![]() |
Oszustwo w konkrsie na futbol.pl - Bilety na Wisła - Barca
Dziękuję za udział w dyskusji.
|
Cytat:
+ za rozkminkę, nigdy nie wierzyłem w tego typu konkursy. Chcieli zbić reklamę swojemu portalowi a tylko się ośmieszyli |
szmaciarze i tyle , kompromitują się .. olać ich .., ale bardzo dobrze że to ujawniłeś
|
Kompromitacja tego serwisu.
Głupi byłem... |
"Pan Tomasz"
"Ale nie ukrywa swojej radosci z wygrania jednego z czterech biletow" "o konkursie dowiedzialem sie, bo codziennie wchodze na Wsz portal" :lol: Jak Wy mozecie wogole brac udzial w tego typu konkurach to ja nie wiem. Szkoda czasu.. |
Samobój roku :lol:
|
ŻENUA
10znaków |
a ja głupi wzialem w tym czyms udział ;/
|
JEŚLI TO PRAWDA TO:
Wywiesić zdjęcie tego kogoś przed stadionem i szukać na trybunach.................. |
Żenada jak **** , przekręty na każdym kroku ale tak czy siak pewnie mało kto tak na prawdę liczył,że bilet wygra :D
Takie konkursy są o dupę rozbić i teraz mamy piękny przykład tego.Mam nadzieję,że to sie tak nie zakończy i więcej osób sie dowie o ich chamskiej zagrywce. |
Od dawna wiadomo, że wszelakie konkursy to oszustwo! Mam sąsiada, który co chwilę wygrywa w taki sposób, bo jest przedstawicielem handlowym!
|
Ładne gnidy, ale z pewnością to nie pierwszy tego typu przypadek...
|
w sumie to fajny portal wiec szkoda ze sie tak kompromitują. Mogli by mieć troche wiecej oleju w głowie i dać innego człeka, wtedy by sie nikt nie skapł. A tak....no coż, troche żaaaaaaaaaaaaallllllllllll...............
|
http://www.futbol.pl/index_2501.php?a_2501=29542
Ciekawe kim są pozostałe osoby? BTW. Żałosne są te opisy pod 'wylosowanymi' :lol: |
Dobrze że to chłopie wykryłeś. Takie cos trzeba karać, bo tego w****u jest i przechodzi nieruszone, tak nie mże być, bo tylko z ludzi robią frajerów
|
A moze tak jakis transparent jutro na meczu ?
Tak jak kiedys widnialy transparenty na temat kibice.net. Mieli dobry pomysl na reklame serwisu. "Drobna" wpadka i poszlo. Idioci z futbol.pl |
ale beka wszystkie newsy z tej stony juz bede traktował jak ten "konkurs" i jeszcze postrach sieja ze nikt nie jest anonimowy >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ODPOWIEDŹ NA OSZCZERSTWA Przypominamy wszystkim zamieszczającymi kłamliwe informacje na temat jednego ze zwycięzców konkursu i fałszywe informacje na temat Portalu Futbol.pl, że wobec każdego z zamieszczających podobne informacje zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne. Przypominamy, że w internecie nikt nie jest anonimowy. Wszystkim zwycięzcom, Z KTÓRYCH ŻADEN NIE JEST ORAZ NIE BYŁ POWIĄZANY W ŻADEN SPOSÓB Z FUTBOL.PL, serdecznie gratulujemy. Futbol.pl |
Jeszcze straszą w żałosny sposób! Porażka!
Dobrze, że nie dałem się nabrać i nie wziąłem udziału. |
Nikt nie jest anonimowy, ej kurdde to ja nie wiem, może pousuwajmy te posty bo jutro rano w drzwiach będizemy mieć niespodziewanych gości... Dali by spokój w internecie każdy jest anonimowy...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
To może teraz pobijemy rekord uzytkowników forum?:D
Sam się dałem nabrać na ten konkurs i łudziłem się, że wygram bilet, a tu taki wał..ehh.odechciewa się wszystkiego..juz nawet nie będę czytał tego portalu.. |
najpierw musisz przestępstwo popełnić a wyśmiewanie ich nim napewno nie jest jako uczestnik możesz zażądać wyjaśnień i tu może być problem
|
cytat z weszło.pl
PS. W każdym razie rozbawił nas komentarz Filipiuka. - O konkursie dowiedziałem się, bo codziennie wchodzę na wasz portal - mówi. No ****a, wiadomo, że codziennie:) Poza tym skoro są tacy święci to po co kasowali wszystkie jego artykuły????? Nikt w internecie nie jest anonimowy - Panie i Panowie z www.futbol.pl |
Cytat:
|
Szczerze powiedziawszy to nie jestem przekonany co do tego przekrętu. Nie jeden jest Tomasz Filipiuk w Polsce. Przydałoby się więcej dowodów na potwierdzenie oskarżeń, które są poważne.
|
Niezłe przekręty, delikatnie mówiąc po niektórych osobach się tego nie spodziewałem.
|
Cytat:
Bojcie sie 8) |
znajdz jeszcze mataczenie i zakrywanie śladów............
bo jak inaczej nazwać kasowanie wszystkiego co jest związane z futbol.pl a imieniem i nazwiskiem głównego zwycięzcy............ |
Up, o to mi chodziło, paragraf 2.
|
Cytat:
Na naszej klasie jest koleś o takim profilu... Ale skoro to tylko zbieżność nazwisk to skąd dziwne zachowanie redakcji futbol.pl? Nie wystarczyło od razu sprostować? Usuwanie artykułów i kasowanie komentarzy musiało wzbudzić wątpliwości. |
Ciekawi mnie dlaczego pierwszy post został tak szybko skasowany :/
|
luke1906
Jest też kilku innych o tym samym nazwisku. Skąd wiadomo, że to ten ze Świdnika z nimi współpracował. Co do kasowania artykułów to chyba się przestraszyli. Niektórym niewiele trzeba, że zmieszać kogoś z błotem. Całym tym kasowaniem (jeśli takie miało miejsce) strzelili sobie jednak samobója. Poza tym gdyby to był przekręt to podaliby chyba fałszywe nazwisko albo coś. Byliby aż tak głupi? Cała ta teoria spiskowa mnie po prostu nie przekonuje. Jaka jest prawda tego nie wiem. Tyle ode mnie na ten temat. |
|
****a, kocham weszlo.com !
Weszlo.com Cytat:
:lol: PS: Devonisch Szukalem, ale nic nie moge znalesc.. ;) Arked Tyle tylko ze zaraz po zalozeniu tego tematu archiwum newsow na futbol.pl nigdys pisanych przez Tomasza Filipiuka zostaly pokasowane, troche to dziwne, nie uwazasz... |
Cytat:
http://i34.tinypic.com/ekjdyb.jpg i na kazdy news na ktory wejdziesz wyskakuje puste pole: http://i33.tinypic.com/2z84wfb.jpg http://i37.tinypic.com/2cwtlzc.jpg http://i35.tinypic.com/i2lwdy.jpg |
Jeszcze przed chwilą dla mnie chodziło tu o Futbol.pl...
Ale kuźwa Panowie, nie zachowujcie sie jak szczeniaki podgryzające sie nawzajem przy każdej okazji, bo obrzucanie się gównem skutkuje smrodem po obu stronach. |
Posty sugerujące, że ktoś z wislakrakow.com otrzymal bilet od futbol.pl zostały skasowane, jako że zawierają nieprawdę. Nie życzę sobie takich sugestii. Jeśli to był żart, to głupi, jak ktoś tak serio uważa - jest idiotą.
Już dawno poprosiliśmy Futbol.pl o wyjasnienie w tej sprawie. To, ze nie usuwaliśmy tego tematu również świadczy, że nie mamy nic do ukrycia. ws. PvD zostało napisane wyjaśnienie. Osoby śledzące sytuacje je przeczytały, nie ma powodu by to dalej tu wisiało. Proszę o wstrzymanie się od komentarzy, jeśli ktoś ma na to ochotę - niech przeczyta wcześniejszy post Mishuha. Nie chce tu kolejnej kłótni. Wywołany do tablicy wyjaśniłem. I na tym skończmy. |
Cytat:
wiem, że zbliża się mecz z Barcą i nerwy dają znać o sobie, ale żeby aż takie emocje wzbudził w Was jakiś konkurs to jestem w szoku, nawet jakby był całkiem przekręcony, to powód żeby dyskutować o tym na kilka stron? |
Cytat:
Bardzo dziwne.Tak jak dziwne ze zamiast wyjasnienia czarno na bialym - straszenie i tylko ogolnikowy komunikat. joshi - odkrywanie przekretow nie jest niczym zlym, szczeoglnie ze ma on zwiazek z nami, bo chodzi o bilety na Wisle a nie na Malysza:> |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl