![]() |
11 kolejka, Wisła Kraków - Znicz Pruszków, 7 październik 2023, 17:30
Nadchodząca kolejka*
https://i.ibb.co/dJXsrwx/zni.png Aktualna tabela* https://i.ibb.co/QNZXYZK/zni2.png :TS: *grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek |
Dominujące odczucie przed meczem, obojętność. Do takiego stanu doprowadziła postawa władz klubu.
Jadę na grzyby w sobotę tam może emocje będą większe, a na pewno zdrowsze. |
Cytat:
|
Spodziewam się raczej remisu albo przegranej, chyba że jakimś cudem wciśniemy gola i mecz się otworzy.
Przebieg meczu znamy - murarka plus kontry i SFG ze strony Znicza, ew. tylko murarka. Z tyłu na zero, z przodu na bank coś się stworzy bo nasza obrona to nie monolit. W odpowiedzi my będziemy wrzucać na pałę i... Tyle. |
Gramy swoje na 3:3
|
Mam wyjebongo na te mecze Wisły. Wolę iść na spacer, zdrowiej, niż oglądać poczynania pseudotrenera i pseudowłaściciela, który doprowadzi Wisłę do upadku, wspomnicie moje słowa.
|
To jest niesamowite jak bardzo schematyczne stały się mecze Wisły, wszyscy tutaj jestesmy absolutnie prawidłowo przewidzieć przebieg i obraz meczu :D
1. Powolny i bezpłciowy atak pozycyjny w wykonaniu Wisły. 2. Murarka i stanie w 10 przed 16 w wykonaniu znicza. 3. 2137 wrzutek w pole karne i tyleż samo wybić przez obrońców Znicza. 4. 87 rzutów rożnych po których w sumie oddamy 4 zablkowane strzały i 1 niecelny. 5. Znicz tworząc jedną/dwie okazję na mecz będzie bliżej zdobycia gola, albo w ogóle go zdobędzie. 6. U nas albo wpadnie jedna bramka fartem jak z Głogowem, albo nie wpadnie. 7. W to, że strzelimy więcej niż jednego gola nie wierzę, więc wynik jest uzależniony od tego ile kontr wykonczy skutecznie znicz, jeśli jedną - remis, jeśli więcej niż jedną - przejebiemy. No i w sumie to by było na tyle, tak jak wszyscy pisali wyżej, z czystem sumieniem zamiast oglądania tego gówna można po prostu przeczytać ten post i generalnie mieć obraz przebiegu spotkania pewnie w 90% a sobotę wykorzystać na coś co przyniesie pozytywne emocje a nie frustracje ;) |
Trener Znicza po ostatnim meczu odżegnywał się od grania murowanka, jakoby ich celem było jednak atakowanie. Trochę to naprawa optymizmem, że sobotni mecz nie będzie pazdzierzem podobnym do meczu z Płockiem, Chrobrym czy Stala.
Patrząc jak radzimy sobie akurat z beniaminkami, które jeszcze nie wiedzą jak grać z Wisłą, to pewnie w sobotę wygrany. Od Resovii powrót do Paździerzu. |
Cytat:
|
Cytat:
Zresztą to wymowne z kim aktualnie mamy wygrane, czyli beniaminki + rozwalona Arka. |
Niby dlaczego mieliby się otworzyć jak grę obronną mają dość dobrze poukładaną.Albo minimalnie wygrywają albo minimalnie przegrywają,tylko Katowice wygrały z nimi różnicą dwóch bramek.Albo szybko otworzymy wynik albo to będzie widowisko dość bolesne dla oczu.
|
Cytat:
https://youtu.be/24K-rq7cMn0?si=DQ9dvOK0v_nfENZQ Nigdzie nie twierdzę że dostaną wiele bramek, ale że być może będą grali odważnej choćby od Wisły Płock. |
Ale jak szybko otworzymy wynik (mecz z Sosnowcem) to się cofniemy i okaże się że Znicz w ataku pozycyjnym jest lepszy od nas. Bo bronić nie potrafimy tak samo jak atakować.
Jedno co robimy najlepiej w lidze to marnowanie czasu na boisku. |
Jak Znicz zagra zachowawczo to w plecybjaknotwarta pilke to wygramy.
|
Cytat:
W temacie sobotniego wydarzenia jak Znicz przegra sam ze sobą to Wisła wygra albo zremisuje. A jak nie to w plecy. |
Cytat:
|
Zagrają tak jak Wisła Płock, Stal czy Chrobry.
Jedyna nadzieja, że zamiast jednego Rodado grającego pressingiem, Sobol każe biegać również pomocnikom. Bo obawiam się, że "tiki taki" to ze strony Wisły nie zobaczymy. Ja oglądam w TV. |
Scenariusz tego meczu jest chyba wszystkim znany.
Trzeba też wspomnieć, że do tej pory Znicz stracił 10 bramek, więc są w TOP3 zespołów z najmniejszą liczbą straconych bramek. Mało też strzelają, więc zapowiada się remisowy paździerz z niewielką szansą na przegraną którejkolwiek ze stron. Ciekawe jak JK zareagowałby na przegraną 0-1 w tym meczu, gdzie jest jego granica bólu? Ja osobiście stawiam na 1:1. |
Cytat:
|
na pewno wygramy
|
Patrzac na to jak gramy i ile strzelamy bramek to przewiduje latwe zwyciestwo 7:1.
W zwiazku z tym nie ide na mecz, nie zamierzam ogladac. Pojde sobie do galerii w tym czasie. Poki jest sobol na lawce to takie mecze to pewniaczek. |
Cytat:
|
Znów kolejka zaczęła się pod nas. Może w końcu my zagramy dla siebie...
|
Grają dla nas od dłuższego czasu. Grali "pod nas" jak spadaliśmy, grali tak gdy nie awansowaliśmy. Wszystko umimy spier.dolić....
|
1:0 po wykorzystaniu jednej z dwudziestu sytuacji..
|
Przy tych wynikach i okazji na odrobienie punktow, Sobol powinien dostac natychmiastowe ultimatum. Wygrana albo bye. Niestety wlasciciel nie ma jaj.
|
Cytat:
|
Nie no, sosik grzybowy petarda. Tyle teraz młodych okazów żal nie skorzystać.
|
Właśnie wróciłem.
Koszyczek zgrabniutkich drobniutkich podgrzybeczków. Troche kurek i dwa okazałe prawdziwy. Dzisiaj nic mi już humoru zepsuć nie może. Zatem, nawet na męki popatrzę... |
Ja nawet w tv nie będę oglądał. Karnet mam swoje zrobiłem. Wolę iść coś fajnego zjeść niż się nad sobą znęcać.
|
Po tym meczu najbardziej chciałbym przeczytać kolejne brednie i narzekania Koalika, jakie to beznadziejne transfery zrobił Kiko i jak to Hiszpanie pogrążają Wisłę i blokują miejsce w drużynie takim Olejarkom czy innym Polakom w rodzaju Sapały. :evil: :evil:
|
tego jeszcze nie było :D zero komentarzy po takim meczu :D?
|
Widziałem tylko 2 połowę. Co mi się rzuciło w oczy:
otwarta gra Znicza- przy lepszych strzelcach mogłoby być ciężko fajny ten Nagamatsu- chciałbym go na ławkę zamiast Sobczaka radosna twórczość Colleya fatalna zmiana Szota- powinien wylecieć za 2 żółte Ze skrótów wyszło że najlepszy na boisku Rodado. |
Kiedyś tu panowała opinia, że bez Fernandeza bardziej wypłynie Rodado. Tak wyszło. Pytanie tylko czy to dzięki brakowi Luisa, czy po prostu Rodado potrzebował chwili na aklimatyzację.
W innym wątku już napisałem. Jak idzie to jest zajebiście, gromimy. Problem, że w następnej kolejce może być już stypa. Czy 5:1, 4:1 czy 6:2, nieważne tak na prawdę bo punkty i tak 3. Mental tu nie dojeżdża moim zdaniem i to wina trenera, że w jednym meczu się wszystko klei, a w kolejnym nic się nie klei i się gubimy. Wina też tego, że nie mamy żadnej taktyki. Po prostu jak chłopakom wychodzi to jadą jak ze szmatami, jak nie wychodzi to biegają, tworzą akcje - albo i nie tworzą - ale nie umieją takiej taktyki dobrać aby jakąś rozegrać rywala. Pytanie ile w takim przypadku uzbieramy punktów do końca sezonu. Tylko 1-2 miejsce daje spokój. Baraże to taka sama niewiadoma jak rok temu. Wygramy tam mecze po 5:1 czy przegramy 1:4? I to jest nasz wielki problem jeśli tak ma wygądać drużyna Sobola. Że możemy cały sezon czekać, grać, czasami pięknie, gromić itd a przyjdą baraże i się w 90 minut sezon skończy. |
Cytat:
Oby w końcu ta wysoka wygrana oznaczała rozpoczęcie jakiejś serii zwycięstw, choć wiary we mnie jak na lekarstwo. |
Więcej drużyn z takimi obrońcami, to może jakoś awansujemy ^^
Cała linia obrony Znicza powinna po tym spotkaniu wracać do domu Pekaesem. Dawno nie widziałem tak słabej obrony rywala w meczu Wisły (Arki nie liczę, oni przeszli koło meczu). Olejarka nie wykorzystał swojej szansy, Krzyżanowski popełnia błędy, ale nie można mu odmówić zaangażowania w grę. Sapała zagrał tak, jakby się nie chciał zbytnio zmęczyć przed imprezką dziś w nocy, więc niech się później nie zdziwi, że go Duda przyspawa do ławki. Sam nie wiem, co sądzić po taki meczu. Wynik cieszy, ale wiem, że bardziej wziął się on z katastrofalnej postawy obrony gości, niż z naszej ultra dobrej gry. Niech teraz dobrze przepracują przerwę na reprę i zepną się na końcówkę roku, dobrze byłoby przed zimą mieć miejsce 1-2. |
Znicz w ataku i w obronie to dwie różne drużyny. Na początku straszliwie nas cisnęli, myślałem że będzie zdrowy w........ I nagle zaczęli rozdawać prezenty, ale tak po całości, więc z komterki pykało.
Wreszcie trzy punkty u siebie, ciekawe czy znajdzie się jeszcze trener kamikadze który zagra z nami otwartą piłkę. Obawiam się że nie. Hiszpanie ciągnęli grę, Polacy statystowali. Krzyżanowski na plus w ataku, w obronie znowu tragedia. Ogólnie nasza obrona się nie popisała. |
Cytat:
|
Ale nam Znicz podał tlen. Wszystkie bramki po błędach przeciwnika i z kontry. Nikt już niestety z nami tak nie zagra i dalej będziemy męczyć bułę. Chwilowo poprawiony humor i to tyle.
|
Cytat:
Wystarczyło, że Rodado parę razy agresywnie zaatakował ciałem i rywal już głupiał, nie wiedząc co robić z piłką. Większość innych zespołów ma podobnie, tyle że my bardzo rzadko w ten sposób potrafimy wymuszać błędy. Jedynie Alfaro i Rodado czasem próbują to robić. To znów pole popisu dla trenerów i dobranej taktyki. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl