![]() |
Wspólpraca Wisły z EA Sports
Ciekami mnie na czym ma polegać taka współpraca. Wątek otwieram żeby wszyscy poinformowani mogli sie podzielić swoimi informacjami, a potem żeby komentować eventy które podobno mają toważyszyć premierze fify 10. Dlatego proszę moderatorów o nie kasowanie tego tematu, przynajmniej do premiery tej gry. po cichu liczę na odpowiedź kogoś powiązanego z EA Polska
Na stronie oficjalnej Wisły kraków pojawił się dziś artykuł traktujacy o szeroko zakrojonej wspólnej akcji marketingowej naszego klubu i najnowszej odsłony gry piłkarskiej "elektroników" FIFA 10. http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...i_real_madryt/ Artykułowi toważyszy galeria zdjęć i filmik. Materiały te skupiają sie jednak na naszych zawodnikach grających w grę niż na zapowiadaniu tego co ma się wydażyć. Z artykułu można wywniskować że na kampanię będą się składały następujące pozycje - obecność piłkarzy Wisły na premierze gry w Krakowie - sparing e-sportowy w FIFA 10 pomiędzy drużynami Wisły i Legii - konwent FiFA - I co mnie szczegulnie zainteresowała dystrybucja specjalnej "Wiślackiej" Edycji gry "FIFA 10" dostępnej ponoć jedynie w Wiślackim Świecie. Dlatego zachęcam do dyskusji i spekulacjio, szczególnie osoby które wiedzą coś o nadchodzących akcjach. Oto moje pytania : - kiedy plonowana jest oficjalna premiera gry, z udizałem naszych piłkarzy i w jakim miejscu w krakowie ? - to samo odnośnie tego sparingu ? - czy ktoś ma pojęcie o innnych wydażeniach które mają byc częścia tych akcji promocynjnych ? - na czym bedzie polegała szczegulność Wiślackiej edycji FIFY 10 ?? - Pytanie do REDAKCJI : Czy akcja promocyjna na naszym serwisie jest częścią tej kompanii, i czy wersja gry która mam być do wygrania w tym konkursie ma być zwykła kopią gry, czy Specjalną Wiślacką edycją ? - czy owe specjalne wydanie gry bedzie dostępne przez oficjalny sklep klubowy, lub ze sklepu WisłaKraków.com ? - czy jego cena będzie inna niż standardowych sklepowych wydań ? (119zł) Piszcie i dyskutujcie !! |
jesli sie myle to poprawcie ale wydalej mi sie ze Legia tez ma taką umowe i to od roku/dwóch ?
|
Wiślacka Fifa 10 będzie dostępna TYLKO! w Wiślackim Świecie.
Cytat:
Ma być specjalną specjalną, Wiślacką edycją. Jeśli chodzi o jego cenę, obawiam się, że może być droższa ;/ Ale tego nie wiem na 100 % |
o kurna wykładam 100 zł i biore Wiślacką edycje nie ma bata kupuje w tym roku! :D Może usłyszymy w komentarzu angielskim "Wiślacke"nazwiska :D
Edit:Marcelo Brazylią :P hahha jaka zabawa :D Singlar i Jirsak wymiatają :lol:A Maciej Skorża to co? Fm? :> xD http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...1945951009.jpg Oby tak w relau |
Hehe, zwłaszcza: "oł yes! bryyyliaaant sejw baj de Pawełek!" :PP
|
pytanie do redakcji: Czy ta Wiślacka Fifa będzie tylko na PC czy też na PS3?
|
Cytat:
Przecież brak faców nie jest wynikiem jakiegoś ograniczenia w grze co do ilości twarzy, tylko tego, że nikt nie chce się tego podjąć dla słabszych klubów i zawodników bo zajeło by to za dużo czasu. Mam nadzieję że ta współpraca zaowocuje właśnie tym że w tym roku w FIFIE dobrze oddana zostanie nasza drużyna, a nasi piłkarze, zostano odpowiednio odwzorowani - tj koniec z Boguskim gorszym od Janika, Marcelo na poziomie graczy Cracovi itd. Co do samej edycji bardziej spodziewałem sie czegoś w rodzaju edycji kolekcjonerskiej gry w opakowaniem w barwach Wisły, jakimiś pierdułkami breloczkami, hustkami Wisły, z ewentualnie jakimś symbolicznym dodatkowym kontentem elektronicznym np chanty do wgrania do piosenek w grze. Edit: Co do wspólpracy z Legią - wydaje mi sie że nie było to na tą skalę. Mieszkam w Warszawie i nic nei słyszałem. Był tylko mecz w FIFę między zawodnikami Lecha i Legi, ale dlugo po premierze gry, i żadnej "Legionistycznej wersji gry nie było" |
Jak coś będzie takiego to ja rozumiem :D
http://www.youtube.com/watch?v=vWoJcIcTs88&feature=fvst Wyobraźcie Sobie Szpaku i Szaranowicz kontra hymm Borek i Kołtoń? |
Singlar z Jirsakiem mnie lekko zniszczyli na tym filmiku :D Widać, że sympatyczne chłopaki :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Co to za problem z pojemnością przecież gry na PS3 są na Blu-Rayu więc się wszystko zmieści :P
Mam nadzieję, że wyjdzie na PS3, bo jak nie to jak pieprze to. No i właściwie to kiedy ma to wyjść, bo nie wiem czy czekać czy kupować FIFĘ 10? |
www.wisla.krakow.pl, osobiście się nie doczytałem, ale wiecie jak to jest [%] :)
EDIT: Mogą wydawać to nie tylko na PS3, ale także na PieCa ;) |
Ciekawe ile gwaiazdek bedziemy miec:P Przydalo by sie z 4 chociaz:P
|
"Gwiazdki" to wypadkowa umiejętości zawodników klubu więc żeby mieć 4 gwiazdki musielibysmy mieć wszystkich zawodnikó 1 składu w okolicach skilla 75-80 a rezerwowych 65-75. Będziemy mieli pomiędzy 2,5 a 3 to i tak jest ok.
Do pana co wspominał że zrobienie lepszych twarzy dla Wiślaków to kwestia miejsca na dysku. Wystarczy że lepiej dobiorą facy z pośród tych standardowych żeby to lepiej wyglądało, a nie że jeden Brożek wyglada jak Sobolewski i ma włosy ciemne, a drugi jak Kryszałowicz z blond włosami !! Jak luż mówiłęm licze na lepsze w tym roku odwzorowanie skillów w całęj anszej lidze. Niech EA pokaże że im zależy na zwiększeniu sprzedarzy w Polszy |
Wspominałem o tym, że żeby zrobić rozszerzenie dla całej ligi z face-ami, korkami, kitsami, stadionami itp. itd. gra zajmowałaby za dużo miejsca na dysku. Owszem, że na PS3 można wrzucić na blue-raya, ale powiedzmy sobie szczerze, głównym polem do popisu będzie PieCyk. Jeżeli będziecie chcieli poprawić jakość, ściągajcie patche, łatki i spolszczenia. Linków podawał nie będę, pewnie sami wiecie o jakie mi chodzi.
Angmir, tak się składa, że widziałem wersję Fify (wtedy jeszcze 09) dla Realu Madryt. I powiem Ci, nie wiem, odkąd mieli z nimi podpisaną umowę, ale były wszystkie oryginalne twarze dla zawodników, b.dobrze rozłożone skille, stadion ( no baa ;] , kitsy, korki, oraz menu w barwach Galacticos. Nie liczę na taki efekt na początku współpracy EA z Wisłą, ale jestem dobrej myśli. Poza tym sam wiesz, że jesteśmy 70 ligą na świecie, nie licz na to, że Pawełek będzie miał refleks na 80, albo Brożek z Ćwielongiem skuteczność 99, bądźmy realni :) Gra zamyka sprawy kto gdzie gra 25 sierpnia albo lipca, także jeszcze niektórzy zdążą przejść do innych zespołów. Masz opcję transfery klubowe, jakbyś chciał uaktualnić troszkę fifę, ściągnij creation mastera, i wgrywaj sobie co chcesz, nasi patchmakerzy ( w tym ja ;] ) są naprawdę b.zdolni :) PS: Na głównej nic nie wiedzą nt konsol, na jakich będzie sprzedawana gra. Można się domyślać, że pewnie będzie to PS3. |
Cytat:
OK ale przecież ze skillami właśnie chodzi mi o to żeby były odwzorowaniem rzeczywistości a nie Cwielong łowca bramek. Z tego co wiem taką robote powinien zrobić tzw "reasercher" EA na Polskę. Żeby nie było potem kwiatków takich że dajmy na to Rosłoń (kto to jest gra wogóle w Wiśle ?) w F09 był lepszy od Głowackiego i Marcelo. Wiadomo ciężko przewidzieć rozwój piłkarza, ale przynajmniej startowe skille powinny odzwierciedlać to jak ktoś gra. I teka praca powinna być włąsnie pracą EA Polska, a nie moderów. A co do edytorów, tow iem sam sobie przerabiam polską ligę za pażdym razem - tyle że taka przebudowa zajmuje mi ok 2 miesięcy. |
Zawsze można użyć dobrej kompresji :P nie zapominajcie o tym.Ciekawi mnie co będzie w tej edycji Wiślackiej? może stadion Wiselki? przyspiewki dla Wisly korki stroje,flagi?
edit Cytat:
|
Skończy się zapewne na Wiślackiej okładce i menusach jak to napisał kolega wyżej,swoją drogą jaki EA Polska miało by popyt gdyby co roku robili takie ekstra wydania dla danej drużyny,jej stadion,przyśpiewki,jakieś bonusy klubowe do odblokowania w postaci archiwalnych filmików...ehhh pomarzyć...
|
Ciekawe czy do wiślackiej edycji też dadzą tą okładkę:
http://img259.imageshack.us/img259/5222/fifa10se.jpghttp://img259.imageshack.us/img259/f...jpg/1/w500.png |
Cytat:
|
Co to za morda na tej okładce Fify w środku? :)
|
Najwiekszego wirtuoza pilkarskiego w Polsce. :D
Dobrze ze "Wasza" wersja bedzie tylko do kupienia u Was na stadionie, bo mnie by chyba cos strzelilo jakbym sobie odpalil fife a tu menusy w barwach kojarzacych sie jednoznacznie z Wisłą :D |
Wiadomo coś na jakie konsole miałaby wyjśc ta edycja? Mam nadzieję, że na Xbox360 będzie
|
Na głównej nie mają pojęcia, na które konsole wyjdzie ta edycja.
|
To mam nadzieje ze zrobia porzadnie sklad Wisly, bo w 09 to jest masakra (wersja XBOX)
|
Cytat:
|
Wisła jak zwykle będzie miała 3 gwiazdki (ewentualnie 2,5 lub 3,5)
Ważne jest by piłkarze mieli odpowiednia ilosc pkt, w 2009 bylo z tym slabo. Pawełek 65, Alvarez 70, Głowa 72, Marcelo 73, Pietia 70, Łobo 65, Sobol 73, Cantoro 66, Jirsak 66, Diaz 70, Kirm 70, Mały 70, Brożek 75, Boguski 73, Ćwielong 68, Jop 70, Singlar 68, Garguła 74, Burliga 63, Cebanu 60 Ja tak to widzę, ważne by Głowa i Marcelo byli lepsi od Jopa, Diaz by mógł grać an 3 pozycjach, Łobo był słabszy od Małego, tak samo Jirsak od Sobola i Diaza, oczywiście Brożek najlepszy Te pkt powinny wg mnie różnic sie 1-3 pkt (na korzyść lub nie korzyść) od tych z fify. Na prawdziwej okładce Fify jest R. Lewandowski? |
Cytat:
|
Cytat:
Jeszcze jedna sprawa to widełki jakie są odgórnie przyporządkowane każdej lidze. W Wiśle zwyczajnie nie może być aż tylu zawodników z ratingiem powyżej 70 bo to znacznie powyżej narzuconego potencjału ligi. Co do twoich propozycji to duża część z graczy będzie zapewne wyglądać bardzo podobnie. Mam spore wątpliwości co do twojej oceny graczy takich jak Ćwielong, Burliga, Piotr Brożek czy Cebanu. Moim zdaniem znacząco ich przeceniłeś. Cytat:
|
Wszyscy się głowią co będzie w Edycji Wiślackiej ja już wiem zamiast Bogucki będzie Boguski :P :D
|
Bardzo fajny pomysl. Trzeba przeciez uratowac jakos "marke" na PC bo bieda straszna :)
Nazwiska,twarze,przyspiewki,stadion,stroje. Niby nic ale pewnie kibice z Krakowa sie uciesza. Ja sam nie gram w Fife na PC ale takie cos jest pozytywne. Zwracaja na Polske uwage :) |
Juz wiem co bedzie w edycji Wislackiej! na pierwszej okladce bedzie "Mały", "Głowa" i" Boguś". Co do "wnętrzności" to niestety nie wiem ale wiem ze wole kupic ta Wislacka niz normalna z Lewandowskim.
|
Cytat:
|
Ja bym widział tak Głowa,Brożek Paweł,Sobolewski
|
Zgadzam sie z poprzednikiem. Sobol i Głowa bardziej prawdopodobne. Bo Brożek to 100%.
|
Jest już demo FIFA 10. Grałem trochę (jakieś 3h) na Xboksie i jest nieźle. Gra na pierwszy rzut oka jest prawie taka sama jak FIFA 09. Ale kiedy pogra się trochę to wyraźnie czuć, że poprawiono takie elementy jak drybling, szybkość rekacji zawodnika, dośrodkowania (i to znacznie) czy strzały. Ogólnie dopracowano wiele mankamentów poprzedniej i tak bardzo dobrej FIFY. Lekkim minusem jest fakt, że sporo trudniej się gra w obronie i nie wiem czy nabranie wprawy wiele tu pomoże. Tak więc w meczech z żywym przeciwnikiem może padać więcej bramek. Krótko podsumowując: gra jest bardzo obiecująca i trudno oderwać się od dema.
PS: grałem też troche w demo na PC i cóż... może pozostawię bez komentarza, |
z jakiej strony sciągałes demo na PC?
|
wiernyTS, zaglądnij na główną ;)
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=21767 |
Nie warto ściągać. Mówie o wersji na PC. To jest tragedia. Grafika jak w FIFIE 98, gameplay chaotyczny, niepoukładany. BEZNADZIEJA.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl