Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Nasza klasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3722)

nowy_piotrek 12.06.2008 11:14

http://img92.imageshack.us/img92/1340/naszamo2.jpg
Niektorzy maja naprawde posrane we łbach. Idealne zdjecie na taki portal :D

Kuba_El_ToRo 12.06.2008 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nowy_piotrek (Post 550117)
http://img92.imageshack.us/img92/1340/naszamo2.jpg
Niektorzy maja naprawde posrane we łbach. Idealne zdjecie na taki portal :D

hahaha prze jaja:)


nie wiem czy bylo jak było to sorki
http://nasza-klasa.pl/profile/8866581/gallery/38

tomasz1906 21.06.2008 20:29

http://nasza-klasa.pl/profile/14794987/gallery

O zesz.......

TSman 26.09.2008 15:50

1 Załącznik(ów)
obraz znaleziony w galerii jedngo z urzytkowników

MK08 29.09.2008 14:47

http://nasza-klasa.pl/profile/7570724/gallery/83

Nie którzy to są naprawde poj*bani

Max_LG 29.09.2008 16:13

a co było na tym zdjęciu? bo już zostało usunięte

sndr 29.09.2008 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Max_LG (Post 609313)
a co było na tym zdjęciu? bo już zostało usunięte

Jakiś nagi facet z przysłoniętymi narządami płciowymi napisem: CENZURA

DrewniaQ 29.09.2008 17:42

http://89.149.226.29/dev250/0/340/452/0340452358.jpg

Illargui 30.09.2008 19:42

Info z n-k
Goście w abonamencie

Od dziś funkcja „Goście" zmienia się częściowo w usługę. Zdjęcia trzech ostatnich osób, które odwiedziły Twój profil będą widoczne na stronie głównej, natomiast wydłużona lista gości dostępna będzie w abonamencie. Pamiętaj, że jeśli w ogóle nie chcesz korzystać z „Gości", możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności.

:shock:

Ja pierdzielę!!!! mam nadzeję, że nie znajdzie sie nikt, kto wykupi abonament aby móc zobaczyć 30 ostatnich osób, które odwiedziło jego profil!!! to przecież byłaby jakaś paranoja!

zawszewiernyts 30.09.2008 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Illargui (Post 609841)
Info z n-k
Goście w abonamencie

Od dziś funkcja „Goście" zmienia się częściowo w usługę. Zdjęcia trzech ostatnich osób, które odwiedziły Twój profil będą widoczne na stronie głównej, natomiast wydłużona lista gości dostępna będzie w abonamencie. Pamiętaj, że jeśli w ogóle nie chcesz korzystać z „Gości", możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności.

:shock:

Ja pierdzielę!!!! mam nadzeję, że nie znajdzie sie nikt, kto wykupi abonament aby móc zobaczyć 30 ostatnich osób, które odwiedziło jego profil!!! to przecież byłaby jakaś paranoja!

Coś mi się wydaje, że co drugi tak zrobi... ciekawość ludzka nie zna granic :lol: :lol:

kubawislak 30.09.2008 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zawszewiernyts (Post 609859)
Coś mi się wydaje, że co drugi tak zrobi... ciekawosc ludzka nie zna granic :lol: :lol:

Coś mało, aczkolwiek, ja wiem, że tak robić nie będę, szkoda kasy na takie głupoty. ;p;p;p

QBAS 01.10.2008 00:13

Jestem w stanie się założyć, że dziesiątki tysięcy ludzi wykupi tę "usługę".

Swoją drogą powoli nk zmienia się w mega komercyjny syf - wyślij kwiaty, weź gotówkę, zobaczy oglądających Twój profil, zadedykuj przebój, kup wakacje itp...

Maciuś 01.10.2008 18:02

A na allegro to jak jest? Tam placisz za wszystko, za zdjecie, za pogrubienie, za zmiene daty wystawienia itp.

kalashnikov2 01.10.2008 18:28

A po co estonczyk wydał 250 milionów?

fst 01.10.2008 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 610180)
A na allegro to jak jest? Tam placisz za wszystko, za zdjecie, za pogrubienie, za zmiene daty wystawienia itp.

Z tym, ze allegro to jest maszynka do robienia pieniędzy i mimo, że za wiele rzeczy płacisz to jednocześnie możesz zarabiać, a idea NK była trochę inna w gruncie rzeczy...

Gucio25 01.10.2008 19:51

jeśli jest szansa, że na niezwykle popularnym "produkcie" da się zarobić, to wiadomo, że chcą to wykorzystać.
i rzeczywiście szkoda, teraz nawet nie wiadomo czy zajrzy do Ciebie koleżanka sprzed 5 lat, "bo nie wykupiłeś abonamentu..".

QBAS 01.10.2008 20:51

Za koleżankę to nawet by i zapłacić można.. ale jakby te złocisze na kolegę poszły to pieniądz w błoto wyrzucony ;)

szczebrzeszcz 02.10.2008 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 609937)
Swoją drogą powoli nk zmienia się w mega komercyjny syf - wyślij kwiaty, weź gotówkę, zobaczy oglądających Twój profil, zadedykuj przebój, kup wakacje itp...

to nie jest portal charytatywny
business is business jak to mawiają

nie chcesz nie musisz kupować oferowanych produktów :)

amerykańska wersja tego p[ortalu upadła właśnie dlatego że nie potrafiła się utrzymać

serwery/administratorzy/informatycy też kosztują :)

PS. opcję ostatnich trzech osób oglądających mój profil mam wyłączoną więc problem z głowy :) (nie zebym nie chciał wiedzieć kto na mój profil wchodzi, ale niechcę zeby inni wiedzieli że ja wchodzę na ich profile ;) )

Bojar 02.10.2008 12:39

Niedługo pewnie zrobią tak, że osoby z abonamentem będą widzieć nawet te osoby (bez abonamentu), które mają wyłączoną tą opcję...

Ja ostatnio usunąłem konto z tego portalu, bo w****iało mnie te wszystkie zjebane komentarze, po kilkanaście zdjęć w profilu itd. Najgorsze, że robili to nawet ludzie, po których się tego nie spodziewałem (czyt. wg mnie całkiem normalni). Można powiedzieć, że zrobiłem to też żeby samemu nie zidocieć. ;)

kiju.ts 03.10.2008 14:09

http://nasza-klasa.pl/profile/1507725/gallery/13

wszyscy dodajemy ten obrazek !!! :)

_ukoL 03.10.2008 14:13

O co ten szum? Kto chce płacić niech płaci, z resztą NK już dawno wyczerpała się. Tam już nic ciekawego się nie dzieje, każdy znalazł kogo miał znaleźć i tyle.

kiju.ts 03.10.2008 14:20

teraz to jest taka jedna wielka galeria zeby kazdy WIEDZIAŁ mniej wiecej co sie u kogo dzieje

dla mnie pozyteczna
czesto mam namiar na kogos potrzebnego a w telefonie nie mam ani na gg.
mnie sie przypadkowo dosc czesto przydala nasza klasa i podejrzewam ze nadal jako powiedzmy ksiazka kontaktow...

noonelikeus 03.10.2008 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kiju.ts (Post 611302)
http://nasza-klasa.pl/profile/1507725/gallery/13

wszyscy dodajemy ten obrazek !!! :)

http://nasza-klasa.pl/profile/6791552/gallery/16

podobnie jak ten ;)

mario315 03.10.2008 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez noonelikeus (Post 611323)


masz zablokowaną galerie i nie możemy zobaczyć tego zdjęcia

noonelikeus 03.10.2008 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mario315 (Post 611343)
masz zablokowaną galerie i nie możemy zobaczyć tego zdjęcia

to nie moja galeria, poza tym obrazek zostal juz usuniety
generalnie chodzi o to by dodac sobie obrazek ponizej do galerii i podac dalej

http://i37.tinypic.com/2u5tnhu.jpg

rafiABG 11.10.2008 19:25

e-hooligan,strach się bać!
http://nasza-klasa.pl/profile/9424171/gallery/9

Illargui 11.10.2008 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 614752)

i ten tekst - Telefon: tylko dla przyjaciuł ;):rotfl:

Garret 11.10.2008 20:32

Nie wiem czy to było, ale... :rotfl:
http://img264.imageshack.us/img264/4...d01yu61nl3.jpg

picasso 11.10.2008 21:53

to nie jest śmieszne.to jest żalosne.

wislaak88 11.10.2008 22:52

http://nasza-klasa.pl/profile/18737071/gallery/4


to tez jest dobre tzn opis zdjecia hehe

rafiABG 12.10.2008 12:37

http://nasza-klasa.pl/profile/17347770
Czyżby kolejna prowokacja ;>?
BTW żydki się zapisują aż miło :lol:

R33 12.10.2008 14:29

Najgroźniejszy z tego klanu to jest ten. BOJE SIĘ!! (napisał ,,Spierdzielona Wisła niech spierdziela do ostatniej ligi,albo niech się rozpadnie")
http://nasza-klasa.pl/profile/8186950

Ten miażdzy (opis, wielkośc liter)
http://nasza-klasa.pl/profile/15933286/gallery/3

piter116 12.10.2008 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 614931)
http://nasza-klasa.pl/profile/17347770
Czyżby kolejna prowokacja ;>?
BTW żydki się zapisują aż miło :lol:

Możecie rzucić screenem :>?

michu-k 12.10.2008 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 614973)
Możecie rzucić screenem :>?

http://i38.tinypic.com/s2z792.jpg

Proszę bardzo :-) Przepraszam za rozciągnięcie.

Dobre vlepy, ciekawe komentarze w galerii :-)

karmel1906 12.10.2008 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 614960)
Najgroźniejszy z tego klanu to jest ten. BOJE SIĘ!! (napisał ,,Spierdzielona Wisła niech spierdziela do ostatniej ligi,albo niech się rozpadnie")
http://nasza-klasa.pl/profile/8186950

najlepsze z jego profilu:
Cytat:

O sobie
Lubie grać na necie,samochody i lubie czytać i oglądać Harry'ego Pottera.Lubie Korone Kielce,Cracovie Kraków,Polonie Warszawa,Sandecje Nowy Sacz i Stal Mielec.Lubie tez CartoonNetwork.Lubie także zwierzęta. Włatcy Móch też lubie.Nie na widzę Wisły Kraków,Motoru Lublin,Kszo Ostrowca,Stali Stalowej Woli,Legii Warszawa,oraz innych,beznadziejnych kosów KoronyxD

jak na 9 lat to dobry e- hools:shock:

WiselkaMLP 12.10.2008 17:08

eee tam najlepsze jest jak sie lansuje ze debowe mocne wypil

wisl@k_TS 12.10.2008 17:17

Ogólnie to pół ludności Kielc ma takie opisy, fotki, klany na temat Wisły co ten małolat... Cóż, to sie chyba kompleks nazywa :lol:

A co do 'Anal Fansów Hooligansów' to tylko żal tych ludzi, ale plus za pomysł dla Wiślaka.

luke1906 12.10.2008 20:05

oni są ANAL fani? znaczy się pedały?

:lol:

tasior228 13.10.2008 19:37

http://nasza-klasa.pl/profile/10263386

kubawislak 14.10.2008 15:20

http://naszaklasa.blox.pl/html
Boże!!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl