Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   17 kolejka, BBT Nieciecza - Wisła Kraków, 1 grudnia 2023, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10955)

Arkadiusz.Czerepach 29.11.2023 11:24

17 kolejka, BBT Nieciecza - Wisła Kraków, 1 grudnia 2023, 20:30
 
Nadchodząca kolejka*

https://i.ibb.co/yq4hMQ1/bbt2.png


Aktualna tabela*

https://i.ibb.co/q9dhM2F/bbt.png


:TS:


*grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek

tomasz_19 29.11.2023 11:43

kto nie zagra z Niecieczy?

RybaTs 29.11.2023 11:57

Żyro ,Rodado ,Colley

Karherop 29.11.2023 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RybaTs (Post 1612759)
Żyro ,Rodado ,Colley

To nie są piłkarze Niecieczy

Nikt tam nie pauzuje za kartki.

Ciekawe czy ogarną boisko czy znowu będzie że spadł deszcz/snieg i trzeba odwołać.

A co do wyniku to typuje paździezowe 0-0

Patryko 29.11.2023 12:07

Mecz z gatunku 50/50, nie ma zdecydowanego faworyta.

Szansy Wisły upatrywałbym w tym, że Nieciecza nie powinna się u siebie jakoś przesadnie murować, więc może stworzą się jakieś przestrzenie do szybkich kontrataków.

Mnie osobiście pachnie remisem 2-2.

kristos 29.11.2023 12:11

Nie chcę być złym prorokiem, ale w Niecieczy może być niezwykle trudna przeprawa.
Obecna forma nie napawa optymizmem.
Słaba gra obrony, dużo strat w drugiej linii, marny atak .
Nie liczmy, że ktoś znowu plecami wypracuje bramkę , lub strzelił z 13 m główką.

fansorina 29.11.2023 12:26

Łasicki czy Eneko do Urygi??

Nieciecza zdobyła w ostatnich trzech meczach tylko 1 punkt. Chyba wiemy co to znaczy :) :)

Gogół za Dudę, tylko czy wtedy Sobol zostawiłby duet Carbo, Sapała?

Liczę na jakiegoś farfocla Sobczaka i 1:0 dla nas.

Stelio 29.11.2023 14:18

Na 100% BBT w tym meczu wygra, a wskazuje na to 1 ligowa astrologia, mianowicie:

- Niecieczanie są w beznadziejnej formie
- Gramy na wyjeździe
- Wygraliśmy w poprzednim meczu
- druga wygrana z rzędu zakłóciłaby harmonię ciągu Sobonacciego a tak będzie perfekcyjnie:
W - P - R - R - W - P - (R) - (R)

(W nawiasach remisy w 2 kolejnych meczach z Łęczną i Polonią)

doktor granat 30.11.2023 06:28

Niestety to seria przypadkowych zdarzeń zdecyduje czy wygramy, zremisujemy czy przegramy.
Nasz schemat gry: coś się komuś uda albo nie każe mi typować jak w pierwszym zdaniu:)

RAPH 30.11.2023 08:31

Nieciecza bywa groźna, ale z tego co kojarzę tośmy tam chyba jeszcze nie przegralim. Ale paździerzowata gra może być i wynik spoza schematu ciagu Sobolewskiego...

El'kabat 30.11.2023 09:44

Wygramy na spokojnie 5-1 albo 6-0.

wolfy 30.11.2023 13:59

Wygraliśmy poprzedni mecz, więc maks remis.
Ale niestety BBT ma ostatnio dołek, czyli z nami przełamanie :-/
Jak nic - wychodzi łomot.

gpat 30.11.2023 19:26

https://www.wislaportal.pl/News.html...malica___Wisla
Jak dobrze policzyłem to będzie 38 mecz sędziowany Wiśle przez pana Raczkowskiego.
16-6-15 minimalnie na korzyść.

Pulpet 30.11.2023 21:17

Wiecie w czym szansa? BrukBet powadzi jeszcze lepszy kasztan niż nasz Radek.
Wielki Mariusz Cyc.

wolfy 30.11.2023 21:45

Żebt nie było - życzę Radosławowi żeby zamknął nam wszystkim mordy.
Ale nie robię sobie nadziei.

sandomingo 01.12.2023 08:01

Mocne 1X, w żadnym razie 2.

Wiele wskazuje na remis po typowej, ligowej kopaninie. Przy czym na trudnym boisku na pewno zdarzą się jakieś babole - ale jeżeli ktoś miałby je wykorzystać to bardziej Nieciecza, niż my.

Mocno słychać, że Moskal już dogadany z Niecieczą, więc pytanie jak ich kopacze podejdą to tego spotkania.

Pewnie wyjdzie z tego 0:0.

RAPH 01.12.2023 12:01

https://www.youtube.com/watch?v=QnEQp5Embf4
biere to

fansorina 01.12.2023 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAPH (Post 1612802)

Ech, Rafał Wolski, szkoda, że ta wredna Fiorentina nie przeczytała faxu :/

Eneko z Urygą na środku obrony, zostajemy z jednym obrońcą na ławce: Wiśniewskim. Jeśli Goku by nie zagrał, wolałbym na skrzydle mimo wszystko taki zestaw: Alfaro i Villar. Bo który by nie był z pary Baena, Villar to traci bardzo dużo na lewym skrzydle.

Elendil 01.12.2023 13:11

Dla odmiany powiem, że dawno nam nie wyszedł mecz taki jak z Arką, więc może czas na nasze wysokie zwycięstwo?

Ofc mamy na to takie same szanse, jak na sromotną porażkę :D

Jaroo1 01.12.2023 15:38

Widzę, ze zainteresowanie meczem jak nigdy.
Żarty żartami ale niestety to co już się wczesniej przewijało, Królewski doprowadził od takiego klimatu, ze już z bezsilności ludzie stają się obojętni na te mecze, wyniki. Klub nie ma parcia na wyniki, na ekstraklasę to i w sumie na kibiców się przełożyło.

gizmowisla 01.12.2023 15:50

A jak tam pogoda u kukurydzianych ? Odbedzie sie mecz? Bo cos o duzych sniegach mowia od wieczora

bódyń 01.12.2023 17:59

Tu moze byc 1 x lub 2. No wielkie odrycie:)
Obie druzyny moga przegrac ten mecz. Nie ze jakas wygra tylko jedna nie przegra.
Wszyscy nas przeczytali my nie przeczytalismy nikogo.
Czyl dalej Wisla w swoim stylu

Stelio 01.12.2023 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1612808)
Widzę, ze zainteresowanie meczem jak nigdy.
Żarty żartami ale niestety to co już się wczesniej przewijało, Królewski doprowadził od takiego klimatu, ze już z bezsilności ludzie stają się obojętni na te mecze, wyniki. Klub nie ma parcia na wyniki, na ekstraklasę to i w sumie na kibiców się przełożyło.

Ja juz przestałem od blamazu z Podbeskidziem oglądać ten produkt pilkarskopodobny na żywo (o chodzeniu na stadion nie wspominając). Wrócę jak Sobolenko wyleci w końcu na zbity pysk. Sprawdzam sobie po fakcie wynik meczu w necie i obejrzę skrot (albo i nie jak się kończy 0:0). Polecam ten styl życia, nie s....ilem sobie już dawna weekendu dzięki temu :D

As 01.12.2023 20:40

Pierwsze 7 minut a Sobczak już dwa razy spieprzył dobre akcje miernymi podaniami. Ehhh.
Mam nadzieję ze się obudzi.

Szneka 01.12.2023 21:12

35 minuta a gramy jak zawsze piach. Duda Sapała Carbo w środku pola jak dzieci we mgle. Jeszcze krycie Sobczaka i Carbo przy golu na 1-1 to kryminał

s1mone 01.12.2023 21:18

Ahahahaha, a już miałem pisać, że Recznikon wygląda od paru spotkań w miarę poważnie.



No cóż, wrócił do swojego nominalnego poziomu... Super bramkarz:D

carpenter 01.12.2023 21:23

Sobolewski błazen i jebany pozer. Schował się w boksie bo zimno i sypie. Taki mit wojownika... Niech już spierdala w ....u

DysoN 01.12.2023 21:24

Nie wiem jak wy ale ja juz sie przyzwyczailem do tej chujni i nawet sie nie denerwuje. Przeznaczenia nie oszukasz :|

nero 01.12.2023 21:28

Panowie... jeszcze się rozkręci :D

ciacho 01.12.2023 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 1612823)
Nie wiem jak wy ale ja juz sie przyzwyczailem do tej chujni i nawet sie nie denerwuje. Przeznaczenia nie oszukasz :|

Też to mam od jakiegoś czasu. Strzelili nam? No strzelili i ....... z tym. Weekend jak weekend.

Savik 01.12.2023 21:31

Przez boisko nie ma praktycznie szans na indywidualne akcje, trzeba grać zespołowo. No i wreszcie widać jak na dłoni, kompletny brak schematów. Brak taktyki. Leżymy i kwiczymy....
Ale pewnie wszystkiemu winna będzie pogoda... Może nikt ze sztabu nie ma komórki, i nie zauważyli alertu RCB :)

bridgeburner 01.12.2023 21:34

Od 10 lat każdy kolejny sezon wydaje się chvjowy
A każdy kolejny okazuje się gorszy
O byłym piłkarzu okupującym z niewiadomych przyczyn stanowisko trenera w naszym klubie nie chce mi się nawet pisać
Jedno pytanie tylko, jak spojrzy w oczy takiemu Gogolowi po ostatnich meczach, jeżeli w pierwszym składzie wychodzi wciąż grający tragicznie Duda?

skarabeus 01.12.2023 21:41

Bo on losuje kto zagra :D
Jak dobrze, ze nie ogladam :-) wybralem kino, chill z przyjaciolmi :-) po co sie wkur_iac :-)

Markus 01.12.2023 22:08

To już ponad rok zmarnowanego czasu Wisły za sprawą chorego trzymania beznadziejnego trenera i sztabu trenerskiego przez właściciela klubu... Bo to legendy, z którymi trzeba dzielić się jajeczkiem, a nie gonić ich do ciężkiej pracy... Rodzina atmosfera ma być, a nie robota i kompetencje...:lol:

Jaroo1 01.12.2023 22:09

niestety dzisiaj boisko nie pozwoliło pokazać umiejętności i rozwinąc skrzydeł. Cóż, zła pogoda i ciężkie do gry boiska zdarzały się, zdarzają i będą zdarzać. Najważniejsze to wyciągnąć wnioski i punktować w kolejnych spotkaniach.

fansorina 01.12.2023 22:15

Ile Raton musi zjebać by Broda dostał szansę? Duda po jedynym atucie jaki ma czyli wiek młodzieżowca, wyląduje w Garbarnii.

Delgado 01.12.2023 22:19

Ten Raton to jakiś menedżerski wałek, innej opcji nie ma.

sandomingo 01.12.2023 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1612831)
niestety dzisiaj boisko nie pozwoliło pokazać umiejętności i rozwinąc skrzydeł. Cóż, zła pogoda i ciężkie do gry boiska zdarzały się, zdarzają i będą zdarzać. Najważniejsze to wyciągnąć wnioski i punktować w kolejnych spotkaniach.

Absolutnie nie poddajemy się, walczymy dalej. Pozostały nam 2 ligowe mecze i Puchar Polski. Zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby te spotkania wygrać.

ciacho 01.12.2023 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Delgado (Post 1612833)
Ten Raton to jakiś menedżerski wałek, innej opcji nie ma.

A co w tym dziwnego skoro nie mamy skautów i jedyne na czym Kiko polega to menedżerowie?

Szneka 01.12.2023 22:30

Dziś banda pajaców w koszulkach Wisełki pokazała jak głęboko ma nas kibiców w dupie. Z ogórkami z Niecieczy zagrali na stojąco, bez chęci jakiejkolwiek walki i bez ambicji. Qrwa jak tak można? Żaden zawodnik nie wykazał minimalnej chęci do gry. Szczególnie postawa Sapały Carbo Dudy Baeny i Ratona mnie wqrwiła.
Pomijam temat pseudo trenera na ławce rezerwowych.
Sobolewski bierz tych patałachów i razem WYPIERDALAĆ


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl