![]() |
27 kolejka, Wisła Płock - Wisła Kraków, 13 kwietnia 2024, 17:30
Nadchodząca kolejka*
https://i.ibb.co/GQPRGDb/kol.jpg Aktualna tabela* https://i.ibb.co/Byg7MGW/tab2.jpg :TS: *grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek |
Ten mecz remis, potem marsz w górę tabeli oby wrócił Rodado..
|
Nie jesteśmy faworytami, ale dokładnie każdy wynik jest możliwy.
Czy będzie mógł zagrać Rodado? |
wg buka jesteśmy
|
Cytat:
|
Z dostępnym składem remis biorę w ciemno.
2-2 Sobczak, Uryga |
Cytat:
Jak przegramy z Płockiem to max co będzie w naszym zasiegu to 5-6 miejsce, a do tego dojdzie nam kolejny rywal bezpośredni z którym mamy gorszy bilans bezpośredni, więc tracimy nie 3 a 4 punkty. Reasumując trzecia porażka z rzędu praktycznie do minimum zredukuje nasze szanse na dobre miejsce barażowe. 4 porażka w 8 meczu ligowym to byłaby katastrofa. Która niestety jest prawdopodobna. Na sam mecz i myśl jakim składem wyjdziemy to już mi się robi słabo. |
Jakiś bramkarz - Villar, Uryga, Colley, Krzyżanowski - Baena, Duda, Carbo, Kutwa?, Bregu - Sobczak
Coś takiego?? Trudno będzie o punkty, nasi zblazowani i osłabieni. W przypadku porażki z Wisłą Płock mamy od razu do nich 4 punkty do nadrobienia. :/ |
Cytat:
|
A idź Pan w .......
|
Kadra na 40 chłopa. Połowa sezonu przed nami. Strata do miejsc 1-2 oszałamiająca, a własnie wchodzimy w okres gdzie dosłownie nie mamy już 11 graczy do wyjściowego składu.
Szczerze mówiąc nie przypuszczałem, że aż do tego stopnia może to dojść. |
Tu się pewnie nawet pozbieramy na sztukę (widać po zdjęciach z treningów), ale co mają prezentować piłkarze którzy co chwilę wypadają z rytmu i mozolnie wracają do treningu. Tak się formy nie buduje. Może tylko Rodado wroci w dobrej dyspozycji, bo jednak kończyny ma sprawne.
Widać to zresztą po ostatnich zmianach. Gra ciągle tych samych 14-15 piłkarzy. Na resztę Rude już nawet woli nie patrzeć, bo się załamuje. |
Widać bardzo dobrze wykonaną pracę przez Kikuśka Ramireza.
Nie ma kto grać. Choć, gdybym był dyrektorem odpowiedzialnym za transfery, widząc menedżerską propozycję przyjścia takiego Ratonika czy innego Omraniego z nadwagą, to taką propozycję wyśmiałbym. A w rzeczywistości, ponoć dyrektorek Kikuś takie wynalazki akceptuje. Coś tu śmierdzi. https://forumwisly.pl/showpost.php?p...ostcount=92053 Gdy zobaczyłem życiorys Ratonika, napisałem, że to wałek. Nie pomyliłem się. Jakiś aktywista sociosów chciał bana dla mnie za napisanie kilku słów prawdy. Takie transfery śmierdzą, a wiarygodność Kikuśka dla mnie jest zerowa. Cały czas jestem ostro krytykowany, a tu się okazuje, że skuteczność mam o wiele większą od rządzących Wisłą i od forumowych wielokrotnie skompromitowanych elyt. Z wieloletniej obserwacji rozgrywek ligowych w Polsce uważam, że tego typu transfery lub bardziej ,,transfery" mają drugie dno, ale tyczy się to 80-90% obcokrajowców, którzy do Polski przychodzą, choć Ratonik czy Omrani, to już naprawdę szczyt szczytów, jeśli chodzi o wskaźnik szrotomierzu. Tego typu transfery nie mają żadnego uzasadnienia sportowego. Tylko uzasadnienie bardziej nieoficjalne, które jest prawdziwe. Tak samo jak przed laty, gdy przed eLM, w zupełnie innych realiach, niejaki Valckx sprowadzał Lameya, który praktycznie przez rok w piłkę nie grał, bo był taki słaby, a mimo to przyszedł jako ,,wzmocnienie" przed eLM i to bez żadnych testów sportowych, przy okazji dostając gwiazdorski kontrakt. To śmierdziało od samego początku, pokazując, że celem Valckxa nie było dobro Wisły, tylko wydojenie klubu na ile będzie się dało, co przy braku reakcji i współpracy z Basałajem mu się udało, tzn. im, bo słupa Maaskanta też liczę do tego grona. |
Cytat:
Sapała, Olejarka, Satrustegui dali po worach tak że Rude chyba faktycznie woli na nich nie patrzeć. Jaki beznadziejny musi być Olejarka skoro woli nieprzygotowanego Omraniego? |
4 porażka ekipy Rude w 8 (!!!) wiosennych meczach stanie się faktem.
To jest nieprawdopodobne, jak fatalna jest ta ekipa na wiosnę, nawet mając w pamięci smutną, sobolenkową jesień. Płock też gra smutę ale na Wisłę to wystarczy, bo nasi nie umieją kompletnie bronić a trener cały czas uczy się ligi. Wystarczy naszą Wisłę sprowokować a praktycznie sama sobie coś strzeli. Porażka z Płockiem będzie oznaczać, że tylko 12 punktów w 4 kolejnych meczach pozwoli zagrać w barażach. Dlatego to jest mecz o próbę uratowania sezonu. |
Jak wiadomo, dobry trener nie uczy się ligi.
|
Dokladnie takiego powinnismy wziac majac jakiekolwiek ambicje na awans w 15 meczach. Nie wzielismy i jest jak jest.
|
Cytat:
Szkoda, cholera szkoda. |
Niestety. Prawdopodobnie baza danych ktora posluzyl sie zaskroniec i Wawrzynow nie miala dostepnego filtru o nazwie "znajomosc specyfiki ligi przez trenera" o "doswiadczeniu w danym kraju" nie wspominajac.
|
Ja też tradycyjnie nie chciałem Albercika, rok temu nie chciałem powrotu Kikuśka.
Mam o wiele większą skuteczność niż wszechwiedzący Jarek, który ma ponoć do dyspozycji najnowszą technologię z Marsa. Tylko szkoda, że Wisła na tym cierpi i zamiast walczyć o MP, to z jakimiś wynalazkami nie wiadomo skąd sprowadzonymi marnieje w pierwszej lidze. |
Cytat:
Transfery Kiko uratowały poprzedni sezon, bo bez nich bronilibyśmy się przed spadkiem, co pokazała runda jesienna i dziesiąte miejsce w tabeli. Gdyby nie błędy Sobolewskiego przed Sosnowcem i wcześniej, dałyby nam bezpośredni awans do ekstraklasy. Takie są fakty. Większość zawodników sprowadzonych przez niego z Hiszpanii dawała radę w Wiśle i była tu wzmocnieniem. Większość Hiszpanów się tu sprawdziła i wygrała rywalizację na swoich pozycjach, a nie przegrała. To oni, tacy jak Rodado i Carbo, mogą być wzorem do naśladowania dla polskich zawodników, a nie na odwrót. To też fakt. Dzięki jego transferom i trenerowi Rude gramy dziś w finale Pucharu Polski, bez nich przez 12 poprzednich lat to się nie udawało. A transfer Lamey'a bronił się również sportowo: mimo wszystkich swoich wad nawet wtedy był jednym z najlepszych prawych obrońców całej ligi. Jego gra przyczyniła się do wyeliminowania przez Wisłę Litexu Łowecz. Wmawianie przez ciebie szemranych interesów menadżerskich stojących za Holendrami czy Kiko ma taki sam poziom sensu i ugruntowania w rzeczywistości, jak wmawianie przez ciebie, że PiS wypuszcza w Krakowie trujące gazy do atmosfery razem z Putinem, a kler masowo gwałci każde dziecko. :rotfl: To jest ta twoja "skuteczność" w opowiadaniu bajek, absurdów i nonsensów, akurat tutaj palmy pierwszeństwa i "skuteczności" w niej nikt ci odbierać nie będzie. :-D :evil: |
Rezerwowy skład, beznadziejna forma, solidny rywal. Jeśli Płock sobie sam nie strzeli bramki albo nie wylapie czerwa w 10 minucie to myślę, że pewne 0 pkt.
Było już 3:2, potem 3:1, obstawiam więc dalsza równie pochyla i tym razem dostaniemy w papę 3:0. |
Cytat:
|
Sędziował będzie Myć. Szczerze, po ostatnim idiocie to już mi nie przeszkadza.
|
GRAMY SWOJE!! Czyli remisowo 2:2 ;)
|
Zawsze gada się, że do końca rozgrywek to należy grać za każdym razem jak w finale.
Tym razem to już chyba ostatnia możliwość, żeby coś zmienić. Jeśli przegramy ten mecz, a zanosi się na to, i w dodatku nadal będziemy frajersko tracić bramki, lub przepychać niektóre sytuacje kolanem będzie to oznaczało, że nowe rozdanie prezesa Królewskiego definitywnie poniosło klęskę. Po 19 kolejkach traciliśmy 4 punkty do pierwszego miejsca i 3 punkty do miejsca dającego bezpośredni awans. Jak jest teraz wszyscy widzą. Popierałem zmianę Sobolewskiego na Rude i trzymałem kciuki za powodzenie jego misji. Jak dla mnie - już jutro będziemy wiedzieli czy "projekt Rude" się sprawdził. czy Rude choć w części spełnił pokładane w nim nadzieje, czy zrealizował nałożone na niego zadanie, czy zorientował się, że w polskiej I lidze trzeba grać siłowo, topornie, szybko i ambitnie. Czy Rude w jutrzejszym meczu zastosuje jakąkolwiek taktykę inną niż do tej pory tak, żeby wywieźć z trudnego terenu 3 punkty? Czy znowu będzie próba przepychania kolanem wyniku? Ja nadal trzymam kciuki. Wiem, że ten post będzie okazją do ataków na mnie wielu osób na tym forum, z którymi ostatnio słabo się zgadzam co do drogi, jaką idzie Wisła. Niektórzy będą coś chrzanić o manipulowaniu, inni o bólu dupy, jeszcze inni będą wysyłać mnie na drugą stronę Błoń, inni ze jestem hejterem, lub wypominali, że prawie do końca broniłem Sobolewskiego. A ja tylko się zastanawiam, czy warto tracić jutrzejsze popołudnie na oglądanie wyczynów naszych kopaczy. Nieważne czy sa Polakami czy Hiszpanami. |
@FraMat - najlepiej nie oglądaj i nie truj. Czekaj na powrót Radka Legendy, wtedy było wszystko tip top.
Ty wiedziałeś czy Rude się sprawdzi już po wygranej ze Stalą :> Ja poczekam na baraże żeby ocenić. A biorąc pod uwagę że i tak go nie zwolnią to co planujesz? Rozkręcisz większy hejt? Brutalna prawda jest że mecze zawalają nam głównie Polacy. Taki Sapała zagrał chyba dwa razy i dwa mecze położył. Duda jak psuje niemal wszystkie akcje ofensywne w jakich bierze udział - takiego drewna dawno nie widziałem, chłop nie umie podać, strzelić, dośrodkować... To że debile z obrony (też Polacy!) odwalają co chwilę cyrk to też wina trenera. A to Szot ratuje piłkę dla Arki, Uryga zawsze spóźniony, Jaroch co drugi mecz coś odwala, Krzyżanowski nie dość że nic nie daje z przodu to z tyłu odwala cyrk... I trzeba to całe Zoo brać na plecy i próbować przepchnąć wynik mimo sabotażu "legend" i "młodych talentów". Musi grać Uryga mimo że jest beznadziejny bo zżera sam 10% budżetu, bo to w końcu Legenda i nie można było zerwać kontraktu. I gra, mimo że nie nadaje się już do zawodowej piłki. A za jego pensję mielibyśmy przyzwoity blok obronny... Ale tak, wyszedł nasz kieszonkowy Katon i wreszcie może sobie ulżyć, bo ostatnio musiał tylko odszczekiwać. |
Wuja, oby przyszedł strażak Wuja i wszystko uratuje, jak za dawnych lat...
Tak, czekajmy z oceną Rude do baraży, których być może nawet nie będzie. Przecież może się to okazać całkiem dobry trener że średnia sobolową tak z 1,5 na mecz. Hipokryzja dobra. Jak przegrywaliśmy za Sobola to z winy Sobola. Jak przegrywamy za Rude to przez Polaków. Jak za Sobola nie strzelaliśmy bramek to dlatego że nie umiał ustawić Hiszpanów, jak za Rude nie zdobywamy goli to cicho sza. Póki co bilans jest druzgocący. Średnia 1,43. Nie umiemy wygrać 2 meczów pod rząd. Nie wygraliśmy żadnego meczu wysoko. Tracimy tyle goli co za Sobola, zdobywamy ze dwa razy mniej. To jest kompletna porażka analityka Rude. |
Cytat:
Pisałem też w jaki sposób. Jesteście prości w obsłudze |
Cytat:
Czego się spodziewałeś? "Dejta Jopa i młodych polakufff"? :haha: Jako osoba która od początku wolała drużynę opartą na obronie i trenera sprawdzonego w awansie (na mojej liście pierwszy był Brosz, drugi Moskal, proponujących Jopa uważam za **skończonych** debili) myślę że mam prawo bronić Rude. A nawet nie samego Rude, tylko jego prawa do dorowadzenia tego sezonu do końca bez interferencji ze strony kibiców czy krakowskich dziennikarzy, dla których najważniejsze jest żeby "nasz chłopak Żyro" (nie, ....a, nie zmyśliłem tego, to słowa Karcza!) i Olejarka "dostali szansę" (a nie - wywalczyli ją na treningach, gdzie widocznie przegrywają z Omranim :haha: ). To że ameby intelektualne przyznają sobie na już prawo do oceny - nie wiem czy się z tego śmiać, czy płakać... To czym osobiście rzygam to: - młodzi Polacy - starzy Polacy - Sapała, który jest u mnie w osobnej kategorii, bo takiej mentalnej ....y dawno nie widziałem. Widzę takiego Carbo, Rodado czy Alfaro którzy orają co mecz jak konie, a potem taki ....uś Krzyżanowski to wszystko niweczy bo akurat ma miesiączkę i mnie TEŻ krew zalewa. Bo Szot, Krzyżanowski, Jaroch, Duda czy Uryga mogą zajebać mecz, ale wina ostatecznie nigdy nie spada na nich. Taki Olejarka czy Żyro mogą przegrać rywalizację z kolesiem wpierdalającym pączki z Żabki (niech ktoś chłopa zaprowadzi do piekarni, widać jakie chujki są w drużynie, pod.......ą zamiast doradzić) ale to są "nasi chłopcy". Bo niestety, gdyby budowa drużyny miała polegać na eliminacji najsłabszych ogniw to trzeba by się pozbyć: Olejarki, Sapały, Dudy, Krzyżanowskiego, Szota, Urygi, Łasickiego, Satrusteguiego, Żyro, Bashy, Ratona, Talara, Młyńskiego i sprowadzonego tu .... wie po co Dziedzica. Można ew. zostawić tych ze statusem młodzieżowca (lepiej - znaleźć po prostu lepszych, Chrobry ma, Podbeskidzie ma, my nie możemy?), ale obiektywnie większość ciągnących nas na dno zer piłkarskich to nasi rodacy. Pomijam kretyński pomysł że my z biednym właścicielem i długami mamy grać "krakoską piłkę", bo nic z tym nie zrobimy, mimo że ten upośledzony pomysł jest praprzyczyną naszych klęsk. Rude to nie problem Wisły. Raczej koleś który stara się nie paść ofiarą systemowych patologii w tym klubie, które zaczynają się na obecnym właścicielu. Na papierze ma szeroki skład, ale ponad połowa to jakaś kpina pod względem zaangażowania i umiejętności. No to wpuszcza Omraniego, bo on chociaż coś potrafi, zamiast takiego Olejarki który nie umie nic. P.S. Nie zdziwię się jak Omrani strzeli gola albo zaliczy asystę przed Dudą, Krzyżanowskim, Żyro i Olejarką :-) |
No teraz to juz na pewno odpali.
|
Cytat:
Co więcej: co przygotował? Przygotował elaborat na ponoć 80 stron, w którym wykazał (ponoć - nie wiem, może mnie Prezes poprawi) dlaczego jest najlepszą opcją dla Wisły. Wiedział kim będzie grał. Wiedział, że będzie Jaroch, Łasicki, Uryga, Duda, Żyro, Sapała. I co? Podjął się. I teraz okazuje się, że nie osiąga lepszych wyników od swoich poprzedników. I nie możemy wszystkiego złożyć na karb kontuzji czy sędziów. Poprzednicy mierzyli się z tym samym. Poprzedników zwolniono, albo sami odeszli. Jeszcze do niedawna miałem nadzieję, że Rude ma jakiś autorski pomysł na Hiszpanów i Polaków w Wiśle. Teraz, mimo zaklęć Markusa i wklejania przez niego analiz o "recyrkulacji piłki" (nie zdziwiłbym się, gdyby to on je tworzył). przysięgam: nie widzę niczego z tego, co te analizy tak niby wykazują. Dla mnie to pustosłowie. Bo albo widać coś na boisku, albo trzeba to tłumaczyć wyszukanymi frazami jak jakiemuś "mizoginowi" :> Jeśli dzisiaj nic się nie zmieni (i nie mam na myśli wyniku - choć on jest bardzo ważny) w sposobie gry Wisły uznam, że projekt Rude spalił na panewce. Zasłanianie się sukcesem w postaci awansu do PP jest jak pudrowanie trupa. Mam tylko nadzieję, że się mylę i Rude oraz drużyna jeszcze mnie pozytywnie zaskoczą. |
Tak się kończy kłamanie i jechanie na famie. Chwilę można ale prędzej czy później to się wysypie.
Albo Jaro wiele dodawał od siebie mówiąc o profesjonalizmie Rude, o tym jaki super przygotowany, jak już wszystko wiedział zanim kontakt podpisał, albo te raporty Rude to zwykłe paplanie i tak jak mówiłem, gościu jest po prostu dobrym analitykiem i może sobie piękne raporty potworzyć, o niczym, a w praktyce jako trener się nie sprawdza. Podejrzewam, że prawda leży po środku, Rude to bardziej analityk niż trener, więcej gada niż wie i niż umie. Raport jakiś stworzył, później o dziwo się okazało, że on sę uczy ligi przez 2 miesiące i go zaskakuje to, że Odra się broni cały mecz zamiast presować Wisłę itp. A Jaro dołożył swoją cegiełkę i jak zawsze sam też musiał poopowiadać jakiego fachowca znalazł i jak będzie pięknie - bo jest taki sam jak Rude, teoretyk, pogadać może, to umie, makaron na uszy ponawijać, tylko ma się to nijak do realnej pracy i wyników. |
Tego samego czego każdy trener spoza "wiślackiej rodziny". Ze nie potrzeba namawiać piłkarzy do gry na 100%. Bo nigdzie indziej taka potrzeba nie występuje. Ten sam problem miał Hyballa odkąd Kubuś dał przyzwolenie, ten sam problem miał Gula bo Kubuś pokazał, że można zlać wynik kiedy jest to wygodne i tak się zaczęło to co trwa do dzisiaj. Brzęczek i Sobol nawet nie podnosili kwestii bo wiedzieli, że g mają do gadania i wiszą na dobrej woli piłkarzyków.
Teraz jest trener, który mówi jak jest wydaje się, że sami piłkarze pojęli gdzie jest problem. Niestety piłka nożna to sport zespołowy i wystarczy, że jeden da dupy i cała robota reszty idzie w piach. A takiemu sabotażyście nic nie udowodnisz, zawsze powie, że dał z siebie wszystko, a dziennikarz będzie się dopominał kolejnej szansy dla takiego. To co wyprawiał w Opolu Olejarka to był kryminał omal nie kosztujący nas stratę punktów, a oceniony został pozytywnie i jest płacz dlaczego nie gra więcej. Omrani który wszedł w Głogowie, zagrał dwa razy lepiej niż Olejarka w Opolu i jadą po nim jak po łysej kobyle. To jest cała układanka którą jeżeli postrzegamy w całości to wyłania się ponury obraz spisku, knowań i układów, w którym rozwój klubu, wynik sportowy są na ostatnich miejscach. |
bierzecie pod uwage ze Kroewski zima praktycznie wogole nie "dozbroil" zespolu ?????? bazowal na tustych kotach ktorym lepiej grac i utrzymac sie w 1 lidze za wysokie kontrakty ...taki minimalizm .....po jesieni mielismy tylko jednego dobrego napastnika ( Sobczak sie pokazal chyba po zimie- zreszta uwazam Sobczaka za charakternego goscia ale Na Boga - nie na wiazde druzyny ktory ma pociagnac Wisle do ekstraklasy - ..... nikt nie zabezpieczyl Wisly zima np napastnikiem ( Rodado nie mial i inie ma zadnej konkurencji) - of pomocnikiem - bo Duda i Carbo sie po prostu dubluja - mamy slabego bramkarza - ktory tez niema zadnej rywalizacji bo ten wasz Broda to poziom Hutnika , nie am "Generala" na stoperze ( choc ostatnio pokazuje to Jóek ) bo Łasicki , Uryga to po prostu tez poziom co najwyzej Hutnika ......przyszly kontuzje , przyszly kartki (glupie - no ale Jaroch np. nie dosc ze slabizna to jeszcze oslabia zespol kartkami bo nie umie przyjac pilki) i sie okazalo ze ten sklad to tylko na papierze jakos wyglada , brak rywalizacji na niektorych pozycjach , dublowanie pozycji na boisku ...ciagniecie na sile niektorych zawodnikow ....to szambo musialo wkoncu "wywalic" i tak sie stalo ........ ja osobiscie Rude najmniej bym winil za ten burdel ktory tu jest ....a gadanie ze Jop by to ogarnal pozostawiam tylko idiotom z tego forum ktorym los dal chec zycia- czyli bezpieczny hejt za klawiatury......osobiscie najbardziej mi sie podobala Wisla - oczywiscie mowie od dengrengolady i rowni pochylaej - za czasow Hybali ....moze i bylo brzydko , moze bylo chaotycznie ale bylo " zapierdalanie" i " jazda na dupach" taka ze widac bylo zaangazowanie , a Brzeczki, Gule , Sobole - niestety rude juz chyba tez to takie Lelum Polelum - zero dynamiki- zero determinacji - ambicji
|
Nie wiem czego się po tym meczu spodziewać.Może zadziała logika ligi i mocno okrojonym składem ogolimy petrochemie?Szukam jakiegokolwiek powodu żeby usiąść przed TV
Ps.Widzę że niektórzy problem już w jakiś sposób rozwiązali :D |
Cytat:
Była czy jej nie było? Jeśli była to jak była jej treść i dlaczego rezultaty są jak dotąd przeciętne? A może to pierdo.enie takie samo jak o okazji-Bregu, jeszcze większej okazji za 2 tys euro miesięcznie i bramkarzu-pięciokrotnym mistrzu Białorusi, który jest 2 miesiące, ale nie może grać (a ta niesłychana okazja ile kosztuje miesięcznie)? Jak dotąd suche fakty to bilans 3-1-3 i 7 miejsce w lidze, poza barażami i na osłodę szczęśliwy finał PP. Jak ktoś uważa, że ten wyniki są bdb to w sumie ok. Każdemu wolno mieć takie oczekiwania jakie chce albo pisać co chce bo np. ma z tego jakieś korzyści. |
Cytat:
Utrzymywanie ponad 30 kopaczy na zawyżonych kontraktach i robienie trzeci rok wyniku finansowego minus kilkanaście baniek rocznie przez gościa, który nie ma majątku jak Cupiał czy Świerczewski tak się musiało skończyć. Ale jak nie awansujemy do ligi będzie zapewne jeszcze gorzej. Bilans 3-1-3 w lidze, uważasz, że takie świetne wyniki byłyby poza zasięgiem Jopa? Dlaczego tak? |
Cytat:
Wskaż. Nie potrafisz? Dziękuję. Jakiś trener opisał mecz inaczej, pokazał, że to pustosłowie, a na boisku było coś zupełnie innego? Wskaż. Potrafisz? Nie, Ty jedyne co potrafisz, to nazywać niepasujące Ci do narracji opisy gry Wisły "pustosłowiem" i nie widzieć tego, na co pokazują. Typowe. Pozytywnych dla Omraniego wypowiedzi w Rumunii też nie widziałeś. Widziałeś za to, że niby Rude nie słucha Jopa. Typowy manipulant. A sukces w postaci awansu do finału Pucharu Polski to nie "pudrowanie trupa", tylko wspaniałe osiągnięcie Wisły, najlepsze od 12 lat. Jak bardzo Ci się ono nie podobało i jak mocno Cię ono zdenerwowało, pokazałeś już obrażając cieszących się po tym meczu kibiców na forum. Bo to nie Sobolewski pokonał Piasta i Widzew, co nie? :>:evil: Naiwniakom możesz wmawiać, że to nie o to Ci tu również chodzi. Będziemy o tym pamiętać. Czy projekt który nazywasz "projektem Rude" wypali, pokażę dopiero koniec sezonu, a nie dzisiejszy mecz. To też pewien podstawowy fakt, którego łatwo nie zmanipulujesz. |
Angel w pierwszym składzie. Ciekawe czym go naszprycowali ;]
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl