Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1420)

Gucio25 12.06.2008 16:54

było pięknie, co tu więcej mówić. :)
to, że mamy takiego kierowcę, jak Robert to coś wspaniałego.

wszystkim polecam ten filmik z GP Kanady - pięknie opisuje emocje.
http://www.formula1.com/services/play_video.html

MicK 19.06.2008 17:35

http://images.gpupdate.net/large/102675.jpg

:lol:

Silvestro 22.06.2008 16:21

Nie udało sie dzisiaj Robertowi wskoczyć na podium. Z Jego wypowiedzi wynika, że były jakieś nowe elementy w bolidzie, które nie zadziałaly tak jak powinny - trzeba więc cieszyć się z tego co jest.Bardzo słabo pojechał także Heidfeld (13 miejsce)
W generalnej klasyfikacji Robert spadł na 2 miejsce.

Grand Prix Francji 22.06.2008

Kierowca Zespół Czas
1. Massa Ferrari 1h31:50.245
2. Raikkonen Ferrari +17.984
3. Trulli Toyota +28.250
4. Kovalainen McLaren-Mercedes +28.929
5. Kubica BMW Sauber +30.512
6. Webber Red Bull-Renault +40.304
7. Piquet Renault +41.033
8. Alonso Renault +43.372
9. Coulthard Red Bull-Renault +51.021
10. Hamilton McLaren-Mercedes +54.538
11. Glock Toyota +57.700
12. Vettel Toro Rosso-Ferrari +58.065
13. Heidfeld BMW Sauber +1:02.079
14. Barrichello Honda +1 okr.
15. Nakajima Williams-Toyota +1 okr.
16. Rosberg Williams-Toyota +1 okr.
17. Bourdais Toro Rosso-Ferrari +1 okr.
18. Fisichella Force India-Ferrari +1 okr.
19. Sutil Force India-Ferrari +1 okr.

kaelowiec 22.06.2008 23:29

imo troche sie pospiezyli z tankowaniami roberta , trulli i heikki byli do łykniecia - ferrari poza zasiegiem

i szacun dla reikonena dojecha na podium l z rojebanym autem , ale tez massie nie robil problemow z wyprzedzeniem

rocco_1906 06.07.2008 10:51

no a dziś mimo słabych kwalifikacji zapowiada sie extremalnie ciekawy wyścig,ponieważ... na Silverstone potężnie leje :D jesli sie pogoda utrzyma to Robert moze dzis znowu nawojowac ładnie

1q2 10.07.2008 18:12

http://sport.onet.pl/0,1248769,1786055,wiadomosc.html

Jak sobie tak to czytam to nie wiem czy

a) tam w formule to sami anorektycy jezdza jak 66 kg to **** wie ile
b) czy juz na prawde gazety nie maja o czym pisac?

kaelowiec 10.07.2008 20:51

on jest cholera najwyższy , przez to ma problem faktcyznie bo to tak jakby jezdzil zatankowany

_ukoL 10.07.2008 20:54

Jak będzie miał dobry bolid to z Jego umiejętnościami będzie wygrywał.

misiak_abg 13.07.2008 19:41

Mała ankieta na oficjalnej F1.

http://www.formula1.com/

Nick czy Robert;-) oto jest pytanie;-)

MicK 14.07.2008 09:11

dla onetowców... tłumaczenie ;)

Will Nick Heidfeld maintain his Silverstone form and beat BMW Sauber team mate Robert Kubica at next weekend's German Grand Prix

Czy Nick Heidfeld podtrzyma swoją formę z Silverstone i pokona swojego kolegę z zespołu BMW Sauber, Roberta Kubicę w zbliżającym się wyścigu o GP Niemiec

1. Z pewnością

2. Możliwe

3. Wątpliwe


do boju onet, głosować. :D

--------
EDIT
--------
Ciekawostka: Wiele osób zastanawiało się dlaczego Orlen nie zainwestuje większej sumy pieniędzy w reklamę w Formule 1, umieszczając swoje logo na którymś z bolidów..
zdobyli by prestiż i rozgłos jako pierwsza Polska firma w tej serii.
Czy aby na pewno?
http://img179.imageshack.us/img179/2...ntreal1as7.jpg
Spójrzcie na tylni spoiler bolidu teamu Forti z 1996 roku (nie odnosił wielkich sukcesów), Reklama helikopterów Sokół, nawet z Polskimi literami. :)

misiak_abg 18.07.2008 21:17

Po ostatnich wyścigach we Francji i Anglii i dzisiejszych testach widać że Kubica ma jakieś problemy - być może ze stabilnością samochodu.

Ile było zachwytów nad bezbłędną jazdą a tu proszę w Anglii chwilka moment i po punktach. Z tego wniosek że nie ma jeżdżących ideałów ale to jest oczywista oczywistość. Być może BMW testuje nowe ustawienia samochodu. W zasadzie niech robią wszystko co możliwe żeby dogonić uciekającą czołówkę.

Wkurzają mnie spekulacje na onecie itp o przejściu Kubicy do innego zespołu. Trudno wywnioskować czy większość to wyssane z palca bzdety czy być może w przyszłym sezonie będziemy się przyzwyczajać do nowych kolorków. Na oficjalnych stornach o tym nie piszą. Mistrzostwo radośniej by się świętowało gdyby BMW rozwinęło skrzydełka czy tam prędkość maksymalną a Robert by po prostu wygrywał wyprzedzając na zakrętach Hamiltona:D A tak? Wepchną Kubickiego do Ferrari i wszystko jasne:-p

QBAS 19.07.2008 11:59

Dochodzące sygnały z Niemiec mogą sugerować, że naszemu Robertowi coś szczęście nie dopisuje. Podobno coś znowu ze skrzynią nawala i możliwe jest, że na kwalifikacje zostanie ona zmieniona. Jeśli tak się stanie, to będzie on przesunięty o 5 miejsc do tyłu w stosunku do tego co wywalczy w kwalifikacjach. Czyli nie ma co, tylko czekamy na transmisję :)

Na pocieszenie dodam, że Heitfeld na razie też nie błyszczy i w ostatnim treningu był poza pierwszą "10"

Zieniu17 19.07.2008 12:03

GP Niemiec, Kubica w BMW Sauber zespole niemieckim rywalizuje z Niemcem, zepsuta skrzynia biegów...wnioski każdy sobie może wysnuć...

PS: Popatrzcie, że do momentu awarii bolidu po 15 okrązeniach przejechanych przez Roberta i tak miał najgorszy czas...inni przejechali tylko o 5,6 okrązen więcej...

szarkoz 19.07.2008 12:10

Jedna awaria i już się pojawiają teorie spiskowe, no, to było nieuniknione.

Za dużo Internetu, zdecydowanie.

QBAS 19.07.2008 13:47

Jest już w "10". Teraz czekamy na ostatnią sesję kwalifikacyjną. A Heitfeld już sobie dzisiaj pojeździł ;)

misiak_abg 19.07.2008 15:27

Teorie spiskowe możemy odłożyć. To już jest kryzys BMW. Wygląda na to że jest próba zmiany "czegoś" w samochodziku ale nie przynosi ta zmiana polepszenia wyników a wręcz przeciwnie. Na treningach kierowcy teamu wypadają poniżej oczekiwań potem za mało czasu żeby do kwalifikacji coś zmienić no i Nick kończy na drugiej sesji. Przypomina mi się poprzedni sezon - psujący się Robertowy bolid i 7-8 miejsca przez niego zajmowane. Dodajmy sobie jeszcze Hamiltona na PP - kandydata do mistrzowskiego tytułu:-/

Jutro możemy drżeć o punktowane miejsce.. albo świętować zwycięstwo:lol: wszytko absolutnie wszytko jest możliwe;-)
Koniec . Kropeczka.:lol:

szarkoz 19.07.2008 16:05

Ja uważam, że BMW nie sprawuje się gorzej, ale stoi w miejscu. Reszta natomiast poprawia swój poziom. Alonso w Renault, Trulli w Toyocie, to oni mają teraz bliżej do czołówki (McLaren i Ferrari) niż BMW.

Ale z drugiej strony tragedii nie ma. Robert i tak bardzo dobrze sobie poradził biorąc pod uwagę problemy w 1. i 3. sesji treningowej. Jutro stawiam na 4-6 miejsce.

Silvestro 19.07.2008 17:01

Co do spiskowej teorii - sam Heidfeld na pytanie o faworyzowanie go w temie BMW odpowiedział,że gdyby tak było, to on wygrałby w Kanadzie a nie Robert.

misiak_abg 19.07.2008 19:35

Bardzo możliwe że inne zespoły poprawiły swój poziom. Ale dzisiaj Kubica prawie by się nie zakwalifikował do drugiej sesji! I "prawie" tu nie robi wielkiej różnicy bo o ile mnie pamięć nie myli to był 14. Dodając jeszcze te przypadki wypadki i problemy z autem.. Jeżeli beemka zaspała i pozwala sobie na odpoczynek to albo są bardzo zmęczeni albo ktoś im podał tabletki nasenne;-)

szarkoz 19.07.2008 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez misiak_abg (Post 570416)
Ale dzisiaj Kubica prawie by się nie zakwalifikował do drugiej sesji! I "prawie" tu nie robi wielkiej różnicy bo o ile mnie pamięć nie myli to był 14.

Tylko dlatego, że zrobił czas na twardych oponach, a potem blokował go Sutil. Spokojnie by miał 5-8 rezultat gdyby nie to.

Zieniu17 19.07.2008 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szarkoz (Post 570425)
Tylko dlatego, że zrobił czas na twardych oponach, a potem blokował go Sutil. Spokojnie by miał 5-8 rezultat gdyby nie to.

Swoją drogą ciekawe, dlaczego Adrian Sutil nie został w żaden sposób ukarany, za blokowanie Kubicy?? Przecież Kubica był na pomiarowym kółku, a Sutil na wyjazdowym, a nawet niebieskiej flagi nie było:-P

misiak_abg 19.07.2008 20:35

Aha zgadza się że go Sutil zablokował. Ale mógł poprawić swój wynik a tego nie zrobił. Na pewno miał na to czas... Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd ale wydaje mi się że nawet podjął taką próbę z tym że w pierwszym sektorze nie miał najlepszego czasu i zjechał do boksów. Myślę że nawet twarde opony powinny dać Kubicy lepsze miejsce i pewność poprawy czasu. Te kwalifikacje to była walka o utrzymanie a nie o PP;-)

szarkoz 19.07.2008 21:29

Ciężko byłoby go ukarać za niedopatrzenie sędziów, gdyż niebieską flagę należało pokazać i to wcześniej (w momencie kiedy przyblokował Kubicę było za późno bo miałoby to wpływ na pomiarowe kółko Sutila).

Zieniu17 20.07.2008 10:29

Wygląda na to, że w czasie dzisiejszego wyścigu raczej nie będzie padać. Według prognoz możliwośc wystąpienia deszczu podczas GP Niemiec wynosi 30%. Prognozy przewidują lekkie zachmurzenie i temperature oscylującą w granicach 20-22 stopnie Celciusza. Oznacza to, że Robertowi będzie dzisiaj ciężko włączyć się do walki o podium, dlatego realne miejsce polaka to między 5-8. Po cichu licze na coś więcej...

kaelowiec 21.07.2008 12:19

nei wiem jak wy ale ja sie wczoraj wku r wilem !

flamengista 21.07.2008 13:27

Też się wkurzyłem, ale moim zdaniem sprawa jest prosta.

BMW od dwóch sezonów imponuje konsekwencją i skutecznością w realizacji swych celów.

W pierwszym sezonie Kubicy mieli zdobywać punkty i zaliczyć co najmniej jedno podium - udało się.
W kolejnym mieli regularnie stawać na podium - udało się.
W obecnym chcieli wygrać kwalifikację i walczyć o pierwsze zwycięstwo - udało się i to bardzo szybko.

Do tego imponuje mi spokój Theisena i zaufanie, jakim obdarza swoich kierowców. Kubica miał słabszy sezon - zmieniono mu inżyniera na lepszego. Heidfeld miał fatalne wyniki - otwarcie popierano go i mówiono, że na niego liczą.

Moim zdaniem taka sytuacja w zespole jest optymalna i raczej na przyszły sezon nie ulegnie zmianie. Heidfeld to solidny wyrobnik - bez błysku, ale może regularnie punktować. Kubica - wielki talent, z potencjałem na miarę przyszłego mistrza świata. W związku z tym raczej ten duet się nie zmieni. Po co BMW Alonso? Żeby się kłócił z Kubicą? Albo żeby jeszcze bardziej zmarginalizować Nicka?

Jestem przekonany, że od Montrealu BMW bardziej koncentruje się nad rozwijaniem bolidu na przyszły sezon, niż nad ulepszaniem obecnego. Potencjał mieli olbrzymi, więc tak nagła obniżka formy (szczególnie w kwalifikacjach) nie może być dziełem wyłącznie błędów. Za dobrzy są na to i poprzednie sezony nie wskazują, by mogło tak być.

Theisen liczy po prostu na to, że w przyszłym sezonie BMW będzie walczyło o mistrzostwo - zarówno konstruktorów, jak i indywidualne. Tak więc obecny sezon jest rzecz jasna ważny, ale nie priorytetowy.

misiak_abg 21.07.2008 19:02

Eee nie ma się co się przejmować. Wynik mnie nie zdziwił ale zdziwiło mnie to że Kubik nie wiedział co się stało! Przeważnie rzucał że coś nie tak z bolidem etc. a teraz nie wie?
Bmwu ma wolniejsze auta niż mc (to a propo straty pozycji na rzecz kovalainena). A cała reszta to wynik SC i strategi przyjętych już na początku wyścigu dla heidfelda i pigueta. Oczywiście początek wyścigu Robert pojechał świetnie trafiając na 4 pozycję.

Nie rozumiem dlaczego przepraszano hamiltona? Gdzie jego team popełnił błąd? Czy przepraszali go za to że wezwali kovalainena na pit stop a nie jego po wypadku glocka? Miał mniej paliwa to go wezwali i tyle. Jak zresztą potem widzieliśmy kovalainen miał tak dobre serce że nie utrudniał życia swojemu koledze z teamu i po prostu go przepuścił!

Aż żal było patrzeć jak hamilton spycha rywali poza tor licząc na to że nikt się nie odważy nie ustąpić mu. Mam nadzieje że ktoś przywoła go do porządku postępując z nim w ten sam sposób. Niech ktoś go wreszcie wyprzedzi! Nawet na zwykłej wiejskiej drodze;-)

Oczekuję zmiany na podium. Niech się chociaż Ferrari postara.

MicK 22.07.2008 13:20

Nieźle się dzisiaj zdenerwowałem po przeczytaniu artykułu w gazecie o F1 i Kubicy. Co ci dziennikarze wiedzą o tym sporcie? Gówno! Banda kretynów myślących że jak zobaczyli parę wyścigów już wiedzą wszystko o Formule 1, oni nawet nie wiedzą jak ten sport się nazywa. Czasami napiszą kierowca Formuły Pierwszej ( http://www.formulafirst.co.nz/ ), potrafią zapytać Kubicę o swojego głównego rywala "Fernando Massa'ę",
w TVN24, tuż po wywalczeniu swojego pierwszego Pole Position podali że uzyskał czas okrążenia 1 godzina 32 minuty i 345 setnych. Boże uchroń nas!

W celu "nakierowania" wszystkich kibiców którzy pragną przeczytać rzetelne informacje, felietony i wiadomości odsyłam na poniższe adresy:
www.formula1.pl - doskonałe źródło najświeższych i tylko potwierdzonych wiadomości. dobre forum (ale tylko do czytania), zaraz wyłapią czy ma się pojęcie o F1, czy też nie.

www.f1wm.pl - Dobrze zredagowane wiadomości z Formuły Jeden oraz innych, podobnych serii wyścigowych. Dobre forum, siedzi na nim czasem gość który projektował kask Jenson'a Button'a.

zagraniczne -
www.f1technical.net - pobieżne bieżące informacje, ale najważniejsza część serwisu to nowinki techniczne, po każdym treningu i wyścigu goście siedzą nad zdjęciami HD i wypatrują zmian w aerodynamice bolidów

www.f1complete.com - Wszystko, dosłownie WSZYSTKO.

www.allf1.info - Cała historia F1.

dalej jeśli was to wciągnie możecie sami znaleźć strony które będą wam bardziej odpowiadały, to co wymieniłem to ABC stron o F1.


Dalej, obalamy mity Polskich mediów.

Był kiedyś materiał o szansach wystartowania w F1 pewnej Polki, buńczucznie palneli "Pierwsza kobieta w F1 będzie polką!"

Gówno prawda, były już 4 (słownie: cztery) kobiety w F1, razem zdobyły aż pół punktu (jeden wyścig został przerwany w połowie i organizatorzy zadecydowali o zmniejszeniu o połowę pkt w tym wyścigu. Ona zajmowała ostatnie punktowane miejsce).

=======
Orlen, pierwsza polska firma reklamująca się na bolidach. Bujda dyletantów!
http://img139.imageshack.us/img139/6...ntreal1ef9.jpg

Reklama helikopterów Sokół.

Nie mówię że mają to wszystko wiedzieć, ale niech te mendy nie piszą artykułów pod którymi boją się podpisać własnym nazwiskiem, a co najwyżej niech się wyżywają na swoich blogach lub forach internetowych.


======
I parę informacji:

Jak do tej pory same problemy z systemem KERS (Kinetyczne odzyskiwanie energii przy hamowaniu), ostatnio podczas testowania tego urządzenia wybuchł pożar w fabryce Red Bull Racing, nikt nie był ranny, pożar ugaszono.
druga sytuacja miała miejsce w czasie dzisiejszych testów na torze Jerez, jeden z mechaników BMW Sauber zbliżył się do urządzenia i został porażony prądem (w bolidzie siedzi kierowca testowy BMW, Klien)
http://images.gpupdate.net/large/106274.jpg
=======

Mclaren kręci kolejną aferę, wiele osób zastanawiało się po co maclarenowi cztery wajchy do zmiany biegów zamiast dwóch (UP & DOWN), dwa dodatkowe w ich bolidach zajmują się czymś w rodzaju symulowania kontroli trakcji (która została od tego sezonu zabroniona).
Musimy poczekać jak się sprawa dalej potoczy.
http://racefreaks.nl/images/550/ogehscvsyexqpflpioy.jpg

=======

Raikonnen w Scuderia Ferrari do 2011.
Na dniach ma zostać podpisany nowy kontrakt obecnego mistrza świata z ekipą z Maranello, ucina to spekulacje na temat odejścia Kubicy do Ferrari.

MicK 30.07.2008 17:41

[Nie lubię pisać dwóch postów obok siebie, ale zważywszy na sporą różnicę czasową pomiędzy nimi oraz odmienną tematykę lecz niestety nie ma tematu "sporty motorowe")

już za 30 dni rusza pierwszy wyścig w historii Superleague Formula. Wielu wątpiło czy w ogóle uda się wystartować, sam straciłem zainteresowanie tym tematem rok - dwa lata temu, możliwe że będziemy mieli tylko 6 wyścigów jednak jest to wydarzenie na rzadko spotykaną skalę.
Czym jest Superleague Formula? Ciekawym sposobem na ściągnięcie kibiców piłkarskich (lub "kiboli" jak zwał stec) na tor wyścigowy... jak to zrobić? w bardzo prosty sposób:
Przenieść na tor ich ukochane kluby!

AC Milan
http://www.superleagueformula.com/va...Milan_line.gif
http://www.pitpass.com/images/headli...acmilan400.jpg

Al Ein-zweii Arabija Jakieś cholerstwo roponośne
http://www.superleagueformula.com/va...in-FC_line.gifhttp://www.superleagueformula.com/va...tmund_line.gifhttp://www.superleagueformula.com/va...hians_line.gifhttp://www.superleagueformula.com/va...Porto_line.gifhttp://www.superleagueformula.com/va...mengo_line.gifhttp://www.superleagueformula.com/va...saray_line.gifhttp://www.superleagueformula.com/va...la-FC_line.gif

Dzisiaj AS Roma ogłosiła swój start w serii, jej kierowcą będzie Giancarlo Fisichella, ale to nie koniec kierowców F1, dla AC Milan będzie jeździł holender Doornbos.
więcej info:
http://www.superleagueformula.com
http://en.wikipedia.org/wiki/Superleague_Formula

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:S...la_Rangers.JPG

Nehiar 30.07.2008 17:49

Ciekawe, ciekawe.. Może coś się nawet zainteresuje tym. Mam nadzieje, że jakieś relacje w polskiej telewizji będą. Pewnie żadnych informacji o tym nie ma ?

kaelowiec 31.07.2008 10:29

pewnie polskie debile odpuszczą transmisje , bo nikt nie potrafii pomyśleć i wpasc na pomysl ze byla by ogladalnosc w dobie kubicomanii , tak jak zaden **** z tvp w okresie najwiekszej malyszomanii nie poszedl po rozum do glowy i nie transmitowal pucharu kontynentalnego i letniego , tylko plakac potrafia ze im canal+ lige wykupił !

misiak_abg 02.08.2008 14:56

Dziwny ten pomysł z SF. Z założenia wszyscy kibice AS Romy powinni dzielić swoje pasje między piłkę a wyścigi co się raczej nie zdarza. Jestem ciekawa jaką popularnością cieszą się poszczególne zespoły. Jakby powstał zespół pod nazwą naszej drużyny to chyba miałby z 50 kibiców;-)

Dzisiejsze kwalifikacje Heidfeldowi poszły jeszcze gorzej niż ostatnio. Samochód mu się kompletnie "źle prowadził". Mimo wszystko jutrzejszy wyścig może sie tak ułożyć że Nick wpadnie na metę przed naszym RK;-) Kubica zajął bardzo dobre miejsce ale musiał się chyba bardzo bardzo mocno starać żeby go samochód słuchał. Widać zależało mu na dobrym występie co by kibole którzy pojechali na Węgry mieli uciechę:) A szał na trybunach zapanuje gdy jutro Kubicki wygra:) i będzie racowisko;-)

Silvestro 02.08.2008 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez misiak_abg (Post 578402)
kibole którzy pojechali na Węgry mieli uciechę:)

Kibice F1 to jest zupełnie inna półka w porównaniu z piłkarskimi. Tak,że użycie takiego określenia w stosunku do nich (a również i do mnie) jest zupełnie nie na miejscu. Tam nie ma agresji, wyzwisk, poniżania przeciwnika.
Jest radosna zabawa i emocje , w których uczestniczą ludzie niezależnie od tego komu kibicują.

misiak_abg 02.08.2008 19:27

Używając określenia "kibole" nie miałam na myśli "agresji, wyzwisk, poniżania przeciwnika". I uprzejmie proszę o niedefiniowanie tego w ten sposób.

Może i F1 to "inna półka" (wyższa półka??) ale z tego co się orientuję to jest forum kibiców Wisły Kraków czyli w dużej mierze piłkarskich a ja będąc kibicem przede wszystkim tej drużyny nie czuję się kibicem z "niższej półki".

Bardzo się cieszę że tylu kibiców pojechało na Węgry. Mam nadzieję że stworzą tam nieziemską atmosferę, przede wszystkim wspierając Roberta.

I to by było na tyle:-/

1q2 04.08.2008 10:37

Az zal bylo patrzec na wczorajsz wyscig , sekundowe straty na okrazeniu , spasc 5 miejsc w tyl , tylko przez wizyte w boksie - tragedia , cos BMW przespalo chyba ostatni okres , upojone sucesami.

MicK 04.08.2008 21:35

Nie nazywał bym tego przespaniem, ale masz rację.
BMW osiągnęło swoje cele na ten sezon i sami deklarują że większość pracowników robi już przy projekcie bolidu na przyszły rok. Należy pamiętać że w przyszłym sezonie mają nastąpić ogromne zmiany w aerodynamice, nowe opony - slicki i chcą być do tych zmian najlepiej przygotowanym zespołem.
Oczywiście nie spodziewali się że reszta zespołów tak szybko ich dogoni, przez co sobie teraz plują w brodę.


BTW. Cholernie cieszę się ze zmian w przepisach aerodynamiki. spójrzcie jakie to jest brzydkie:
http://images.gpupdate.net/newsnew/104870.jpg

noonelikeus 24.08.2008 13:14

Kubica jedzie jako trzeci na 51 okrążeniu
2,2 s straty do Hamiltona i prowadzącego Messy

Alonso wypadł z wyscigu !! A wyscig w Walencji w Hiszpani 100 000 ludzi na trybunach a ten w pierwszym okrązeniu, uderzony od tyłu przez tego Japonczyka

Wredny 24.08.2008 13:25

a teraz utrzymuje sie na trzecim ale ma 15 s straty i cos mi sie rusza w lewym kole zglaszal problem :/

Old Town 24.08.2008 14:39

No i nasz Robert Kubica dojeżdża na trzecim miejscu Brawo !!

Widzieliście jak Raikonen z Ferrari przejechał swojego partnera z zespołu w boksie? Szok

w0lno. 24.08.2008 14:54

Brawo Robert! Oby więcej takich występów.
Dzisiejszy wyścig był trochę taki bez emocji - bynajmniej w moim odczuciu. Ważne są kolejne punkty. Jeśli Robert będzie cały czas taki regularny, to kto wie, może będzie na podium w końcowej klasyfikacji.

Ps. Czy mi się wydaje, czy jak Hamilton otrzymywał 'puchar' było słychać gwizdy? :D Widać nie zbyt lubiany delikatnie mówiąc hehe.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl