Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XVIII kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, 6 grudnia, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10240)

Arkadiusz.Czerepach 04.12.2019 22:06

[XVIII kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, 6 grudnia, 20:30
 
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/18QXHOM2SK/1.jpg

Aktualna tabela:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/18QXHOM2SK/2.jpg

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/18QXHOM2SK/3.jpg


A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/18QXHOM2SK/4.jpg

Zapraszam do dyskusji

:tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca:

El'kabat 05.12.2019 00:04

Ten identyczny prawie kurs na remis i nasza wygraną wygląda ciekawie :)

Przełamanie, 1-2 albo 2-2.

Lonia 05.12.2019 06:00

W zwycięstwo w Zabrzu jakoś nie wierzę,remis wydaje się realny i tego oczekuję.Równie mocno będe trzymał kciuki za remis w Kielcach bo to też bardzo ważny dla nas mecz w kontekście walki o utrzymanie.Spodziewam,się dwóch nieciekawych rąbanek w piątek z wynikami undergoals.

krysztal 05.12.2019 09:37

Jak mamy myśleć o utrzymaniu to od tego meczu musi nastąpić seria wygranych.Najlepiej 9 pkt do końca rundy co by się lepiej w zimie zapi......ło.

bocian23 05.12.2019 18:03

Będzie dobrze, w Zabrzu nie przegramy jeżeli zagramy tak jak przeciwko Lechii u siebie.

gizmowisla 05.12.2019 21:57

mecz na przelamanie dla .....Angulo ??????

pawlozm 06.12.2019 07:41

Dzisiaj przełamanie Wisły. ostatnio już była dobra gra, dzisiaj dojdą bramki. Obstawiam 1:2 dla nas.

Boracik86 06.12.2019 08:33

Realistycznie patrząc to będzie bramkowy remis, chociaż po cichu liczę na wygraną. Miejmy nadzieję, że ten mecz będzie przełamaniem dla nas, a nie Górnika.

Jaroo1 06.12.2019 09:12

Nie uwazacie, że grali na wywalenie Stolarczyka a teraz grają normalnie? Nie wygrywają ale w końcu grają w piłkę i w sumie teraz to w tej lidze jesteśmy na równych zasadach z resztą, czyli możemy z każdym wygrać czy u siebie czy na wyjeździe.
Dla mnie to żenada, że teraz potrafią dominować w meczu, a 3 tyg temu nie umieli piłki prosto kopnąć...

!!IRIVER!! 06.12.2019 09:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1547726)
Nie uwazacie, że grali na wywalenie Stolarczyka a teraz grają normalnie? Nie wygrywają ale w końcu grają w piłkę i w sumie teraz to w tej lidze jesteśmy na równych zasadach z resztą, czyli możemy z każdym wygrać czy u siebie czy na wyjeździe.
Dla mnie to żenada, że teraz potrafią dominować w meczu, a 3 tyg temu nie umieli piłki prosto kopnąć...

Jedna jaskółka (z Lechią) wiosny nie czyni.
Mają jeszcze 3 mecze, żeby coś tam udowodnić i, przede wszystkim, zapunktować.

Stelio 06.12.2019 10:20

potencjalna 11 porażka z rzędu? :D czy 10? bo już się pogubłem

emailowiec 06.12.2019 10:32

dziesiąta w lidze, jedenasta licząc z PP.

grzesiek632 06.12.2019 10:43

Liczę na to, że wyjdziemy z takim samym zaangażowaniem jak w meczu z Lechią. Myślę, że wtedy powinno być dobrze, Górnik ma słabszych obrońców niż nasz ostatni rywal. Po za tym, ich drużyna też jest w rozsypce.

Jest to mecz o 6 pkt - musimy wygrać!



Jazda jazda jazda!!!

alexx6 06.12.2019 17:13

Za to nasza jest w szczytowej formie,maja dokładnie takiego samego doła jak my każdy wynik możliwy

For_FuN_ 06.12.2019 17:23

Forma wyjazdowa to 2 remisy i 7 porażek... Resztę można sobie samemu dopisać. Jeśli jednak dzisiaj nie wygramy to pewne sprawy staną się bardzo problematyczne.

schranzwerker 06.12.2019 19:12

Z Janickim Mikołajem w obronie - 0-2
Bez - może wymordujemy 1-0

Merkury 06.12.2019 19:26

Pytanie kto dziś zostanie w naszej drużynie Mikołajem i sprezentuje Górnikowi wygraną

gizmowisla 06.12.2019 22:16

https://www.youtube.com/watch?v=7RVmnW-paoM

ciacho 06.12.2019 22:16

Brak k... słów.

sandomingo 06.12.2019 22:18

Powtórzę, pierwszego spadkowicza już znamy.

LucjuszWielki 06.12.2019 22:18

nie wiem, wygrany mecz przepierdalamy, nie widze tego ratunku, jak nie dzis to kiedy? co musi sie stac??

zamaist dojechac gornika to stoimy jak debile, pomijam fakt ze nas sedzia wydymał....

Mixu 06.12.2019 22:19

Z taką obroną to i z 1 ligi będzie spadek.

Skawa Wadowice 06.12.2019 22:21

no niestety musze powiedzieć to. Górnik mega pyta ale przegraliśmy. Jak przegrywamy z Arką, Rakowem, Górnikiem to 1 liga.

Turecki Rożek Lodowy 06.12.2019 22:21

Takim piłkarzykom to tylko w ryj napluć jak można z takimi gównami przegrać mecz, jak można w takiej lidze przegrać 10 meczy.

s1mone 06.12.2019 22:21

Ja normalnie nie komentuje w trakcie meczu ale kur......

Jak można zmienić trzech gości, którzy nam całą grę w tym meczu robili...

Brożek zszedł lej po bombie z przodu.
Kuba zszedł prawa strona przestała działać.
Pawłowski zszedł i siadł środek pola.

Brawa za zmiany trenerze.

LucjuszWielki 06.12.2019 22:22

rozumiem załamanie i 6 czy tam 9 porazek z rzedu, ale kiedy gra się klaruje, mamy rywala na widelcu i dostajemy KO od ....a gości, którzy STALI całą pierwszą połowę to... nie podniosą się nie widze tego, to juz nie chodzi o SPADEK a o ....a przerwanie tej haniebnej passy - PRZERWANIE choć na jeden mecz - po tej 4 bramce i KO lecimy na ryj - to jest PUNKT KULMINACYJNY SEZONU TA BRAMKA NA 4:2

ciacho 06.12.2019 22:24

Co nasz trener chciał osiągnąć grając bez napastnika? Chciał wyniku bronić? To wybronił.

skate 06.12.2019 22:25

To już jest koniec.

TIR_DO_SŁUBIC 06.12.2019 22:25

Do zobaczenia w 1 lidze.

sandomingo 06.12.2019 22:26

4 liga, 4 liga Wisełka! To już jest koniec.

speedfashion 06.12.2019 22:26

Ktos mi wyjasni, dlaczego nasza duga bramka nie zostala uznana?

Osoba odpowiedzialna za przygotowanie fizyczne powinna juz nigdy nie zaznac snu. Po 70 minucie stoimy. Stoimy i nic nie robimy.

Coglin 06.12.2019 22:26

Nie ma szans na utrzymanie z taką obroną.

Mixu 06.12.2019 22:26

Nie wiem jak z Brożkiem czy z Pawłowskim ale widać było że Kuba oddycha rękawami.

Naszym gwoździem do trumny jest OBRONA. Sadlok, Burliga, Klemenz, Janicki są kompletnie albo bez umiejętności albo bez formy . Taka formacja obronna to KRYMINAŁ i wykonanie na sobie Seppuku.

Nie wiem po jaką K U R W Ę oni ściągają środkowych pomocników jak tu trzeba ściągnąć co najmniej 4 obrońców !!!!!!!!

grzesiek632 06.12.2019 22:27

No i ...... Ciekawe co powie Skowronek.. oby nie, że brakuje detali a drużyna dobrze reaguje na treningach.

Garret 06.12.2019 22:28

Bramka na 2:2 to kryminał - mecz mamy pod kontrolą, stoi koleś sam na piątce i nikogo nie ma z naszych obrońców. Czy ja dobrze widziałem na powtórkach, że Janicki się od niego odsuwał?

Na komentowanie czegokolwiek więcej nie mam siły. Jeżeli przegrywamy 2:4 z drużyną, która do 70 minuty odpierdala żenadę jak my w większości ostatnich meczów, to należy nam się spadek. I tyle.

Skawa Wadowice 06.12.2019 22:29

Na szczescie trenera fizycznego, który nas przygotowal do rundy już nie ma na stanowisku

Turecki Rożek Lodowy 06.12.2019 22:31

Nie rozumiem też dlaczego przy stanie 1-2 nie cofnęliśmy się do obrony. Przecież Górnik w ataku pozycyjnym dzisiaj kompletnie nie istniał. Wszystkie gole strzelili z kontry.

w0lno. 06.12.2019 22:31

Jak takie kloce jak Janicki i Klemenz mogą zarabiać na graniu w piłkę? Kto ich kur*a zatrudnił? Po takim meczu czuję się tak, jakby ktoś napluł mi w twarz. Co wyście zrobili z tym klubem. Brawo! Wspaniały mikołajkowy prezent.

Ajax 06.12.2019 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1547809)
Na szczescie trenera fizycznego, który nas przygotowal do rundy już nie ma na stanowisku

To nas jakoś w IV lidze pocieszy? Skowronek zrobił swoje ale jeśli nie wpakujemy 4 bramek do przerwy nie ma szans na zwycięstwo. Stolarczyk dokonał kryminału przygotowując drużynę do sezonu. Kuba oddycha rękawami w 45 minucie reszta w 60. Do końca roku same porażki i mniej więcej taki obraz jak dziś.

MaLk 06.12.2019 22:32

Ktoś mi wytłumaczy system, jaki trener zaproponował na ten mecz pomiędzy 59. a 81. minutą?

4-6-0 i w środku nikt nie wie co ma grać i jak ma grać?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl