![]() |
Podsumowanie sezonu 2023/2024
Podsumowaniem tego sezonu powinno być wypalenie do gołej ziemi całego składu pierwszej drużyny, poza oczywiście Angelem, który jako jedyny może z podniesioną głową patrzeć w przyszłość i powinien szukać klubu z dala od tego bagna.
Trener: Rude - moim zdaniem do pożegnania po sezonie, absolutnie nie zobaczyłem jakiegokolwiek progresu w grze po Sobolu, dramatyczne statystyki. Bramkarze: Cziczkan - moim zdaniem powinien zostać przedłużony Broda - odpalić, wiecznie kontuzjowany, polski diament Raton - spróbować odpalić, ewentualnie jako rezerwa Obrońcy: Jaroch - przedłużyć, solidny, ligowy wyrobnik Junca - odpalić, zawodnik z problemami intelektualnymi Uryga - niestety jeszcze dwa lata będziemy podziwiać jego schyłkowe popisy, proponuję przypakować jeszcze z 5kg przed następnym sezonem Colley - solidny wyrobnik, zostanie jeszcze rok Krzyżanowski - dać jeszcze rok szansy, jak się nie ogarnie, to do odpalenia Satrustegi - odpalić, takich jak on na rynku jest na pęczki Szot - zostawić na zmiennika, I liga to sufit jego możliwości Łasicki - poziom Urygi, forma spadkowa, lepiej raczej nie będzie, można zostawić na zmiennika Pomocnicy: Sapała - zapłacić mu za zerwanie kontraktu i odpalić, to jest zakała tej drużyny, modelowy przykład opierdalacza Villar - odpalić, takich jak on jest na pęczki na rynku Bregu - nieporozumienie, odpalić Alfaro - powinien jeszcze z rok pograć na poziomie, raczej solidny Talar - ciężko coś napisać, zobaczymy od nowego sezonu Dziedzic - jw. Kutwa - jw. Gogół - może będą z niego ludzie, o ile nie przegra z kontuzjami Goku - cień zawodnika, stać go na więcej, kopie się niestety niemiłosiernie po czole, jako zmiennik może zostać Duda - pewnie będą go próbowali opchnąć gdziekolwiek, żeby było za co zapłacić za ogrzewanie w zimie Basha - miejsce inwalidów jest na emeryturze Beana - jako zmiennik może zostać jeszcze rok Olejarka - odpalić Carbo - poza Angelem chyba najrówniej grający zawodnik, oczywiście nie bezbłędny, powinien zostać jako trzon składu na nowy sezon Napastnicy: Sobczak - jako zmiennik może zostać, jeśli ma być podstawowym napastnikiem w przyszłym sezonie, to w zasadzie dziś możemy ogłaszać upadłość Żyro - pozytywny gość, ale niestety już nie nadaje się do gry w piłkę nożną Omrani aka Ulani - wstyd mi, że ten typ w ogóle doznał zaszczytu założenia koszulki z Białą Gwiazdą Rodado - absolutny MVP tej drużyny. Gdyby nie on, to dziś bylibyśmy w strefie spadkowej, a nie na styku barażowej. Angel - odejdź stąd jak najdalej, pnij się w górę, tutaj zgnijesz. Jarosław Królewski - banialuki o tworzeniu w I lidze, z ZEROWYM budżetem, drużyny w oparciu o AI możemy raczej wyrzucić do kosza. Zainwestuj te pieniądze w dyrektora sportowego z jakimkolwiek dorobkiem, który potrafi się chociaż przedstawić po angielsku i trenera, który cokolwiek w piłce osiągnął. Dzięki kasie z PP i eliminacji w pucharach dostaliśmy jeden ekstra sezon nadziei, nie zmarnuj tego na wynajdowanie koła na nowo. |
Rude już wy.......ił czy trzeba go na taczkach wywozić przez całą Europę albo za ocean?
Szkoda jedynie Rodado w tym wszystkim. |
Rodado sprzedac, reszta wypierdalać.
|
Jeśli chodzi o podsumowanie tego sezonu, to mam absolutną pewność co do tego, że osiągnęliśmy w tym sezonie znacznie więcej, aniżeli nam się należało.
Nie powinniśmy zdobyć PP - Widzew został oszukany po prostu. Regularnie zdobywaliśmy bramki w doliczonym czasie (czasem nawet po dwie) w jakichś kuriozalnych sytuacjach. Gdyby odjąć te punkty mielibyśmy ich ok. 40-42. Właściciel klubu jest odklejonym od rzeczywistości szkodnikiem. Jesteśmy w absolutnej piździe. |
My jesteśmy w piździe? ....a to dopiero się zaczyna. Bo finansowo dołączamy do poziomu innych I ligowców więc będzie trzeba ciąć wydatki, pensje itd Także kolejny sezon będzie prawdziwym piekłem. Póki co byliśmy bogaci więc było nam łatwo, mogliśmy ściągać lepszych piłkarzy itd. Teraz ściągając cieniasów i szrot co nas czeka? Walka o utrzymanie czy pewny spadek?
|
Wisła powinna była osiągnąć więcej, biorąc pod uwagę budżet, a nawet biorąc pod uwagę kadrę (choć na pewno można było dokonać lepszych wyborów personalnych, vide Omrani czy Bregu).
Jednocześnie zgadzam się z dst93, że Wisła osiągnęła znacznie więcej niż na to zasłużyła. Dotyczy to jednak wiosny i szczęścia w Pucharze Polski oraz szczęścia w lidze. Tylko fartownym bramkom i nieporadności rywali zawdzięczaliśmy to, że do ostatniej kolejki mieliśmy teoretyczne szanse na awans do baraży. Jest to porażka trenera i dyrektora sportowego, a przede wszystkim prezesa, który tych ludzi tu ściągnął, jednocześnie robiąc pośmiewisko z klubu. Przy czym kompromitacją są nie tylko wyniki i styl, ale też zachowania i wypowiedzi pozasportowe. W tym układzie będzie tylko gorzej. |
Zdobyliśmy szczęśliwie PP, oczywiście to pozostanie na zawsze w historii plus dało i jeszcze da kroplówkę finansową, dzięki czemu chyba jeszcze nie leżymy finansowo na łopatkach.
Rodado miał dobry sezon i został królem strzelców 1 ligi. No i Jop miał serię trzech zwycięstw, ale niezrównoważony psychicznie właściciel musiał go wymienić na lepszego, efekt znamy. A reszta to katastrofa - oczywiście trener powinien wyp jeszcze dziś, a zaraz za nim królewski. Trzeba nam przede wszystkim normalnego prezesa, który się będzie znał na piłce i zarządzaniu, a na odcinkach gdzie się nie będzie znał zatrudni fachowców, którzy będą wiedzieli co i jak zrobić. Niestety nie wierzę, że tak się stanie zatem najpewniej nadal wszystko będzie postawione na głowie, a w przyszłym sezonie może zdarzyć się wszystko włącznie ze spadkiem albo brakiem pieniędzy na dokończenie sezonu. |
Cytat:
|
Cytat:
Reszta jest do wyjebania na już. |
Cytat:
+ Fakt że nawet z kadrą z mijającego sezonu to obowiązkiem były baraże. Natomiast to że przyjdą do nas randomy z czego będzie mix szrotu i jakieś lepsze strzały można spokojnie założyć |
Cytat:
Gdyby to ode mnie zależało, zaorałbym cały skład i zostawił Angela, może Carbo. Reszta to I-ligowe, nierokujące odpady. |
Zgadzam się z oceną zawodników przez Patryko. Mam takie samo zdanie na temat tych piłkarzy no może poza Olejarką bo jego bym zostawił bo jego brak szans na grę jest zastanawiający mimo że ogólnie jak wchodził z ławki to grał dobrze no chyba że są tam aspekty pozasportowe.
|
Nie wiem dlaczego odnoszę wrażenie, że nasi Oldboye plus Rodado zrobili by taki sam, jak je lepszy wynik w tej lidze? Oprócz pucharu oczywiście.
|
No to wyprzedaż na ratowanie finansów czas zacząć.
|
Sezon nieudany - nie ma co podsumowywać.
PP wygrany na farcie |
Umniejszanie sukcesu jakim jest zwycięstwo w Pucharze Polski daje Wam jakąś radość?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dla mnie liczył się tylko awans do ekstraklasy. Puchar Polski jest tylko mały pocieszeniem, rozegramy 4 mecze w pucharze, trochę kasy dla podreperowania budżetu i tyle. A cały długi kolejny sezon trzeba się będzie męczyć w I lidze.
|
Cytat:
|
Trener po takim meczu i rundzie mówi na konferencji, że poprawił się mental itp itd
Właściciel mówi o "nowej metodologii skautingu". Każdy się śmiał jak w połowie sezonu wchodził tu trener, który nie ma pojęcia o tej lidze. Wyszło zgodnie z zapowiedziami.. Jak właściciel mówi takie naprawdę już farmazony dla dzieci - dla mnie to jest sytuacja, gdzie sprzedamy Rodado, Dudziaczka itp.. i będziemy średniakiem 1 ligi na wiele sezonów. Lub scenariusz negatywny - będziemy szli niżej. Ja tu nie widzę nic co mogło by się udać. Poza kompletnym robieniem z klubu pośmiewiska i kolejnych memów. Projekt kolejny sezon nie wypalił a słyszymy kolejne korpo pier.dolenie. Właściciel jest albo ślepy albo głupi albo ślepo wierzy w swoją głupotę. |
Rude powiedział, że poprawił mental ? Naprawdę ? Po dzisiejszym meczu ?
On jest bardziej odklejony od rzeczywistości niż się nam wydaje. Może nawet bardziej niż prezes a to już wielki wyczyn. |
Jest mi w stanie ktoś wytłumaczyć , jak można w trzech meczach pod rząd dostać czerwoną kartkę?
Ja można w ciągu jednego sezonu dostać 4 czerwa w pierwszych połowach meczu? |
Cytat:
- duża presja - słabi psychicznie gracze - obrona złożona z graczy przerażająco wolnych i przerażająco głupich, gdzie każda piłka mijająca środek pola to czerwony alarm (no i Satrustegui który należy do obu grup) - końcówka sezonu na noże. No i tak to potem wygląda. |
Cytat:
Jeden piłkarz, kilku graczy aspirujących do miana piłkarzy i cała masa amatorów, to nasza drużyna. A zarządza tym wszystkim banda gości żyjąca w swoim świecie. To musiało się tak skończyć, farty w 90 minutach nie mogą się zdarzać co tydzień. |
Jak się bawimy w podsumowania, to moje oceny dla poszczególnych kopaczy oraz trenerów. Biorę przez pryzmat cały sezon.
Cziczkan 4/10 Ratón 2/10 Broda 2/10 Colley 4/10 Łasicki 1/10 Uryga 2/10 Szot 4/10 Jaroch 3/10 Satrustegi 2/10 (jakby nie gol w finale PP to powinien być 1/10 Junca 1/10 Krzyżanowski bez oceny (nie jego wina że zamiast ogrywać się w rezerwach wymyślono że będzie grał o awans) Wiśniewski bez oceny Tachi bez oceny Duda 3/10 Olejarka 2/10 Carbo 5/10 Sapała 1/10 Basha 0/10 Kutwa bez oceny Villar 2/10 Baena 3/10 ( PP podwyższa ocenę) Gogol 4/10 Alfaro 3/10 Goku 2/10 Bregu 1/10 Dziedzic bez oceny Omrani 0/10 Sobczak 4/10 Żyro 1/10 Rodado 9/10 Sarga bez oceny Sztab: Sobolewski 3/10 Jop 8/10 Rude 2/10 (jakby nie PP byłoby 1/10 |
|
Cytat:
Ale to naprawdę trzeba być pomysłowym żeby chcieć grać wysoko ustawiona linia obrony i jednocześnie mieć samych wolnych stoperów w tym najwolniejszego na świecie Uryge |
Puchar Polski to niewątpliwy sukces i wielka chwila dla wszystkich, jednak chyba każdy mając na szali awans albo puchar raczej bez mrugnięcia wybiera ekstraklasę.
Przykłady Łęcznej i Opola pokazują, że tylko cały solidny sezon daje baraże. Nie trzeba fajerwerków, a pierwszoligowej walki i wybiegania. Ten poziom rozgrywek wybacza braki techniczne, ale nie mentalne i ambicjonalne. Pod tym względem wręcz wybitnie prezentuje się Rodado, bo nie dość że potrafi grać to jeszcze gryzie trawę. Wokół niego trzeba od nowa budować zespół. Pytanie tylko czy da się go zatrzymać na kolejny sezon? |
Cytat:
Ta tabelka pokazuje tylko obraz nędzy i rozpaczy, jaki w tym momencie jest Wiśle. Bez Angela bylibyśmy na absolutnym DNIE. Następny sezon na 90% zagramy bez napastnika z potencjałem na 20+ bramek w sezonie, ze średniej 1,23 Rude może się zrobić 1,1. |
sezon 2022/23
Wisła, 4 miejsce w lidze, 2 pkt od bezpośredniego awansu, baraże 60 pkt. 18-6-10 61-38 sezon 2023/24 10 miejsce 12 pkt od 2 lokaty dającej bezpośredni awans, 50 pkt. 13-11-10 62-50 tu nie ma już miejsca na żaden komentarz |
I jeszcze tabela fair Play za ten sezon
Wisla jest 2 pod wzgledem punktow https://www.transfermarkt.pl/fortuna...saison_id=2023 https://i.ibb.co/QYft9gr/Zrzut-ekran...7-07-00-35.png I jeszcze 5 pod wzgledem zoltych kartek i 2 pod wzgledem czerwonych Wychodzi na to, ze gramy dosc ostro by nie powiedziec brutalnie. A opinei sa przeciwne ze mamy delikatych graczy |
Rzadko zaglądam na forum (i jeszcze rzadziej się wypowiadam), w zasadzie robię to głównie przy przełomowych wydarzeniach - mam jednak też oczywiście swoje przemyślenia i swoją "wizję" przyszłorocznego składu
Przede wszystkim nie wierzę w jakiekolwiek sensowne transfery, może być to kolejny turnus Hiszpanów (teraz to chyba już kolej na erasmusów), mogą to być Czesi, Słowacy, ligowcy, Latynosi - jestem pewny, że sprzedamy jak największą ilość dobrze zarabiających i zwolnimy rozczarowania, załatamy ich budżetowo - rezerwami Legenda: - Teoretycznie do pierwszego składu - przecież i tak będzie sprowadzony szrot - M - młodzieżowiec Z zagranicznego zaciągu zostawiłem tylko tych, którzy ani nie zostaną zwolnieni ani pewnie nie będzie na nich żadnego chętnego Kolejność 1-2-3 itp. niekoniecznie oddaje ich rangę w zespole - Bramkarze 1. Alvaro Raton (pewnie niestety będzie jedynką, więc będą kolejne błędy na bramce kosztujące cenne punkty) 2. Kamil Broda 3. Kacper Szewczyk - Lewi obrońcy 1. Jakub Krzyżanowski (M) 2. NOWY (teoretycznie równorzędny Krzyżanowskiemu) lub Jakub Niewiadomski - Prawi obrońcy 1. Dawid Szot 2. Kuba Wisniewski (M) - Środkowi obrońcy 1. Alan Uryga 2. Igor Łasicki 3. Kacper Skrobański (M) 4. NOWY (teoretycznie do pierwszego składu) 5. Jakub Złoch (M) - Środkowi pomocnicy 1. Igor Sapała 2. Kacper Duda (M) 3. Patryk Gogól 4. Dawid Olejarka 5. Mariusz Kutwa (M) 6. Enis Fazlaglić 7. Karol Tokarczyk (M) 8. Wiktor Szywacz - Skrzydłowi 1. Jesus Alfaro 2. Angel Baena 3. Piotr Starzyński (M) 4. Mateusz Młyński 5. NOWY (teoretycznie do pierwszego składu) - Napastnicy 1. Szymon Sobczak 2. Marcin Bartoń 3. NOWY (teoretycznie do pierwszego składu) Trener: pewnie Rude lub kolejny wynalazek Królewskiego (jeśli Rude będzie miał jaja i po prostu poda się do dymisji i w razie jej nieprzyjęcia nie stawi się do pracy), osobiście zaryzykowałbym Mariusza Jopa, a jeśli nie on to Kazimierz Moskal lub Leszek Ojrzyński. Przede wszystkim jednak niezależnie od tego, kto będzie prezesem to dział sportowy musi sobie uświadomić jedno - do wyrwania się z tej ligi wystarczy solidna obrona, wybieganie oraz szarpanie z przodu, mile widziane sensowne stałe fragmenty gry Z plusów to widzę tylko to, że większość drużyny stanowią Polacy i że jest sporo młodzieżowców (nie będzie problemu z ich brakiem), teoretycznie mielibyśmy też naprawdę solidne skrzydła. Poza tym - skład węgla i papy na środek pierwszej ligi, przy sporym szczęściu z walką o baraże |
Podsumowanie sezonu.
Myślę że to jest dobry czas na podsumowanie właśnie skończonego sezonu. Osobiste odczucia odnośnie tego co się tu właściwie wydarzyło.
Temat w konwencji “Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją” więc jest to miejsce żeby każdy wyrzucił z siebie to co myśli a nie na polemikę lub typowe dla tego forum przekrzykiwanie się i obrażanie nawzajem. Ja zacznę. Na początku sezonu byłem nastawiony pozytywnie, widziałem, widziałem że drużyna Sobolewskiego wygrała rundę wiosenną ale spieprzyła samą końcówkę. Rozumiałem z tego powodu dlaczego Królewski zostawił Sobola. Jeśli zagramy sezon tak jak wiosną to mimo jakichś wpadek awansujemy z palcem w dupie. Pierwsze ziarenko zwątpienia pojawiło się kiedy nie zatrzymano Fernandeza gdyż pamiętałem ile razy typ indywidualnie wygrywał nam mecze które inaczej kończyłyby się remisami lub porażkami. Potem zaczęła się liga i ziarenko zwątpienia wykiełkowało. Typowo dla pierwszej ligi oglądaliśmy mecze w której przeciwnicy bronili się w swoim polu karnym a nam brakowało kogoś kto jak Fernandez potrafiłby zrobić coś z niczego. Dochodziliśmy bez problemu do 16tki a tam już było za gęsto na naszą tiki-takę. Próbowaliśmy więc wrzutek ale Rodado - jakkolwiek nie byłby dobry - nie był w stanie do nich dojść ze swoimi 180 centymetrami. Tu zacząłem uważać, że w zimie musi przyjść duży chłop do ataku żeby z tych wrzutek był jakiś pożytek. Ściągnęli pożal się Boże Omraniego i dalej ligę goniliśmy małymi Rodado oraz Sobczakiem i liczyliśmy, że ktoś z obrońców rywala obetnie się przy wrzutce. Parę razy się udało ale za mało. Kadra na 1 ligę była zbudowana totalnie bez sensu. Wiadomo było że na 34 mecze w 28 rywal będzie stał w polu karnym i liczył na kontry. Nie wzięliśmy do kadry zawodników “głodnych ” dla których gra w Wiśle to byłaby trampolina do kariery i którzy potrafiliby dać z wątroby. Zamiast tego wzięliśmy zawodników trochę zblazowanych, już pogodzonych ze swoim statusem piłkarskim i poprostu chcących trochę zarobić. I tu już nie ma znaczenia narodowość. Można ściągnąć ambitnego Hiszpana jak Rodado a można zblazowanego grajka jak Eneko. Klub nie zidentyfikował też problemu z poprzedniego sezonu w którym dupę ratował nam Fernandez, nie ściągnięto wysokiego napastnika którego można by użyć w momentach kiedy przeciwnik broni się w 16tce. Z tego powodu każdy trener drużyny przeciwnej, który posiadał choćby jedną zdrową komórkę mózgową miał zajebiscie łatwo “przeczytać” plan trenera Wisły, wystarczyło spojrzeć na wzrost zawodników Wisły i było wiadomo, że jedynce co możemy grać to kombinacyjnie. Niestety nie daliśmy sobie możliwości zaskoczenia przeciwnika innym sposobem gry czy to wpuszczając dryblasa z ławki czy też w pierwszym składzie. Pozostało nam tylko liczyć na indywidualne błędy przeciwników, które nawet jak się zdarzyły to nie potrafiliśmy ich wykorzystać marnując sytuację sam na sam czy pudłując na pustą bramkę jak Baena w Gdańsku. Podsumowując to był to sezon pełen frustracji, złych decyzji i wyborów personalnych osłodzony pucharem Polski. Można się pocieszać że za sto lat kilka sezonów na drugim froncie nikt nie będzie pamiętał a puchar w gablocie będzie się liczył. |
Cytat:
Sobczakowi, Złochowi, Niewiadomskiemu, Łasickiemu kończą się kontrakty (w przypadku 3 pierwszych to pewnie ich nie podpiszą, niestety z Łasickim pseudoprezes chce podpisać, co nadaje się chyba tylko kabaretu...) Dudy to tu w nowym sezonie nie zobaczymy tak że tak... ps. zapomniałeś o Talarze, o którym Jarosław mówił "że Wisła swoich nie zostawia" więc pewnie go przedłużą.... i o Goku którego niestety przedłużyli... |
No dobra, wiele się działo przed zwolnieniem Sobola, po zwolnieniu go a przed zatrudnieniem Rudego. Zdania na forum były podzielone a wiele osób nie umiało uszanować tych, którzy jak widać mieli rację. Czas więc zamknąć temat i podsumować również chamsto niektórych użytkowników tego forum:
Propaganda Markusa, który od początku albo miał jakiś interes albo urojone wizje bo on wie lepiej i wystarczy kilka prostych kroków aby było pięknie, bo jak on tak mówi to tak musi być, bo on się zna: Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Wolfy, jeden z większych buców i nieomylnych: Cytat:
Cytat:
Drozd, jeden z większych odklejeńców: Cytat:
Cytat:
Cytat:
Generalnie wiadomo, że bajkopisarz Markus, teoretyk, miał najwięcej do powiedzenia więc łatwo mu te wypowiedzi powyciągać teraz. U każdego z trójki markus, wolfy, drozd widać jakaś nienawiść do tego co jest polskie, kompleksy niższości lub jakiś cel w promowaniu zagranicznego szrotu piłkarskiego i trenerskiego. Szczególnie wypowiedzi markusa były do pożygu, co drugi post był o Carillo, Hiszpanach, o tym, ze potrzebny jest trener z Hiszpanii. Część postów była jakby z chatuGPT, tak jak ten wysryw od myślników dlaczego trener z Hiszpanii sprawdzi się lepiej. No i standardowo, widać jaka była optyka na Sobola i jego pracę, co oni wtedy pisali o klubie, trenerze, wynikach, a gdy podmienione zostało nazwisko parodysty Sobolewskiego na Rude, ba, parodysta Rude nawet przebił Sobola w ośmieszeniu Wisły, to nagle święta trójca tego forum wykonała zwrot o 180% i po 4 miesiącach twierdzą wszystko odwrotnie. A tutaj popis chamstwa, gdy np. ja zaczałem wyliczać dlaczego Rude to pomyłka trenerska. Tu już musieli mnie atakować bo nie mogli zdzierżyć, że ktoś śmie obrażać im Hiszpana i pseudo trenera: Markus: Cytat:
Cytat:
wolfy: Cytat:
drozd: Cytat:
Cytat:
Cytat:
Na przeprosiny oczywiście nie czekam bo przeprosiny od takich pariasów nic nie znaczą. Życzę wam jedynie żebyście wyleczyli swoje kompleksy i nie dali się robić w chuja magikom pokroju Królewskiego czy piękny Albert z Hiszpanii, bo koniec końców to wy wychodzicie na idiotów świecąc oczami za amatorów. Jedyna satysfakcja z tego gówna jest taka, ze po tylu latach kibicowania Wiśle i przyglądania się działaniom trójcy a obecnie Zaskrońca jednak coś się z sytuacji z klubu rozumie i kuma. Może gdyby w klubie mieli coś do powiedzenia cokolwiek kumający i rozumiejący, a nie wieczne lizodupy, które w imię swoich interesów albo kompleksów liżą się po fiutach ciągle, to byśmy z miejsca ruszyli do przodu. PS Ja już tu nawet nie wstawiałem tego .......enia o Omranim i setce innych pokazów cyrkowych, które sie odbyły w tej rundzie. Ale wszystko koniec końców odwróciło się kompletnie na inną stronę niż ci nasi eksperci wymyslali. |
Ja jestem zdania, że forumowa trójca święta: Markusik, wolfy i drozd powinna być usunięta za promowanie hiszpańskiego szrotu, przez który Wisła dwa lata z rzędu nie awansowała.
|
Cytat:
Złoch - sam widzisz, jaka jest na środku obrony mizeria, lepszej okazji do szybkiego wejścia do seniorskiej piłki może nie mieć - chyba że na środek obrony sprowadzą szrot na kilogramy i znowu 30letni Hiszpan będzie pierwszy w kolejności przed gościem, co może jeszcze się coś nauczy Niewiadomski - jego zostawiłem jako opcję zamiast NOWEGO, myślę, że kogoś będzie chciała Wisła sprowadzić - inna sprawa, czy znajdą. Niewiadomski też raczej nie będzie miał tylu opcji, by od razu odpuszczać Wisłę Łasicki - no on zostaje, nie wiadomo kiedy wróci do gry, no ja środka obrony bez choć jednego transferu przychodzącego nie widzę (zakładam, że Colley zostanie sprzedany a Eneko zwolniony) Talar - ja myślę realistycznie, gość jest wiecznie kontuzjowany, częściej chyba niż Uryga i Łasicki razem wzięci Duda moim zdaniem zostanie - ale to tylko moja teoria Tak samo Ratona, Alfaro i Baenę zostawiam nie dlatego, że tak ich lubię tylko dlatego, że takiego szrotu nikt nie weźmie (a na pewno nie za taką wypłatę, jaką oni zaśpiewają) Niestety, na solidne transfery pod 1 ligę nas nie stać - a to, co jest obecnie ewidentnie się skończyło i na boisku nie wypali już ani razu |
ALAN i CZŁAPAŁA WON JAK NAJDALEJ !!! Najlepiej do Płocka.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl