Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   34 kolejka, Górnik Łęczna - Wisła Kraków, 3 czerwiec 2023, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10885)

Arkadiusz.Czerepach 31.05.2023 20:59

34 kolejka, Górnik Łęczna - Wisła Kraków, 3 czerwiec 2023, 17:30
 
Nadchodząca kolejka*

https://i.ibb.co/nfPTCVr/lecz.png


Aktualna tabela*

https://i.ibb.co/Ms0SQ3j/lecz2.png


:TS:


*grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek

Karherop 31.05.2023 21:20

Ja w tej kolejce liczę jedynie na to że Ruch się nie sfrajerzy i nie da Puszczy bezpośredniego awansu. Wolę grać baraż z Puszcza niż z Ruchem.

No i nie łapmy kartek. To jest nawet ważniejsze od końcowego rezultatu. Z Łeczna pewnie wleci jakiś remis, chyba że przeciwnicy będą już na wakacjach

Wojtas 31.05.2023 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1602436)
Ja w tej kolejce liczę jedynie na to że Ruch się nie sfrajerzy i nie da Puszczy bezpośredniego awansu. Wolę grać baraż z Puszcza niż z Ruchem.

No i nie łapmy kartek. To jest nawet ważniejsze od końcowego rezultatu. Z Łeczna pewnie wleci jakiś remis, chyba że przeciwnicy będą już na wakacjach


Ruch nie sfrajerzy,ma mega słabe Tychy ktorych rozjedzie 4;0,w inny wynik nie wierze nawet

mysmy sami sie zakopali na 5 miejscu i takie pewne bedzie,bo obstawiam ze w Łecznej wygramy,ale nasi rywale do barazy tez.

viktor56 31.05.2023 23:45

Ktoś się prawie na pewno potknie, są trzy opcje, byle wygrać, przeskoczyć kogokolwiek i grać u siebie.

nero 01.06.2023 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez viktor56 (Post 1602442)
Ktoś się prawie na pewno potknie, są trzy opcje, byle wygrać, przeskoczyć kogokolwiek i grać u siebie.

Ktoś na pewno? No to jak nic padnie pewnie na nas :lol:

KOALIK 01.06.2023 02:22

Atutem Wisły będzie fakt, że władze ligi i Canal+ będą chciały nam pomóc.

Nikt sobie nie może pozwolić na kolejny rok bez Wisły w Ekstraklasie.

Co byłoby w zamian?

Puszcza, Termalica?

Na tych wszystkich odnowicieli nie ma co liczyć. Mieli wiele szans i ich nie wykorzystali.

Armin 01.06.2023 06:59

Canal Plus może i chciałby ale właściciel Polsatu ma zupełnie przeciwne zdanie. Oglądalność I ligi w tym sezonie wzrosła i takie kluby są w tej lidze potrzebne.

nero 01.06.2023 07:44

Oczywiście o awansie zdecyduje Canal+ lub Polsat, dajcie tylko znać jaki dział u nich się tym zajmuje :haha:

krysztal 01.06.2023 07:48

Kuszące kursy na Chrobrego,Łęczną i Tychy...

wolfy 01.06.2023 08:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1602447)
Kuszące kursy na Chrobrego,Łęczną i Tychy...

Może być że ktoś kto obstawi całą trójkę się obłowi :>

majkelson777 01.06.2023 08:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1602446)
Oczywiście o awansie zdecyduje Canal+ lub Polsat, dajcie tylko znać jaki dział u nich się tym zajmuje :haha:

Pewnie ten sam, któremu rok temu zależało żeby taka marka jak Wisła nie spadła z Ekstraklasy.

wolfy 01.06.2023 08:58

To nie Polsat nas zatrzyma w pierwszej lidze, tylko trener parodysta.
Solorz zapłacił Zagłębiu? :lol:

sandomingo 01.06.2023 09:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1602453)
To nie Polsat nas zatrzyma w pierwszej lidze, tylko trener parodysta.
Solorz zapłacił Zagłębiu? :lol:

Postać aktualnie zatrudniona w naszym klubie na stanowisku trenera 1 drużyny jest pokłosiem tego, co działo się w klubie w haniebnym roku 2022 r.
Sobolewskiego nie byłoby w Wiśle, gdyby nie kompromitująca decyzja o pozostawieniu Jerzego 1/14 Brzęczka po spadku.
Po ostatecznym krachu projektu "Vujović" i Wiśle szurającej o dno tabeli i bez groszy przy duszy nie było żadnego innego chętnego do objęcie trenerskiego stolca.
Ciąg dalszy fatalnych decyzji to pozostawienie Sobolewskiego po kompromitującej dla Wisły końcówce jesieni, zwłaszcza pamiętnym meczu z Motorynką. Gdyby nie status klubowej legendy to po tym meczu zostałby wywieziony na taczkach.
I tak doszliśmy do chwili obecnej.
Jarosław razem z Kikosławem zrobili dużo, żeby dać Wiśle szanse na powrót do ekstraklasy, niestety nie dopełnili jednej z najważniejszych rzeczy...Nie zatrudnili trenera.
Dlatego to historia nie będzie miała happy-endu.

Jagul 01.06.2023 09:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1602454)
Jarosław razem z Kikosławem zrobili dużo, żeby dać Wiśle szanse na powrót do ekstraklasy, niestety nie dopełnili jednej z najważniejszych rzeczy...Nie zatrudnili trenera.
Dlatego to historia nie będzie miała happy-endu.

Kiko winiłbym najmniej. On przyszedł niejako na gotowe, gdzie Jarosław oznajmił mu, że Sobolewski zostaje na dłużej. Z zadań transferowych wywiązał się za to znakomicie. O innych aspektach jego pracy ciężko mi się wypowiadać, bo nawet nie wiadomo jakie on otrzymał zadania i jakie miał możliwości.

skarabeus 01.06.2023 10:09

Cos czuje, ze bedzie kolejka cudow i nikt z nas nie jest w stanie przewidziec tego jak sie ona zakonczy.

Stelio 01.06.2023 10:13

Srolejka cudów, nasi wyjdą ze spuszczonymi głowami, pełnymi majtami i bez wiary w jakikolwiek sukces. Mecz z górnikiem przejebiemy w podobnym stylu co z zagłębiem, ale uważam że wygrana i tak dalaby nam max 4 miejsce. Przewiduje top 6 na koniec:

1.Łks
2. Ruch
3. Puszczą
4. TBB
5. Nasz frajersji skład węgla i papy
6. Stał

W 1 meczu barażowym jedziemy do Niecieczy gdzie dostajemy 2:0.

Karherop 01.06.2023 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1602439)
Ruch nie sfrajerzy,ma mega słabe Tychy ktorych rozjedzie 4;0,w inny wynik nie wierze nawet

mysmy sami sie zakopali na 5 miejscu i takie pewne bedzie,bo obstawiam ze w Łecznej wygramy,ale nasi rywale do barazy tez.

Ruch nie ma szans sfrajerzyc? To zupełnie jak Wisła przed Sosnowcem. Jakby ten mecz miałby taki sam przebieg to wcale bym się nie zdziwił. Banasik coś wymyśli.

Dużo osób mówi ostatnio o frajerstwie BVB, to trzeba też dodać że Mainz z którym wtopili było po 4 porażkach z rzędu w Bundeslidze.

Gdy grają dwa zespoły z których tylko jeden gra pod presją to się mogą dziac cuda

sandomingo 01.06.2023 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1602461)

W 1 meczu barażowym jedziemy do Niecieczy gdzie dostajemy 2:0.

Po meczu Sobolewski oraz Łasicki biorą porażkę na klatę.

skarabeus 01.06.2023 10:53

I mowia, ze nie zejda z tonacego okretu, musza sie zrehabilitowac i jeszcze jedna probe podjac.

pomeran 01.06.2023 10:56

Problem polega na tym, że Królewski jest uparty a założenia które poczynił wobec Sobolewskiego są błędne. Karuzela trenerska i zmiana co parę miesięcy jest w większości przypadków błędem.. co nie zmienia faktu, że czasem (a tak jest też w tym PRZYPADKU) zmiana jest KONIECZNA. Sobolewski choćby miał być trenerem najbliższe 10 lat, wyniki będą tak samo słabe. Liga jest tak słaba, że do zwycięstw z leszczami wystarczyły umiejętności nowych piłkarzy. Tam gdzie trzeba było pomocy trenera i jakiejś taktyki - w łeb. Puszcza,Ruch,Łks, Sosnowiec. Z trenerem na ławce wyciągamy z tych meczów najmniej 6 pkt.

Jaroo1 01.06.2023 11:42

A ja obstawiam, że i Wisła i Termalica i Puszcza wygrają. My się zepniemy, teraz nagle będziemy walczyć o awans bo to raptem tylko jeden mecz do rozegrania, Puszcza pociśnie, TBB się z Arką rozprawi a i jeszcze ruch u siebie zmaże plamę po GKSie.

sandomingo 01.06.2023 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1602466)
I mowia, ze nie zejda z tonacego okretu, musza sie zrehabilitowac i jeszcze jedna probe podjac.

Łasicki ma ważny kontrakt, Sobolewski nie. Choć ustna obietnica ze strony właściciela jest.

wolfy 01.06.2023 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1602476)
Łasicki ma ważny kontrakt, Sobolewski nie. Choć ustna obietnica ze strony właściciela jest.

Zatrzymanie tego parodysty trenerskiego na kolejny sezon to byłby już jawny sabotaż.

El'kabat 01.06.2023 13:27

Remis wyciągniemy tam optymistycznie...1-1

Karherop 01.06.2023 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1602474)
A ja obstawiam, że i Wisła i Termalica i Puszcza wygrają. My się zepniemy, teraz nagle będziemy walczyć o awans bo to raptem tylko jeden mecz do rozegrania, Puszcza pociśnie, TBB się z Arką rozprawi a i jeszcze ruch u siebie zmaże plamę po GKSie.

Czyli wygra cała 4? Bukmacherzy lubią takie typowania :>

Uważam że każdy może zawalić mecz, zarówno Ruch jak i BBT. Przypomnimy że BBT gra z Arka, która ma najlepszy bilans wyjazdowy w całej lidze (!). Mają więcej wygranych na wyjazdach niż BBT wygranych u siebie. Ewenement. Tak samo jak ewenementem jest bilans Arki u siebie.

Mój typ:

2. Ruch - mimo wszystko
3. Puszcza
4. Wisła
5. TBB
6. Stal

aNouc 01.06.2023 15:28

Dostęp do wideo transmisji z meczu Górnik Łęczna vs Wisła można wykupić pod linkiem:

https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508385

Połowa kasy leci do budżetu Wisły (trzeba dokonać transakcji poprzez wejście w powyższy link).

Karherop 01.06.2023 15:38

Z Łeczna wyjdzie obrona Szot, Łasicki, Colley, Gruszkowski, ale to będzie żarło

(Nie zdziwię się jak jeszcze ktoś jeszcze będzie się oszczędzał, może Rodado?)

sandomingo 01.06.2023 15:54

Pewnie Villar, jego strata byłaby najbardziej bolesna w perspektywie barażu

ciacho 01.06.2023 18:46

Chciałem tylko zauważyć, że patrząc na ostatnie 6 meczów (1 post i tabela) jesteśmy NAJGORSZĄ (najsłabiej punktującą) drużyną z pierwszej 6.

Karherop 01.06.2023 22:14

Mamy 1 punkt mniej od lidera i drużyny która już awansowała :>

Wszystko to kwestia interpretacji. To że mieliśmy mieć najgorszy terminarz z czołówki pod koniec sezonu wiedział każdy kibic na tym forum.

Harcownik 02.06.2023 11:50

Coś piszą że bez Jarocha gramy? Wiadomo szkoda ale w sumie ważne żeby wszyscy byli gotowi na pierwszy baraż. Szanse na awans bezp. są czysto iluzoryczne.

luczyk 02.06.2023 12:16

jeśli mimo tych wszystkich przeciwności losu (nazwijmy to dyplomatycznie) awansujemy to naszej ekstraklapy to może wreszcie przełamiemy klątwę wiszącą nad nami od nieuznanej bramki Penksy :mysli:??

aNouc 02.06.2023 15:22

https://www.youtube.com/watch?v=-bmMkOqOO1k

(wideo) trening piłkarzy Wisły przed meczem z Górnikiem Łęczna

KOALIK 03.06.2023 14:14

A może będzie tak:

Jest doliczony czas gry: Ruch przegrywa, Termalica remisuje bądź przegrywa, Puszcza wygrywa, Wisła remisuje.

Najpierw zawsze niezłomny Messi z Łomży, czyli Boguski trafia samobója.

Po chwili Wisła dostaje karnego. Na sam rzut karny wchodzi Święty.

W przeciwieństwie do pamiętnego meczu z Portugalią trafia do bramki.

Awans bezpośredni.

Hehe

Szneka 03.06.2023 15:39

postawiłem na Chrobrego na AGKŚ i Tychy .
ale co za skład na dziś? Żyro na skrzydle a w środku Basha i Sapała?

Chorynatrzykolory 03.06.2023 15:49

Niech mi ktoś proszę wytłumaczy po co taki sklad? Chodzi o to że oszczędzamy kogoś na baraze? Czy o kartki chodzi?

Markus 03.06.2023 16:05

No to Sobolewski zaszalał ze składem...:shock:

Sylwus1988 03.06.2023 16:30

Duda za ten strzał w poprzeczke już się chyba z ławki nie podniesie, Igbekeme też mógłby zrobić zagrożenie w środku a i pewnie by coś przejął więc dobrze że na ławce, jeszcze byśmy awansowali i co wtedy

Szneka 03.06.2023 16:37

czemu nie gramy? jest 1737?

RAF 03.06.2023 16:37

Gdzie mogę zobaczyć skład?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl