Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   McCain czy Obama? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5028)

gigant 04.11.2008 21:58

McCain czy Obama?
 
Szybka sonda. Na kogo oddałbyś głos Wiślaku? Nie trzeba uzasadniać.


Ja głosowałbym na McCaina. Amerykański patriota. O reszcie możemy podyskutować po wyborach.

markokrk 04.11.2008 22:04

McCain (dziesięcdziewieć.....)

Opętany 04.11.2008 22:04

McCain. nie lubię czarnych liberałów. ;>

igortsw 04.11.2008 22:07

Obama.
Świat bez równych i równiejszych (pierwszy kolrowy w białym domu)
Demokraci - Nowa Ameryka. ( 8 lat rządów Republikanów w USA i co teraz tam mamy.... sami odpowiedzcie....)

P.S. Czyżbym był jedynym za Obamą ??

SZYMEK_TSW 04.11.2008 22:08

McCain, tamtem lewak no i....

TSman 04.11.2008 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 623704)
Obama.
Świat bez równych i równiejszych (pierwszy kolrowy w białym domu)
Demokraci - Nowa Ameryka. ( 8 lat rządów Republikanów i co mamy.... sami odpowiedzcie....)

P.S. Czyżbym był jedynm za Obamą ??

ja tez Obama, nie wiem czemu tak mowie, ale lepiej sie mu z oczu patrzy

artek_ABG 04.11.2008 22:10

Świat bez równych i równiejszych (pierwszy kolrowy w białym domu)

ZAJEBISTY ARGUMENT :D

Obama to mięczak, więc wybór prosty, McCain

latarnik 04.11.2008 22:12

John McCain

rafiABG 04.11.2008 22:12

Obama.
10zn

Młyniu_Miechów 04.11.2008 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Opętany (Post 623702)
McCain. nie lubię czarnych liberałów. ;>


10 znaków...

Dżołkmen 04.11.2008 22:15

Obama (10 znaków)

Paparapa 04.11.2008 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 623704)
Świat bez równych i równiejszych (pierwszy kolrowy w białym domu)

O tak,to jest argument,zeby glosowac za Obama... :rotfl:

Prezydentowa 04.11.2008 22:15

John McCain

Bobic 04.11.2008 22:15

Obama
10znaków!

Uran235 04.11.2008 22:16

McCain. Inna sprawa, że tak żałosnych kandydatów na prezydenta nie było od lat. Żaden nie ma nic do powiedzenia, jeden jedzie na tym, że go więził Wietkong, a drugi na tym, że jest czarny.

KosaPS 04.11.2008 22:20

Obama, robi na mnie lepsze wrażenie

donPedro23 04.11.2008 22:22

McCain

podbijam prośbę o założenie ankiety

Kocur 04.11.2008 22:22

McCain

niech ktoś założy ankietę

pan Dudi 04.11.2008 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KosaPS (Post 623732)
Obama, robi na mnie lepsze wrażenie


Polecam:

http://www.rp.pl/artykul/155001.html


Oczywiście, że McCain.

kalvin 04.11.2008 22:26

John McCain

Coach 04.11.2008 22:29

72 letni prezydent ?

Prezydentowa 04.11.2008 22:30

Czarny prezydent?

gigant 04.11.2008 22:30

Proszę modów o dołączenie ankiety jesli to jeszcze mozliwe lub założenie nowego tematu z ankietą i z uwzględnieniem dotychczasowych głosów.



Przypominam niektórym dziwakom chcącym głosować na Obamę, że murzyn to ten czarny.

nowy_piotrek 04.11.2008 22:30

McCain............

rabi86 04.11.2008 22:31

Obama......

blackcharacter 04.11.2008 22:31

Obama.....

narazie 13:8 dla McCaina

Krissu 04.11.2008 22:32

Obama jest niedoświadczonym politykiem i będzie bardzo nieprzewidywalny.
Z drugiej strony obawiam się kontynuacji polityki Dżordża Dabel Ju.
Ciężki wybór..
Ale cóż..szalę na korzyść McCaina przechyliła pani Palin :D

Coach 04.11.2008 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 623744)
Czarny prezydent?

rasistka ? :>

kubawislak 04.11.2008 22:32

Mc Cain.....

vego 04.11.2008 22:33

McCain oczywiscie

WislakWloszczowa 04.11.2008 22:33

Obama (10 znaków)

Paweł 04.11.2008 22:35

McCain ...

Mamba 04.11.2008 22:35

Obama! i 10 znaków!

Majkel1906 04.11.2008 22:36

McCain !!!!!!

pysio 04.11.2008 22:36

Ameryka potrzebuje przywódców, przed którymi cały świat będzie drżał ze strachu!
Ameryka potrzebuje człowieka oddanego Ameryce, patriotę, żołnierza!
Ameryka potrzebuje białego prezydenta!

Amerykanie, nie popełnijcie tego samego błędu co Polacy 2 lata temu...

Mariusz64 04.11.2008 22:48

OBAMA. Dość republikanów-psychopatów patrzących tylko gdzie tu jakąś wojnę rozpętać.
A tym ktorym przeszkadza kolor skóry Obamy przypominam że wśród koszykarek i piłkarzy Wisły są czarni i chyba cieszą się sympatią.

miki2006 04.11.2008 22:48

biały!!!!!!!!

ToTylkoJa 04.11.2008 22:56

zdecydowanie Obama. Koleś jest bardziej pewny siebie niż McCain. Poza tym kiedyś to musi nastąpić- czas na pierwszego ciemnoskórego prezydenta USA.

pysio- swoim komentarzem dałeś do pieca. Skąd możesz wiedzieć, jaki będzie Obama? Od kiedy go znasz? Założę się, że przed nominacją Baracka wcześniej nic o nim nie słyszałeś. A o Kaczyńskim to wiedzieliśmy dużo, jaki on jest(był Ministrem Sprawiedliwości). Dlaczego porównujesz Obamę do Kaczyńskiego?

i taki żart na koniec:

ile jajek ma Barack? Oba-ma :D

MicK 04.11.2008 22:59

McCain,

Wkurza mnie to poparcie we wszystkich mediach dla Obamy, wypowiedzi w samych superlatywach, natomiast ktoś popierający McCaina uznawany jest za rasistę z ciemnogrodu (lub Darkville czy Los Darkness)

btw,
Nie wie ktoś o której godzinie czasu polskiego zaczną napływać informacje o wynikach głosowań poszczególnych stanów? pamiętam że oglądałem kiedyć na CNN takie show, miło się na to patrzyło.

Opętany 04.11.2008 23:01

wybierać się powinno patrząc na poglądy, wizję przyszłości danego kandydata. czarny, biały czy zielony to srednio ważne (choć biały zawsze lepiej). a jak są tacy a nie inni do wyboru to patrząc na przeszłość i poglądy pana Obamy to jego wybór to będzie porażka dla Ameryki. i nie tylko. ktoś musi robić porządki na tym świecie. sprzątaczką powinna być Ameryka z białym patriotą na czele. a nie np. Rosja. ta to może być jako szmata do podłogi.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl