIELONG LESZCZAK

Niech w końcu trener pokaże, że ma jaja i usadzi gwiazdorków, a może przypomną sobie jak się piłkę przyjmuję.

A jak dostaniemy po dupie to pierwszy bedziesz pisal zeby Skoerze zwolnic. Tak to sobie mozna w sparingach zestawiac sklad a nie w meczu o stawke.Na eksperymety byl czas na zgrupowaniu a nie teraz kiedy jest jakie takie zgranie.

Ale Brozka albo Maleckiego bym posadzil na lawie ale nie obu.

Proud 24.09.2009 12:14

postawiłbym w tym meczu na atak Ćwielong - Małecki.
Niech Paweł troche odpocznie...może złapie świeżość i czucie piłki.

a tak to chyba skład standardowy...mam nadzieję że wróci Marcelo, bo Jop szybkością nie grzeszy.


w środku raczej Sobolewski z Jirsakiem powinni wystąpić, ale sądzę że Skorża postawi na Diaza.

mam nadzieję że Kirm się wreszcie przełamie...bo te poprzeczki i setki niewykorzystane stają się irytujące powoli...

DJ Hazel 24.09.2009 12:19

A ja mam nadzieję że Kirm wreszcie zasiądzie na ławie.Powiem wprost że tęsknie za Zieńczukiem ile mamy dawać mu szans na przełamanie?! Ława może podziała na niego mobilizująco.Diaz równie dobrze może zagrać na lewej pomocy a wtedy zrobi się miejsce w środku dla Jirsaka.Myślę że Brożkowi też dobrze zrobiłaby rezerwa Ci zawodnicy potrzebują świeżości.

Stavanger 24.09.2009 12:51

Gadacie z tym Kirmem. Fakt, chłopak ma szczęście do trafiania w słupki i poprzeczki, ale on ma chyba biegać po skrzydle, tam jego miejsce i tam ma zostawiać obrońców w tyle. Fajnie gdyby Paweł Brożek choć czasem tyle razy do piłki podbiegł ile Kirm próbuje. Co do Małeckiego: po co go na ławkę jak zaczął strzelać. Wiadomo, trochę się szarogęsi, ale jak trzeba to pobiegnie i bramkę strzeli.

wislak124 24.09.2009 14:45

JA KOCHAM WISŁE! Mimo ze miszkam ok 500 km od Krakowa :) A moje miasto jest fanklubem Zagłebia Muminkowego z Lubina :( Ale mam to gdzies i po calym miescie rozklejam Vlepki Wiselki i Slazeczka :) KOCHAM WISŁE I NIC TEGO NIE ZMIENI! Jezdze na wiselke pociagami i swietnie sie bawie bo zawsze od wrocka jakis kibic slazeczka sie znajdzie i wtedy zawsze jest niezly melanz az do samego Krakowa! :)

AS82 24.09.2009 15:10

Po wtopie z Polonia B. ,niezdobycie 3 punktow z Polonia W. bedzie oznaczalo ze mamy maly kryzys formy.

Wojtas 24.09.2009 17:56

Dysko-Polo mimo swoich perturbacjii wewnetrznych na ta chwile wydaje sie byc do ogrania .

Mimo iz sklad maja lepszy niz Bytom ,to tamtych sie bardziej obawialem niz tych farbownych kopaczy z Grodziska.

Zagraja pewnie standardowo z Ivanowskim wysunietym i dlugie pily na niego.bo co innego by wymyslili.

My musimy zdobyc 3 pkt,bo rywale nieco sie zblizyli i trzeba jakis dystans trzymac.
Dobrze ze Marcelo wroci :)

WiślakMyślenice 24.09.2009 18:47

Małecki niech nie gwiazdorzy, bo to mu nie wyjdzie na dobre. Zamiast bujaka po barach, pubach i innego rodzaju "używki" niech lepiej zapier**la na treningach bardziej, bo coś się ostatnio z niego robi zbytni kozak. Niech wyładuje całą agresję na treningu, przynajmniej przyniesie to pożytek Wiśle. Wpuścić Ćwielonga za Małego, oraz Jirsaka za Diaza, który nie ma formy. Nie można powiedzieć, że Jirsak jest słaby, bo to on strzelił bramkę z Totenhamem na wyjeździe i w sparze z Liverpoolem. Niedługo do gry będą gotowi Boguski i Garguła, myślę, że to znacznie poprawi styl Wisły i będzie ona nie do zatrzymania w lidze.

PhantomRanger 24.09.2009 19:32

Spełnieniem marzeń byłoby aby w każdej kolejce Wisła wygrywała, a reszta ligi remisowała, bo to zawsze 2 pkt znikają. I mam nadzieje, że tak się już stanie w tej kolejce czego sobie i Wiśle życzę.

vote-for-mikey 24.09.2009 19:37

Na mój gust można by dać odpocząć Diazowi i Małeckiemu, podobnie jak kolega powyżej.
ważne, żeby udało się coś strzelić, bo z tym ostatnio są problemy.
z tyłu, jeśli Sobol zagra lepiej niz z Bytomiem nie powinno być problemów.
Brożek powinien zagrać, bo coby nie mówić zrobił w tym sezonie 5 asyst co jest najlepszym wynikiem, wraz z Peszką. I może bez pyszczącego się Małeckiego zacznie grać bardziej samolubnie.
Ważne jest także, aby wreszcie zaczęli strzelać z dystansu, bo jak pokazał poprzedni mecz, nasi piłkarze są na tyle dobrzy technicznie, żeby celny strzał z dystansu conajmniej narobił kłopotów bramkarzowi. (strzały Jirsaka i Kirma)

Ogryzek 24.09.2009 19:52

Słusznie niektórzy prawią:D

W ataku Leszczak (0 goli, 0 asyst w lidze) Ćwielong (1 gol 0 asyst)
pomoc Kirm (0 goli, 1 asysta) Jirsak (0, 0) Sobolewski (0, 0) Łobodziński (1, 1)

Coś czuje że nastrzelamy że hej....:D O wynik jestem "spokojny"

A na ławie "pyszczący" Małecki (3+2) i Brożek (2+5) którzy na dzień dzisiejszy robią grę:D
Dawno się tak nie ubawiłem....

tofik 24.09.2009 20:29

Właściwie jeśli Mały ma dalej strzelać i asystować, to niech drze ryja i kozaczy ile chce :). Małecki i Brożek (ten z braku konkurencji) są nie do ruszenia w składzie. Prędzej zmieniłbym Kirma na Ćwielonga na lewej pomocy. Albo Diaza za Jirsaka.
Albo jeszcze jedna możliwość. Sobola na Jirsaka, defensywnym byłby Diaz.

fialo 24.09.2009 20:39

Gościowi, który proponuje wystawienie Leszczaka w pierwszym składzie z Dysko-Polo proponuje wybranie się na pierwszy lepszy mecz Młodej Ekstraklasy. A wieczorem, tak rekreacyjnie, dla sportu, do Cienia lub Frantica. Po takiej wycieczce krajoznawczej zweryfikujesz swoje poglądy na temat Leszczaka w wyjściowej jedenastce, zapewniam Cię.

Wojtas 24.09.2009 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 796735)
Małecki to chyba musi zaprzestać byś siła napędową Wisły i strzelać gole żeby niektórzy przestali mu jechać od jakiegoś gwiazdorstwa, tylko dla tego bo pokrzyczy na kogoś w czym widze duży + bo widocznie jemu (mam nadzieje że i innym) zależy. A taki o....... w ekipie raz do czasu podczas meczu pomaga. Na lużną gadkę będzie czas po meczu.
.





Baszczu robil to samo i byl bozyszczem tłumów ,Kaziu Moskal ,Radek Kałuzny czy Kula tez lubili pokrzyczec na kolegow.

Tylko widze jeden Maly jest za to samo uwazany za chama i prostaka.To wyscie chyba chama i prostaka na oczy nie widzieli.

vote-for-mikey 24.09.2009 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 796797)
Baszczu robil to samo i byl bozyszczem tłumów ,Kaziu Moskal ,Radek Kałuzny czy Kula tez lubili pokrzyczec na kolegow.

Tylko widze jeden Maly jest za to samo uwazany za chama i prostaka.To wyscie chyba chama i prostaka na oczy nie widzieli.

Nie sądzisz, że jest jakiś powód, dla którego sytuacja jest taka a nie inna?

Baszczu i Tata przychodzili do Wisły jako, było nie było, gwiazdy.

Początków Moskala i Kuli w Wiśle nie pamiętam, ale przedewszystkim obaj jak startowali w Wiśle byli starsi.
Mów co chcesz, ale Małecki jeszcze dwa miesiące temu był nastolatkiem. Powinien znać swoje miejsce w szeregu, bo jak wiadomo co wolno wojewodzie i tak dalej. I mimo wszystko porównywanie Patryka do tej czwórki, jednak jest trochę na wyrost, przynajmniej narazie.

arti 25.09.2009 08:38

Byle jakie zwycięstwo mnie ucieszy zważywszy na naszą formę.
Z innej beczki - Jop znów sobie coś naciągnął w Zamościu. Panie Trenerze - tj. napięty, zestresowany fizol - on co chwilę będzie się naciągał i rwał. Na sezon 2010/11 trzeba nam na 3 stopera jakiegoś młodego, silnego byczka typu Marcelo.

kubanczyk 25.09.2009 12:57

jesli kto inny nie ma jaj, dobrze ze chociarz Malecki ma. Chociarz jest mlody, to i tak robi dla tego zespolu wiecej od innych. Ktos ostatnio sie unosil ze na Jirsaka sie wydarl. I dobrze...Tomas prostej pilki przy kontrze nie potrafil zagrac, taki rewelacyjny trechnik i rozgrywajacy. Nie uwazam Maleckiego za wybitnego zawodnika, ale to i tak wystarcza mu zeby w Wisle byl jednym z lepszych. Druzyna nie moze skladac sie z samych grzecznych chlopcow.

Ktos go kopnie, uderzy to Malecki potrafi mu wyjechac slownie, a Tomas czy inna niedorajda jeszcze by przepraszali.

Jazon 25.09.2009 13:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 796735)
Małecki to chyba musi zaprzestać byś siła napędową Wisły i strzelać gole żeby niektórzy przestali mu jechać od jakiegoś gwiazdorstwa, tylko dla tego bo pokrzyczy na kogoś w czym widze duży + bo widocznie jemu (mam nadzieje że i innym) zależy. A taki o....... w ekipie raz do czasu podczas meczu pomaga. Na lużną gadkę będzie czas po meczu.

Instytucja o.......u powinna być zarezerwowana dla kapitana i starszych zawodników cieszących się respektem, tymczasem nadużywa jej jakiś młodzik który sam marnuje masę dobrych okazji i psuje wiele sytuacji.

Natomiast to, że ten sam gość strzela bramki, stara się i deklaruje przywiązanie do Białej Gwiazdy to inna sprawa. Chwała mu za to i kibice na pewno o tym pamiętają.

Markus 26.09.2009 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 797291)
Teraz zobaczyłem że Polonia nie strzeliła w ostatnich 4 kolejkach nawet jednego gola :shock:
Jeśli my to choćby zremisujemy to będzie to pierwsze frajerstwo w tym sezonie.

Pierwsze frajerstwo w tym sezonie mamy już dawno za sobą - Lewadię. Tydzień temu przerabialiśmy drugie.

Od nastawienia, agresywności i chęci do biegania naszych piłkarzy będzie zależeć, czy dziś nie przyjdzie nam przerabiać trzeciego.

PS. Ciekawi mnie, kiedy w końcu w meczowej osiemnastce znajdą się Boguski z Garguła - ostatnio ciągle słyszymy, że to ostatnia prosta, że niedługo,że za chwile, że już prawie...Tak już od miesiąca. Mam nieodparte wrażenie, że sztab medyczny w Wiśle potrzebuje znacznie głębszych zmian, niż nam się jeszcze niedawno mogło wydawać. Cieżko być zadowolonym z efektywności prac naszych klubowych lekarzy.

pirat.z.karaibow 26.09.2009 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez juniho (Post 797304)
z forum Ruchu: "kilkaktrotnie już kibice krakowskiego klubu narazili się naszym kibicom od kąd graja na Sosnowieckim stadionie, teraz my postaramy się żeby oni nie miali łatwych przepraw przez Śląsk i drogi prowadzące na Sosnowiec będą przez Nas obstawione a samochody na tablicach krakowskich lub podobnych będą miały spore kłopoty."

Chuls :lol:

aadrian321 26.09.2009 12:38

juniho nie wklejaj tu takich rzeczy bo niektórzy kibice wezmą to do siebie i przestana jeździć na mecze:D Wisła - Dyskopolo 4:0 A ruchowi to jutro Slask wybije piłkę i nie tylko z głowy

aadrian321 26.09.2009 12:40

Duzo biletów wykupionych? Wie moze ktoś?

juniho 26.09.2009 12:56

aaadrian ja miałem nadzieje że właśnie wtedy zaczną jeździć:-)

royalmichael 26.09.2009 13:59

Z tego co trener mówił to mamy zagrać ładnie dla oka, wysokim pressingiem i skutecznie. No jestem ciekawy jak to wyjdzie, oby się udało.
Mam nadzieję, że Jirsak zagra w pierwszym składzie

aNouc 26.09.2009 14:09

Postarają się o to, będą do tego dążyc, mocno w to wierzy...
trzeba to zaznaczać zawsze bo znów będzie krzyk że Skorża powiedział że wygram w totka, a ja głupek skreśliłem liczby i nie wygrałem.

Witoldon 26.09.2009 16:49

Jirsak w podstawowej 11, Skorża szaleje.
Mam nadzieję, że Czech zagra dobre spotkanie i zostanie tam na dłużej. Szkoda, że Ćwielong nie zagra na skrzydle, ale to już byłoby za dużo.

qchar90 26.09.2009 17:38

asysta Tomas Jirsak.!

daniello1987 26.09.2009 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witoldon (Post 797392)
Jirsak w podstawowej 11, Skorża szaleje.
Mam nadzieję, że Czech zagra dobre spotkanie i zostanie tam na dłużej. Szkoda, że Ćwielong nie zagra na skrzydle, ale to już byłoby za dużo.

Jirsak juz sie odwdzieczył.ładna asysta! mam nadzieje ze jeszcze brameczke dołozy

brylant17 26.09.2009 17:43

myślę, że ta asysta Tomka zamknie buzie krytykom na jego temat !

daniello1987 26.09.2009 17:44

2-0!! i znowu w bramce udział miał Jirsak!!! mam wielka nadzieje ze da to duzo do myslenia Panu Mackowi!! jedzie dalej


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl