Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 10 listopada, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10946)

Arkadiusz.Czerepach 10.11.2023 11:08

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 10 listopada, 20:30
 
przepraszam, sprawy prywatne

DeadOrAlive 10.11.2023 11:40

Nie wyobrażam sobie, bez względu na wynik, żebyśmy po tym meczu nie zobaczyli komunikatu o zwolnieniu Sobolewskiego.

Padre1906 10.11.2023 11:45

To zacznij to sobie wyobrażać :D

Levis88 10.11.2023 11:46

Nie będzie komunikatu bo dziś wygramy. Proste.

Patryko 10.11.2023 11:56

Pewnie dziś wbrew logice wygramy, czym Sobolewski uratuje sobie tyłek na kolejny miesiąc (może i nawet na całą zimę).

W przypadku klęski w rodzaju 5-0 nie wyobrażam sobie sytuacji, w której przerwa na kadrę nie zostanie wykorzystana na wymianę całego sztabu.

Wynik tego meczu jest mi totalnie obojętny, nasza wygrana betonuje Sobola na stołku, przegrana nic zapewne nie zmieni.

Jaroo1 10.11.2023 12:02

Jak to możliwe, ze kurs na Lechie na sts jest 3,3? Jeszcze rano był 3,5

Grisza1 10.11.2023 12:30

Nie spodziewam się dziś czegoś dobrego, więc pewnie na przekór wszystkiemu Wisła wygra.

sandomingo 10.11.2023 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DeadOrAlive (Post 1612048)
Nie wyobrażam sobie, bez względu na wynik, żebyśmy po tym meczu nie zobaczyli komunikatu o zwolnieniu Sobolewskiego.

Bez względu na wynik żadnego komunikatu o zwolnieniu Sobolewskiego nie będzie ani dziś ani w weekend.

Nawet jeżeli przegramy 0:3 to przecież klub nie jest w żaden sposób przygotowany na jego odejście, nie ma żadnej nowej kandydatury nagranej.


Co do samego meczu, dawno nie było mi to aż tak obojętne. Los Wisły w obecnym kształcie i tak jest już przesądzony.

Skawa Wadowice 10.11.2023 14:32

Gładkie 2:4 dla nas. W meczu będzie czerwona kartka.

gizmowisla 10.11.2023 18:49

przestancie juz z tym Sobolem bo dopoki jest Jaro to Sobola nie zwolnia - i nawet w przypadku spadku z ligi czy tez ogloszenie upadlosci ....co do meczu : oczywiscie pieniadze u buka daje na Lechie ...ale nie zdziwilby mnie remis czy nawet wygrana bo jest pewna prawidlowosc ze nasze chlopaki od pana od wuefu lepiej sie prezentuja nie bedac faworytem , ale i tak obstawiam zwyciestwo przecietnej i przereklamowanej Lechii z cieniasami pana wuefisty

FraMat 10.11.2023 19:01

Z mojej strony pytanie brzmi czy Hiszpanie są zmotywowani.
Co do mnie to nie mam motywacji do gapienia się dziś w telewizor.
Zwycięstwo mnie nie ucieszy, porażka trochę zmartwi.
Ogólnie, olewka

Szneka 10.11.2023 20:30

co mi umknęło, że dziś brak Szota i Olejarki?

gizmowisla 10.11.2023 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1612074)
co mi umknęło, że dziś brak Szota i Olejarki?

moze to dobry znak ?

qaro 10.11.2023 20:40

Jeśli Sobolewski chce awansować musi zacząć wygrywać na wyjazdach

Szneka 10.11.2023 21:22

Alfaro i Goku dziś na boisku są? poziom meczu tragiczny. Oby Gogół nie wyłapał drugiego żółtka.

ciacho 10.11.2023 21:22

Patrząc na wyczyny tych piłkarskich ameb, człowiek ma ochotę się pociąć, skoczyć z dychy i strzelić sobie w łeb jednocześnie.

Levis88 10.11.2023 21:22

Pierwsza połowa to majstersztyk taktyczny Sobola.

Enigmovsky 10.11.2023 21:23

Sobolewski Radosław, weź ty już spierdalaj do domu

wolfy 10.11.2023 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1612080)
Pierwsza połowa to majstersztyk taktyczny Sobola.

Uczciwie - dobrze się ustawiali. Dawno tak spokojnie z tyłu nie było, ze dwie obcinki :D

Revolver 10.11.2023 21:35

Tomasz Kulawik siedzi teraz najebany przed TV i pewnie ogarnia 10x więcej, niż Radzio na żywo przy linii.

Chorynatrzykolory 10.11.2023 22:18

Dziękuję Panu Królewskiemu i Sobolewskiemu ,że z kazdym tygodniem wygaszają moją pasję a tym samym zmniejszają moje nerwy po cotygodniowym blamazu , wstydzie i gownie... kiedyś nie odpuściłbym nic , teraz już człowiek jak może unika chodzenia na Wisłę bo zawsze kończy się to w....em

ciacho 10.11.2023 22:30

Baena ty piłkarski klaunie.

Dno dna. Czy można upaść niżej?

wolfy 10.11.2023 22:31

Mecz na remis. Taki wynik z Lechią na wyjeździe to nie jest problem. Problemem są straty punktów z frajerami.

Szneka 10.11.2023 22:33

mecz dramat z jednej i drugiej strony. u nas Alfaro Goku i Baena zapomnieli jak się gra. Sędzia mógł i powinien dać karnego za faul na Urydze a Neugebauer wylecieć z boiska. W sumie kolejny zjebany weekend.

Patryko 10.11.2023 22:36

Bardzo potrzebny punkt do utrzymania w I lidze.

ślimak 10.11.2023 22:38

Wyjątkowo słaby mecz na totalnie żenującym poziomie. Albo to jest kolejna ustawka buków, albo oba zespoły absolutnie nie zasługują nawet na baraże...
Panie trenerze, jaki pan miał plan na ten mecz?

Markus 10.11.2023 22:38

Tu nie ma co komentować, znów potwierdziło się, że każdy piłkarz trenujący z Sobolewskim z czasem gra tylko coraz gorzej i gorzej. Każdy. Wszyscy są tylko coraz bardziej bezradni. Dziś ta zasada nie dotyczyła tylko Gogóła.

Jak długo jeszcze Królewski będzie ślepy?

wolfy 10.11.2023 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1612087)
mecz dramat z jednej i drugiej strony. u nas Alfaro Goku i Baena zapomnieli jak się gra. Sędzia mógł i powinien dać karnego za faul na Urydze a Neugebauer wylecieć z boiska. W sumie kolejny zjebany weekend.

Sędziowanie było pod Lechię. I Negeubauer i Żelizko mogli wylecieć z boiska. W sumie to nawet powinni, bo dynamiczne i brutalne faule.
Co do karnego to nie jestem pewny. Do tego Carbo dostał żółtą kiedy to jego sfaulowano.

Chorynatrzykolory 10.11.2023 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1612087)
mecz dramat z jednej i drugiej strony. u nas Alfaro Goku i Baena zapomnieli jak się gra. Sędzia mógł i powinien dać karnego za faul na Urydze a Neugebauer wylecieć z boiska. W sumie kolejny zjebany weekend.

Z Sobolewskim każdy zapomnial jak się gra..Junca to już w ogóle, za to Ci ,którzy z nim nie pracują zyskują-chocby Starzyński

ciacho 10.11.2023 22:40

Tym piłkarskim parodystom najprostsze zagrania sprawiają problem więc o czym my rozmawiamy. To co odpierd... Goku przez cały mecz to jakiś żart. Mój 5 letni syn mocniej kopie piłkę.

Meczyk odbębniony, weekendzik za pasem, ch.j z wynikiem. To jest motto tej drużyny bez ambicji.

Sebak 10.11.2023 22:45

Teraz nic tylko czekać na wypowiedź odklejonego „Szanujemy ten punkt na trudnym terenie. Za nami ciężki mecz pucharowy. Drużyna pokazała charakter. W końcu zaczniemy wygrywać. Szanujemy ten punkt i czekamy na kolejny mecz”

Naprawdę w rezerwach nie ma nikogo lepszego od Gogóła? Przecież to jest jakiś nieśmieszny żart…

KOALIK 10.11.2023 22:55

Dziewięciu Hiszpanów to za mało, aby wygrywać w pierwszej lidze polskiej...

Drozd 10.11.2023 22:56

Żeby móc szanować takie punkty to trzeba wygrywać z Sosnowcem u siebie. Jak się jest frajerem u siebie z kelnerami to remis na wyjeździe nic nie zmienia.

luke1906 10.11.2023 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1612094)
Tym piłkarskim parodystom najprostsze zagrania sprawiają problem więc o czym my rozmawiamy. To co odpierd... Goku przez cały mecz to jakiś żart. Mój 5 letni syn mocniej kopie piłkę.

Meczyk odbębniony, weekendzik za pasem, ch.j z wynikiem. To jest motto tej drużyny bez ambicji.

"Strzały" Goku, Villara, Baeny to qrwa jakaś kpina.
To wygląda na klasyczne 'nie ma sianka, nie ma granka'

emjot 10.11.2023 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1612094)
Tym piłkarskim parodystom najprostsze zagrania sprawiają problem więc o czym my rozmawiamy. To co odpierd... Goku przez cały mecz to jakiś żart. Mój 5 letni syn mocniej kopie piłkę.

Meczyk odbębniony, weekendzik za pasem, ch.j z wynikiem. To jest motto tej drużyny bez ambicji.

nie ma sianka

sevenheaven 10.11.2023 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sebak (Post 1612096)
Teraz nic tylko czekać na wypowiedź odklejonego „Szanujemy ten punkt na trudnym terenie. Za nami ciężki mecz pucharowy. Drużyna pokazała charakter. W końcu zaczniemy wygrywać. Szanujemy ten punkt i czekamy na kolejny mecz”

Naprawdę w rezerwach nie ma nikogo lepszego od Gogóła? Przecież to jest jakiś nieśmieszny żart…

akurat gogół był naszym najlepszym graczem w tym meczu, a przynajmniej jednym z najlepszych.. ale poprzeczka tez nie była wysoko zawieszona

ciacho 10.11.2023 23:10

Gogół najlepszy, a i tak chu...y.

wolfy 10.11.2023 23:23

Remis to dobry wynik patrząc z dowolnej strony:
- rywal z czołówki na wyjeździr
- my tracimy punkty z frajerami
- trener nieudacznik
- klub bankrutuje.

Brak awansu to nie wina remisu z Lechią na wyjeździe tylko całokształtu pracy Sobolewskiego. Nędzny paratrener punktuje żenująco, a podobno miał na spokojnie budować przewagę nad resztą stawki.

Ten mecz nie był zły, Gogół też zagrał o wiele lepiej niż Duda - nie tylko pchał grę do przodu ale BARDZO DOBRZE ZAGRYWAŁ Z ROGU. Więc pewnie siądzie teraz na ławce, bo trenuje nas imbecyl...

Ja widzę że niektórzy chyba faktycznie są rozczarowani wynikiem. Współczuję Wam Panowie.

AS82 10.11.2023 23:36

1. W tym ustawieniu są mecze , takie jak dziś ,że Rodado jest całkowicie odcięty od podań. Wszedł Sobczak było dalej to samo. Ja nie wiem czy ta taktyka jest optymalna dla nas :-/
2. Carbo trzyma środek ,ale miewa takie straty ,że się otwiera nóż w kieszeni.
3.Baena parodysta meczu.

Patryko 10.11.2023 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1612105)
Ja widzę że niektórzy chyba faktycznie są rozczarowani wynikiem. Współczuję Wam Panowie.

Każda strata punktów w naszym przypadku to jest kolejny gwóźdź do trumny. Nawet nie chcę sobie wyobrażać jak będzie wyglądać kolejny sezon w I lidze, gdzie gracze typu Szot czy Gogół będą grali u nas pierwsze skrzypce, a to jest po prostu równia pochyła w kierunku katastrofy.

Jak już ktoś wcześniej wspomniał, punkt na wyjeździe z dobrą drużyną można szanować, jak się u siebie goli frajerów, a my z tymi frajerami straciliśmy już w tym sezonie lekką ręką z 6 punktów.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl