![]() |
[XX kolejka] ŁKS Łódź - Wisła Kraków, 19 grudnia, 18:00
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/ZJM9MKTDJV/1.jpg
Aktualna tabela: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/ZJM9MKTDJV/2.jpg Zestaw par nadchodzącej kolejki: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/ZJM9MKTDJV/3.jpg A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) http://fotowrzut.pl/tmp/upload/ZJM9MKTDJV/4.jpg Zapraszam do dyskusji :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: |
Chcąc zostać w E-klapie to takie mecze trzeba wygrywać. W tym meczu muszą gryźć, kopać i szczypać od pierwszego do końcowego gwizdka sędziego. Mecz z cyklu tych o sześć puntków, których na wiosnę czeka nas o wiele więcej.
|
Mecz o 6 pkt. Ten mecz musimy wygrać! Jak wygramy będzie o wiele łatwiej na wiosnę.
|
Miejmy nadzieję że naszym piłkarzom (cytując klasyka) przestawiło się coś w głowie i pójdą za ciosem w Łodzi.
Sportowo ŁKS nie jest trudniejszym rywalem niż Pogoń. W kontekście walki o utrzymanie - nie możemy tam przegrać. |
W ostatnich latach takie mecze które wydawały się łatwe i stały na drodze do czegoś (głównie walka o górna 8mkę) nam totalnie nie wychodziły...oby w czwartek nastąpił wyjątek od reguły. Mimo wszystko mamy lepszą kadrę i nie możemy takich meczów przegrywać w obecnej sytuacji
|
W ŁKS za kartki pauzuje Klimczak. U nas nikt.
|
Mega wazny mecz dla nas i Lksu.Doliczajac nasza slaba postawe na wyjazdach bedzie bardzo ciezko.
|
Wiadomo co ze zdrowiem Kuby i Vullneta , czy zagrają? Mecz o 6 punktów, mam nadzieje że nasi wyjdą skoncentrowani od 1 minuty.
|
Przed chwilą graliśmy z liderem i mieliśmy szansę wygrać bo ta liga taka jest, w czwartek gramy z przedostatnim zespołem i... nic się nie zmienia, też możemy wygrać ale możemy z łatwością przegrać, Jedyna różnica jest taka, ze jak to się mówi taki mecz to mecz o 6 pkt.
Jestem dobrej nadziei i od przyjścia \skowronka jesteśmy na fali wznoszacej i widac, ze mentalnie już odbiliśmy się od dna bo po równych meczach z Lechią i Śląskiem oraz dobrym meczu z Górnikiem gdzie już powinniśmy wtedy wygrać, ale padliśmy a mimo to piłkarze się nie załamali i z Pogonią znowu zagraliśmy swoje. Także mentalnie wstali z dna i grają na miarę tego co umieją. Dlatego spokojnie możemy myslec o wygranej w Łodzi i po prostu trzeba zapierdalać a jak przyjdzie lepsza forma, psychika nie siądzie to zaczną wygrywać seryjnie. Do boju! |
Nie z przedostatnim tylko ostatnim
|
LKS gra w najbardziej dzikim stylu i sa totalnie nieobliczalni. To napewno bedzie trudniejszy mecz niz ten z Pogonia ale jest to mecz ktory musimy wygrac.
|
Łks to dla nas trochę pułapka. Każdy nastawiał się na lidera, że to będzie piękne przełamanie z takim zespołem i u siebie.
Mobilizacja na Pogoń była ogromna. Obyśmy nie zlali Łksu, bo to może być dużo cięższy mecz i wrócimy w mało przyjemny sposób do punktu wyjścia. |
Wszystko zależy od nas w tym sensie, że albo zagramy jak z Rakowem, albo jak z Górnikiem w pierwszej połowie. Sportowo jesteśmy lepsi, ale na forma wpływa wiele kwestii, a w naszym przypadku ważną rolę grają głowy. Jeśli te będą pracować normalnie, to po przełamaniu z Pogonią, przyjdzie pierwsze przełamanie na wyjeździe. Trzymam kciuki.
|
Tak jak w przypadku Pogoni porażka była wielce prawdopodobna (w końcu czołówka tabeli) i możliwa do przełknięcia, tak w meczu z ŁKS muszą po prostu wypruć sobie żyły i walczyć o 6 punktów. W sytuacji, w jakiej jesteśmy, meczu z bezpośrednim rywalem w walce o 13. miejsce przegrać po prostu nie możemy.
Sam osobiście jestem dobrej myśli, będzie 1-2 po dreszczowcu w końcówce. |
Kulturą gry i jakością zawodników na pewno przewyższamy ŁKS. Za nimi przemawia przygotowanie fizyczne i to, że grają u siebie. Mimo to liczę, że pierwszy wyjazdowy mecz w tym sezonie wygramy. Stawiam 2-0 dla nas po golach Brożka i Kuby.
|
Cytat:
My nie mamy po czym spoczywać na laurach. Wygrana z Pogonią to już historia. Dobrze że mecz już w czwartek, choćby z dwóch dni mniej LKSu na regenerację. |
Z wszystkich zagrożonych degradacją najłatwiejszego przeciwnika mamy my i Łks ;) Górnik, Korona , Arka i Raków będa mieli problem z zgranięciem kompletów punktów w swoich meczach. Trzeba to wykorzystać. Musimy wyjść na ten mecz jak na finał LM. Oglądałem ostatnio Łks i grają w stylu Moskala - ofensywnie i kombinacyjnie. To nie będzie łatwy mecz- zadecyduje forma dnia. Ale my mamy po ostatnim meczu wysokie morale i w tym widzę szansę. 3 punkty w tym meczu zapewnią nam fajną pozycję wyjściową w walce o utrzymanie po przerwie zimowej.
|
Dalej gramy w bardzo wolnym tempie, druga linia praktycznie unika gry "chowają się" za przeciwnika. Mało "odbiorów" , dużo strat to obraz gry defensywnych pomocników.
Obraz uzupełnić trzeba słabym przygotowaniem do sezonu. Ale, to wcale nie znaczy, że w Łodzi jesteśmy na straconej pozycji. Może chociaż, jakiś remis zaliczymy? P. S Słyszałem, że Buchal może zostać najlepiej grającym zawodnikiem w ekstraklasie ....... na czas. |
Półtorej godziny do meczu a taka cisza w temacie. Dziś pora na nasze pierwsze wyjazdowe zwycięstwo.
|
Taki mecz trzeba przynajmniej zremisować. Najlepiej wygrać, ale remis tez nie będzie tragedią.
|
szalenie wazny , zapowiadajacy sie ciezki mecz , o punkty nie bedzie łatwo , ale mysle ze o jedna bramke wiecej My zdobędziemy , mysle ze w tym meczu padnie kilka bramek , i niech Wisła wygra chocby 3-2, byle 3 pkt powedrowały pod Wawel, choc po glowie mi chodzi taki wynik 2-2 tez w sumie nie bedzie tragiczny;)Naprzód Wisło,Naprzód TS.....
|
Może jakaś zrzutka na rozwiązanie kontraktu z Janickim? Paralityk jakich mało.
|
Zajebiście, że prowadzimy, ale to się ogląda jak jakąś paraolimpiadę:rotfl:
Cytat:
|
dwa razy podając do Sadloka wykopał w aut ..
|
Karny dla łksu na życzenie fryzjera?
|
Nie mamy w ogóle środka pola. Obrona to parodia. Na szczęście obrona ŁKS jeszcze lepsza.
|
Dobrze ze koniec rundy. Zrobiliśmy wszystko by dalej być w grze, dobrze że ŁKS grał w dziesiątkę bo fizycznie by nas zmiażdżyli... Na wiosnę jestem już jakoś spokojny. Dobrze przygotować się kondycyjnie wy.......ic paru Parodystow na ławkę. Wzmocnic obronę I kupić napastnika. Skończyło się happy endem
|
Trzeba przyznać, że wielkie szczęście w tym meczu. Gdyby nie czerwona kartka to na 99,9% byśmy tego nie wygrali. Gra fatalna niestety, potrzeba dużych zmian w tej drużynie.
|
Mecz pięknie się potoczył, Brozio schodzący na bok bankowo nie strzeliłby, a tu czerwo i cudowny rzut wolny.
Dobrze ze sedzia chcial wydrukowac, dzieki temu zrobiło się 1:3, gdyby nie to to do przerwy byloby pewnie 0:1 i nerwowa na maxa, a tak to bylo praktycznie po meczu, dzieki sedzio!!! To będą wesołe święta !!! |
Uciekamy spod topora jak kogut na niedzielny obiad,6 pkt w 2 meczach ah.
Teraz tylko spokój ,jakies wzmocnienia dobrze sie przygotowac motorycznie i WIOSNA NASZA. |
Podziekowac Kaziowi Moskalowi za te punkty trzeba. A na swieta poprosze zeby juz nigdy wiecej nie zobaczyc Janickiego w koszulce Wisły.
|
Ale widac ze wystarczy trener z glowa na karku i mozna sensownie stałe fragmenty rozegrac nawet z tym materialem ludzkim a nie płakac, ze tylko piłkarze słabi, tak samo jest i była alternatywa dla Wojtkowskiego, duzo dobrej roboty robi Pawłowski (oczywisice również popelnia jeszcze bledy)
Kuba musi odbudowac sie fizycznie zima bo widac, ze momentami nie domaga, 3-4 nowych piłkarzy do tego i utrzymac sie damy rade, te ostanie 6 punktow diametralnie nastroje poprawiaja |
Ten mecz musieliśmy wygrać i to się udało, to jest najważniejsze. Niemniej jednak obrony to my nie mamy i jeżeli nie będzie w tej formacji sensownych wzmocnień to ja nie widzę szans na jakąkolwiek poprawę. O ile jeszcze Klemenz to piłkarz, który wydaje się być rozwojowy to Janicki nie nadaje się do E-klapy. Z resztą metryki nie oszuka również Wasyl. Rozpływam się za to nad mądrością, doświadczeniem i umiejętnościami Kuby. Mój Boże... jak to obnaża katastrofalny poziom E-klapy.
|
Jedyny pozytyw, że trochę Sadlok wraca do żywych, tylko coś nie tak z tymi korkami slizga się już któryś mecz, aczkolwiek nieźle zagrał jak kiedyś, miał pęd do przodu..rowniez chciałbym na wiosnę żeby nie było miejsca dla Janicki ego... Kogoś potrzeba bardzo na środek do pary z Klemenzem
|
Statystyki i heatmapa.
Roznica w przebietgnietych km to oczywiscie efekt czerwonej karki i gry w oslabieniu LKSu https://i.ibb.co/SchW96q/Zrzut-ekran...9-21-05-33.png https://i.ibb.co/Yy2s4kj/Zrzut-ekran...9-21-06-02.png |
Wisła wygrywa mecz za meczem :)
|
Mega ważne 3 pkt, widać, że mentalnie poszli w górę. Jest też postęp w stałych fragmentach - właściwie to była taka typowa Wisła z ostatniego 1,5 roku: radośnie i z przodu i z tyłu. Gra w tyłach jest naprawdę do rewolucyjnej zmiany...
|
Cytat:
Stałe fragmenty i kontry ;) Słabi jesteśmy nie ma co zaklinać rzeczywistości |
Wie ktoś gdzie znajdę jakiś skrót meczu ?
|
No i mówiłem, że się da i że bedzie ok? Nagle potrafimy wygrywać bez problemu jeden mecz po drugim więc momentalnie w tabeli też idziemy w gorę. Niektórzy się mazali jak małe dzieci a wystarczy niewiele aby w tej lidze byc w środku tabeli.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl