Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XX kolejka] ŁKS Łódź - Wisła Kraków, 19 grudnia, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10247)

Arkadiusz.Czerepach 16.12.2019 11:57

[XX kolejka] ŁKS Łódź - Wisła Kraków, 19 grudnia, 18:00
 
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/ZJM9MKTDJV/1.jpg

Aktualna tabela:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/ZJM9MKTDJV/2.jpg

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/ZJM9MKTDJV/3.jpg


A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/ZJM9MKTDJV/4.jpg

Zapraszam do dyskusji

:tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca:

_ukoL 16.12.2019 12:14

Chcąc zostać w E-klapie to takie mecze trzeba wygrywać. W tym meczu muszą gryźć, kopać i szczypać od pierwszego do końcowego gwizdka sędziego. Mecz z cyklu tych o sześć puntków, których na wiosnę czeka nas o wiele więcej.

Lvcas 16.12.2019 12:25

Mecz o 6 pkt. Ten mecz musimy wygrać! Jak wygramy będzie o wiele łatwiej na wiosnę.

Karherop 16.12.2019 14:09

Miejmy nadzieję że naszym piłkarzom (cytując klasyka) przestawiło się coś w głowie i pójdą za ciosem w Łodzi.

Sportowo ŁKS nie jest trudniejszym rywalem niż Pogoń.

W kontekście walki o utrzymanie - nie możemy tam przegrać.

Kemot22 16.12.2019 17:09

W ostatnich latach takie mecze które wydawały się łatwe i stały na drodze do czegoś (głównie walka o górna 8mkę) nam totalnie nie wychodziły...oby w czwartek nastąpił wyjątek od reguły. Mimo wszystko mamy lepszą kadrę i nie możemy takich meczów przegrywać w obecnej sytuacji

SlawekS 16.12.2019 17:21

W ŁKS za kartki pauzuje Klimczak. U nas nikt.

Ma_niek 16.12.2019 17:25

Mega wazny mecz dla nas i Lksu.Doliczajac nasza slaba postawe na wyjazdach bedzie bardzo ciezko.

AS82 16.12.2019 17:42

Wiadomo co ze zdrowiem Kuby i Vullneta , czy zagrają? Mecz o 6 punktów, mam nadzieje że nasi wyjdą skoncentrowani od 1 minuty.

Jaroo1 16.12.2019 18:00

Przed chwilą graliśmy z liderem i mieliśmy szansę wygrać bo ta liga taka jest, w czwartek gramy z przedostatnim zespołem i... nic się nie zmienia, też możemy wygrać ale możemy z łatwością przegrać, Jedyna różnica jest taka, ze jak to się mówi taki mecz to mecz o 6 pkt.
Jestem dobrej nadziei i od przyjścia \skowronka jesteśmy na fali wznoszacej i widac, ze mentalnie już odbiliśmy się od dna bo po równych meczach z Lechią i Śląskiem oraz dobrym meczu z Górnikiem gdzie już powinniśmy wtedy wygrać, ale padliśmy a mimo to piłkarze się nie załamali i z Pogonią znowu zagraliśmy swoje. Także mentalnie wstali z dna i grają na miarę tego co umieją. Dlatego spokojnie możemy myslec o wygranej w Łodzi i po prostu trzeba zapierdalać a jak przyjdzie lepsza forma, psychika nie siądzie to zaczną wygrywać seryjnie. Do boju!

artgal 16.12.2019 20:46

Nie z przedostatnim tylko ostatnim

Blixa 16.12.2019 22:05

LKS gra w najbardziej dzikim stylu i sa totalnie nieobliczalni. To napewno bedzie trudniejszy mecz niz ten z Pogonia ale jest to mecz ktory musimy wygrac.

El'kabat 17.12.2019 00:24

Łks to dla nas trochę pułapka. Każdy nastawiał się na lidera, że to będzie piękne przełamanie z takim zespołem i u siebie.
Mobilizacja na Pogoń była ogromna.

Obyśmy nie zlali Łksu, bo to może być dużo cięższy mecz i wrócimy w mało przyjemny sposób do punktu wyjścia.

Adenalix 17.12.2019 07:28

Wszystko zależy od nas w tym sensie, że albo zagramy jak z Rakowem, albo jak z Górnikiem w pierwszej połowie. Sportowo jesteśmy lepsi, ale na forma wpływa wiele kwestii, a w naszym przypadku ważną rolę grają głowy. Jeśli te będą pracować normalnie, to po przełamaniu z Pogonią, przyjdzie pierwsze przełamanie na wyjeździe. Trzymam kciuki.

Patryko 17.12.2019 09:47

Tak jak w przypadku Pogoni porażka była wielce prawdopodobna (w końcu czołówka tabeli) i możliwa do przełknięcia, tak w meczu z ŁKS muszą po prostu wypruć sobie żyły i walczyć o 6 punktów. W sytuacji, w jakiej jesteśmy, meczu z bezpośrednim rywalem w walce o 13. miejsce przegrać po prostu nie możemy.

Sam osobiście jestem dobrej myśli, będzie 1-2 po dreszczowcu w końcówce.

Szneka 17.12.2019 11:10

Kulturą gry i jakością zawodników na pewno przewyższamy ŁKS. Za nimi przemawia przygotowanie fizyczne i to, że grają u siebie. Mimo to liczę, że pierwszy wyjazdowy mecz w tym sezonie wygramy. Stawiam 2-0 dla nas po golach Brożka i Kuby.

Karherop 17.12.2019 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1548282)
Łks to dla nas trochę pułapka. Każdy nastawiał się na lidera, że to będzie piękne przełamanie z takim zespołem i u siebie.
Mobilizacja na Pogoń była ogromna.

Obyśmy nie zlali Łksu, bo to może być dużo cięższy mecz i wrócimy w mało przyjemny sposób do punktu wyjścia.

Niech motywacja będzie tabela ekstraklasy.
My nie mamy po czym spoczywać na laurach. Wygrana z Pogonią to już historia. Dobrze że mecz już w czwartek, choćby z dwóch dni mniej LKSu na regenerację.

petred 17.12.2019 11:48

Z wszystkich zagrożonych degradacją najłatwiejszego przeciwnika mamy my i Łks ;) Górnik, Korona , Arka i Raków będa mieli problem z zgranięciem kompletów punktów w swoich meczach. Trzeba to wykorzystać. Musimy wyjść na ten mecz jak na finał LM. Oglądałem ostatnio Łks i grają w stylu Moskala - ofensywnie i kombinacyjnie. To nie będzie łatwy mecz- zadecyduje forma dnia. Ale my mamy po ostatnim meczu wysokie morale i w tym widzę szansę. 3 punkty w tym meczu zapewnią nam fajną pozycję wyjściową w walce o utrzymanie po przerwie zimowej.

kristos 18.12.2019 15:55

Dalej gramy w bardzo wolnym tempie, druga linia praktycznie unika gry "chowają się" za przeciwnika. Mało "odbiorów" , dużo strat to obraz gry defensywnych pomocników.
Obraz uzupełnić trzeba słabym przygotowaniem do sezonu.
Ale, to wcale nie znaczy, że w Łodzi jesteśmy na straconej pozycji.
Może chociaż, jakiś remis zaliczymy?
P. S
Słyszałem, że Buchal może zostać najlepiej grającym zawodnikiem w ekstraklasie ....... na czas.

Sylwus1988 19.12.2019 16:34

Półtorej godziny do meczu a taka cisza w temacie. Dziś pora na nasze pierwsze wyjazdowe zwycięstwo.

Ogryzek 19.12.2019 16:43

Taki mecz trzeba przynajmniej zremisować. Najlepiej wygrać, ale remis tez nie będzie tragedią.

goodbay 19.12.2019 17:02

szalenie wazny , zapowiadajacy sie ciezki mecz , o punkty nie bedzie łatwo , ale mysle ze o jedna bramke wiecej My zdobędziemy , mysle ze w tym meczu padnie kilka bramek , i niech Wisła wygra chocby 3-2, byle 3 pkt powedrowały pod Wawel, choc po glowie mi chodzi taki wynik 2-2 tez w sumie nie bedzie tragiczny;)Naprzód Wisło,Naprzód TS.....

w0lno. 19.12.2019 18:38

Może jakaś zrzutka na rozwiązanie kontraktu z Janickim? Paralityk jakich mało.

ciacho 19.12.2019 18:53

Zajebiście, że prowadzimy, ale to się ogląda jak jakąś paraolimpiadę:rotfl:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 1548364)
Może jakaś zrzutka na rozwiązanie kontraktu z Janickim? Paralityk jakich mało.

Popieram. Dawno nie było w Wiśle takiej osobliwości. I absolutnie nie chodzi mi tu o rzut karny, bo ręki tam raczej nie było.

sevenheaven 19.12.2019 19:00

dwa razy podając do Sadloka wykopał w aut ..

Kamson 19.12.2019 19:00

Karny dla łksu na życzenie fryzjera?

FraMat 19.12.2019 19:02

Nie mamy w ogóle środka pola. Obrona to parodia. Na szczęście obrona ŁKS jeszcze lepsza.

Chorynatrzykolory 19.12.2019 19:58

Dobrze ze koniec rundy. Zrobiliśmy wszystko by dalej być w grze, dobrze że ŁKS grał w dziesiątkę bo fizycznie by nas zmiażdżyli... Na wiosnę jestem już jakoś spokojny. Dobrze przygotować się kondycyjnie wy.......ic paru Parodystow na ławkę. Wzmocnic obronę I kupić napastnika. Skończyło się happy endem

Lvcas 19.12.2019 20:02

Trzeba przyznać, że wielkie szczęście w tym meczu. Gdyby nie czerwona kartka to na 99,9% byśmy tego nie wygrali. Gra fatalna niestety, potrzeba dużych zmian w tej drużynie.

LucjuszWielki 19.12.2019 20:12

Mecz pięknie się potoczył, Brozio schodzący na bok bankowo nie strzeliłby, a tu czerwo i cudowny rzut wolny.

Dobrze ze sedzia chcial wydrukowac, dzieki temu zrobiło się 1:3, gdyby nie to to do przerwy byloby pewnie 0:1 i nerwowa na maxa, a tak to bylo praktycznie po meczu, dzieki sedzio!!!

To będą wesołe święta !!!

Wojtas 19.12.2019 20:13

Uciekamy spod topora jak kogut na niedzielny obiad,6 pkt w 2 meczach ah.

Teraz tylko spokój ,jakies wzmocnienia dobrze sie przygotowac motorycznie i WIOSNA NASZA.

sanderuss 19.12.2019 20:21

Podziekowac Kaziowi Moskalowi za te punkty trzeba. A na swieta poprosze zeby juz nigdy wiecej nie zobaczyc Janickiego w koszulce Wisły.

bridgeburner 19.12.2019 20:36

Ale widac ze wystarczy trener z glowa na karku i mozna sensownie stałe fragmenty rozegrac nawet z tym materialem ludzkim a nie płakac, ze tylko piłkarze słabi, tak samo jest i była alternatywa dla Wojtkowskiego, duzo dobrej roboty robi Pawłowski (oczywisice również popelnia jeszcze bledy)
Kuba musi odbudowac sie fizycznie zima bo widac, ze momentami nie domaga, 3-4 nowych piłkarzy do tego i utrzymac sie damy rade, te ostanie 6 punktow diametralnie nastroje poprawiaja

_ukoL 19.12.2019 20:57

Ten mecz musieliśmy wygrać i to się udało, to jest najważniejsze. Niemniej jednak obrony to my nie mamy i jeżeli nie będzie w tej formacji sensownych wzmocnień to ja nie widzę szans na jakąkolwiek poprawę. O ile jeszcze Klemenz to piłkarz, który wydaje się być rozwojowy to Janicki nie nadaje się do E-klapy. Z resztą metryki nie oszuka również Wasyl. Rozpływam się za to nad mądrością, doświadczeniem i umiejętnościami Kuby. Mój Boże... jak to obnaża katastrofalny poziom E-klapy.

Chorynatrzykolory 19.12.2019 21:00

Jedyny pozytyw, że trochę Sadlok wraca do żywych, tylko coś nie tak z tymi korkami slizga się już któryś mecz, aczkolwiek nieźle zagrał jak kiedyś, miał pęd do przodu..rowniez chciałbym na wiosnę żeby nie było miejsca dla Janicki ego... Kogoś potrzeba bardzo na środek do pary z Klemenzem

bódyń 19.12.2019 21:08

Statystyki i heatmapa.
Roznica w przebietgnietych km to oczywiscie efekt czerwonej karki i gry w oslabieniu LKSu

https://i.ibb.co/SchW96q/Zrzut-ekran...9-21-05-33.png
https://i.ibb.co/Yy2s4kj/Zrzut-ekran...9-21-06-02.png

Harcownik 19.12.2019 21:09

Wisła wygrywa mecz za meczem :)

!!IRIVER!! 19.12.2019 21:47

Mega ważne 3 pkt, widać, że mentalnie poszli w górę. Jest też postęp w stałych fragmentach - właściwie to była taka typowa Wisła z ostatniego 1,5 roku: radośnie i z przodu i z tyłu. Gra w tyłach jest naprawdę do rewolucyjnej zmiany...

Lvcas 19.12.2019 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1548376)
Ale widac ze wystarczy trener z glowa na karku i mozna sensownie stałe fragmenty rozegrac nawet z tym materialem ludzkim a nie płakac, ze tylko piłkarze słabi, tak samo jest i była alternatywa dla Wojtkowskiego, duzo dobrej roboty robi Pawłowski (oczywisice również popelnia jeszcze bledy)
Kuba musi odbudowac sie fizycznie zima bo widac, ze momentami nie domaga, 3-4 nowych piłkarzy do tego i utrzymac sie damy rade, te ostanie 6 punktow diametralnie nastroje poprawiaja

Wiesz co jest silną stroną słabych drużyn?
Stałe fragmenty i kontry ;)
Słabi jesteśmy nie ma co zaklinać rzeczywistości

adam_09 19.12.2019 22:16

Wie ktoś gdzie znajdę jakiś skrót meczu ?

Jaroo1 19.12.2019 22:21

No i mówiłem, że się da i że bedzie ok? Nagle potrafimy wygrywać bez problemu jeden mecz po drugim więc momentalnie w tabeli też idziemy w gorę. Niektórzy się mazali jak małe dzieci a wystarczy niewiele aby w tej lidze byc w środku tabeli.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl