Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Barca-Real (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5170)

gigant 13.12.2008 22:08

Barca-Real
 
Własnie się zaczęło, jest dużo nowych userów, więc jak co roku pytanie brzmi:
KTO?

Oczywiście Real.

_ukoL 13.12.2008 22:09

Real Madryt, bo Jurek Dudek. :-)

Bufon144 13.12.2008 22:10

gdzie mozna na sopcoascie oglądnąć ten mecz po polsku?:)

felipe 13.12.2008 22:12

http://www.justin.tv/luchoquirozzzz

nie po polsku, ale polecam, świetna jakosc i nie tnie.

WislakWiDoK 13.12.2008 22:13

Visca El Barça!

konrad1991tsw 13.12.2008 22:15

Ja jestem za Realem... Szkoda że Dudek nie gra

mariano710 13.12.2008 22:20

ja za Realem tez( bo slabsi)

Gucio25 13.12.2008 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 642241)
Visca El Barça!

no, nic więcej dodawać nie trzeba.. :)

pysio 13.12.2008 22:24

gdyby Zieńczuk lub Brożek tak spieprzyli sytuacje jak Henry i Eto to dla naszych kibiców byli by już łamagami...

Aro1234 13.12.2008 22:24

Oczywiście, że Barca.
felipe - mi tnie z regularnością co 2-3 sekundy.. ;/

Szymek_R22 13.12.2008 22:25

Oba kluby mi raczej ,,wiszą", ale wolę Barce, jakoś zawszę nie tolerowałem Realu. Poza tym lubię Atletico(pomimo tej ,,zgody" z Ruchem). Tak więc dzisiejszego wieczoru także mogę powiedzieć: Visca El Barça!;]

igortsw 13.12.2008 22:26

Real - I jak zawsze po kolejnej porażce Barcy usłyszeć tradycyjne od qmpla na drugi dzień: "Przez sędziego przegrali mecz" (nawet jak kiedyś było 4-1 dla królewskich to też było na sędziego):D

Arturo Qr2nów 13.12.2008 22:26

Co do pytania - Real.
Właśnie felipe - tnie, i to jak. Właściwie cały czas jest zacięte :P

gigant 13.12.2008 22:27

Z obydwoma trenerami gralismy w tym sezonie.

PS.Widziałem na trybunach ojca Pio:shock:

rafiABG 13.12.2008 22:36

fajny ma Casillas szaliczek :)

mic 13.12.2008 22:37

Na sopcascie na kanale 68445 leci 99% bez zadnych problemow

Visca El Barça!

v 13.12.2008 22:37

Barcelona bo mają fanclubBarcaPolska:lol:

A tak naprawde to olewam ten mecz bo smieszą mnie te "ojro" biegające po boisku i ich kibice ktorym sie nie chcialo podniesc kartoników bo padało i by zmokli.

Coach 13.12.2008 22:42

HALA MADRID , wiadomo :)

Dżołkmen 13.12.2008 22:43

Baaaaaaaaaaaaaarca. Tyle w temacie.

felipe 13.12.2008 22:49

to panowie w szoku jestem, u mnie hula idealnie

rafiABG 13.12.2008 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 642262)
HALA MADRID , wiadomo :)

a jak !
HALA MADRID!:kumple:

Kamson 13.12.2008 22:50

Barcelona. Jakoś nigdy Realu nie lubiłem.

bigi333 13.12.2008 22:51

Barca. Bo Real to dla mnie tak jak w Polsce Legia, a Barcelona tak jak Wisła ;]

pysio 13.12.2008 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 642268)
a jak !
HALA MADRID!:kumple:

STADION BARCELONA!

ps. :D

vote-for-mikey 13.12.2008 22:54

Barcelony nie lubię z jednego powodu. Z powodu was, polskich fanów tej drużyny.
Barca to, Barca tamto, a całe reszta świata to zwykłe ogóry do krojenia.
Nie dotyczy to zresztą tylko polskich fanów, ale także samych Hiszpanów.
Niesamowita wręcz arogancja wszystkich ludzi w tym klubie jest tak odrażająco odrzucająca, że wolę galaktyczny real. ot. i oni wygrają, 1 do paczki.

Tumn_TSW 13.12.2008 22:54

Mi ten mecz "lotto" ;p, ale jak mam wybierać, to wole żeby Real wygrał :)

Ricken 13.12.2008 22:55

Barca :D
Real jacyś egoiści z przydomkiem królewscy tfu:-)

latarnik 13.12.2008 22:55

oczywiście ze Barca

Coach 13.12.2008 22:56

Jak mam przed oczami sektor gości na meczu Wisła Barca śpiewający HSV z odpowiednią dla nich końcówką to utwierdzam się w przekonaniu , że Real jest lepszy ;) LEpszego niż Zidane nie będzie nigdy, a on grał w Realu , więc sprawa jest prosta :D

rafalek 13.12.2008 22:59

BARCELONA!!! Nie trawie Realu od kiedy się interesuję piłką. Zdecydowanie Barca!!!! Po przerwie się wnerwią i pukną 3 "królewskim":D

sergio 13.12.2008 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 642275)
Barcelony nie lubię z jednego powodu. Z powodu was, polskich fanów tej drużyny.
Barca to, Barca tamto, a całe reszta świata to zwykłe ogóry do krojenia.
Nie dotyczy to zresztą tylko polskich fanów, ale także samych Hiszpanów.
Niesamowita wręcz arogancja wszystkich ludzi w tym klubie jest tak odrażająco odrzucająca, że wolę galaktyczny real. ot. i oni wygrają, 1 do paczki.

to samo w drugą strone mistrzu:-D

Krissu 13.12.2008 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 642268)
a jak !
HALA MADRID!:kumple:

A konkretnie Atletico de Madrid... :>

rafiABG 13.12.2008 23:12

nawet słynna FC Barca,Realowi liże jajca ! :)

darotsok73 13.12.2008 23:17

Jedni i drudzy ani mnie ziębia ani grzeją , ale zawsze byłem przeciwko stołecznym klubom dla tego życzę zwycięstwa katalończykom , choć wiem że są strasznymi bufonami..
Byłem na camp Nou na meczu ligowym z Atletic Bilbao(5-6 lat temu) , u nich kibicowanie FCB to kwestia patriotyzmu dużo nacjonalizmu i polityki , nie ma to w Polsce odnośników.
Moją "barcą" jest WISŁA !!!!

Coach 13.12.2008 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 642287)
A konkretnie Atletico de Madrid... :>

Atletico y Ruch siempre juntos (?) !:rotfl::-P

WiselkaMLP 13.12.2008 23:22

dzisiaj Barcelona a dlaczego ?? bo postawilem na nich w stsa gdyby nie to ten mecz mnie nie interesuje ;)

v 13.12.2008 23:29

Casillas czy jak mu tam pokazał klase i wyciągnął karnego

Nehiar 13.12.2008 23:33

Messi ściął włosy ?! Dawno barcy nie oglądałem ...
Mecz nawet ciekawy, a Casillas naprawdę fenomenalnie broni ...

bigi333 13.12.2008 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 642279)
Jak mam przed oczami sektor gości na meczu Wisła Barca śpiewający HSV z odpowiednią dla nich końcówką to utwierdzam się w przekonaniu , że Real jest lepszy ;)

Z tego co mi wiadomo (filmiki YouTube :-D) Hiszpańscy kibice śpiewali to dawno przed nami tak samo jak kibice niemieckiego HSV

WiselkaMLP 13.12.2008 23:42

jeeeeeeeeeeest jeszcze +/- 10 min :D:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl