![]() |
12 kolejka, Wisła Kraków - Resovia, 20 październik 2023, 20:30
Nadchodząca kolejka*
https://i.ibb.co/5Gcpwgg/res.png Aktualna tabela* https://i.ibb.co/nkwMLsx/res2.png :TS: *grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek |
za wszelką cenę 3 pkt. Pewnie Reska ustawi autobus w polu karnym. Oby Goku nie złapał czwartej żółtej. Gramy bez Junki i kogoś jeszcze?
|
Cytat:
|
Cytat:
no to niech łapie wtedy odpadnie na ZS |
Cytat:
W umowie ma zakaz gry przeciwko PBB w tym sezonie. Ewentualnie pod duża kara finansowa. Co do meczu, nie będę pisał że trzeba go wygrać i złapać dobra serie. Niech się to po prostu w końcu wydarzy. |
Pytanie mam z innej beczki. Biorę moje córki pierwszy raz na stadion, wybór raczej oczywisty bo sektor rodzinny. Nie byłem tam nigdy i mam do Was pytanie czy na rodzinnym bywają pilkarze ( kiedys bywali kartkowicze lub kontuzjowani) i czy są dodatkowe atrakcje dla dzieci.
|
Skończyłem chodzić na rodzinny jakieś 3 lata temu.
Nie pamiętam atrakcji. |
Mecz jak mecz. Przyjedzie druzyna, ktora postawi autobus. Takie mecze konczymy remisem. Obstawiam 1:1, duza nasza przewaga, bicie głowa w mur i oczywiscie kilkanascie roznych bez efektu bramki.
To taki mecz ktory przechodzi bez emocji. Słaby rywal, słaba frekwencja, do tego zbliza sie zima. mecz w piątek więc pewnie zepsują weekend XD |
Cytat:
Dodatkowe atrakcje są. |
Zdobyć 3 punkty, wykartkować Goku, bez kontuzji. Nastawienie Resovii na ten mecz raczej każdy zna, oby tym razem rozbijanie autobusu w bramce się udało.
Stawiam na 3-1, bramki Rodado, Goku, Uryga. |
remisowo...
|
Dobra była przerwa na repre, na pewno ciężko przepracowana, czas na ankietę ? Ciekawe z poprawy jakiego elementu będziemy się dziś cieszyć?
A. SFG w ataku. B. SFG w obronie. C. Strzał z dystansu. D. Strzał w ogóle. E. Cieszynka z legendą. F. Cieszynka z fochem. G. Machanie łapami a'la sobol style . F. Żadne z powyższych, Pan trener nas czymś zaskoczy. |
Cytat:
|
Kluczem jest Krzyżanowski, czy po reprezentacji jest do gry.
Bo Duda w środku pola to spowalnianie akcji. Carbo, Sapała i Goku to optimum w centrum i musimy tak grać. Wygramy 4:0 :) |
Jarzyniak dalej urażony?
|
Cytat:
https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10843&page=74 Wracając do tematu: GENERAŁ SOBOL do hejterów: https://youtube.com/shorts/d-NA5l9aNcQ |
po pierwszej połowie widać że jesteśmy lepsi o 5 długości ale całkiem bez pomysłu na to jak wykorzystać swój potencjał, boje się że nigeropolak pyknie nam na 1:1 i tak się skończy
|
dramatyczne jest nasze wykończenie akcji. Rodado Goku Baena Alfaro.......................
|
Zapytam tutaj , może.ktos zna jakiegoś greenkeepera wislackiego i wie coś na temat murawy? Moim zdaniem ona gorzej wygląda niż ta stara.. piątki bramkarskie to samo błoto , za liniami boiska prześwity , ta murawa ma różne kolory trawy tak jakby był z nią jakiś problem. Co więcej co mecz widzę,że piłkarze dwóch drużyn się na niej ślizgają, czy jest jakiś problem?Ta poprzednia była zawsze u nas idealna
|
Nie widziałem meczu - kto dobry, kto słaby? Jak młodzież?
|
Fajnie się to oglądało, nawet bardzo fajnie, nie było męczenia buły jak we wcześniejszych meczach. Ale skuteczność to kryminał, coś niepojetego. Ten mecz do przerwy powinien być zamknięty. A tu po bramce na 2:1 bałem się o wynik.
Carbo to jest przez kozak jak na tą ligę. Dobry występ Colleya, Duda tragiczny. Sobol znów dał popis swojego kunsztu tymi 3 zmianami na raz. Pięknie się Goku wykartkował. Lepiej nie dało się tego zrobić:rotfl: |
Atak dobry, obrona tak sobie, resztę zobacz na GazetaKrakowska :)
Ale na plus, że chcieli grać i non stop atakowali! Do końca rundy gramy z teoretycznie słabszymi drużynami. |
Pieknie, weekend bedzie udany. Jeszcze zeby potracili pkt Ci nad nami. Do tego Goku udalo sie odbebnic zoltko.
W koncu potrafimy sforsowac mur. Cieszy to ze idziemy za kolejnymi golami. Zdecydowanie na plus to ze Wisla po cofnieciu potrafi wyjsc bardz szybka kontra po przechwycie pilki. Wiadomo nerwowo momentami w obronie ale nie ma co sie czepiac. Nie jestesmy man city a jest to tylko nasza kopana, gdzie wiekszosc pilkarzy to i tak drewna. Zdecydowanie mamy najlepszy potencjal w ofensywie w tej lidze. Widac coraz wieksze zgranie. Martwi momentami zabawa w polu karnym. Bylem za zwolnieniem Radka, ale chyba poukladal gre a w dodatku pomogl mu tez terminarz ze gramy ze slabszymi. Brawo Nadejdzie wiosna i lepsze czasy! |
Cytat:
Reakcje Villara po golach - bezcenne. No i spoko że Sobczak pokazuje że nie jest takim kołkiem, jak wielu uważa. Duda dzisiaj bardzo odstawał.na tle kolegów w 2 linii, ale jak widzimy zmiennicy nie są lepsi. Ratón dzisiaj nadzwyczaj solidnie. |
Paralitycy przez wiekszosx spotkania nie potrafiący rozegrać kontry czy huknac na bramkę. Gdyby nie tragiczna jakosc Resovii, mogło byc roznie. Tragiczny Duda, Alfaro bardzo słabo, ktory to już mecz gdzie strzela jak w rugby. Goku w dalszym ciagu nie przekonuje.
Raton powoli powoli sie rozkręca, ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Carbo przerasta tą ligę o dwie dlugosci, spokoj, technika. Generalnie wynik lepszy niz gra. |
Cytat:
Zgodzę się, że wynik lepszy niż gra, ogólnie mamy najlepszy skład w tej lidze, który CZASEM faktycznie pokazuje, na co go stać, ale zwykle to indywidualne akcje robią nam mecz. Do tego spora różnica między 1 składem a resztą, może poza Talarem, który coraz odważniej puka do pierwszej jedenastki. edit: no i Villar, ale jego traktuje de facto jako pierwszy skład, bo to w sumie piłkarsko ten sam poziom, co Baena. |
Cytat:
Zresztą, to nie zmiennicy sami w sobie są problemem, ale fakt że wchodzą często po 2-3 i na chwilę przez samą ilość zmian rozwalają nasza grę. |
Cytat:
co do samego meczu nie ma wiele do powiedzenia, Resovia żałośnie słaba, ale wystarczyło dać nam piłkę żebyśmy sami się podkopywali własną nieskutecznością (tak, wiem, 4 gole) i niewymuszonymi błędami. nie chcę robić paraleli do wygranych z Chrobrym i Chojniczanką które zaciemniły obraz w zeszłym sezonie choćby dlatego, że tam to wyglądało lepiej Carbo jest super, trochę mnie ciarki przechodzą że w jakimś równoległym wszechświecie zamiast niego jest Góralski |
Gość z Resovii miał piłkę na 2-2 :rotfl:
|
No i zaskoczył wszystkich człowiek prezesa. Po roku trenowania Wisły odkrył, ze istnieją inne skuteczniejsze niż wrzutka z boku, sposoby rozmontowania autobusu w polu karnym. Jak np. strzał z dystansu czy wrzucanie piłki za kołnierz. Jak ten rozwój myśli trenerskiej pójdzie tak szybko to strach pomyśleć co będzie za np. 52 lata. LM ?
W pełni zasłużone zwycięstwo, choć po bramce na 2:1 mogło to się różnie potoczyć. Duda i Goku słabiutko, Carbo najlepszy. Pojawienie się nowych elementów gry cenniejsze niż trzy punkty. |
Pech Resovii i tyle. s1mone potwierdzi.
|
Cytat:
My mielismy pilke na 3:0 i to kilka razy. Skonczylo sie jak sie skonczylo. Bylismy lepsi. |
Dwa tematy okołomeczowe:
- w pierwszej połowie, na murawie leżał zawodnik Resovii z numerem 7. Gość w pierwszym rzędzie A22 krzyknął "rzućcie mu banana!". Wstydziłbyś się, rasistowski januszu. - co za syf w strefie stolików kiełbaskowych na górnym A. Aż tak ciężko nie zostawić za sobą kartonów pobudzonych musztardą i keczupem? Zwłaszcza że tych stolików nie jest specjalnie dużo. Wiem, że "stadion to nie teatr", ale łatwo stracić na nim wiarę w naród. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie znam go z imienia. "janusz" pisane z małej litery to potoczne określenie niekulturalnego buca. Pozdrawiam, idź głosować na PiS |
Wystarczy, że shoutbox został zamieniony przez troli w cuchnące szambo. Zostawcie chociaż tematy piłkarskie piłce.
|
Rasizm na trybunach jest niejako tematem piłkarskim
|
erektor trollujesz , czy naprawde nie rozpoznales ironii ?
a co do meczu to chyba najlepszy mecz Wisły od czasów Hyballi beka z komentatorów którzy debatowali jak Goku mógł dostać tak głupią żółtą kartke i że pewnie dostanie zjebke od Radzia :) |
Nie jest. I nie chodziło mi o rasizm.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl