![]() |
Turniej "TWSD Kalambury 2008"
Regulamin naszych kalamburów oparłem na wspaniałym Literakowym Regulaminie Pana Premiera o co mam nadzieje się nie obrazi ;)
Regulamin turnieju "TWSD Kalambury 2008" 1. Turniej rozgrywany jest na zasadach gry kalambury.nalezy byc swiadomym wszystkich wad i zalet tego rozwiazania ;) 2. Turniej ma charakter rozrywkowy, podchodzenie do niego jak do walki na smierc i zycie, wystawi nadambitnemu sluszna ocene wsrod forumowej braci. 3.Uczestnicy proszeni sa o zachowywanie zasad fair play, czyli nie współpracowanie z innymi graczami, traktowanie każdego równo, oraz nie komunikowanie się z innymi graczami na przykład przez gg ;). 4. Gra odbywac bedzie sie w grupach(A,B,C) czterosobowych systemem wszyscy grają na raz z sobą:D, trzykrotnie, do 500 punktów, czas na malowanie 3 minuty. Ponieważ to turniej towarzyski, staramy się być elastyczni i najlepiej przez komunikatory lub PRIVy dogadać jeden termin w którym każdy będzie mógł zagrać. Gracz który będzie unikał kontaktu i próby dogadania się z innymi graczami, zostanie zdyskwalifikowany. 5. Kolejnosc w grupie ustalana jest na podstawie liczby zdobytych punktow we wszystkich trzech pojedynkach w grupie. W przypadku równej ilości punktów rzut monetą ;p. 6. Gracze maja czas do sobotyi do 24 na zakonczenie fazy grupowej, gdyż w niedziele wieczorem nie ma przeszkód aby rozegrać Wielki i mam nadzieje też że mały Finał. 7.Zawodnicy zostaną przydzieleni do grup metodą przydzielenia, która sprawdziła się w Literakach, a została zaproponowana przez Senseja. A 1 6 7 12 B 2 5 8 11 C 3 4 9 10 8. Finał rozegramy metodą taką samą jak fazę grupową czyli do 500, 2 minuty na rysowanie, z tym że pojedynek rozegramy 5 razy. Finał jest 6 osobowy do finału awans uzyskają dwie najlepsze osoby z grupy. Finał zaczynamy i mam nadzieje że skończymy w niedziele. ;) O Kolejności decydują punkty po 5 pojedynkach. Wszystkich chętnych od razu też zapraszam na mały finał (miejsca 3-4) ten sam termin, na tych samych zasadach. 9. W turnieju udział wezmą: 1. Kurt C. (wersja 1) 2. Haidar (wersja 1) 3. Elendil (wersja 1) [nick na kurniku LordRegis] 4. w0lno. (wersja 3 / obojętne mi to) 5. TSWISELKA1 ( wersja nie ma znaczenia ) 6.Prezydent TS (wersja 1) 7. Kobieta Wiślaka (kobietawislak) (obojętnie mi ;-) ) 8. Precel z makiem (obojętne) - chłopak ma banana, więc się sam nie wpisze (w0lno. ósemkę zgubiłeś tu wcześńiej ;p) 9. Gucio25 (gugu_25), obojętne. 10. Sensej (1) 11. Prezydentowa 10. Gracze rozgrywaja kolejki dogadując się ze wszystkimi graczami raczej na Privach. 11. Po kazdym pojedynku strony musza przekazac tu jego wynik i potwierdzić. 12. Szanujmy sie. W tym ustawieniu grupy wyglądają następująco: Grupa A: 1.Kurt C. 6.Prezydent TS 7. Kobieta Wiślaka 12. Rafałek Grupa B: 2.Haidar 5. TSWISELKA1 8.Precel z Makiem (tu będzie potrzebne jego gg, jeżeli jeszcze ma banana) 11.Prezydentowa Grupa C: 3.Elendil 4.w0lno. 9.Gucio25 10.Sensej Jeżeli wszyscy zgadzają się z takim układem turnieju, regulaminem, to od jutra możęmy się umawiać, do 24 ustalmy, że jest czas na dyskuję na temat kształtu turnieju. Wszelkie Propozycje w temacie. |
Ja chętnie bym zagrał...pozdrawiam
|
no to rafelek wskakuj do grupy A ;)
w0lno, Gucio25, Sensej, może dziś? |
jak cos sie pisze
|
Ja mógłbym zagrać mecz okolo 20:30..dopiero wtesy, bo mam sporo zadan do odrobienia...jest ktoś chętny z mojej grupy?
|
Cytat:
Poniedziałek, 21 Wtorek, 21 GG: 564 72 78 lub PRIV ;) Fajnie byłoby się jutro dogadać kiedy wszystkim pasuje. |
Pro Plajorzy z mojej grupy... jak coś to jutro [chyba] mogę grać :)
Godzina: 18-19 ? Zapodajcie jakieś propozycje / jak coś to może być pw. |
jutro 19, może być. ;)
|
Grupa A termin ustalony na 23 września (wtorek) 21 wszyscy potwierdzili.
O 20:50 jutro napiszę na jakim stoliku w jakim pokoju gramy ;) Pozdrawiam. Inne grupy mobilizujcie się ;). Czekamy na jakiś ruch w grupie B ;). |
Ja mam pro¶be do mojej grupy :) Zamiast o 19. Zebyscie byli 18:30 gora 45 ;) Jutro mam urodziny i na 20 mam flaszki umowione ;) Tak wiec prosba;P
|
Cytat:
Po 2... nie wiem czy się dzi¶ wyrobię. Da radę przesun±ć granie na t± sam± porę tylko, że jutro!? |
Cytat:
Dzi¶ wieczorkiem możemy grać, czekamy na odzew osób z naszej grupki na priv tu lub na kurniku :) |
i co z ta moja grupa?
|
gramy? ja mogę...
|
ja teraz też :P Ale w0lno chyba nie
|
Chyaba jest !!
19:25 WCHODZIMY NA SAMBOREK !!! Moze sie uda ;) |
Ja przyjdę pooglądać :)
|
Elendi Wchodzzzz
|
Grupa A-mój nick na kurniku to rafalektwsd. Pojedynek dzis 21:00 tak? W którym pokoju?
|
LORD REGIS 503
Wolno 448 Sensej 434 Gucio 385 Pierwsza runda za nami reszta jutro:) |
GRUPA C: [wyniki po 1 rundzie]
1. Lord regis 503 2. w0lno. 448 --- 3. Sensej 434 4. Gucio 385 |
potwierdzam :)
|
uff... melduję obecność i gotowość na 21.00 :-) kosztowało mnie to 400 zł i 8 pkt :( ale zdążyłam i to się liczy ;-)
|
Wow, jakie poświęcenie ;)
Samborek, stół 1, Grupa A ;) Prezydent TS GG: 5647278 lub PRIV wszyscy czekamy. Rozegraliśmy to w trójkę, bez Prezydenta, który jak się nie wytłumaczy lub nie zjawi się na następnej grze to zostanie zdyskwalifikowany. Następny termin: to Czwartek 21 ;), bo jutro grają koszykarki jak komuś nie pasuje to PRIV. |
Ja dzi¶ się pisze po 22:15 najwczesniej
|
No to chyba dzisiaj nie da rady... Odpuszczamy dziś sobie? Kto za? Kto przeciw :D?
W czwartek i piątek mogę grać kiedy chcecie jak coś ;) |
gramy??????
|
ja mogę teraz
|
Grupa A - mecz dziś o 21, pokój Samborek, stół nr 3...mam nadzieję, że tym razem wszyscy się stawią.
|
Gra ktoś teraz?
|
Tradycyjnie już w okrojonym składzie, tradycyjnie z lekkim ( Kurt... taaa... ;-) ) opóźnieniem, ale udało się :-) Melduję że runda 2 grupy A została wykonana.
Ale ciągle czekamy na Prezydenta i liczymy na to że uda nam się zagrać wszystkie rundy we czwórkę :-) |
Grupa B gramy?????????
|
1. Jak się umawiacie to nie piszczie o teraz tylko wyznaczcie termin ;)
2. Moja grupo A. prezydent_TS poprosił o walkowera więc go też dostaje. 3.A My kończymy jutro po meczu jeżęli tylko możecie lub w niedziele w jakiś przyzwoitych godzinach? ;) Moje gg macie, PRIV'a też macie ;) 4. W Miarę zdajcie mi stan jutro ile rund było w grupach to może termin przedłużymy. ;) |
Grupo C Dzi¶ do 14? Co¶ pykamy
|
21.00 niedziela... ? ta niedziela?!? ;-)
|
ja mogę teraz Oo... eh, ale się dogadujemy
|
Moja grupa rozegrana wyniki podam wkrótce ;) i fajnie byłoby jakby reszta też się sprężyła, w każdym razie na ten moment z mojej grupy awansowali:
1.KobietaWiślaka 2.Rafałek ---------------- |
gramy?????
|
ja bym zagrał
|
Kiedy gramy kolejny mecz!? Ludzie co się z Wami dzieje :D
|
| Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 17:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl