![]() |
[XXIV kolejka] Wisła Kraków - Wisła Płock, 29-02-2020, 15:00
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/OF614U7DZF/1.jpg
Aktualna tabela: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/OF614U7DZF/2.jpg Zestaw par nadchodzącej kolejki: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/OF614U7DZF/3.jpg A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) http://fotowrzut.pl/tmp/upload/OF614U7DZF/4.jpg Zapraszam do dyskusji :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: |
Popraw herb w grafice :P
|
fajna kolejka.
Gdybyśmy wygrali, a: - Górnik przegrał lub zremisował z Pogonią - Raków przegrał z Piastem - Lubin przegrał ze Ślaskiem - Jagiellonia przegra z Lechem to kręcimy się w okolicy 10 miejsca i mamy tylko 3 pkt straty do Wisły Płock - 8 miejsce |
Przy naszym zwycięstwie sytuacja 2 , a w przypadku remisu w Gdyni 3 zespołów stanie się nieciekawa.
|
Fajnie gdybyś jeszcze wrzucał grafikę z formą zespołów za ostatnie spotkania.
|
Ciekawe czy ten mecz wogóle odbedzie się z publicznością. Bo jak koronowirus wyskoczy zza krzaka to wojewoda zamknie stadion dla publiki
|
Swoja droga bilety rzeczywiście słabiutko idą, ciekawe dlaczego, czyżby janusze szykowali portfele na mecze z lechem i legia, a jakiś orlen płock ich nie interesował? ja myślałem ze frekwencja będzie przynajmniej taka jak na koronę, a na razie mega lipa.
|
Po pierwszym prawdziwym meczu o utrzymanie - wygranym, czas na mecz o marzenia. Jesli wygramy to spotkanie przestane sie martwic o utrzymanie, a bedzie mozna (przynajmniej do wtorku) marzyc o pierwszej 8.
|
Cytat:
|
Raczej obstawiam przechujową godzinę rozgrywania meczu w sobotę - ja np. będę dopiero w drodze z pracy, więc pozostaje mi chyba tylko weszlo.fm i nasłuchiwanie.... :f Wolałbym bardziej wiślackie źródło, ale to chyba jedyna radiostacja, która relacjonuje...
A ostatnio coś się uwzięli na te nasze mecze we wczesnych godzinach popołudniowych, osobiście mi to zupełnie nie odpowiada. Już tysiąc razy wolałem te zawszone poniedziałkowe wieczory :D |
Też obstawiam, że chodzi tu o stosunkowo wczesną godzine 15 w sobotę. Pewnie zakręcimy się ok 15-16k sprzedanych biletów.
Co do samego meczu, wygrać spokojnie i nie myśleć nawet o pierwszej 8. Bo później mamy maraton meczów właśnie z drużynami top8, które mogą nasze aspiracje bardzo boleśnie zweryfikować. |
Kolejny mecz z cyklu "o sześć punktów". Chyba już tak w tym sezonie będzie do końca. Wykorzystać atut własnego boiska i dobrą passę a powinno być dobrze. Bardzo jestem ciekaw wyborów personalnych trenera. Środek obrony już z Hebertem i kto w przodzie?
|
Ale się w was pazerność odzywa, oby piłkarze byli bardziej rozważni.Na razie bliżej nam do strefy spadkowej niż do pierwszej ósemki.
|
Kolejny mecz o życie. Trzeba wygrać. Jeśli wygramy będzie można na większym spokoju przygotować się do maratonu ciężkich meczy z derbami na czele.
|
Powiedziałbym, że raczej pogoda (zimno) i lekka panika przed wirusem
|
Tym co tak ochoczo liczą ile straty możemy mieć po tym meczu do górnej ósemki.
Najpierw wygrajmy z Płockiem,a nawet jesli wygramy to zwycięstwo świni z ekipą Moskala jest równie prawdopodobne i przewaga nad miejscem spadkowym wciąż będzie wynosić 2pkt,a kolejne mecze łatwe nie będą. |
Ja przed naszym meczem mam jednak sporo wątpliwości. Nie sądzę, że możemy uważać się za faworyta potyczki, z kimkolwiek w lidze. Tak patrze na kursy w Totolotku, a tam 1.78 na naszych. Wiadomo, chciałbym zwycięstwa, ale tak obiektywnie, to w ogóle nie zdziwię się jak będzie remis. Kiedy my ostatnio mieliśmy podział punktów w lidze? To już długa seria, 15 spotkań bez remisu :shock: Porażka też wchodzi w grę.
Zobaczymy, jak będzie. Mam nadzieje, że, mimo wszystko moja pesymistyczna wizja nie spełni się ;) |
Moim okiem to skład:
Buchalik - Sadlok, Hebert, Klemenz, Niepsuj - Basha - Wojtkowski, Savicević, Żukow, Błaszczykowski - Brożek Myślę, ze dzisiaj Brożek wraca do 11-stki, jednak mają na uwadze że jest po kontuzji to powinien zagrać pierwsze 45 minut a drugie Buksa. Co do młodzieżowca to pewniak Wojtkowski na lewym skrzydle, na środek obrony wydaje się, że wróci Hebert do duetu z Klemenzem. Szczególnie musi się pilnować Niepsuj zeby niczego nie dostać ob pauza na derby to samobójstwo przy urazie Burligi! |
A ja jestem praktycznie pewien, że na ŚO zobaczymy Klemenz-Janicki + Wojtkowski wróci do składu za Maka + w ataku Tupta/Buksa.. Brożek wejdzie na ostatnie 20 minut, żeby mieć przetarcie przed derbami :)
|
zakladajac ze wynik dobry dl nas- to fajnie by bylo zobaczyc ze 20 minut Pawla i Olka razem w ataku - Pawel na koncowke musi wejsc - a we wtorek od 1 minuty
|
Cytat:
|
Cytat:
na derby w auschwitz-kauflanau bedzie jak znalazł ;) |
szkoda punktow, ale ,mysle ze na chwile skonczy sie .......enie na sb o pucharach,czasami ten dzisiejszy mecz przypominal mi Wisłe za Kiko Ramireza , strzelamy bramke i sie cofamy..no .... poszly sie punkty jebac , ale moze nadrobimy to we wtorek
|
Dlaczego trener nie wpuścił Wasilewskiego zamiast Boguskiego...
Może Hebert pomógłby w końcówce? Boli jak cholera strata tych dwóch punktów. Naprawdę szkoda, bo zabrakło tak niewiele.... sekund. |
Mega zabraklo kogos z przodu kto by choc na chwile pilke przetrzymal. Caly czas strata w okoliach srodka pola. TO musialo tak sie skonczyc.
|
Wiem ze powinnismy w naszej sytuacji wygrac taki mecz ale z drugiej strony moze nam to wyjsc na dobre. Strata pkt w ost minucie powoduje frustracje i wkur***nie i teraz najblizszy mecz za 3 dni to derby, idealny mecz na wejscie na pelnym w....ie. Sodowka nie uderzy do glowy a jeszcze ciezsza praca bo sa dalej niz blizej patrzac na najblizszy terminarz
|
Cytat:
|
Kubeł zimnej wody.
Liczę, że w kolejnych 4 meczach zdobędziemy chociaż 6 pkt |
mialem tu na mysli tych ktorzy az tak cieszyli sie ze swinia ograła rakow , a jutro gdy swinia np wygra z łksem zrownamy sie punktami:(
|
I to my mamy masakryczny terminarz do konca.
|
Kretynski, bezmyslny i kompletnie niepotrzebny faul Sadloka zdefiniowal, ze jednak ten sezon, to tylko walka o utrzymanie i nic wiecej. Jutro prawdopodobnie wracamy do strefy spadkowej.... zajebiscie to podziala na morale przed wtorkowymi derbami. 30 lat ponad chlop a jak male dziecko, glupawo przy linii bocznej 40 m od bramki gdzie nie bylo zagrozenia. Brak slow po prostu:
No ale tak tez konczy sie po tylu miesiacach wpuszczanie Boguskiego..... nemezis nasze. |
Nie zasłużyliśmy na zwycięstwo.
Ale, żeby stracić już prawie pewne kolejne 3 punkty po golu Alana, to się można ugotować... |
k*rewsko sie obawiam tego terminarza, o 8 mozna zapomniec, ale zebysmy zaraz nie wrocili do strefy spadkowej...
|
Jakbyśmy wygrali dzisiaj, a w następnych meczach dostali 4 razy w dupę, to też byśmy wylądowali w grupie spadkowej.
Nie czas na płacz, pewnie, że szkoda tego meczu, ale teraz trzeba się spiąć, bo ciężki maraton przed nami. Zdobyliśmy 10 punktów na 12 możliwych, każdy z nas w ciemno brałby taki wynik przed rozpoczęciem rundy. Bardziej mnie martwi fakt, że z każdym kolejnym spotkaniem coraz bardziej oddajemy inicjatywę przeciwnikowi. Musiało się w końcu tak skończyć. Oby to podziałało jak zimny prysznic na piłkarzy. We wtorek pierwszy sprawdzian. |
Nie mogę patrzeć na tak frajerską grę na czas- przerzucanie piłki z rąk do rąk przy aucie czy przedłużanie jak tylko się da. Orlen tylko z wrzutek mógł nas dostać to my dajemy im wolne i różne jak na tacy. Wolny z 40m i piłka przechodzi wszystkich i Alan ładuje z głowy na pułapie schylonego Boguskiego...
|
Dwa razy popełniliśmy ten sam błąd oddając na za długo inicjatywę i dwa razy skończyło się strata gola
Sadlok po raz kolejny debilny faul w sytuacji gdy jedyne co potrafi drużyna przeciwna to sfg Trener też zmianami nie pomógł dzisiaj Sam remis to nie tragedia, 8 to mrzonki były i tak Gorzej jeżeli po raz kolejny po meczu z Plockiem się trafi seria porażek, bo najbliższe 4 mecze mamy paskudne |
Cytat:
Wisła Płock to był nasz najtrudniejszy rywal z ostatnich czterech i wynik to pokazuje. Niestety, teraz czekają nas jeszcze trudniejsi rywale. Widać u naszych braki kondycyjne wynikające m.in. z wieku i kontuzji, pod koniec meczu daliśmy się zdominować. Po prostu. Tupta udany debiut. Remis sprawiedliwy. |
Cytat:
Trzeba było się liczyć ze strata punktów, ale najlepsze jest to, że tutaj bajkopisarze już dopisywali punkty za każdy mecz Wiśle - i gówno mnie obchodzi, że w temacie "zabawy statystyką", bo statystyka to tez chyba nie polega na tym żeby sobie wymyslać, że jak jest 10 meczów do końca to 9 wygramy i jestesmy w TOP8. Jak na tym polega statystyka to można tak w kołko .......ić, że wygrajmy teraz 6 meczów, później 7 i mamy puchary. No ale jak sie komus nudzi to niech sobie rozkminia czy ŁKS wejdzie do TOP8 i czy będzie gral w pucharach... Najlepsze, że było pianie z zachwytu po kilku zwycięstwach, a teraz po remisie i stylowo w sumie podobnym meczu do poprzednich jest już wylewanie żalu, że czemu tego nie wpuścił, że jak mógł Sadlok faulować i hop odwrót, czyli już nie gadamy o TOP8, tylko że trzeba się szykować na strefę spadkową. Jestescie zajebisci forumowicze hehe |
PS:
Boguś wlazł i 5 minut zakładał rękawiczke :/ opaska kapitańska też powiewała. Kurde dlaczego nie wchodzi Chuca tylko on, lepiej broni czy co?? Jakieś rozsądne wyjaśnienie ? |
Dobry wynik. Gramy dalej. Powinniśmy się utrzymać tylko co dalej? Ten skład ma w kontrakcie date 30.06.2020
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl