![]() |
http://img92.imageshack.us/img92/1340/naszamo2.jpg
Niektorzy maja naprawde posrane we łbach. Idealne zdjecie na taki portal :D |
Cytat:
nie wiem czy bylo jak było to sorki http://nasza-klasa.pl/profile/8866581/gallery/38 |
|
1 Załącznik(ów)
obraz znaleziony w galerii jedngo z urzytkowników
|
|
a co było na tym zdjęciu? bo już zostało usunięte
|
Cytat:
|
|
Info z n-k
Goście w abonamencie Od dziś funkcja „Goście" zmienia się częściowo w usługę. Zdjęcia trzech ostatnich osób, które odwiedziły Twój profil będą widoczne na stronie głównej, natomiast wydłużona lista gości dostępna będzie w abonamencie. Pamiętaj, że jeśli w ogóle nie chcesz korzystać z „Gości", możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności. :shock: Ja pierdzielę!!!! mam nadzeję, że nie znajdzie sie nikt, kto wykupi abonament aby móc zobaczyć 30 ostatnich osób, które odwiedziło jego profil!!! to przecież byłaby jakaś paranoja! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jestem w stanie się założyć, że dziesiątki tysięcy ludzi wykupi tę "usługę".
Swoją drogą powoli nk zmienia się w mega komercyjny syf - wyślij kwiaty, weź gotówkę, zobaczy oglądających Twój profil, zadedykuj przebój, kup wakacje itp... |
A na allegro to jak jest? Tam placisz za wszystko, za zdjecie, za pogrubienie, za zmiene daty wystawienia itp.
|
A po co estonczyk wydał 250 milionów?
|
Cytat:
|
jeśli jest szansa, że na niezwykle popularnym "produkcie" da się zarobić, to wiadomo, że chcą to wykorzystać.
i rzeczywiście szkoda, teraz nawet nie wiadomo czy zajrzy do Ciebie koleżanka sprzed 5 lat, "bo nie wykupiłeś abonamentu..". |
Za koleżankę to nawet by i zapłacić można.. ale jakby te złocisze na kolegę poszły to pieniądz w błoto wyrzucony ;)
|
Cytat:
business is business jak to mawiają nie chcesz nie musisz kupować oferowanych produktów :) amerykańska wersja tego p[ortalu upadła właśnie dlatego że nie potrafiła się utrzymać serwery/administratorzy/informatycy też kosztują :) PS. opcję ostatnich trzech osób oglądających mój profil mam wyłączoną więc problem z głowy :) (nie zebym nie chciał wiedzieć kto na mój profil wchodzi, ale niechcę zeby inni wiedzieli że ja wchodzę na ich profile ;) ) |
Niedługo pewnie zrobią tak, że osoby z abonamentem będą widzieć nawet te osoby (bez abonamentu), które mają wyłączoną tą opcję...
Ja ostatnio usunąłem konto z tego portalu, bo w****iało mnie te wszystkie zjebane komentarze, po kilkanaście zdjęć w profilu itd. Najgorsze, że robili to nawet ludzie, po których się tego nie spodziewałem (czyt. wg mnie całkiem normalni). Można powiedzieć, że zrobiłem to też żeby samemu nie zidocieć. ;) |
|
O co ten szum? Kto chce płacić niech płaci, z resztą NK już dawno wyczerpała się. Tam już nic ciekawego się nie dzieje, każdy znalazł kogo miał znaleźć i tyle.
|
teraz to jest taka jedna wielka galeria zeby kazdy WIEDZIAŁ mniej wiecej co sie u kogo dzieje
dla mnie pozyteczna czesto mam namiar na kogos potrzebnego a w telefonie nie mam ani na gg. mnie sie przypadkowo dosc czesto przydala nasza klasa i podejrzewam ze nadal jako powiedzmy ksiazka kontaktow... |
Cytat:
podobnie jak ten ;) |
Cytat:
masz zablokowaną galerie i nie możemy zobaczyć tego zdjęcia |
Cytat:
generalnie chodzi o to by dodac sobie obrazek ponizej do galerii i podac dalej http://i37.tinypic.com/2u5tnhu.jpg |
e-hooligan,strach się bać!
http://nasza-klasa.pl/profile/9424171/gallery/9 |
Cytat:
|
Nie wiem czy to było, ale... :rotfl:
http://img264.imageshack.us/img264/4...d01yu61nl3.jpg |
to nie jest śmieszne.to jest żalosne.
|
|
http://nasza-klasa.pl/profile/17347770
Czyżby kolejna prowokacja ;>? BTW żydki się zapisują aż miło :lol: |
Najgroźniejszy z tego klanu to jest ten. BOJE SIĘ!! (napisał ,,Spierdzielona Wisła niech spierdziela do ostatniej ligi,albo niech się rozpadnie")
http://nasza-klasa.pl/profile/8186950 Ten miażdzy (opis, wielkośc liter) http://nasza-klasa.pl/profile/15933286/gallery/3 |
Cytat:
|
Cytat:
Proszę bardzo :-) Przepraszam za rozciągnięcie. Dobre vlepy, ciekawe komentarze w galerii :-) |
Cytat:
Cytat:
jak na 9 lat to dobry e- hools:shock: |
eee tam najlepsze jest jak sie lansuje ze debowe mocne wypil
|
Ogólnie to pół ludności Kielc ma takie opisy, fotki, klany na temat Wisły co ten małolat... Cóż, to sie chyba kompleks nazywa :lol:
A co do 'Anal Fansów Hooligansów' to tylko żal tych ludzi, ale plus za pomysł dla Wiślaka. |
oni są ANAL fani? znaczy się pedały?
:lol: |
|
http://naszaklasa.blox.pl/html
Boże!!!! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl