![]() |
McCain czy Obama?
Szybka sonda. Na kogo oddałbyś głos Wiślaku? Nie trzeba uzasadniać.
Ja głosowałbym na McCaina. Amerykański patriota. O reszcie możemy podyskutować po wyborach. |
McCain (dziesięcdziewieć.....)
|
McCain. nie lubię czarnych liberałów. ;>
|
Obama.
Świat bez równych i równiejszych (pierwszy kolrowy w białym domu) Demokraci - Nowa Ameryka. ( 8 lat rządów Republikanów w USA i co teraz tam mamy.... sami odpowiedzcie....) P.S. Czyżbym był jedynym za Obamą ?? |
McCain, tamtem lewak no i....
|
Cytat:
|
Świat bez równych i równiejszych (pierwszy kolrowy w białym domu)
ZAJEBISTY ARGUMENT :D Obama to mięczak, więc wybór prosty, McCain |
John McCain
|
Obama.
10zn |
Cytat:
10 znaków... |
Obama (10 znaków)
|
Cytat:
|
John McCain
|
Obama
10znaków! |
McCain. Inna sprawa, że tak żałosnych kandydatów na prezydenta nie było od lat. Żaden nie ma nic do powiedzenia, jeden jedzie na tym, że go więził Wietkong, a drugi na tym, że jest czarny.
|
Obama, robi na mnie lepsze wrażenie
|
McCain
podbijam prośbę o założenie ankiety |
McCain
niech ktoś założy ankietę |
Cytat:
Polecam: http://www.rp.pl/artykul/155001.html Oczywiście, że McCain. |
John McCain
|
72 letni prezydent ?
|
Czarny prezydent?
|
Proszę modów o dołączenie ankiety jesli to jeszcze mozliwe lub założenie nowego tematu z ankietą i z uwzględnieniem dotychczasowych głosów.
Przypominam niektórym dziwakom chcącym głosować na Obamę, że murzyn to ten czarny. |
McCain............
|
Obama......
|
Obama.....
narazie 13:8 dla McCaina |
Obama jest niedoświadczonym politykiem i będzie bardzo nieprzewidywalny.
Z drugiej strony obawiam się kontynuacji polityki Dżordża Dabel Ju. Ciężki wybór.. Ale cóż..szalę na korzyść McCaina przechyliła pani Palin :D |
Cytat:
|
Mc Cain.....
|
McCain oczywiscie
|
Obama (10 znaków)
|
McCain ...
|
Obama! i 10 znaków!
|
McCain !!!!!!
|
Ameryka potrzebuje przywódców, przed którymi cały świat będzie drżał ze strachu!
Ameryka potrzebuje człowieka oddanego Ameryce, patriotę, żołnierza! Ameryka potrzebuje białego prezydenta! Amerykanie, nie popełnijcie tego samego błędu co Polacy 2 lata temu... |
OBAMA. Dość republikanów-psychopatów patrzących tylko gdzie tu jakąś wojnę rozpętać.
A tym ktorym przeszkadza kolor skóry Obamy przypominam że wśród koszykarek i piłkarzy Wisły są czarni i chyba cieszą się sympatią. |
biały!!!!!!!!
|
zdecydowanie Obama. Koleś jest bardziej pewny siebie niż McCain. Poza tym kiedyś to musi nastąpić- czas na pierwszego ciemnoskórego prezydenta USA.
pysio- swoim komentarzem dałeś do pieca. Skąd możesz wiedzieć, jaki będzie Obama? Od kiedy go znasz? Założę się, że przed nominacją Baracka wcześniej nic o nim nie słyszałeś. A o Kaczyńskim to wiedzieliśmy dużo, jaki on jest(był Ministrem Sprawiedliwości). Dlaczego porównujesz Obamę do Kaczyńskiego? i taki żart na koniec: ile jajek ma Barack? Oba-ma :D |
McCain,
Wkurza mnie to poparcie we wszystkich mediach dla Obamy, wypowiedzi w samych superlatywach, natomiast ktoś popierający McCaina uznawany jest za rasistę z ciemnogrodu (lub Darkville czy Los Darkness) btw, Nie wie ktoś o której godzinie czasu polskiego zaczną napływać informacje o wynikach głosowań poszczególnych stanów? pamiętam że oglądałem kiedyć na CNN takie show, miło się na to patrzyło. |
wybierać się powinno patrząc na poglądy, wizję przyszłości danego kandydata. czarny, biały czy zielony to srednio ważne (choć biały zawsze lepiej). a jak są tacy a nie inni do wyboru to patrząc na przeszłość i poglądy pana Obamy to jego wybór to będzie porażka dla Ameryki. i nie tylko. ktoś musi robić porządki na tym świecie. sprzątaczką powinna być Ameryka z białym patriotą na czele. a nie np. Rosja. ta to może być jako szmata do podłogi.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl