![]() |
5. kolejka, Wisła Kraków - Arka Gdynia, 19 sierpnia 2024, 19:00
Nadchodząca kolejka
https://i.ibb.co/QYPMRGp/ag.png Aktualna tabela https://i.ibb.co/Lnj3KFt/ag2.png :TS: |
Ciekawy kurs na remis ^^
Zobaczymy jak nasi będą wyglądać fizycznie po dogrywce ze Spartakiem. Jeśli poziom zaangażowania będzie taki sam, jak we wczorajszym meczu, to o wynik jestem spokojny. 2-1 Rodado Baena |
Jeśli potrafiliśmy tak wyglądać 3 dni po Ruchu, to 4 po Trnavie też będziemy wyglądać dobrze. Będzie tez sporo rotacji.
Spodziewam się składu: Cziczkan - Jaroch, Uryga, Biedrzycki, Mikulec - Baena, Carbo, Kutwa, Sukiennicki, Kiss - Rodado Mecz z gatunku takich w którzy może paść każdy wynik. Nawet nie chcę obstawiać, oby zagrali z taką werwą jak w czwartek. |
Jeżeli Trener Moskal ogarnie mental to Arka wyjedzie bez punktu.
|
Cytat:
Gramy co trzy dni, trzeba rotować. |
Z uwagi na mozliwosci w pucharach to dla mnie wynik tego meczu jest bez znaczenia.
Mam wrazenie, ze dotychczasowe mecze ligowe sluzyly przede wszystkim przygotowaniu zespolu do dwumeczu ze Spartakiem. I mysle, ze w taki sam sposob Moskal potraktuje swinie. |
Bardzo w to watpie.
Jestem przekonany, ze Moskal potraktuje ten mecz priorytetowo. Gorzej, ze zawodnicy moga nie czuc tego priorytetu - wtedy latwo wtopimy. Bo w pierwszej lidze tez trzeba zapierdzielac, samo sie nie wygra. Jak jeden z drugim poczuja sie mocni, bo oni Spartaka rozniesli to bedzie ciezka przeprawa ze sledziami. /Brak pl znakow/ |
Faktem jest że rozegraliśmy mecz i dogrywkę, a to kosztowało trochę zdrowia zespół. Może to być widoczne w drugiej połowie.
|
Trzeba dać odpocząć Rodado i zagrać Zwolińskim od początku. Wszyscy na niego narzekają, ale z każdym kolejnym meczem gra lepiej.
Myślę że wygramy, Arka przyjedzie zesrana... |
żeby nie było tak że Arka odbije sobie zeszłoroczne 1-5 a Sobczak w ramch podziekowań jebnie dwie bramki
|
Może tak być, zmiany są tak czy siak konieczne. Kiedyś musi też odpocząć Rodado, nawet jak sam by non stop grał to w końcu organizm nie wytrzyma.
Remisowo, 1-1. |
Życzeniowo chciałbym wygraną... ale rozum mówi remis.
Mimo to wierzę w 3 punkty :) |
Trzeba dac odpoczac kluczowym zawodnikom.
Czyli Carbo (za niego Sapala), Rodado (od poczatku Zwolinski, w jego miejsce w drugiej polowie Fred), Sukiennicki (za niego Gogol). Za Starzynskiego Baena, a mlodego bym w drugiej wpuscil na 20-30 minut. Moze warto dac odpoczac Jarochowi i sprawdzic Wisniewskiego? Ten mecz nie ma zadnego znaczenia w kontekscie awansu do eklapy, a organizmu nie oszukasz. Kluczowe mecze to te z Belgami i na te spotkania najwazniejsi zawodnicy musza byc fizycznie zregenerowani w 100 proc. |
Lista niezdolnych do gry w czwartek:
Bartosz Talar, Dawid Szot, Jakub Stępak, Kacper Duda, Enis Fazlagić, Igor Sapała, Joseph Colley oraz Jesús Alfaro. Sapała raczej nie zagra. |
Tylko 3 punkty !!
|
wolfy,
to wielkiego wyboru nie ma - Kutwa |
Cytat:
Tak czy siak kołderka dalej bardzo krótka. Coś Igbekeme się długo przeciąga |
Cytat:
Kiakos wiadomo że minimum kilka tygodni nie zagra. Tak naprawdę każdy zdolny do gry na poziomie pierwszoligowym jest teraz na wagę złota. Po cichu liczę że kilku z konieczności wskoczy na wyższy poziom. Zwłaszcza że Młyński i Olejarka zdają się iść w przeciwnym kierunku. |
Cytat:
Z tej listy Alfaro trenuje już 2 tygodnie i na Cercle go dopiszą, a może zalapie się na ławke z Arka. |
Cytat:
|
Czy serio uważacie, że jest sens spinać się w internecie na x postów o to, kto jest głupszy, bo zapomniał o jednym nazwisku na liście kontuzjowanych? Jakie to ma znaczenie? Nie szkoda Wam życia?
|
Bo tu jest walka na rację, a racja nawet w najmniej istotnej sprawie to jednak racja. :).
Po meczu z Trnawą dla wszystkich, którzy w nim wystąpili Arka, to już tylko Arka. Nie mówię tu o lekceważeniu, tylko o pewności siebie w bezpośrednich pojedynkach. |
Przydałaby się to na pewno rotacja obroną, bo bez Kiakosa to non stop będziemy grać Jaroch-Uryga- Biedrzycki-Mikulec. Pomijam formę naszych asów.
Mecz meczowi nie równy, czym dłużej ten męcz będzie trwał, tym trudniej będzie dla nas. |
Cytat:
Łasicki - niby zdrowy, ale stracił około miesiąca treningów, choć był już po okresie przygotowawczym Szot - dopiero wrócił, bez okresu przygotowawczego Skrobanski, Wiśniewski - raczej zbyt wielkiego zaufania u Moskala nie mają, za bardzo odstają @Witalis, w kwestii marnowania życia na forum wszyscy jesteśmy sobie równi. Niemniej to rozrywka jak każda inna. |
Cytat:
Łasicki - Moskal zapowiedział na konferencji że jest w kadrze i będzie chciał z niego korzystać. Szot - poza kadrą, nie wiadomo kiedy będzie gotowy. Jest możliwe że Łasicki zacznie z Arką albo wejdzie z ławki. Stawiam że zmieni Urygę, który gra wszystko od deski do deski. Edit: Alfaro i Sapała niedługo będą brani pod uwagę, ale z Arką jeszcze są poza kadrą. |
Ciężko liczyć na Łasickiego na cały mecz ale być może dostanie 30-45 min, absolutnie trzeba zluzować którego że stoperów. Już jednego zajechaliśmy.
Jarocha rowniez wypada zluzować. Może w końcu jakieś minuty dostanie Wiśniewski? Tak czy siak spodziewam się od początku max 8 tych samych nazwisk w wyjściowej 11 co w meczu ze Spartakiem. |
Konferencja prasowa przed meczem:
https://wislakrakow.com/posts/konfer...d-wisark/10172 Raport medyczny przed #WISARK. Wyłączeni są: Jesus Alfaro, Igor Sapała, Dawid Szot, Bartosz Talar, Enis Fazlagić, Kacper Duda, Jakub Stępak, Joseph Colley i Giannis Kiakos. Cytat:
|
@Katerhop Tak, ale jest różnica między trawieniem czasu na gadaninę, a toksycznym napieprzaniem na siebie.
|
Z tzw. "gorszymi" drużynami, które potencjalnie będą miały o wiele mniejsze posiadanie piłki, warto byłoby postawić jednak na Letkiewicza, jako bramkarza, bo to jednak mniejsze ryzyko niż granie w dziesiątkę Kutwą.
|
tak sie zastanawiam dlaczego ten wloski japonczyk z Arki nie dostal czerwonej po tym jak powiedzial sedziemu, zeby sie jebal?
Co z tego ze powiedzial to po wlosku, liczy sie zniewaga arbitra. Czy za to nie ma czerwonych kartek? |
Kutwie odcina prąd, jak dostaje piłkę. Zepsuł większość podań do przodu, plusik za sytuację ze skasowaniem podania w polu karnym.
Uryga ładnie w 4. minucie wrzucił na konia Cziczkana, niewiele brakło, żeby było bezpośrednie czerwo. |
Hahahahahahahaha
WYTRZYMALI JEDEN MECZ BEZ CZERWAA BIEDRZYCKI CO ZA SERIA XDDDDD |
na .... Biedrzycki to zrobil???
Co to ....a jest? Wez chlopa na klate, popchnij go delikatnie jak przyjmuje zeby mu odskoczyla. Pojebalo go zeby chlopa rekami do parteru sprowadzac? No do ....y nedzy. |
Drozd na pewno nam wyjaśni, że to nie wina Biedrzyckiego.
|
Koniec z pucharami, zapierdalac w lidze.
Biedrzycki wypierdalaj krecic kukurydze do niecieczy bo gra w Wisle to poza twoimi mozliwosciami |
Biedrzycki jest skończonym debilem
Zresztą wyraz jego twarzy jak schodził z boisku o tym świadczył A i sędzia chvj Mecz, szczególnie w pierwszej połowie bardzo dobry Można było schodzić do przerwy z 3:0 o by było po temacie Niestety ale jedna osoba strzelająca gole to trochę mało |
Od 60 minuty nasi totalnie opadli z sił, jak ktoś miał wątpliwości, czy nasi profesjonalni piłkarze są w stanie grać mecze co 3 dni, to dziś dostał odpowiedź.
Biedrzycki to jest jakieś nieporozumienie, dawno tak głupiego piłkarza nie widziałem (no może poza debiutanckim odpałem Kissa). Kutwa musi zostać jak najszybciej odesłany na STAŁE do rezerw. On nawet biega jak piłkarz wybrakowany. |
Biedrzycki klap klap.
O Arka strzelila bramke po wrzutce za plecy naszych klap klap. Sedzia ..... |
Ja nie wiem kto tego Biedrzyckiego wymyslil, ani on jakis dobry jest ani inteligentny.
Pierwsza czerwona kartke dostal bo zapomnial pokryc napastnika a teraz bo totalnie bez potrzeby zapasniczym chwytem powalil przeciwnika na ziemie. Typ jest slaby i dodatkowo glupi. nie mowie, ze porazka przez niego ale to co typ odpierdala to nawet na orliku nie ma. Naprawde przedziwny przypadek. *Oczywiście nie porażka tylko strata punktów. |
Nie możemy grać Biedrzycki-Uryga. Jeśli już jesteśmy na nich skazani, niech jeden gra, a drugi będzie zmiennikiem. Potrzebujemy tego jednego obrońcy, inaczej walka o awans zostanie odpuszczona na starcie.
Podobnie brakuje nam kogoś do środka. Kutwa sobie dziś nie poradził. Kiss kolejny mecz slabo. Czerwonej kartki Biedrzyckiego, błędów sędziego, zmarnowanej szansy na 3 punkty szkoda komentować. Niemniej gdyby nie Rodado, nie mielibyśmy podejścia w tym meczu. Cieszmy się, że go mamy, postarajmy się zamaskować inne braki. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl