![]() |
[XXI kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, 08-02-2020, 20:00
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/99JB30G75Q/1.jpg
Aktualna tabela: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/99JB30G75Q/2.jpg Zestaw par nadchodzącej kolejki: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/99JB30G75Q/3.jpg A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) http://fotowrzut.pl/tmp/upload/99JB30G75Q/4.jpg Zapraszam do dyskusji :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: |
Niby jagiellonia w tym sezonie slabo ale dalej myślę że będzie cieżko chociażby o punkt, ale liczę, że przynajmniej pokażemy jakąś jakość , szczególnie nowi gracze. Liczę na dobry prognostyk na tą rundę.
|
Z całym szacunkiem trzeba to wygrać, wyszarpać choćby styl był zły. Może być murowanie bramki i jeden stały fragment gry. Porażka w pierwszym meczu to piach w nasze trybiki, a bardzo ważnym czynnikiem sukcesu w tej rundzie będzie pewność siebie. Mam poczucie, że zaczynamy kluczowym spotkaniem. Jagiellonia ma dużo szybkich, ruchliwych zawodników, szczególnie na skrzydłach, dlatego mam nadzieję, że sprawa ze Sławomirem jeszcze nie upadła.
|
Cytat:
|
Najgorsze jest to ze Jaga ma nowego trenera wiec wszyscy bedą chcieli pokazac
|
Problem polega na tym, że początek rundy zwykle jest dla nas ciężki, a tutaj nie ma już marginesu błędu. Styl jest kompletnie nieistotny, liczą się tylko punkty.
|
Inny wynik niż zwycięstwo w pierwszym meczu nie wchodzi w grę. Nie ma nawet o czym gadać, wyraźnie mówią o tym trenerzy i piłkarze, przygotowania są tak ułożone, ze już od pierwszego meczu ma być max forma. Wyniki teraz będą najważniejsze i już od pierwszego meczu musimy punktować.
Mądrzejsi będziemy na pewno za dwa tygodnie na 2 dni przed meczem, ale już teraz wiadome jest, że ten mecz należy po prostu wygrać. |
Z Jagiellonii odchodzą kolejni piłkarze po Guilherme i Klimali blisko odejścia jest Imaz
|
Cytat:
Dla nas żaden mecz nie będzie spacerkiem, chyba że nam przyfarci na początku, wpadną bramki i przeciwnik siądzie psychicznie, ale w każdym meczu musimy starać się wyszarpać trzy punkty. I na to liczę, może być po 90 minutach lagowania i bramce z dupy. |
Jagiellonia to jest fenomen. Kasa jest piłkarze są a wyników brak. Poszła plota że Saudyjczycy chcieli Imaza za 1 mln dolarów ale zostali odrzuceni. Marzy mi się jeszcze Jego gra w naszych barwach.
|
Cytat:
|
Cytat:
Problemy w Jagielloni to przede wszystkim piłkarze mający wywalone na wyniki, z ichniejszą "grupą imprezową" na czele, plus brak presji kibiców. Naprawdę nic nowego ani szokującego, zbieranina przyzwoitych kopaczy bez ambicji (Ci ambitniejsi wieją przy pierwszej okazji), za to b. dobrze (jak na ligę) opłacanych. To samo wielokrotnie przerabiali w Zagłebiu Lubin i Cracovii. Mieli tam już jedną czystkę ale jak widać nie pomogło... Tam jest jednak potrzebny taki Probierz który będzie ich krótko trzymał za mordę. Mamrot to nie jest zły trener, raczej za dobry człowiek na takie towarzystwo. Co nie zmienia faktu że nie połozą się na boisku, trzeba będzie punkty wyszarpać. Ale są w zasięgu, najważniejsze to zagrać bardzo dobrze w obronie. |
WISLACY pelna mobilizacja na trybunach minimum 20 tys i sGLOSNY DOPING poniesie WISELKE do zwyciestwa a potem to juz NIC NASZEJ WISLY nie ZATRZYMA !!
|
Cytat:
|
Bardzo możliwe, że szeregi Jagi już lada moment opuści... Jesus Imaz. Jeśli najlepszy napastnik opuści rywala przed pierwszym meczem w 2020 to to będzie dobra wiadomość, bo będzie łatwiej o punkty, a dobry początek po przerwie zimowej to szalenie ważna sprawa.
https://www.meczyki.pl/newsy/jesus-i...pana-/134977-n |
Panowie, nie ma co pier***ć farmazonów, że z "JAgą to będzie ciężko choćby o punkt." Jeśli wszyscy kluczowi piłkarze Wisły będą zdrowi, to jeden punkt to jest minimum. I tyle, bez gadania.
|
Książę właśnie JEŚLI będą zdrowi, a wiadomo jak jest ze zdrowiem Bashy, Błaszczykowskiego, Brożka, Burligi... Nie wiadomo też jak szybko nowi zgrają się z resztą. Ja byłbym zadowolony z remisu bo on jak najbardziej jest do osiągnięcia.
|
Jeśli mamy wygrać z Jagiellonia to właśnie na inauguracje. Miejmy nadzieję że przeżyjemy deja vu z sezonu pod wiosenna wodzą Kiko, który również startował rundę od meczu z Jaga i zakończonczyl go zwycięstwem.
Remis na dobrą sprawę nic nam nie daje. My tak naprawdę musimy wejsc skoncentrowani od pierwszego meczu. Jagiellonia to o tyle dobry rywal, bo jednak dostał dwóch poważnych osłabień i będzie kadrowo słabszy niż na jesieni. O skład może pokusze się kilka dni przed inauguracja, na razie to swoiste wróżenie z fusów. |
Trzeba zacząć jak się skończyło , tylko kto tam u nas będzie grał?
|
Skład na Jagę:
Buchalik - Sadlok, Hebert, Klemenz, Burliga - Wojtkowski, Basha, Żukow, Savicevic, Błaszczykowski - Brożek |
Cytat:
|
Cytat:
|
Przecież to oczywiste, że wszystko zależy od tego czy i o ile Pawłowski będzie odstawał od rywali do miejsca w składzie. Jeśli o sporo to Wojo na bojo, bo nie widzę kandydata na młodzieżowca spoza tej dwójki.
Buksa pewnie będzie max 30 minut grywał, Hołownia na razie niewiadomą. |
Myślę że to zależy od Pawłowskiego. Pokazał, że ma spory potencjał. Jeśli na zgrupowaniu również prezentował się solidnie na tle nowych zawodników, to moim zdaniem w tej rundzie to on będzie naszym podstawowym młodzieżowcem.
|
A ja uważam, że Skowronek chce mieć mocny środek pomocy, dlatego też wciska Wojtkowskiego kosztem Maka na skrzydło by za Pawłowskiego mógł ktoś starszy grać.
|
Myślę, że Skowronek nie odważy się zrobić wielkich zmian na Jage, zagra pewnie ten sam garnitur co w meczu z ŁKS. Jedyną zmianą może być Hebert za Janickiego.
Aaa... zapomniałbym! Jeśli Airam przyjdzie do nas to pewnie wskoczy za Brożka. Tyle... liczę na 3 pkt i marsz w górę tabeli. Buchalik Burliga Klemenz Hebert Sadlok Błaszczykowski Basha Pawłowski Mak Chuca Brożek/Cabrera |
Według mnie, bedzie:
Buchalik Burliga - Klemenz - Hebert - Sadlok Kuba - Zhukov - Basha - Wojo Chuka Brozek |
A według mnie tak:
Buchalik Burliga - Klemenz - Hebert - Sadlok Kuba - Zhukov - Basha - Wojo Savicevic Brozek Czuje, że jednak wyjdzie Vukan. Natomiast Chuca będzie pierwszy do wejscia z ławki na środek pola. Co do Cabrery (jeśli faktycznie go podpiszemy) to na raczj na Jage nie będzie jeszcze bray pod uwagę, a juz nie wierzę że do 11 wskoczy. |
Jakby ktoś szukał wymówki, bo "żona chce do kina", "córka robi urodziny" itp, wrzucę swój plan na sobotę:
0.00-10.00 - praca 10.00-14.00 jazda samochodem z pracy na lotnisko 18.40 : ladowanie w katowicach - przejazd autem na reymonta. 20.00 - mecz przy Reymonta 6.00 powrót do anglii. https://zapodaj.net/images/7ecca3eb5dd09.jpg Także pełna mobilizacja, nie .......ić o "urodzinach cioci", tylko wszyscy na stadion! https://zapodaj.net/images/7ecca3eb5dd09.jpg |
Według mnie ...........komplet bez wymówek!!.
|
Według mnie, to realnie będzie pewnie ze 12 koła max. Sporo osób na feriach z dzieciakami ( to w temacie pisania o wymówkach - sry, ale ludzie też mają swoje życie ) ;)
Każdy wynik jest możliwy - ale aż prosi się, żeby zacząć od 3pkt i pozytywnie wejść w rundę. |
Czemu wszyscy z miejsca Heberta wystawiają do pierwszej 11tki? Aż tak dobrze prezentował się w sparingach?
|
Strzelił dwie bramki w sparingach, wiec chyba nieźle sobie radził, z resztą główny powód jest taki, że alternatywą jest Janicki...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mimo wszystko jakoś wątpię, żebyśmy zobaczyli zmiany w stosunku do ostatnich meczów. Niestety trzeba będzie zaczekać na jakieś jeszcze jedno boskie zagranie Janickiego ;)
Tak sobie myślę, że przepis z młodzieżowcem może mocno skomplikować sprawę, jeśli np Savicevic by po przerwie wrócił do swojej dawnej formy, a Żukow okazałby się kozakiem... Bo wtedy wypada Pawłowski, a na skrzydle dużo lepiej mieć Maka niż Wojtkowskiego. No ale takie problemy to w sumie fajnie by było mieć :-D |
Cytat:
|
Cytat:
Wg mnie jedyna kwestia niewiadoma to kto zagra jako młodzieżowiec, a co za tym idzie jak będzie zestawiona pomoc. Jeśli Pawłowski, to obok niego Basha i Vukan a na skrzydłach Mak i Kuba. Jęśli Wojo to na środku Basha, Vukan i do nich Żukow lub Chuca, a skrzydła KUBA u Wojo. A może Buksa wyjdzie w podstawie zamiast Brożka?? Wtedy W pomocy może grać zarówno Mak na skrzydle jak i w środku nie musi być wystawiany Pawłowski. Oby trenerzy wybrali OPTYMALNIE na ten moment i w sobotę 3 punkty ! |
Jedyne co mnie martwi to olanie priorytetu czyli napastnika... ciekawy jestem ile nam się tak uda pociągnąć. Niemniej, liczę po cichu na wygraną z Jagillonią, pamiętajcie, że wciąż jesteśmy przedostatnią drużyną w lidze i nie ma co się podpalać, a ze sparingami jest tak, że jak się w nich wygrywa to jest hurraoptymizm a jak przegrywa to lecą teksty o tym, że "to tylko spraing, testujemy i sprawdzamy" ;)
|
Skoro chciano Cabrerze dać gruby kontrakt, to raczej tematu nie olano i zarząd jest zdeterminowany, żeby napastnika sprowadzić, więc ja zakładam że będzie napastnik jeszcze, ale pytanie kto i kiedy. Inna sprawa, że ciężko w naszej sytuacji o sprowadzenie napadziora, który na pewno będzie wzmocnieniem, nawet ten Cabrera którym się tu jarano strzelił w 2019 r 2 bramk, więc szału nie ma. Według mnie opcje są trzy: napastnik z liczbami (3 ligowy Hiszpan lub król ligi watykanu lub innej ogórkowej) piłkarz odpalony z jakieś w miarę dobrej drużyny lub gość z papierami na grę, ale po kontuzji więc generalnie nie ma co się tak na tego napastnika napalać i wierzyć, że on odmieni naszą sytuacje. Myślę, że głównie musimy liczyć na to, że Brożek będzie zdrowy a Olek okrzepł już i będzie można liczyć na jego dobre wejścia z ławki.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl