![]() |
34 kolejka, Górnik Łęczna - Wisła Kraków, 3 czerwiec 2023, 17:30
Nadchodząca kolejka*
https://i.ibb.co/nfPTCVr/lecz.png Aktualna tabela* https://i.ibb.co/Ms0SQ3j/lecz2.png :TS: *grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek |
Ja w tej kolejce liczę jedynie na to że Ruch się nie sfrajerzy i nie da Puszczy bezpośredniego awansu. Wolę grać baraż z Puszcza niż z Ruchem.
No i nie łapmy kartek. To jest nawet ważniejsze od końcowego rezultatu. Z Łeczna pewnie wleci jakiś remis, chyba że przeciwnicy będą już na wakacjach |
Cytat:
Ruch nie sfrajerzy,ma mega słabe Tychy ktorych rozjedzie 4;0,w inny wynik nie wierze nawet mysmy sami sie zakopali na 5 miejscu i takie pewne bedzie,bo obstawiam ze w Łecznej wygramy,ale nasi rywale do barazy tez. |
Ktoś się prawie na pewno potknie, są trzy opcje, byle wygrać, przeskoczyć kogokolwiek i grać u siebie.
|
Cytat:
|
Atutem Wisły będzie fakt, że władze ligi i Canal+ będą chciały nam pomóc.
Nikt sobie nie może pozwolić na kolejny rok bez Wisły w Ekstraklasie. Co byłoby w zamian? Puszcza, Termalica? Na tych wszystkich odnowicieli nie ma co liczyć. Mieli wiele szans i ich nie wykorzystali. |
Canal Plus może i chciałby ale właściciel Polsatu ma zupełnie przeciwne zdanie. Oglądalność I ligi w tym sezonie wzrosła i takie kluby są w tej lidze potrzebne.
|
Oczywiście o awansie zdecyduje Canal+ lub Polsat, dajcie tylko znać jaki dział u nich się tym zajmuje :haha:
|
Kuszące kursy na Chrobrego,Łęczną i Tychy...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
To nie Polsat nas zatrzyma w pierwszej lidze, tylko trener parodysta.
Solorz zapłacił Zagłębiu? :lol: |
Cytat:
Sobolewskiego nie byłoby w Wiśle, gdyby nie kompromitująca decyzja o pozostawieniu Jerzego 1/14 Brzęczka po spadku. Po ostatecznym krachu projektu "Vujović" i Wiśle szurającej o dno tabeli i bez groszy przy duszy nie było żadnego innego chętnego do objęcie trenerskiego stolca. Ciąg dalszy fatalnych decyzji to pozostawienie Sobolewskiego po kompromitującej dla Wisły końcówce jesieni, zwłaszcza pamiętnym meczu z Motorynką. Gdyby nie status klubowej legendy to po tym meczu zostałby wywieziony na taczkach. I tak doszliśmy do chwili obecnej. Jarosław razem z Kikosławem zrobili dużo, żeby dać Wiśle szanse na powrót do ekstraklasy, niestety nie dopełnili jednej z najważniejszych rzeczy...Nie zatrudnili trenera. Dlatego to historia nie będzie miała happy-endu. |
Cytat:
|
Cos czuje, ze bedzie kolejka cudow i nikt z nas nie jest w stanie przewidziec tego jak sie ona zakonczy.
|
Srolejka cudów, nasi wyjdą ze spuszczonymi głowami, pełnymi majtami i bez wiary w jakikolwiek sukces. Mecz z górnikiem przejebiemy w podobnym stylu co z zagłębiem, ale uważam że wygrana i tak dalaby nam max 4 miejsce. Przewiduje top 6 na koniec:
1.Łks 2. Ruch 3. Puszczą 4. TBB 5. Nasz frajersji skład węgla i papy 6. Stał W 1 meczu barażowym jedziemy do Niecieczy gdzie dostajemy 2:0. |
Cytat:
Dużo osób mówi ostatnio o frajerstwie BVB, to trzeba też dodać że Mainz z którym wtopili było po 4 porażkach z rzędu w Bundeslidze. Gdy grają dwa zespoły z których tylko jeden gra pod presją to się mogą dziac cuda |
Cytat:
|
I mowia, ze nie zejda z tonacego okretu, musza sie zrehabilitowac i jeszcze jedna probe podjac.
|
Problem polega na tym, że Królewski jest uparty a założenia które poczynił wobec Sobolewskiego są błędne. Karuzela trenerska i zmiana co parę miesięcy jest w większości przypadków błędem.. co nie zmienia faktu, że czasem (a tak jest też w tym PRZYPADKU) zmiana jest KONIECZNA. Sobolewski choćby miał być trenerem najbliższe 10 lat, wyniki będą tak samo słabe. Liga jest tak słaba, że do zwycięstw z leszczami wystarczyły umiejętności nowych piłkarzy. Tam gdzie trzeba było pomocy trenera i jakiejś taktyki - w łeb. Puszcza,Ruch,Łks, Sosnowiec. Z trenerem na ławce wyciągamy z tych meczów najmniej 6 pkt.
|
A ja obstawiam, że i Wisła i Termalica i Puszcza wygrają. My się zepniemy, teraz nagle będziemy walczyć o awans bo to raptem tylko jeden mecz do rozegrania, Puszcza pociśnie, TBB się z Arką rozprawi a i jeszcze ruch u siebie zmaże plamę po GKSie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Remis wyciągniemy tam optymistycznie...1-1
|
Cytat:
Uważam że każdy może zawalić mecz, zarówno Ruch jak i BBT. Przypomnimy że BBT gra z Arka, która ma najlepszy bilans wyjazdowy w całej lidze (!). Mają więcej wygranych na wyjazdach niż BBT wygranych u siebie. Ewenement. Tak samo jak ewenementem jest bilans Arki u siebie. Mój typ: 2. Ruch - mimo wszystko 3. Puszcza 4. Wisła 5. TBB 6. Stal |
Dostęp do wideo transmisji z meczu Górnik Łęczna vs Wisła można wykupić pod linkiem:
https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508385 Połowa kasy leci do budżetu Wisły (trzeba dokonać transakcji poprzez wejście w powyższy link). |
Z Łeczna wyjdzie obrona Szot, Łasicki, Colley, Gruszkowski, ale to będzie żarło
(Nie zdziwię się jak jeszcze ktoś jeszcze będzie się oszczędzał, może Rodado?) |
Pewnie Villar, jego strata byłaby najbardziej bolesna w perspektywie barażu
|
Chciałem tylko zauważyć, że patrząc na ostatnie 6 meczów (1 post i tabela) jesteśmy NAJGORSZĄ (najsłabiej punktującą) drużyną z pierwszej 6.
|
Mamy 1 punkt mniej od lidera i drużyny która już awansowała :>
Wszystko to kwestia interpretacji. To że mieliśmy mieć najgorszy terminarz z czołówki pod koniec sezonu wiedział każdy kibic na tym forum. |
Coś piszą że bez Jarocha gramy? Wiadomo szkoda ale w sumie ważne żeby wszyscy byli gotowi na pierwszy baraż. Szanse na awans bezp. są czysto iluzoryczne.
|
jeśli mimo tych wszystkich przeciwności losu (nazwijmy to dyplomatycznie) awansujemy to naszej ekstraklapy to może wreszcie przełamiemy klątwę wiszącą nad nami od nieuznanej bramki Penksy :mysli:??
|
https://www.youtube.com/watch?v=-bmMkOqOO1k
(wideo) trening piłkarzy Wisły przed meczem z Górnikiem Łęczna |
A może będzie tak:
Jest doliczony czas gry: Ruch przegrywa, Termalica remisuje bądź przegrywa, Puszcza wygrywa, Wisła remisuje. Najpierw zawsze niezłomny Messi z Łomży, czyli Boguski trafia samobója. Po chwili Wisła dostaje karnego. Na sam rzut karny wchodzi Święty. W przeciwieństwie do pamiętnego meczu z Portugalią trafia do bramki. Awans bezpośredni. Hehe |
postawiłem na Chrobrego na AGKŚ i Tychy .
ale co za skład na dziś? Żyro na skrzydle a w środku Basha i Sapała? |
Niech mi ktoś proszę wytłumaczy po co taki sklad? Chodzi o to że oszczędzamy kogoś na baraze? Czy o kartki chodzi?
|
No to Sobolewski zaszalał ze składem...:shock:
|
Duda za ten strzał w poprzeczke już się chyba z ławki nie podniesie, Igbekeme też mógłby zrobić zagrożenie w środku a i pewnie by coś przejął więc dobrze że na ławce, jeszcze byśmy awansowali i co wtedy
|
czemu nie gramy? jest 1737?
|
Gdzie mogę zobaczyć skład?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl