![]() |
Zupki Chińskie - które najlepsze...
Kolega pisze prace i prosił abym popytał się o produkty, których firm produkujących tzw. zupki chińskie i dania w proszku najczęściej kupujecie/spożywacie.
Wielkie dzięki. PS: wiem że jest dział poświecony ankietom do prac, ale to tylko jedno pytanie ;) Pozdrawiam |
Osobiście wcinam Knorra, ale takie Gulasznikof, tego typu.
|
Myślę, że Knorr to te najsławniejsze. Zresztą są dobre, duży wybór. Gdy jestem w Krakowie, to takie zupki to klasyk w moim menu... Nie za bardzo zdrowe, ale wiecie...
|
Genialny temat jak dla mnie :lol:
Ja osobiście uwielbiam vifony, chyba tak się pisze i jeszcze nie wiem czy w Polsce są ale za granicą to zajadałem się podravką. Dla mnie wakacje bez zupki chińskiej to nie wakacje, pozdro. :-) |
Vifon, złoty kurczak, łagodny
|
Tylko Vifon złoty kurczak łagodny !:P Czasem czekam jak woda wsiąknie w makaron. ;)
|
Najlepsze są te chińskie produkowane w Radomiu....
|
oczywiscie Vifon złoty kurczak łagodny, ale też knorr ale tylko z grzankami, bo z makaronem niedobre
|
Diabolo Pomidoro ];>
|
Tylko Vifon! Dzisiaj właśnie jadłem :)
|
Cytat:
|
Tylko zupki Vifon:-) A jaka, to już sprawa drugorzędna.
|
Nie spożywam w ogóle. Nie zdrowe, słone i każda jak dla mnie ma taki sam, specyficzny smak.
Mam nadzieję, że się przyda. |
oczywiscie ze Vifon, ale pikantny :)
|
Vifon, najtańsze i najlepsze...
|
Jak coś to amore pomidore, ale często wdupcam ten suchy makaron :D
|
Cytat:
Też czasem jem ten suchy makaron :P |
Nie tylko Ty :) tyle że ja jeszcze jem z tym proszkiem :D
|
Cytat:
Od kilku lat kupuję i to jest fenomenalne. Nic innego. Żaden knorr itp. |
ja lubie te zupy Koreańskie Kuksu w takich miseczkach za 4 zł.
http://hanpol.eu/img/produkty/150/ku...el_zol_old.jpg |
Cytat:
|
Burżuj...
VIFON CURRY PIKANTNY !! łagodni są za lechem! |
Nudle Knora :D
najczęściej Diabolo Pomidoro, Cebulowa, Pikanty skurczybyk... zajebiste :D |
powiedzcie mi, jakie są zupki chińskie KUCHARKA ?!
nie przypominam sobie takich, a są w ankiecie kosztem VIFONA !! |
Sporadycznie każdy Vifon byle pikanty - nie ma jak spalona gęba :D
|
Kurde Vifon i nic poza tym !
|
Vifon Kurczak złoty i wszystko masz w... zupie :p
A curry to tylko jak jestem chory dobrze udrażnia nos:D |
Vifon - kurczak curry najlepszy, ale inne smaki też koga być
|
Knorr :D Zajebisty temacik, az mnie kurde do zalania zmusiliscie :P To ide :D
|
serio to jecie :P ?
|
hmmm najbardziej smakuje mi Vifon kurczak pikantny ale dobra też jest zupka knorra chyba serowa się nazywa :D a jak nie ma w sklepie tego i tego to amino kupuje.
Tym co się pytają ironicznie czy naprawde ludzie to jedzą mówię TAK, są one dobre, tanie, szybkie, a to że są one niezdrowe to jakie jedzenie jest zdrowe ? |
ja uwielbiam Knorr`a "ser z ziołami" czy jakoś tak :D i do tego bułeczka z masełkiem i żółtym serem... mniam :D
|
Wcześniej się tego jadało duuużo - ale rządził Vifon krabowy ostry. Z rzadka pomidorowa aczkolwiek ten wytrącający się proszek pomidorowy z zupy mnie zniechęcił.
|
Vifon Wielki Królewski! :D Smaki wszystkie poza wegetarianska i pomidorową.
Na pierwszym miejscu krabowa ostra, pozniej krewetkowa ostra, pozniej lagodne kurczaki, a pozniej ostre kurczak curry... Ale dobrym xxlGO też nie pogardzę, co prawda bardzo łagodne, ale praktyczne, zwłaszcza w knajpie, gdzie barman może nie być szczesliwy z powodu takiego, że musi myć kufel po zupce chińskiej, a myje się to ciężko... A tak to wszystko w kubku i tyle ;) Knorry mi średnio podchodzą, jak już to ser w ziołach. Kiedyś czesto jadłem zupy-krem winiary, ale bez rewelacji. Tak na zakończenie- makaron z zupek MIAŻDŻY! :) |
proste ze najlepszy jest knorr:D
Diabolo pomidoro rządzi!! |
Tylko Vifon :D ale bez różnicy czy łagodna czy pikantna ;p w woju to sie tylko na zupkach żyło hehe przy takiej kuchni :D
|
Cytat:
|
Przez was musiałam przekopać wszystkie szuflady w poszukiwaniu tego cuda. I jest - jedna jedyna zupka. Jakaś podróba firmy SamSmak. Kurczak w warzywach. Zobaczymy co to to.
Edit: Pyszszne :) |
Vifon curry ostra :D najlepsza...
jak mieszkałem w internacie to dużo tego jadłem z wiadomych przyczyn...:) teraz już nie jadam:) |
Akurat teraz wpierdzielam barszczyk Knorr'a, ale i tak Vifon'y są lepsze. Mają dużo makaronu:-D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl