Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   6 kolejka, Wisła Kraków - Arka Gdynia, 27 sierpnia 2023, 12:40 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10917)

Arkadiusz.Czerepach 24.08.2023 11:31

6 kolejka, Wisła Kraków - Arka Gdynia, 27 sierpnia 2023, 12:40
 
Nadchodząca kolejka*

https://i.ibb.co/QpsQgLD/m.png


Aktualna tabela*

https://i.ibb.co/0Br1ztD/t.png


:TS:


*grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek

Karherop 24.08.2023 11:46

Chciałbym zeby tabela nie powodowała po kolejnej kolejce palpitacji, tylko tyle i aż tyle.

I żeby nie szukać alibi na utrzymanie sztabu po golu samobójczym dupą w 97 minucie.

W zasadzie oba te zdarzenia są równie mało prawdopodobne.

sandomingo 24.08.2023 11:54

To chyba jedna z ostatnich już szans, żeby dobrze zarobić na Wiśle u buka.
3,5 na Arkę to promocja, patrząc na to, co dzieje się u nas.
Ekipa totalnie rozbita, każdy idzie swoją drogą.
Czerwona kartka Sapały pokazała, że piłkarze maja cel do osiągnięcia i będą go realizować do skutku.

Arkadiusz.Czerepach 24.08.2023 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1608702)
Chciałbym zeby tabela nie powodowała po kolejnej kolejce palpitacji, tylko tyle i aż tyle.

I żeby nie szukać alibi na utrzymanie sztabu po golu samobójczym dupą w 97 minucie.

W zasadzie oba te zdarzenia są równie mało prawdopodobne.

spokojnie, jestesmy bezpieczni, w najgorszym razie wyprzedzi nas tylko Nieciecza i bedziemy mieć spory 1 punktowy zapas nad strefa spadkowa

leszekpw 24.08.2023 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1608703)
To chyba jedna z ostatnich już szans, żeby dobrze zarobić na Wiśle u buka.
3,5 na Arkę to promocja, patrząc na to, co dzieje się u nas.
Ekipa totalnie rozbita, każdy idzie swoją drogą.
Czerwona kartka Sapały pokazała, że piłkarze maja cel do osiągnięcia i będą go realizować do skutku.

Dokładnie. Na poprzednich dwóch spotkaniach udało mi się zarobić niezłe pieniądze, teraz też wchodzę w przegraną Wisły.
Jestem na 99% pewny, że oni grają na zwolnienie Sobolewskiego.

krysztal 24.08.2023 12:54

Easy money....

Patryko 24.08.2023 13:02

Jak zapał do gry i ustawienie taktyczne będą na tym samym poziomie, co z Odrą i Tychami, to wpi*****l jest murowany.

Wynik jest chyba pierwszy raz dla mnie sprawą drugorzędną - jeśli zostanie nam zaserwowany taki sam paździerz, jak w ostatnich dwóch spotkaniach, to Sobol powinien wylecieć jeszcze przed Miedzią, razem z całym sztabem.

Pulpet 24.08.2023 14:53

Mnie w tym meczu najbardziej interesuje obsada bramki.
Jeśli Sobolewski (częściowo) miał jaja, żeby usadzić na ławie Łasickiego, to nieusadzenie Ratona chyba zacznie mi śmierdzieć jakimiś dziwnymi układami/zapisami/oczekiwaniami.

leszekpw 24.08.2023 16:27

Czas na Brodę. Tylko nie Biegański.

Patryko 24.08.2023 17:20

Problem w tym, że my nie widzimy formy Brody z treningów. Nie zdziwię się, jeśli zagra na takim samym poziome co Raton.

Markus 24.08.2023 18:05

Nie po to tak trudzili się, aby zwolnić Sobolewskiego, który rzeczywiście zasługuje na to od dawien dawna, by teraz nie przegrali z Arką.

Najbardziej ciekawi mnie, czy nasz najnowszy piłkarz-widmo Carbo w końcu zagra, czy dalej będzie trzymany nie wiedzieć dlaczego w głębokiej rezerwie?:-D

AgresywnyChomik 24.08.2023 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1608726)
Nie po to tak trudzili się, aby zwolnić Sobolewskiego, który rzeczywiście zasługuje na to od dawien dawna, by teraz nie przegrali z Arką.

Najbardziej ciekawi mnie, czy nasz najnowszy piłkarz-widmo Carbo w końcu zagra, czy dalej będzie trzymany nie wiedzieć dlaczego w głębokiej rezerwie?:-D

Przecież jakby zagrał z marszu to by wszystkich przykrył czapką, tak jak Sobol mówił, ten zawodnik potrzebuje kilku tygodni (pod okiem legend) żeby dojśc do poziomu kolegów.

sevenheaven 24.08.2023 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1608725)
Problem w tym, że my nie widzimy formy Brody z treningów. Nie zdziwię się, jeśli zagra na takim samym poziome co Raton.

i w czym problem? nie lepiej stawiać na młodego polaka, który jeszcze może czegoś się nauczy?
kiedyś obrokrajowiec musiał być 2x lepszy od polaka, żeby grac

Patryko 24.08.2023 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1608739)
i w czym problem? nie lepiej stawiać na młodego polaka, który jeszcze może czegoś się nauczy?
kiedyś obrokrajowiec musiał być 2x lepszy od polaka, żeby grac

W chwili obecnej dla mnie osobiście narodowość nie ma znaczenia. Powinni grać najlepsi. Nasze polskie, młode drewno już tyle razy nas zawodziło, że nie mam już w tym momencie do graczy tego typu żadnych sentymentów.

Jeśli Broda zagra i pokaże się z lepszej strony niż Raton - gitara gra, będę za niego ściskać kciuki w następnych spotkaniach. Jeśli zagra jak junior, niech spada na trybuny, na jego miejsce jest w kolejce 3 innych.

Jaroo1 24.08.2023 21:07

Nie zdziwię się jak Jaro czyta forum i wpadnie na świetny pomysł, żeby Raton zapuścił Bro... brodę i wyszedł z nią na mecz. Będzie i wilk syty i owca cała.

Szneka 24.08.2023 21:11

Sędziuje Lasyk. menda z Bytomia, która raczej nie jest nam przychylna. Mam nadzieję że to ostatni mecz naszego pseudo trenera mimo iż wygramy 1-0 po jakimś mega farcie.

Patryko 24.08.2023 21:13

Lasyk... to jest jakieś fatum. Ja bym mu meczu na orliku nie dał sędziować, co dopiero w profesjonalnej piłce.

wiesniak842 24.08.2023 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1608746)
Lasyk... to jest jakieś fatum. Ja bym mu meczu na orliku nie dał sędziować, co dopiero w profesjonalnej piłce.

Gdzie Ty chlopie w 1 polskiej lidze profesjonalna pilke widziales?:D

skarabeus 25.08.2023 00:38

Jaroo1,
tak, odklejony czyta forum.



Trzeci mecz z rzędu będę grać na przegraną Wisły. Drugi raz reinwest. Jeśli Wisła przegra to na tych 3 meczach zarobie 5 cyfrową kwotę...

Może o to tutaj chodzi? W myśl zasady "kto miał wiedzieć, ten wie"?

AS82 25.08.2023 01:06

Przegramy , bo pilkarze graja na zwolnienie Sobolenki.

tommiyacht 25.08.2023 06:39

a jakby nie grali na zwolnienie to by pewnie wygrywali

wolfy 25.08.2023 07:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1608753)
Przegramy , bo pilkarze graja na zwolnienie Sobolenki.

Obawiam się że z tym graniem na zwolnienie trenera to sami się oszukujecie...

Raczej w......., ale miłośnicy młodego polskiego drewna będą zachwyceni.

leszekm 25.08.2023 09:06

Wygramy bo już bardzo dawno nie wygraliśmy u siebie. Biegański jest i tak słabszy niż Raton.

El'kabat 25.08.2023 09:48

Cholera wie, niby powinniśmy dostać znowu 1-3, ale coś mi mówi, że te nasze asy wyciągną fartem remis.


1-1

Szneka 25.08.2023 13:10

coś widać że nie za bardzo jest wiara w pseudo trenera i Jego filozofię gry. biletów sprzedanych aż 9600 na teraz

wiesniak842 25.08.2023 13:28

Wiara w trenera raczej nie ma tu nic do rzeczy. Predzej miejsce w tabeli i wyniki. Tak czy siak pewnie sie zakreci kolo 14k sprzedanych biletow/karnetow.

tas de fleia 25.08.2023 13:45

W następnej rundzie 9000 może być sukcesem. Osobiście rozmawiałem z kilkoma osobami, które na mecz już nie pójdą, bo lubią piłkę, a tego oglądać na prawdę się nie da. Szkoda tylko że w naszym Towarzystwie Sportowym kwestie sportowe już trochę temu zeszły na dalszy plan. Liczy się Wierność.

bridgeburner 25.08.2023 13:48

Znając życie wygramy, dosyć pewnie
Będzie trąbione że cierpliwość popłaca wszystko zmierza w dobrym kierunku bla bla bla
Po czym za tydzień Miedź na wyjaśni czwórka, Sobol wyleci jeszcze w autobusie powrotnym
I tylko tych pierwszych tygodni sezonu szkoda bo znowu margines błędu się robi minimalny

Karherop 25.08.2023 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 1608762)
Wygramy bo już bardzo dawno nie wygraliśmy u siebie. Biegański jest i tak słabszy niż Raton.

Obaj są siebie warci, ale Raton póki co pokazuje że zupełnie nie radzi sobie z jakąkolwiek presja. Masa złych wyborów, nawet jeśli ma jakieś umiejętności. Jeszcze w sparingach był kocurem.

Biegański z kolei wydaje sobie radzić z presją, ale pewnego muru umiejętności i tak nie przebije.

Jakbym był trenerem to bym stawia na Brodę, ma najmniej ograniczeń i najmniejszy bagaż porażek.

Jagul 25.08.2023 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1608797)
Obaj są siebie warci, ale Raton póki co pokazuje że zupełnie nie radzi sobie z jakąkolwiek presja. Masa złych wyborów, nawet jeśli ma jakieś umiejętności. Jeszcze w sparingach był kocurem.

Biegański z kolei wydaje sobie radzić z presją, ale pewnego muru umiejętności i tak nie przebije.

Jakbym był trenerem to bym stawia na Brodę, ma najmniej ograniczeń i najmniejszy bagaż porażek.

Wszystko sprowadza się do trenera bramkarzy, który ani z jednego ani z drugiego nie potrafi zrobić wartościowego bramkarza.

KOALIK 25.08.2023 14:41

Sobolewski, skoro ma świadomość, że przegrywa z hiszpańskim układem menedżerskim i będzie wywalony, to powinien wystawić skład bez tego szrotu.

Zwłaszcza bez Ratona.

No chyba, że w rzeczywistości to Kikuś wraz z menedżerami decyduje o składzie...

Stąd Raton ma przyzwolenie na zawalanie meczy, a ogólnie Hiszpanie na rozsadzanie klubu.

Jeśli z Hiszpanami nie zrobi się porządku, to Wisła będzie zaangażowana w walkę o utrzymanie.

leszekpw 25.08.2023 17:32

Chrzanisz jak potłuczony jak zawsze. Już pokazali nasi rodzimi co potrafią, Łasicki, Jaroch, Młyński, Olejarka, Sobczak, Żyro itd... co jeden to lepszy. Tak, posadzmy Hiszpanów na ławkę. A kto czerwo zarobił ostatnio? Hiszpan?
A kto samoboja strzelił, dobrze, że nieuznanego? Hiszpan?

MaLk 25.08.2023 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1608818)
A kto samoboja strzelił, dobrze, że nieuznanego? Hiszpan?

Przedostatnio akurat Hiszpan ;)

Markus 26.08.2023 07:58

Ci, którzy domagają się odsunięcia Hiszpanów i wpuszczenia zamiast nich do gry przykładowo takich Talarów, Młyńskich i Żyr, czy obcokrajowców takich jak Colley czy Basha, pokazują, że mają pamięć ameby i źle życzą Wiśle.

Bo jak pięknie oni grają pokazała już np. runda jesienna poprzedniego sezonu. Dodatkowo nawet ostatnia kolejka pokazała jaką wspaniałą grę zapewnia wiślacki polski renomowany ligowiec typu Sapały. Ten "nie Hiszpan" błysnął, prawda? Jaroch, Łasicki, Szot, Sobczak, Duda, Gogół również błyszczą i dają cudowną grę, no nie? Tylko ci wstrętni Hiszpanie im plątają nogi, psiahmać...:lol::evil:

Nie Hiszpanie są dziś problemem Wisły, tylko beznadziejnie słaby sztab szkoleniowy, który nawet z Messiego zrobiłby piłkarskiego inwalidę.

leszekm 26.08.2023 14:54

Konferencji przedmeczowej nie było bo Sobolewski nie ma nic nam kibicom do powiedzenia czy też klub mu nie zrobił?

Patryko 26.08.2023 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 1608868)
Konferencji przedmeczowej nie było bo Sobolewski nie ma nic nam kibicom do powiedzenia czy też klub mu nie zrobił?

Dostali cynk, że nikt nie przyjdzie słuchać o wyciąganiu wniosków i że Arka to klasowy zespół.

wolfy 26.08.2023 18:19

Serio nie było konferencji?

pepe72 26.08.2023 18:21

Była:
https://youtu.be/TNZjx90EzuE?si=Kko7B4p8uMMRhfXg

wolfy 26.08.2023 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1608877)

Dzięki. Nic ciekawego, ale zawsze.

masada 26.08.2023 18:55

Wszystko od początku rundy wygląda tak źle i co gorsza znikąd nadziei, że jak nic to się skończy serią zwycięstw.
Pierwsze jutro 4-0 :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl