Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Umbro (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1255)

lord damien 07.09.2008 11:06

no, wiektos cos o replikach koszulek meczowych na sezon 2008/2009? czy są rozmiary S? chciałbym taką nabyć i lansować się po warszawie

szprotson 07.09.2008 13:11

no po wawce to sie polansujesz z pare minut...

lord damien 07.09.2008 14:42

nie jest tak źle. według prawa jestem nietykalny

amauri1990 07.09.2008 14:47

to krzyknij na żylecie że jesteś nietykalny
zobaczymy jak długo to prawo Cie uchroni :D

dobra rada, kup sobie, jeździj w niej na mecze TSu, chodź po domu, ale nie wychodź w niej na dwór
nie chcemy widzieć barw płonących na płocie na Łazienkowskiej czy innej Konwiktorskiej...

radekogi 07.09.2008 14:57

jeżeli Nike wykupi Umbro to logo tej firmy i nazwa zostaną zamienione na nazwe NIKE, czy pozostanie tak jak jest?

Nuke 07.09.2008 15:07

Zależy czy wykupią akcje tej firmy, czy też całą firmę, jeśli wykupią całą firmę , to zmieni się na Nike , a jeśli nie to chyba nie .

zloto 07.09.2008 15:12

Mam zamiar sobie kupic koszulke na sezon 2008/09 i mam pytanie, mam 169 cm wzrostu i jaka to literka(np M, S) bo ja sie nie orientuje, i czy oplaca sie kupic taka na allegro?? Sa one tam tansze, ale jak prezentuje sie matreial, herb i tp?? Wie ktos??

lord damien 07.09.2008 19:10

myslę, ze S ja mam podobny i wzrost i S to dla mnie troche za dużo

nigdy nie pójdę na zyletę bo złapie jakiegoś syfilisa

lodecki 07.09.2008 19:59

z tego co czytalem to maja wykupic tylko akcje wiec logo pozostanie bez zmian.

dj_ibutti 07.09.2008 20:02

Oczywiście, że bez zmian. Nike nie mógłby sobie pozwolić na stratę, tak dobrze wypromowanej marki, jaką jest Umbro. Podobnie ma się sprawa z RBK, który jest własnością Adidasa.

radekogi 07.09.2008 21:33

O tym że Reebok nalezy do Adidasa nie wiedziałem. :)) To dobrze że marka Umbro zostaje bo moim zdaniem jest to naprawde solidna firma, która spokojnie rywalizuje z najlepszymi (Nike, Adidas).

EricDraven 08.09.2008 00:05

heh a zwrócił ktokolwiek z Was uwagę na datę tego artykułu? :P

jest z października 2007, a Nike przejęło UMBRO w listopadzie, czyli 10 miesięcy temu :) jakby ktokolwiek doczytał do końca, to raczej trudno było nie zauważyć tego, że jest tam mowa o tym, co się stanie jeśli Anglia nie awansuje na euro... no i nie awansowała :P

Kaan 08.09.2008 07:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez amauri1990 (Post 599704)
to krzyknij na żylecie że jesteś nietykalny
zobaczymy jak długo to prawo Cie uchroni :D

dobra rada, kup sobie, jeździj w niej na mecze TSu, chodź po domu, ale nie wychodź w niej na dwór
nie chcemy widzieć barw płonących na płocie na Łazienkowskiej czy innej Konwiktorskiej...

Ty na pewno jesteś z Krakowa?

Edit: To chyba, że tak. Bo zimny pot mnie oblał;)

amauri1990 08.09.2008 07:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 599934)
Ty na pewno jesteś z Krakowa?

a nie pomyślałeś że to zostało napisane specjalnie do naszego warszawiaka? :rotfl:

SiLenT 08.09.2008 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciekmiszcz (Post 410554)
mogbłyś zrobić jakieś zdjęcie tych koszulek albo podpytać sie o ich maila? Chciałbym zobaczyć jak one wyglądają z tego co pamiętam repliki jeszcze z Tyskim wyglądały dosyć "średnio"

Link do zdjęć koszulek sezon 2008/09

http://img360.imageshack.us/img360/3287/11862631sg6.jpg <-- niebieska
http://img246.imageshack.us/img246/9232/25073239ip7.jpg <-- biała

Są to fotki z oryginalnych koszulek a replika oprócz jakości materiału i naprasowanej gwieździe nad herbem i na ramieniu jest identyczna

lord damien 08.09.2008 13:10

proszę mnie nie nazywać warszawiakiem! tylko sie tam urodziłem, a mieszkam kilometr od tabliczki "WARSZAWA"

firstborn 09.09.2008 13:03

mam w sumie 2 pytania, bo nigdy nie kupowalem koszulek wiec nie wiem. kiedy mozna sie spodziewac w sprzedazy koszulek Marcelo z numerem 3.

drugie, jeszccze glupsze byc moze: te koszulki co SiLenT linki do nich zamiescil to w sklepach umbro mozna kupic?

wojteq_NH 09.09.2008 13:17

numerek sobie możesz sam kupic tj. przy kupnie w WŚ np. dopłacic za numer i nazwisko.

koszulki sa w sklepach Sizeer (dawne Athlete's Foot)

arth_ur 09.09.2008 15:00

A można zakupić koszulki polo Umbro ? Granatową z niebieskimi paskami. W niej często są piłkarze i trenerzy np w samolocie podczas wyjazdu. Bo na oficjalnym sklepie ich nie znalazłem.
A można sobie zamówić koszulkę meczową bez Salwatoru na plecach ?

lord damien 09.09.2008 16:28

a te numerki to wyglądają jak na meczowych czy jakieś podróby? bo nie wiem czy brać z numerem

filip_wislak 09.09.2008 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 600508)
A można sobie zamówić koszulkę meczową bez Salwatoru na plecach ?

Ja kupiłem sobie normalnie w Umbro w GK i nie było z Salwatorem z tyłu.

wojteq_NH 09.09.2008 16:50

nie sprzedają nigdzie z logiem Salwatoru - i słusznie.
Cytat:

a te numerki to wyglądają jak na meczowych czy jakieś podróby? bo nie wiem czy brać z numerem
numery i litery z tego co ostatnio zauwazylem naprasowuja juz te aktualne (prostsze), ale jesli chcesz to mogą dac ci te zaokraglane z poprzedniego modelu.

piter116 09.09.2008 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 600508)
A można zakupić koszulki polo Umbro ? Granatową z niebieskimi paskami. W niej często są piłkarze i trenerzy np w samolocie podczas wyjazdu. Bo na oficjalnym sklepie ich nie znalazłem.
A można sobie zamówić koszulkę meczową bez Salwatoru na plecach ?

O ile się nie mylę widziałem te granatową polówkę w tę sobotę w WŚ. Ale głowy nie dam sobie uciąc. No i na cenę nie zwróciłem uwagi.

saklak1906 09.09.2008 16:53

A mi wlasnie przyszla koszulka meczowa z WS i powiem tylko ZAJEBISTA, wykonanie, wzor i material naprawde super.
A i jak sie ubierze to sie b.dobrze prezentuje. 100% zadowolenia

arth_ur 09.09.2008 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojteq_NH (Post 600558)
nie sprzedają nigdzie z logiem Salwatoru - i słusznie.

numery i litery z tego co ostatnio zauwazylem naprasowuja juz te aktualne (prostsze), ale jesli chcesz to mogą dac ci te zaokraglane z poprzedniego modelu.

Na meczu widziałem gościa w nowej koszulce Wisełki z Salwatorem na plecach. Temu się właśnie pytam :)

kormi 09.09.2008 17:30

ja na Bełchatowie widziałem gościa z Salwatorem na plecach, ale miałem wrażenie że to chyba z jednego ze sparingów przedsezonowych, bo przód miała jeszsze stary

lord damien 09.09.2008 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojteq_NH (Post 600558)
nie sprzedają nigdzie z logiem Salwatoru - i słusznie.

numery i litery z tego co ostatnio zauwazylem naprasowuja juz te aktualne (prostsze), ale jesli chcesz to mogą dac ci te zaokraglane z poprzedniego modelu.

dzięki. a czy zamawiając prze stronę Wisły też będą te nowe numerki?

szkoda, że kosztują prawie dwie stówy, ale mam nadzieję, że będzie warto

lord damien 14.09.2008 08:15

wie ktoś czy w internecie sprzedają repliki strojów meczowych?

Ojciec Chrzestny 14.09.2008 08:31

Sprzedają :)

Watts 14.09.2008 08:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lord damien (Post 602322)
wie ktoś czy w internecie sprzedają repliki strojów meczowych?

http://www.allegro.pl/19672_liga_pol...r=t&view=gtext

Widziałem tutaj kiedyś repliki w cenie ~120 zł + wysyłka.

lord damien 14.09.2008 16:01

niestety nie ma mojego rozmiaru S

piter116 16.09.2008 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 600560)
O ile się nie mylę widziałem te granatową polówkę w tę sobotę w WŚ. Ale głowy nie dam sobie uciąc. No i na cenę nie zwróciłem uwagi.

http://allegro.pl/item423174763_kosz...osc_umbro.html
Więc musi byc w WŚ.

|Q| 17.09.2008 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116
Więc musi byc w WŚ.

Na chwilę obecną w Wiślackim Świecie jest tylko jedna sztuka - rozmiar L. W przyszłym tygodniu mają mieć dostawę. Wtedy będą rozmiary od M do XL.

lord damien 19.09.2008 18:37

zawsze zapominają o maluchach z S. chamstwo! zawsze tak jest. Jak były rozmiary dziecięce, to co rok przeskakiwałem o rozmiar, ale dostępne były zawsze o rozmiar za duże. nie lubią mnie poprostu.

kaelowiec 20.09.2008 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lord damien (Post 599701)
nie jest tak źle. według prawa jestem nietykalny

policja ?

poseł na sejm rp ?

;-p

lord damien 21.09.2008 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaelowiec (Post 605656)
policja ?

poseł na sejm rp ?

;-p

jestem dzieckiem i polakiem

dj_ibutti 21.09.2008 13:35

No to jesteś tak samo nietykalny, jak portfel z 10 tys. złotych zgubiony na ulicy. :rotfl:

firstborn 26.09.2008 11:13

pytanie glupie, ale kto pyta nie bladzi:)

czy w Fanatyku tudziez WŚ mozna kupic koszulki Wisly tylko za 199pln, czy sa jakies tansze? nie zalezy mi na orginalnej umbro.

3michal_04 26.09.2008 11:46

są repliki za +/- 120 zł

inny materiał, inne umiejscowienie znaczka umbro i naklejana gwiazda

Krzysiek 26.09.2008 14:03

Ech... Kupiłem meczówke i napiszę tylko jedno: Zajebisty wygląd, świetnie się nosi, świetny materiał...

Polecam!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl