Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXII kolejka] Wisła Kraków - Wisła Płock, 23-06-2020, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10304)

Arkadiusz.Czerepach 22.06.2020 07:47

[XXXII kolejka] Wisła Kraków - Wisła Płock, 23-06-2020, 20:30
 
https://i.imgur.com/rUXdl7n.png

Aktualna tabela:

https://i.imgur.com/3YEqcdk.png

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

https://i.imgur.com/20EkdOE.png


A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

https://i.imgur.com/bnlz0SZ.png

Zapraszam do dyskusji

:tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca:

Szneka 22.06.2020 07:56

mecz z jedną z najsmutniejszych i bez jajowych drużyn w lidze. Nie ważne w jakim stylu ale 3 pkt trzeba zdobyć.
Zagrałbym Buchalik-Sadlok Hebert Janicki Niepsuj-Żukow Basha Szot -Tupta Błaszczykowski- Turgeman
Hołownia słabiutki w sobotę,Savicević potrzebuje ławy bo nic nie gra. Tupta jako skrzydłowy na pewno lepiej niż wahadłowi

Cycu 22.06.2020 08:03

Panie Trenerze, bez eksperymentów proszę, a będzie dobrze. Trzeba wrócić do tego co funkcjonowało przed epidemią.

wiesniak842 22.06.2020 08:11

No cóż. 2:1 dla nas, Uryga po stałym fragmencie:D

masada 22.06.2020 09:26

Wychodząc na boisko będziemy już znali wyniki z Kielc i Gdyni.
Jednak niezależnie od tego, co tam się wydarzy (a może się wydarzyć wszystko) koniecznie trzeba po prostu wygrać.

swiety37 22.06.2020 09:38

Taki skład chciałbym zobaczyć:

Buchalik - Burliga/Niepsuj, Klemenz, Hebert, Sadlok - Basha, Zhukov - Błaszczygowski, Savicevic, Hołownia - Turgeman.

Ma_niek 22.06.2020 09:49

Chcesz stawiać dalej na beznadziejnego vukana ? Plus ten Hołownia co nic nie gra. Czas na chuce

Maine_Coon 22.06.2020 09:52

2:2. Uryga 2 gole

St Yabol 22.06.2020 10:56

Coś czuję, że jutro Korona wygra z Rakowem, Arka zremisuje z Lubinem, a Wisła? Mam nadzieje, że te ~8k kibiców da radę.

Arek95 22.06.2020 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1552765)
Coś czuję, że jutro Korona wygra z Rakowem, Arka zremisuje z Lubinem, a Wisła? Mam nadzieje, że te ~8k kibiców da radę.

W Gdyni niestety ale świnia wygra, mam dziwne wrażenie że krety odpuszczą im mecz... A scyzoryki w dupe od Rakowa i tyle. Ale to nie da nam absolutnie nic jeżeli nie wygramy

Książę Palownik 22.06.2020 11:15

Czy próbowaliśmy już Klemenza na lewym skrzydle? Nie? To spróbujmy!

A tak na serio: remis brać w ciemno.

FraMat 22.06.2020 11:44

Buchalik do ataku, a Boguski na bramkę.
Sobol nic z tego nie zrozumie, a Furman posika się ze śmiechu.
Zwycięstwo Wisły pewne.



Tylko której?

czaro 22.06.2020 11:56

Czy Sadlok i Burliga mogą grać? Jeśli tak, to niech grają, proszę, na obronie albo wahadłach, ale niech grają.

Bardzo ważny mecz, tutaj musimy zdobyć komplet punktów.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1552770)
Tylko której?

Hehe chyba się starzejemy, bo też chciałem rzucić tym sucharem. Chociaż obie Wisły są w takiej formie, że nie zdziwiłoby mnie, aby żadna z nich nie była w stanie wygrać tego meczu ;)

El'kabat 22.06.2020 13:26

Patrząc na naszą grę, to pewnie wymęczymy remis.

Furman z ekipą pewnie coś ze stałego fragmentu nam strzeli, nasze asy odpowiedzą raz i tyle.

Pytanie jak poradzą sobie scyzory i świnia w tej kolejce - w przyszłej jedziemy do Zabrza, a Górnik patrząc na mecz ze scyzorami kondycyjnie wygląda bardzo dobrze. Tam będzie bardzo ciężko o pkt.

zbyszek93 22.06.2020 13:53

Chciałbym, żebyśmy zagrali normalnym systemem (4-4-2) z Buksą i Turgemanem w ataku, tylko, że w takim ustawieniu brakuje nam lewoskrzydłowego. Mam chociaż nadzieję, że nie będzie jakiegoś debilnego ustawienia (a jak będzie to znaczy, że z trenerem trzeba się pożegnać), a Klemenz wróci na środek obrony (razem z Hebertem) i posadzi parodystę Janickiego na ławie oraz że Lis posadzi na ławie drugiego parodystę Buchalika.

Garret 22.06.2020 14:34

Ja wiem, że 4-4-2 nam się kojarzy z największymi sukcesami, ale to naprawdę nie jest przypadek, że mało kto tak jeszcze gra. Powinnismy wyjść 4-5-1, standardowe nasze ustawienie pod które mamy de facto stworzoną kadre. Stoperzy na pozycji stoperów, boczni obrońcy na pozycji bocznych obrońców, itd itd. Mam jakieś dziwne wrażenie, że Skowronek za wszelką cenę chce upchać Janickiego, Heberta i Klemenza w obronie i stąd rzucanie Lukasa po bokach obrony, pomocy czy wahadle (wciąż nie wierzę).

Chciałbym, żebyśmy wreszcie wyszli normalnie, na poszczególnych pozycjach niech zagrają piłkarze w najlepszej obecnie formie i powinno być dobrze.

obikenobi 22.06.2020 14:55

Skowronek o sytuacji kadrowej:

Nie chcemy ułatwiać zadania przeciwnikowi, ale Ci którzy nie byli do dyspozycji dalej nie są. I myślę tutaj o Łukasz Burlidze, o Pawle Brożku i o Kamilu Wojtkowskim. Ci piłkarze nie będą brani pod uwagę w jutrzejszym spotkaniu. Mamy natomiast trochę problemów, ale nie chciałbym o nich mówić

A więc jutro pewnie kogoś zabraknie, albo zagra na przeciwbólowych.

pepe72 22.06.2020 15:26

Uryga strzela tylko w meczach z nami?
To typuję 2:1 dla nas!

wiesniak842 22.06.2020 15:56

"Nie chcemy ułatwiać zadania przeciwnikowi, ale Ci którzy nie byli do dyspozycji dalej nie są. I myślę tutaj o Łukasz Burlidze, o Pawle Brożku i o Kamilu Wojtkowskim. Ci piłkarze nie będą brani pod uwagę w jutrzejszym spotkaniu. Mamy natomiast trochę problemów, ale nie chciałbym o nich mówić"

Coz to znowu moze znaczyc, bo pogrubione slowa raczej nie odnosza sie do samych kontuzji?

luke1906 22.06.2020 16:04

Jeszcze bez Savicevicia i Tupty.
Ciekawe co z Makiem, Knura sugerował że wcale nie jest kontuzjowany.

https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15040262

obikenobi 22.06.2020 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906
Ciekawe co z Makiem, Knura sugerował że wcale nie jest kontuzjowany.

Knura zrobił niechcący zamieszanie, odpisał nie temu typkowi co chciał. Jak sobie zajrzysz teraz na jego twittera i tamten wątek to znajdziesz, że ostatecznie napisał, że uraz. Podobno problemy z łydką.

pawlozm 22.06.2020 18:01

Buchalik - Klemenz, Janicki, Hebert, Sadlok - Kuba, Basha, Żukow, Chuca - Buksa, Turgeman.

Wojtator 22.06.2020 18:09

Buchalik - Niepsuj, Hebert, Klemenz, Sadlok - Kuba, Basha, Kuveljic, Chuca - Buksa, Turgeman

Adenalix 22.06.2020 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1552788)
Buchalik - Klemenz, Janicki, Hebert, Sadlok - Kuba, Basha, Żukow, Chuca - Buksa, Turgeman.

Nie przekonuje mnie Klemenz na prawej stronie, wolę Niepsuja, podobnie Kuveljica za Żukowa, który szuka formy. Nie wiem czy Buksa na lewą jest lepszym rozwiązaniem, niż Buksa za Turgemana, bo zapewne żaden nie ma siły na 90 minut. Wówczas jeden z nich na ławkę, a na boisko wówczas.... cholera wcyhodzi na to, że RB9.

pawlozm 22.06.2020 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1552790)
Nie przekonuje mnie Klemenz na prawej stronie, wolę Niepsuja, podobnie Kuveljica za Żukowa, który szuka formy. Nie wiem czy Buksa na lewą jest lepszym rozwiązaniem, niż Buksa za Turgemana, bo zapewne żaden nie ma siły na 90 minut. Wówczas jeden z nich na ławkę, a na boisko wówczas.... cholera wcyhodzi na to, że RB9.

Mnie Klemenz na prawej również nie przekonuje, ale ponoć Niepsuj nie gotowy na pierwszą 11. Swego czasu Szot był promowany na prawej, ale nie sądzę, że wyjdzie tak jutro .
Myślę, że Buksa z Turgemanem to dobra opcja, Olek może grać trochę cofniety wtedy. Jest Pawłowski, Szot czy Hołownia w razie czego za Olka, wtedy zostanie nominalnie tylko Turgeman na ataku. Z kolei za Turgemana ewentualnie niech już RB9 zostanie w obwodzie. Bo od pierwszej minuty jeśli Boguski ma wyjść jako ten fałszywy skrzydłowy To lepiej dac szanse Chuce, też z niego żaden skrzydłowy, ale od RB9 lepszy po trzykroć.
Jest jeszcze opcja Hołownia na lewej pomocy przed Sadlokiem. Wtedy faktycznie Olo może z ławki za Turgemana w tej 60 wskoczyć, a zagrać w środku: Basha, Żukow, Chuca.

zbyszek93 22.06.2020 20:09

Dopiero teraz przeczytałem wypowiedź przedmeczową naszego trenera i jedno zdanie rzuciło mi się w oczy - "Michał to jest bardzo dobry bramkarz i potrafi grać nogami, również pod presją przeciwnika" - nie sądzę, żeby to był dobry moment na opowiadanie takich żartów. A co do meczu to (może naiwnie) zaufam trenerowi, że ustawienie z Rakowem było tylko potrzebą chwili i było jednorazowe i jutro zobaczymy normalną taktykę z 4 obrońcami i wszystkimi piłkarzami na swoich normalnych pozycjach.

Adenalix 22.06.2020 20:34

Zwracam uwagę na istotę jutrzejszego meczu. Jeden z ważniejszych w kontekście walki o ekstraklasę. Przewaga punktowa nad spadkowiczami powoduje, że nie do końca traktujemy poważnie prawdopodobieństwo spadku z ekstraklasy, jednak nasza porażka przy zwycięstwie dwóch drużyn za nami, redukuje przewagę do jednego meczu, a będziemy grać ze sobą. Przed meczami bezpośrednimi jedziemy do Zabrza i Lubina, a trzeba wypracowywać przewagę, żeby mecze bezpośrednie, nie było "o wszystko". Jutro trzeba wygrać, ale nasza forma jest niewiadomą. Każdy inny wynik niż zwycięstwo da nadzieję naszym rywalom. Wierzę, że damy radę, ale do tego trzeba dobrego pomysłu na mecz i 100% zaangażowania.

Książę Palownik 22.06.2020 21:20

Ciekawe, czy dużo się pomylę, jeśli wyjdziemy jutro tak:

Buchalik - Klemenz Janicki Hebert Sadlok - Basha Żukov - Kuba Chuca Hołownia - Turgeman

Vukanowi przyda się odpocząć na ławce, pomijając nawet ewentualny uraz. Gra gówno i musi usiąść. Tak samo posadziłbym Żukova ale akurat za niego nie ma kogo wstawić do składu (o Pawłowskim nie piszę bo to nie jest piłkarz na szczebel centralny, o Ekstraklasie nie wspominając).

Ewentualnie jeszcze Klemenz na lewe skrzydło, albo jako klasyczna 10-tka :D

piotrex007 22.06.2020 21:27

W gwoli wyjaśnienia - przed meczami bezpośrednimi jedziemy do Zabrza i Łodzi, pomiędzy bezpośrednimi meczami jedziemy do Lubina w 36. kolejce.

TommyTSW 22.06.2020 21:55

wychodząc na boisko będą już znane wyniki, więc jeśli nie będzie najlepiej to chyba się zmotywują

SlawekS 22.06.2020 22:34

U wszystkich buków jesteśmy faworytem, o czymś to świadczy. Płock nie gra ostatnio wybitnej piłki, mają 5 meczów z rzędu bez zwycięstwa, po przerwie punktują gorzej od nas.
Z kim wygrać jak nie z nimi? Teoretycznie obok ŁKS-u to powinien być najłatwiejszy przeciwnik. Tym bardziej że gramy u siebie.
Dla nas jest to również szansa na realne wpuszczenie Płocka do grupy drużyn walczących o utrzymanie. W przypadku zwycięstwa mamy do nich tylko punkt straty (realnie 2) co przy 5 kolejkach do końca powoduje, że o utrzymanie walczą 4 zespoły a nie 3 (ŁKS-u nie liczę). Jeśli nie będzie głupich fauli na 20-30 metrze przed naszą bramką i jeżeli będziemy kryli Urygę przy rogach to nie powinno być źle. U nas jest trochę absencji ale w Płocku też za kartki nie zagrają Szwoch i Garcia.
Chciałbym żebyśmy wyszli w ustawieniu: Buchalik – Niepsuj, Klemenz, Hebert, Sadlok – Błaszczykowski, Basha, Żukow, Chuca, Hołownia – Turgeman
Oby tylko Kuba wytrzymał cały mecz.

piotrex007 22.06.2020 22:44

Z drugiej strony u bukmacherów wyjściowy był kurs ~2,00, a teraz już oscyluje wokół 2,2-2,3. Tendencja jest więc wzrostowa ;)

Blixa 22.06.2020 22:54

Musimy w jakis sposob wyrwac trzy punkty.

pepe72 23.06.2020 00:40

Konferencja prasowa przed meczem: https://youtu.be/UCodvfGFUe4

KOALIK 23.06.2020 03:44

To może być najważniejszy mecz w ostatnich kilkunastu latach.

Niestety odbudowa klubu rozpoczęta przez duet Jarosław Królewski&Bogusław Leśnodorski została zablokowana z pełną premedytacją przez wiadome środowiska i ich samozwańcze elity towarzysko-intelektualne wywodzące się z najbardziej twardego, konserwatywnego betonu TS-u.

Wisła musi utrzymać Ekstraklasę i to za wszelką cenę, bo w innym przypadku ten niszczycielski układ jeszcze mocniej zablokuje, zabetonuje Wisłę i to na najbliższe kilkanaście lat, spychając największy klub w Polsce na kompletne peryferia piłki w tym kraju, a dokładniej tam, gdzie diabeł mówi dobranoc, gdzie nie ma niczego.

Nie idźmy tą drogą...

Zgadzam się z Bogusławem Leśnodorskim, że:

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc...ca-inwestycja/

Tylko niestety rzeczywistość wygląda w dalszym ciągu fatalnie, bo wróg jest dalej wrogiem.

serek.c2 23.06.2020 06:58

Koalik - idź w końcu do lekarza.

nero 23.06.2020 07:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1552793)
Zwracam uwagę na istotę jutrzejszego meczu. Jeden z ważniejszych w kontekście walki o ekstraklasę. Przewaga punktowa nad spadkowiczami powoduje, że nie do końca traktujemy poważnie prawdopodobieństwo spadku z ekstraklasy, jednak nasza porażka przy zwycięstwie dwóch drużyn za nami, redukuje przewagę do jednego meczu, a będziemy grać ze sobą. Przed meczami bezpośrednimi jedziemy do Zabrza i Lubina, a trzeba wypracowywać przewagę, żeby mecze bezpośrednie, nie było "o wszystko". Jutro trzeba wygrać, ale nasza forma jest niewiadomą. Każdy inny wynik niż zwycięstwo da nadzieję naszym rywalom. Wierzę, że damy radę, ale do tego trzeba dobrego pomysłu na mecz i 100% zaangażowania.

Czytam takie wiadomości co kolejkę :)

gizmowisla 23.06.2020 08:45

Moze sie szczescie usmiechnie i uda sie zremisowac

!!IRIVER!! 23.06.2020 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1552802)
Koalik - idź w końcu do lekarza.

Nie prościej zbanować?

Mecz arcyważny - wygrajmy to i kończmy te zabawę.

Arek95 23.06.2020 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1552806)
Nie prościej zbanować?

Mecz arcyważny - wygrajmy to i kończmy te zabawę.

Wygrana dzisiaj jest kosztem 6 punktów! Świnia wygra u siebie z kretami i zacznie nas niebezpiecznie gonić, a scyzory będą mieć Raków który jest mega chimeryczny i grając dobrze z nami może teraz wtopić jak mało kto... Poza tym przy korzystnym wyniku i dobrym układzie już dzisiaj może polecieć łks


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl