![]() |
13 kolejka, Podbeskidzie Bielsko Biała - Wisła Kraków, 27 październik 2023, 20:30
Nadchodząca kolejka*
https://i.ibb.co/XW0kSX9/obb.png Aktualna tabela* https://i.ibb.co/VxYWQCF/obb2.png :TS: *grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek |
Całe top 6 gra na wyjazdach, czyli szykują się duże przetasowania w czołówce.
W Bielsku jest gorąco, niczym w Arce jeszcze niedawno. Zamrożone 2 pensje, rozwiązany kontrakt z najlepszym zawodnikiem, poszukiwania inwestorow. Sportowo gra cyrkowa, ale to że się na nas zepna to bardziej niż pewne. Do tego ciekawie na trybunach. Ciekawe kto wskoczy za Goku. Teoretycznie Villar jest w największym gazie z rezerwowych, ale pytanie jak pogodza swoje role na boisku on, Baena i Alfaro. A wynik...liczy się tylko jeden. |
Nie można zapominać o presji kiboli w Bielsku. Piłkarze Podbeskidzia wyjdą na nas nabuzowani jak nigdy. Fajnie byłoby ich wpuścić trochę na naszą połowę i zrobić KO 2-3 szybkimi kontratakami.
1-2 Rodado, Alfaro |
Cytat:
My nie umiemy bronić, zwłaszcza SFG. Jesteśmy jednowymiarowi. Presja może zadziałać na piłkarzy PBB na dwa skrajne sposoby - albo zagrają najlepszy mecz w sezonie (wtedy niekoniecznie wywieziemy choćby punkt), albo przesadzą z agresją i się wykartkują. Coś jak my z Odrą gdzie nasz geniusz trenerski ewidentnie kazał "podostrzyć" i Sapała zdrowo przesadził (ale w ogóle nałapaliśmy wtedy sporo kartek za ostre wejścia). Ważne żeby to oni pękli, a nie my. To oni mają nóż na gardle i wściekłych kibiców, trzeba ich prowokować i wywierać presję. Pomijając scenariusz że szybko strzelimy bramki i piłkarze rywala się rozkleją - obawiam się trudnego meczu. Mam nadzieję że w sztabie mają tego świadomość i uczulą na to piłkarzy. |
Ja nie mówię o staniu w 10 za linią piłki i niskiej obronie, tylko o takiej grze, która wykreuje nam przestrzeń z przodu na szybkie, dwójkowe kontrataki naszej ofensywy, która to potrafi robić.
|
Piłkarze Podbeskidzia są pod presją kibiców którzy... i tak w nich nie wierzą. Na mecze w Bielsku chodzi już po 3k ludzi i pewnie gdyby nie mecz z nami to by dobili do 2k.
Do tego wiekszość składu stanowią obcokrajowcy którym w dodatku przestano płacić. Mamy też szczęście że trener jeszcze nie wyleciał, choć to raczej kwestia już godzin zanim się to stanie. |
Cytat:
7 Motor - Odra 8 BBT - Górnik Łęczna 14 Resovia - Arka 15 Zagłębie - GKS T. 16 Znicz - Miedź 17 PBB - My posortowane po miejscu gospodarzy. Motor czy BBT mają szanse ale jak pozostałe drużyny urwą punkty faworytom to będzie to raczej niespodzianka. |
@pepe
Ostatnie 4 mecze Tychów na wyjedzie: Arka 0-2 Płock 1-4 Chrobry 1-2 Resovia 0-2 Także raczej w kwestii niespodzianki będą punkty wywiezione z Sosnowca. Resovia potrafiła u siebie ograć w/w Tychy czy Lechię więc też bym jej nie skazywał na porażkę. |
Bielsko z nozem na gardle. Jestesmy idealnym przeciwnikiem jesli chodzi o motywacje. Nie widzialem zadnego ich meczu w tym sezonie wiec nie wiem jak graja.
Mysle ze ten mecz ustawi druzyne ktora strzeli pierwsza bramke. Z frekwencja wiadomo, przyjezdza Wisla to nagle kibice sie znajduja. Cytujac przyspiewke Przyszliscie chamy bo my dzisiaj tutaj gramy Przewiduje remisik po ofensywnym meczu z obu stron |
Cytat:
|
Konferencja prasowa przed meczem.
Nieobecni: Żyro - rehabilitacja i Goku - kartki (a i pewnie umowa z PBB). https://youtu.be/Ev7o-6DhK4U?si=is5bEdaAIBCrY1wn |
Ktoś ma jakieś.info odnośnie wyjazdu? Jak coś to priv
|
Cytat:
Tak jak napisał kiedyś Drozd: wystarczy piłka na obieg albo zagrać na ścianę i nasi stoperzy bezradnie rozkładają ręce bo okazuje się że nikt kolesia z tyłu nie pilnował... Ja bym bardzo chciał żebyśmy tak umieli, nie zrozum mnie źle. |
Rozjedziemy ich jak g... po polu.
|
Cytat:
https://www.goal.pl/1-liga/prezes-po...bielska-bialej Cytat:
|
Kartki:
4 Goku - pauzuje 3 Junca, Satrústegui, Jaroch, Basha, Carbó, Colley, 2 Sapała, Szot, Duda, Alfaro, Rodado, Zając 1 Uryga, Villar, Krzyżanowski, Łasicki, Gogół, Olejarka, Sobczak, Sobolewski Trochę niefajnie wygląda sytuacja w obronie. Oraz ciężko będzie grać bez Carbo jeśli dostanie kartkę. |
Cytat:
|
Cytat:
Tak samo reszta. 3 bocznych obrońców zagrożonych kartkami, ale w meczu i tak zagrać może dwóch. A Szot pokryje jak trzeba wszędzie. |
Tradycyjnie "spięte"pośladki u gospodarzy, jakby mieli grać ostanie spotkanie w życiu i wszystko będzie zależało od tego ,jak zareagują nasi.
Jeśli, jak mówił klasyk zareagują pozytywnie, to o wynik się nie obawiam. |
Gospodarze z dużą presją, zlejemy ich aż miło. 3:1, 4:1
|
Im później Carbo będzie pauzował tym większa szansa, że nie zdąży pauzować 2 raz w sezonie.
|
Ze wzgledu na pogode przewiduje trudny mecz. Sprzyjac bedzie bielsku. Niestety przegramy
|
To co dziś wyprawia Colley, woła o pomstę do nieba. Dramatyczny momentami jest też Szot. Duda błysnął jak Sapała kilka kolejek wcześniej.
Znów gramy też bez trenera, który nie umie ustawić zespołu w sytuacji osłabienia liczebnego. Właśnie takie mecze najmocniej obnażają mizerię Sobolewskiego. Jedynie Raton wreszcie pokazał, dlaczego jednak jest znacznie lepszym bramkarzem niż Biegański czy Broda. W defensywie tylko Carbo myśli i gra sensownie. Postawa reszty to skandal. |
Dodałbym do tego Jarocha grającego z ciężką dupą i tracącego co chwilę piłki, oraz łapiącego głupie kartki za nie-wiadomo-co.
A Jakubik to jednak stara pinda jest. |
Sędzia też się popisał,stempel na Dorado a ten ch.j nie reaguje.
|
Wiadomo, że ten sędzia to debil, ale to żadne wytłumaczenie dla kolejnej kompromitacji.
Wystarczy zwykła klepka, a leżymy i kwiczymy. Dramat. |
Kalka meczu z Odrą i Tychami. Pokazuje tylko tyle, że ta drużyna nie zrobiła ZADNEGO PROGRESU od wakacji.
Tak tak wiem, jeszcze 2 połowa, ale tutaj już nie ma nadziei na żadne punkty, za dobrze znam ta zgraję patalachow. |
Pamiętajcie, że w 11 na 10 gra się trudniej, bo przeciwnik się wtedy broni we własnym polu karnym całym zespołem i trudno przebić się przez zasieki *
* nie dotyczy Wisły Kraków. Jej się trudniej gra i w przewadze i w dziesiątkę. |
Czemu nam się muszą trafiać piłkarze, którym odcina prąd? Przez dwa debilne zachowania piłkarzy stracimy najprawdopodobniej 6 punktów, po prostu brak słów.
|
Gdzie jest trener? Trzeba być totalnie ślepym, by nie widzieć, że Colley powinien dawno zejść z boiska...:shock:
|
6 punktów straciliśmy bo jesteśmy zbieraniną, a jesteśmy zbieraniną bo sztab z Sobolewskim na czele nie ma pojęcia o budowaniu drużyny. Nie wspominając o jego zacnych poprzednikach i ciapowatym prezesie który na wyniki może kilka lat poczekać.
|
Jaroch Szot Colley dziś kryminał , dokładam do tego Alfaro, którego kompletnie nie widać i Baenę. Dramat to co dziś zagraliśmy. Jak zwykle meczo stawkę (wicelider chociaż do jutra) i jaja spętane.
|
68 minuta meczu. Podbeskidzie mialo 2 setki po przerwie, my nic nie gramy. Zero zmian.
Gratulacje. |
Alfaro Miki Baena Carbo dziś nieobecni a już gra Alfaro to kryminał. już po golu na 1-1 trzeba było zmieniać ustawienie bo Alfaro w środku nie grał nic, ale my mamy wszechmądrego gościa jako trenera. Co zrobił po wejściu na boisko Junca to wie tylko on. faul za faulem, cierpliwości ch uja z gwizdkiem może zawdzięczać, że dograł mecz do końca,
|
Zwroccie uwage na nerwy Jarocha, Szota, Junci. Oni byli napakowani jak kabanosy po przerwie i pachnialo w przypadku kazdego z nich czerwem.
To efekt tego co sie wydarzylo w szatni :) Gratulacje paralityku. |
"Dziadersi" postrachem Wisły
|
Cytat:
Czy jestem zaskoczony wynikiem? Ani trochę. Nie da się awansować bez gry obronnej. Brońcie dalej Sobolewskiego, masturbujcie się meczami kiedy Hiszpanom skuteczność siądzie, tyle wiecie i rozumiecie bałwany... |
uryga (juz od dzisiaj zawsze z malej litery) wychodzi do wywiadu i mowi, ze cala wine za porazke ponosi Duda. Bledy w obronie popelnil Duda :-) ja pie%*^(*dole.
Co za dno. |
Przyznaję, że Pan Trener Sobolewski zaskoczył mnie in plus innowacjami taktycznymi w tym meczu.
Masz w składzie dwóch prawych obrońców i dwóch lewych obrońców. Każdy inny trener wiadomo jak by to rozegrał. Nasz Guardiolinho zaczął mecz bez lewego obrońcy w składzie, a skończył bez prawego obrońcy w składzie. Wszyscy wiedzieli - co by się nie działo na boisku, nasz Guardiolinho zawsze około 60 minuty robi pierwsze zmiany. No ale tym razem gramy w dziesiątkę, wiadomo, piłkarze szybciej się męczą. Każdy inny trener wprowadziłby zmienników wcześniej. Ale nasz trener w przebłysku geniuszu, aby zaskoczyć przeciwnika, postanowił akurat tym razem poczekać ze zmianami. W poprzednim meczu trener wprowadził trzech zmienników jednocześnie, całkowicie dezorganizując grę środka pola. Każdy inny trener następnym razem wprowadzałby zmiany tak, żeby już nie wywołać tego efektu. Nasz Guardiolinho znowu postanowił zaskoczyć wszystkich i wprowadził cztery zmiany jednocześnie, całkowicie dezorganizując grę środka pola. Niniejszym odszczekuję te wszystkie stwierdzenia, w których mówiłem, że nasz trener nie potrafi przeciwnika zaskoczyć i ma zerową elastyczność taktyczną. Dzisiaj zadał kłam mym słowom. Nie zaskoczył tylko tym, że - jak zwykle - nie potrafiliśmy bronić SFG. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl