Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXII kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 16-02-2020, 15:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10260)

Arkadiusz.Czerepach 12.02.2020 15:56

[XXII kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 16-02-2020, 15:00
 
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/XVISVZ0MEL/1.jpg

Aktualna tabela:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/XVISVZ0MEL/2.jpg

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/XVISVZ0MEL/3.jpg


A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/XVISVZ0MEL/4.jpg

Zapraszam do dyskusji

:tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca:

wolfy 12.02.2020 16:21

Ten mecz trzeba wygrać i tyle. Spacerek to nie będzie, ale ludzie pitolący że Zagłebie jest poza zasięgiem pojęcia o tej lidze za dużego nie mają. Solidna drużyna, bez większych ambicji i z zerową presją na wynik, za to dobrze opłacana.

Na pewno kluczem będą wyłączenie Starzyńskiego z rozegrania i brak fauli w okolicach pola karnego. Poza tym kontrola środka pola. Piast w poprzedniej kolejce bardzo dobrze ich zneutralizował.

leszekpw 12.02.2020 17:15

Wygramy spokojnie.

gizmowisla 12.02.2020 17:51

Zabezpieczac tyly zeby nie dawac Boharowi okazji do kontry

Książę Palownik 12.02.2020 18:24

Trzeba zneutralizować Bohara i Starzyńskiego. Wtedy krety całkowicie stracą argumenty ofensywne.

Wydaje się, że powinniśmy to wygrać.

Sylwek1906 12.02.2020 18:39

Wydaje mi się, że ten mecz odpowie nam na kilka pytań. Bardzo ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie. Pierwszy na wyjeździe po przerwie zimowej, więc znając naszą formę wyjazdową rozum podpowiada, że dobry będzie punkt przywieziony do Krakowa. Serce mówi - maszyna się rozpędza i tego nam życzę.

Zobaczymy czy Skowron wyjdzie z założenia, że zwycięskiego składu się nie zmienia. Po całkiem fajnej grze z Jagiellonią, na treningach w tygodniu rezerwowi mają dodatkową motywację jeśli chcą grać - to duży atut.

Stąpać mocno po ziemi, jeden mecz nic nie czyni. Będzie ciężko, ale trzymam mocno kciuki za to żebyśmy po ostatnim gwizdku mogli zaśpiewać Que sera sera.. No i mam nadzieje, że Klemenz z Buchalem potrenowali podania, a nasza obrona będzie trochę mniej elektryczna niż ostatnio - widać, że bardzo zależy im na tym żeby tych bramek nie tracić, co powoduje lekką panikę w niektórych momentach.

FraMat 12.02.2020 19:40

Myślę, że Skowronek nie jest wyznawcą teorii, że zwycięskiego składu się nie zmienia, ale mając do dyspozycji już trochę większa liczbę piłkarzy, będzie chciał dobrać skład pod taktykę.
W meczu z Jagą ograniczył operowanie skrzydłami do niezbędnego minimum (zarówno Wojtkowski jak i Kuba dużo schodzili do środka) tak, żeby zmusić przeciwnika do atakowania ze skrzydła na skrzydła, a jednocześnie stawiając na szybkie przesuwanie formacji obronnych, co spowodowało, że Jaga już w momencie przerzutu piłki na drugą stronę napotykała twardy mur i grzęzła w nim bez możliwości rozwinięcia szybkiego ataku.
Podsumowując, udało mu się zmusić Jagę do atakowania tak, jak Wisła chciała i tam, gdzie czekała.
Oczywiście, nie obyło się bez kilku błędów, ale na szczęście w pierwszej połowie był Hebert, który sobie radził w polu karnym bardzo dobrze (bo faktycznie Klemenz w kilku momentach był bardzo elektryczny, dobrze, że Buchalik w pewnym momencie mu nie przy..., choć pewnie było blisko ;-) ).
Jaka będzie taktyka na Zagłębie?
To wie tylko Skowronek. Przekonamy się o tym niebawem. Pewne jest, że nie będzie to ta sama taktyka, bo takiej się w Lubinie mogą spodziewać.

Jestem jak najdalszy od hurraoptymizmu po wygranym meczu inauguracyjnym w tym roku, ale jedno wiem: nie będziemy grali radosnego futbolu, ale ostrożny, wyważony, pewnie oczekując na możliwość kontr. Bo i tak żadnego przeciwnika na razie nie zdominujemy.
Nawet 1 punkt będzie cenny, choć serce chce zwycięstwa i przy dobrych wynikach w meczach Arki i Korony, rozpoczęcia ucieczki ze strefy spadkowej

Karherop 12.02.2020 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sylwek1906 (Post 1550043)
Wydaje mi się, że ten mecz odpowie nam na kilka pytań. Bardzo ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie. Pierwszy na wyjeździe po przerwie zimowej, więc znając naszą formę wyjazdową rozum podpowiada, że dobry będzie punkt przywieziony do Krakowa. Serce mówi - maszyna się rozpędza i tego nam życzę.

Zobaczymy czy Skowron wyjdzie z założenia, że zwycięskiego składu się nie zmienia. Po całkiem fajnej grze z Jagiellonią, na treningach w tygodniu rezerwowi mają dodatkową motywację jeśli chcą grać - to duży atut.

Stąpać mocno po ziemi, jeden mecz nic nie czyni. Będzie ciężko, ale trzymam mocno kciuki za to żebyśmy po ostatnim gwizdku mogli zaśpiewać Que sera sera.. No i mam nadzieje, że Klemenz z Buchalem potrenowali podania, a nasza obrona będzie trochę mniej elektryczna niż ostatnio - widać, że bardzo zależy im na tym żeby tych bramek nie tracić, co powoduje lekką panikę w niektórych momentach.

W kontekście walki o utrzymanie dużo ważniejszy jest mecz z Koroną o "6 pkt."

Mecz w Lubinie nam odpowie czy wogóle możemy marzyć o pierwszej 8 .

Sklad pewnie wybiegnie taki sam jak z Jagą, choć Skowronek może przebierać wśród piłkarzy.

silver03 12.02.2020 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1550047)
Mecz w Lubinie nam odpowie czy wogóle możemy marzyć o pierwszej 8 .

https://pbs.twimg.com/media/Dohw6v8X...jpg&name=small

Jaroo1 12.02.2020 21:47

Zima minęła, transfery zrobione, pierwszy mecz rozbudził zmysły. W końcu jest jakas nadzieja i zrobiło się ciśnienie na mocną Wisłę. trochę ciśnienie zeszło w tej przerwie zimowej i czas zaleczyl rany po tej fatalnej serii i rozpierdzielu ze Stolarczykiem itd wygląda na to, że zalążek, podwaliny nowej drogi dla Wisły zostały zrobione i aż chce się kolejnych meczów, żeby zobaczyć tego efekty.
Wróciła taka prawdziwa wiara, poparta wynikami i nadzieją, że możemy się bić z zespołami, które grają miejsca w pucharach.
Oby to nie pękło jak bańka mydlana i oby Wisła wróciła na właściwe tory. Do boju!

wolfy 12.02.2020 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1550047)
W kontekście walki o utrzymanie dużo ważniejszy jest mecz z Koroną o "6 pkt."

Mecz w Lubinie nam odpowie czy wogóle możemy marzyć o pierwszej 8 .

Sklad pewnie wybiegnie taki sam jak z Jagą, choć Skowronek może przebierać wśród piłkarzy.

Jakiej pierwszej ósemce?

Mecz w Lubinie to kolejna szansa na trzy punkty, jeżeli chcemy się utrzymać to musimy każdą okazję starać się wykorzystać. Niestety limit pomyłek został wyczerpany, nasi konkurenci w walce o spadek też nie będą tylko dostawać w czapę.

Liczę na trzy punkty, bo my tych punktów po prostu strasznie potrzebujemy.

Karherop 12.02.2020 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1550054)
Jakiej pierwszej ósemce?

Mecz w Lubinie to kolejna szansa na trzy punkty, jeżeli chcemy się utrzymać to musimy każdą okazję starać się wykorzystać. Niestety limit pomyłek został wyczerpany, nasi konkurenci w walce o spadek też nie będą tylko dostawać w czapę.

Liczę na trzy punkty, bo my tych punktów po prostu strasznie potrzebujemy.

Na dziś pierwsza 8 jest nierealna.
Po wygranej z Zagłębiem 8 przejdzie do sfery marzeń. Z czym się nie zgadzasz?

Przed rozpoczeciem meczu z Jaga byłem dziwnie spokojny o utrzymanie. Teraz moje wątpliwości tym bardziej się rozwiewają. Gdybyśmy wygrali na farcie i spuchli fizycznie to o optymizm byłoby trudniej.

Ogryzek 12.02.2020 22:31

Nie spodziewam się łatwego meczu. Choćby dlatego że Lubin przegrał, a jeśli chcą wejść do 8 to nie mogą gubić punktów z takimi zespołami jak my. Ale jak pisał Książe Palownik jak uda się wyłączyć Starzyńskiego i Bohara to możemy przywieźć punkty z Lubina.

Trzeba walczyć o każdy punkt, żeby nie walczyć o utrzymanie do ostatniej kolejki.

wiesniak842 12.02.2020 22:43

Kazdy punkt zdobyty przez nas na wyjezdzie jest na wage zlota (szczegolnie patrzac na nasza wyjazdowa forme). Remis bedzie dobrym wynikiem, zwyciestwo super wynikiem.

pepe72 12.02.2020 23:53

Jak ostatnim razem (9 kwietnia 2016) walczyliśmy o TOP8 to właśnie Zagłębie remisując zabrało nam brakujące dwa punkty.
Jak ktoś jest zainteresowany szansami na TOP8 to zapraszam do tematu statystycznego.

Co prawda o Zagłębiu mówi się, że nie chce awansować do TOP8, bo za grę w dolnej 8 są lepsze bonusy ale nie koniecznie nam odpuści.

Serce chce 3 punktów ale rozum mówi, że będzie ciężko.

Zaś co do składu, to o ile nie ma kontuzji to skład będzie taki jak w Krakowie. Mieszanie piłkarzami się nie sprawdza.

MaLk 13.02.2020 00:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1550068)
Jak ostatnim razem (9 kwietnia 2016) walczyliśmy o TOP8 to właśnie Zagłębie remisując zabrało nam brakujące dwa punkty.

Tradycja meczów z Zagłębiem "o awans do ósemki" jest już prawie tak długa, jak ESA37 ;)

W 2017 to my wypchnęliśmy Zagłębie z ósemki w przedostatniej kolejce rundy zasadniczej.

SlawekS 13.02.2020 00:42

Jak naszym atutem ma być gra z kontry to na wyjazdach powinno nam się grać łatwiej. W teorii.
Jesienią nie mieliśmy sił na robienie kontr. Ani sił ani pomysłów.
Teraz i siły się pojawiły i pomysły.
Będzie dobrze.

Szneka 13.02.2020 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1550055)
Na dziś pierwsza 8 jest nierealna.
Po wygranej z Zagłębiem 8 przejdzie do sfery marzeń. Z czym się nie zgadzasz?

Przed rozpoczęciem meczu z Jaga byłem dziwnie spokojny o utrzymanie. Teraz moje wątpliwości tym bardziej się rozwiewają. Gdybyśmy wygrali na farcie i spuchli fizycznie to o optymizm byłoby trudniej.

Kolega jest małej wiary? Wygrywając z Zagłębiem następnie z Koroną i Płockiem u siebie otwiera nam się droga do pierwszej ósemki. jesteśmy w gazie jesteśmy w sztosie i te 3 mecze wygramy spokojnie:)
Na czym opieram swój optymizm?
Tak walczącej Wisły jak w meczu z Jagą nie widziałem od 4-0 z 7egią w zeszłym roku. Jeździli na tyłkach biegali walczyli szarpali. Pozytywne naładowanie się musi oddać i przynieść efekty.

Heero 13.02.2020 10:14

Warto również zauważyć, że obrońcy Zagłębia byli bardzo słabo oceniani po meczu z Piastem.

El'kabat 13.02.2020 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1550078)
Kolega jest małej wiary? Wygrywając z Zagłębiem następnie z Koroną i Płockiem u siebie otwiera nam się droga do pierwszej ósemki. jesteśmy w gazie jesteśmy w sztosie i te 3 mecze wygramy spokojnie:)
Na czym opieram swój optymizm?
Tak walczącej Wisły jak w meczu z Jagą nie widziałem od 4-0 z 7egią w zeszłym roku. Jeździli na tyłkach biegali walczyli szarpali. Pozytywne naładowanie się musi oddać i przynieść efekty.

Żeby nas czasem Zagłębie na glebe nie sprowadziło, bo widać że po jednym meczu już przydałby się nam zimny prysznic.

Póki co dogońmy bezpieczne miejsce, a potem może będzie szansa myśleć o czymś więcej.

Gunner1906 13.02.2020 10:47

Koledzy błagam, loduuu. Po wspomnianym 4:0 z Legią w tamtym sezonie pojechaliśmy do SOSNOWCA i wracaliśmy z niczym, po wygranym 4:0 z ŁKS pojechaliśmy do Białegostoku i wracaliśmy z niczym. Po wygranej 5:2 z Lechią pojechaliśmy do Szczecina i wracaliśmy z niczym. Po wygranej 3:0 z Górnikiem pojechaliśmy do Wrocławia i... wracaliśmy z 3 punktami, ale nie muszę przypominać na jakim to było farcie.

Także spokojnie, w dalszym ciągu jesteśmy jedną z ostatnich drużyn w lidze i mimo że pierwszy mecz wypadł obiecująco to nie znaczy, że następny też taki będzie. Ja też jestem optymistycznie nastawiony bo zawodnicy którzy przyszli podnieśli poziom naszej kadry kilkukrotnie i o utrzymanie jestem względnie spokojny, ale mój optymizm nie jest aż taki żeby tak jak Szneka wyżej być pewnym 9 punktów w 3 następnych meczach.

Jeśli chodzi o górną 8 to oczywiście jest to możliwe, ale bardzo, bardzo mało realne. Nie wierzę że uda nam się z pozostałych 9 spotkań wygrać 7 (a i to może nie wystarczyć). Te czasy odeszły razem z Wisłą Macieja Skorży...
Terminarz dodatkowo nam też nie sprzyja bo po wspomnianych 3 meczach zaczyna się maraton z mocnymi ekipami. Z resztą nawet jaki by nie był terminarz, nawet jakbyśmy 9 razy mieli zagrać z ŁKS u siebie to i tak wygrać 7/9 nie byłoby lekko.

ArturBarlinek 13.02.2020 10:54

żeby była jasność:

do górnej 8 NIE AWANSUJEMY. Inni też będą punktować.

Adenalix 13.02.2020 11:05

To będzie trudny mecz. Kojarzy mi się taki rwano-szarpany. Nigdy jakoś nie wspominałem dobrze meczów w Lubinie nawet, jak wygrywaliśmy, to zawsze po młócce, albo jak ich puknęliśmy 1-7 to odpadliśmy potem z Dynami Tbilisi z walki o LM. Na trybunach atmosfera żadna, Zagłębie nakręcone na Wisłę jak kiedyś Wodzisław, a my tam bywaliśmy jacyś ślamazarni. Wypowiedź "Bramka na 4:0 ustawiła mecz" też pochodzi z meczu z Lubina.
Mam nadzieję, że będziemy kontynuować serię spotkań bez porażki, ale to, że się przejedziemy po Zagłębiu uważam za mrzonkę. Najważniejsza kwestia to narzucenie swojego stylu gry i wytrwanie meczu fizycznie. Nasi potrafią grać w piłkę, więc liczę na bramki. Oczywiście nie obserwuję piłkarzy na treningach, ale liczbę na występ Chuki, bo naprawdę na "10" potrafi być kotem, no i że nasze nowe nabytki, które debiutowały z Jagą potwierdzą swoją wartość.

MMTS 13.02.2020 12:09

Zagłębie w pierwszym meczu w 2020 dostało 5 żółtych kartek, ponieważ nie nadążali za Piastem.
Jeśli Żukow zaopiekuje się Starzyńskim odpowiednio , a do tego nasi potwierdzą dobre przygotowanie fizyczne to nie ma przeszkód, żebyśmy ten mecze wygrali i to bez większych historii. Chyba że złapiemy jakąś kompletnie bezsensowną czerwień na początku meczu...

Adenalix 13.02.2020 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MMTS (Post 1550085)
Zagłębie w pierwszym meczu w 2020 dostało 5 żółtych kartek, ponieważ nie nadążali za Piastem.
Jeśli Żukow zaopiekuje się Starzyńskim odpowiednio , a do tego nasi potwierdzą dobre przygotowanie fizyczne to nie ma przeszkód, żebyśmy ten mecze wygrali i to bez większych historii. Chyba że złapiemy jakąś kompletnie bezsensowną czerwień na początku meczu...

Mój komentarz jest czysto teoretyczny (wszystko zweryfikuje boisko), ale nasi chcieli (musieli) trafić z formą fizyczną na pierwszy mecz, aby koniecznie zapunktować, a Zagłębie mogło być jeszcze na łapaniu świeżości, bo są bez noża na gardle i forma fizyczna będzie szła im w górę. Oby ją złapali dopiero od 3 kolejki rozegranej w roku 2020.

MMTS 13.02.2020 12:18

Oczywiście, tylko patrząc właśnie na motywację i przygotowanie fizyczne, to jeśli nie zdarzy się nic niespodziewanego, powinno być dobrze. I zgadzam, się że Lubin zawsze był niewygodnym terenem, chociaż w sumie nie wiadomo dlaczego.
A dodatkowo oglądając parady bramkarza Zagłębia, to też nie jest ich najmocniejszy punkt i też pytanie czy dlatego że generalnie nie jest najmocniejszy czy całe Zagłębie się rozpędza dopiero.
Tak czy inaczej 3 pkt dla nas. :)

Szneka 13.02.2020 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ArturBarlinek (Post 1550083)
żeby była jasność:

do górnej 8 NIE AWANSUJEMY. Inni też będą punktować.

Za chwilę wyjdzie Wiślackie Piwko- załóż się o 10 piwek że wjedziemy

Stelio 13.02.2020 14:14

Mecz zagadka, pamiętajcie, że dalej jestesmy na 15 miejscu w lidze, dalej mamy skład który jest chimeryczny i możę przeplatać genialne mecze z fatalnymi, nie zdziwi mnie żaden wynik. Możemy równie dobrze wygrać 3:0 jak i przegrać 3:0 czy zremisować 2:2 i wszystkie te 3 wyniki są możliwe, dopiero ten mecz tak naprawdę pokaże na ile jesteśmy powtażalni i stabilini a na ile 3 bramki z jagą to zasługa farta. Jeśli wygramy znowu w dobrym stylu to jest jakakolwiek szansa na to, że możemy powoli wychodzić na prostą.

Karherop 13.02.2020 14:56

Jesteśmy na 15 miejscu, owszem, ale tak przede wszystkim powinni myśleć nasi rywale. Niech sobie nas lekceważą...

Od przejęcia Wisły przez Skowronka (ok 20.11), zespół notuje bilans dający mu w prowizorycznej tabeli ekstraklasy 7 miejsce.
A przypomnijmy że każda z trzech pierwszy porażek Skowronka to wina bardziej "kaca psychicznego" niż fatalnej gry.
Przy aktualnym składzie mamy zespół spokojnie na 4-8 miejsce ekstraklasy. To że jesteśmy tu gdzie jesteśmy nie świadczy o chimeryczny składzie...

bocian23 13.02.2020 16:12

Panowie spokojnie, prawda jest taka, że gdyby nie zwycięstwo z Jagą to nikt nawet by nie mówił o Wiśle w kontekście TOP 8. Jeżeli przegramy na ZL to znowu będzie lament, że spadamy itd. :)

masada 13.02.2020 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1550089)
Za chwilę wyjdzie Wiślackie Piwko- załóż się o 10 piwek że wjedziemy

Ja się chętnie założę.
A ponieważ zakład jest ciut absurdalny, bo Twoje szanse są iluzoryczne, to jeśli przegram, do Twoich piwek dokładam jeszcze stówkę na Socios.
Stoi?

Wojtas 13.02.2020 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1550054)
Jakiej pierwszej ósemce?

Liczę na trzy punkty, bo my tych punktów po prostu strasznie potrzebujemy.



ale remis nie bedzie zły,Lubin zagrał cienko z Piastem ale w niedziele moga zagrac zupełnie inaczej.

Natomiast u nas mecz z Jaga pokazał ze mamy potencjał i moze byc dobrze ,wiec tak naprawde trzeba byc optymistą.

FraMat 13.02.2020 20:59

Przypomnę, że jesienią (a w zasadzie 31.08.2019) wygraliśmy u siebie 4:2

Mak 19 min
Brożek 23, 84 min
Wojtkowski 58


W niedziele sędziował będzie Jakubik.

tas de fleia 13.02.2020 21:10

To może niech Brożek znów dublecik walnie;)

pawlozm 13.02.2020 23:06

Zastanawia mnie kto usiądzie na ławce, zakładając że wszyscy zdrowi pierwsza 11 powinna być bez zmian, ale ławka? Ostatnio poza 20 meczowa byli Brożek, Tupta, Silva czy Hołownia. Czyżby znów bez tej 4

pepe72 13.02.2020 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bocian23 (Post 1550093)
Panowie spokojnie, prawda jest taka, że gdyby nie zwycięstwo z Jagą to nikt nawet by nie mówił o Wiśle w kontekście TOP 8. Jeżeli przegramy na ZL to znowu będzie lament, że spadamy itd. :)

W obu przypadkach jest to uzasadnione. :>


Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1550106)
Zastanawia mnie kto usiądzie na ławce, zakładając że wszyscy zdrowi pierwsza 11 powinna być bez zmian, ale ławka? Ostatnio poza 20 meczowa byli Brożek, Tupta, Silva czy Hołownia. Czyżby znów bez tej 4

Na szczęście obsada ławki już nie jest naszym problemem.

pawlozm 14.02.2020 07:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1550109)
Na szczęście obsada ławki już nie jest naszym problemem.

Oczywiście, że to nie nasz problem tylko sztabu trenerskiego, ale warto zauważyć, że w końcu mamy solidną kadre, przy tym szeroką i nie musimy się martwić i Boguskim łataćwszystkie pozycje w pomocy czy na obronie nawet. Tupta, Brożek, Wasilewski, Silva, Hołownia - zawodnicy którzy zdecydowanie mają ambicje by przynajmniej załapać się do meczowej 20. Kłopot bogactwa może na ten moment tylko cieszyć.

fqqs 14.02.2020 09:13

Ludzie, nie możemy nawet myśleć o remisie. Tylko zwycięstwo. Każdy 3 punkty na wagę złota. Zagłębie, korona, płock - musi być 9 punktów

Szneka 14.02.2020 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1550095)
Ja się chętnie założę.
A ponieważ zakład jest ciut absurdalny, bo Twoje szanse są iluzoryczne, to jeśli przegram, do Twoich piwek dokładam jeszcze stówkę na Socios.
Stoi?

Stoi kolego. Zakład przyjęty

Kamson 14.02.2020 10:26

Sprzedam jedno miejsce w autokarze do Lubina - znajomy nie zdążył kupić biletu na mecz a za autokar zapłacił :D

Edit: jednak 3 miejsca w autokarze do odsprzedania.

Pw


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl