![]() |
23 kolejka, Wisła Kraków - GKS Tychy, 11 marzec 2023, 17:30
Nadchodząca kolejka*
https://i.ibb.co/WB6LRL7/23kol.png Aktualna tabela* https://i.ibb.co/J3cKMLc/23t.png :TS: *grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek |
Aż 7 zespołów obecnie ma bilans 1 wygranej w 6 spotkaniach..Tychy są również pod formą i 3 punkty są w sobotę obowiązkiem. Tam było/jest też dość gorąco pod stokiem trenera i nie sądzę że odwrócą ten trend.
Jak zawsze jednak punkty będzie trzeba sobie wyrwać. Liczę także że polowanie na Luisa w końcu się skończy. I to nie w momencie jego kontuzji, ale jakiejś czerwonej kartki dla rywali. Typuje 3-0 dla nas, bramki jednak w końcówce spotkania |
Cytat:
Co do czerwonej za wejście w Fernandeza - uwierzę jak zobaczę. Skoro przy Var taki Jaroszek nie zszedł do szatni (w ogóle nie dostał kartki!) po bydlackim zdeptaniu Fernandeza to nie wiem za co mieliby dostać czerwoną. Zwykle nie dostają nawet żółtej za ewidentne chamskie faule taktyczne. Myślę że frustracja jest i o jego umiejętności (nie zdziwiłbym się gdyby trenerzy rywali sugerowali tzw. "podostrzenie") i o zarobki które kłują w oczy przeciętnego drewniaka pierwszoligowego bez perspektyw i frustratów wśród kibiców srających żarem że jak tak można tyle zarabiać. Chciałbym podziękować palantowi który puścił przeciek o zarobkach, mam nadzieję że to nie z klubu. Na ten mecz potrzebna pełna koncentracja, najlepszy skład (czyli żadnego "ogrywania" Dudy, James i Tachi lub Basha), rozpracowanie rywala. Przypominam że z Odrą wcisnął Fernandez w ostatnich 5 minutach regulaminowego czasu gry jadąc na dupie, nie musiało się tak skończyć. Jestem ostrożnym optymistą, ale koncentracja i poważne potraktowanie rywala to konieczność. Oni będą chcieli wyszarpać minimum remis. |
Tychy się już przełamały, więc w sobotę mogą wrócić do przegrywania.
A ja wolę Dudę od początku - niech męczy ich pomocników by po naszych zmianach końcówka meczu nie była nerwowa. |
Koniec biletów na 4 dni przed meczem. Widać jak wygrane, nawet w 1 lidze, nakręcają ludzi. Na pierwszy mecz w tej rundzie ledwo zeszły wszystkie na ostatnia chwilę.
|
Cytat:
|
Absolutnie nie wyobrażam sobie braku kompletu punktów w tym spotkaniu. Mam nadzieję na podtrzymanie trendu, który zaczął się rodzić w meczu z Katowicami, czyli pełna kontrola nad meczem z posiadaniem piłki na poziomie 60+ %.
4-1 Fernandez, Rodado x2, Mula |
Czytając forum, inne wiślackie media społecznościowe można zauważyć, że zaczyna się odklejka.
4 zwycięstwa i już jesteśmy u bram ekstraklasy. Pewne oznaki dekoncentracji można było zobaczyc u kapitana Łasickiego juz w meczu z Gks. Jeżeli takie podejscie udzieli się zawodnikom to bardzo możliwe, że tyscy wyjadą z 3 punktami. Ale jeśli uda się zachować 100% koncentracji to jakość Wisly powinna przeważyć i po kolejnym cięzkim boju, w koncówce meczu.coś wciśniemy. Najlepszy rezerwowy ligi, Michał Żyro strzeli po indywidualnej akcji. |
My potrzebujemy zwycięstw, zwycięstw i jeszcze raz zwycięstw, a Tychy nas skasowały jesienią.
Liczę na rewanż i mam nadzieję, że akcja "zakaz kopania Fernandeza", którą ma Wisła odpalić wypali. Zwłaszcza, że Luis ma 3 żółte a jest nam cholernie potrzebny. |
Bardzo dobrze, że Tychy wygrały poprzedni mecz. Będą na trochę mniejszej spinie.
Ja bym wyszedł tak samo jak w poprzednim meczu tylko wymienił Tachiego na Bashę. Myślę, że środek Basha-James byłby kozacki. Tachi na środkowym pomocniku ujdzie od bólu, ale widać, mimo jednej pięknej asysty, że to raczej gość od 'piłka parzy'. Dobry w destrukcji jak przystało na stopera, ale chowający się za przeciwnikiem, gdy jesteśmy przy piłce. Nie daje opcji rozegrania, raczej wrzuca czapkę niewidkę i sumiennie pracuje w obronie. Dla mnie to jest ewidentnie stoper, nie pomocnik. Trzymam kciuki za zwycięstwo. Tym bardziej, że mamy za co się odkuć. |
Szklany Basha po kontuzji to raczej nie rozpocznie już meczu w pierwszej 11.
Chyba, że nie będzie innego wyjścia. Nie bez powodu wszedł dopiero w 74 minucie i wątpię by trener zdecydował się na postawienie na Bashę od początku. |
Póki co to mamy w klubie 3 podgrupky stworzone... ogarniętych Hiszpanów, nawet jak po kontuzjach czy bez gry to i tak w formie i nie mają teraz kontuzji, super kopaczy nie Hiszpanów z kontuzjami, po kontuzjach, praktycznie wiecznie bez formy lub grających w kratkę, i wiecznie zdolną młodzież wiecznie bez formy.
Także wybór okazał się prosty, ile się da to stawiać na Hiszpanów i liczyć, ze uciągną ten wózek. |
Cytat:
A coś się zmieniło w 3 tygodnie gdy dopiero wychodził w 1 składzie? Basha nie miał rocznej absencji i jednak ma 32 lata a nie 36. Choć przewiduje że dla swojego zdrowia to powinien max 1.5 roku i kończyć karierę, o ile nie chce kopać w niższych ligach. Przy czym kolejny sezon już z marginalnym jego udziałem. Tachi nie robi szału na DP i jeśli mamy grać z rywalem ktory się zamuruje to u siebie potrzeba więcej kreatywności w środku. Ja postawiłbym na parę Basha - Igkembe |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Basha zdrowy nakrywa wszystkich naszych kopaczy czapka i nie ma co do tego dyskusji.
Jesli tylko bedzie gotowy na 90 minut to bedzie gral najpewniej z Jamesem. Rywalizacja wszystkim dobrze zrobi. |
Nie ważne jak , tylko 3 punkty !
|
Cytat:
po 2 Fernandeza nakrywa czapką ? Mule ? Jamesa ? poniosło cie z tym wszystkich , czapką to on nakrył Plewke itp |
Raport (żółto) kartkowy przed #WISTYC
7 - K. Duda, 5 - I. Łasicki, B. Jaroch, 4 - M. Młyński - powrót. 3 - D. Szot, J. Colley, L. Fernández, V. Basha , 2 - M. Żyro, B. Moltenis, D. Junca, 1 - M. Biegański, J. Niewiadomski, W. Szywacz, M. Cissé, M. Villar, Tachi, I. Sapała. |
Dostęp do wideo transmisji z meczu Wisła vs GKS Tychy można wykupić pod linkiem:
https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508385 Połowa kasy leci do budżetu Wisły (trzeba dokonać transakcji poprzez wejście w powyższy link). PS. Mecz w Polsacie Sport News (sobota, godz. 17:30) |
Warto sprawdzić kto grał we wczorajszym sparingu:
Skład wyjściowy: Frątczak, Niewiadomski, Przybyłko, Uryga, Szot, Basha, Duda, Młyński, Szywacz, Żyro, Benito. Pierwsza zmiana (31'): Cisse, Tokarczyk, Kaemerle, Kutwa, Talar, Frątczak, Niewiadomski, Przybyłko, Uryga, Szot, Druga zmiana (46'): Łasicki, Khromykh, Cisse, Tokarczyk, Kaemerle, Kutwa, Talar, Frątczak, Niewiadomski, Przybyłko, Ostatania zmiana (62'): Mula, Rodado, Fernandez, Miki Villar, Tachi, Igbekeme, Junca, Moltenis, Jaroch, Biegański, Łasicki, Myślę, że ci co grali po ostatniej zmianie to skład wyjściowy na GKS T. Taki dokładnie był wyjściowy na GKS K. |
del
del del |
Co to za wynalazek? https://www.wisla.krakow.pl/aktualno...fortuna-1-ligi
|
Cytat:
|
Kolejny strateg :lol:
|
Patrząc na to jak Fernandeza kopią to myślę, że on ma ekstra sesję z psychologiem by unikać niepotrzebnej żółtej.
|
3 punkty ze Skra ważą tyle samo co Głogowem.. wg mnie nie będzie żadnej celowości
|
Cytat:
...chociaż w sumie w tej lidze nic mnie już chyba nie zdziwi. Może poza awansem Puszczy ;) |
Czy to nie Ty pisałeś, że Puszcza nie ma zielonego światła na awans?!
|
A potem ograli ŁKS :rotfl:
|
|
Tychy po wznowieniu rundy, grały 4 mecze, w których osiągnęły wygraną, remis i dwie porażki.
Niby wszystko cacy ale pragnę zwrócić uwagę że mierzyli się kolejno z ŁKS-em, Bruk Betem który jest w podobnym gazie jak my oraz Podbeskidziem które też co nieco próbuje grać. Zmierzam do tego że nie ma się co zakładać że to będzie spacerek, tym bardziej na podstawie ich ostatnich wyników. Z drugiej strony jak sobie obejrzałem jakiś tam ich jeden z ostatnich skrótów, to rzuciło mi się w oczy że są trochę oporni na grę kombinacyjną oraz że nasza lewa strona może mieć sporo przestrzeni. Potrzebujemy 3 pkt mega strasznie w tym i następnym meczu, wtedy mielibyśmy mega dobrą pozycję wyjściową po przerwie na Repkę i jakby nie patrzeć już coraz trudniejsze mecze które nas czekają. |
Cytat:
Puszcza skończy lige na max 6 miejscu, o ile ktoś inny nie złapie dołka. W barażach 2 z poza Niepolomicami awansu nie zrobi. Fernandez to równie dobrze może już nie zdobyć żółtej do końca ligi, więc wstrzymajcie się z tym celowym łapaniem kartek. |
Cytat:
Przypominajka. Jeżeli w trakcie meczu nie będziesz miał dostępu do telewizyjnego Polsatu, możesz wykupić dostęp do transmisji wideo na telefony/laptopy/komputery/tablety. |
Jakby LF się na Skrę wykartkował, to by miał 3 tygodnie na "odpoczynek" i zaleczenie tych mikrourazów.
|
Lepiej niech zrobi tego stempla komus i zlapie kartke. Przed nami kilka waznych spotkan i dobrze zeby mial czyste konto kartkowe.
|
Cytat:
|
Onym się mylił, ale mamy za dużo zwycięstw z rzędu na koncie żeby jutro wygrać.
|
Cytat:
|
Alez farcialsko Ruch wygral. No coż, trzeba wyszarpać trzy punkty i tyle.
|
Wygramy różnicą 3 bramek...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl