![]() |
[XVII kolejka]Lechia Gdańsk Wisła Kraków, 01-12-2019, 17:30
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/TNL9223B34/1.jpg
Aktualna tabela: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/TNL9223B34/2.jpg Zestaw par nadchodzącej kolejki: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/TNL9223B34/3.jpg A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) http://fotowrzut.pl/tmp/upload/TNL9223B34/4.jpg Zapraszam do dyskusji :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: |
Stawiam na przełamanie i zamierzam zobaczyć je prosto z trybun :)
|
Na przekór wszystkiemu - 3 punkty zostają u nas :)
|
Wiadomo, że przeciwko nam na pewno nie zagra Mladenovic, Udovicic i Kubicki.
Niepewny jest występ Augustyna i Fili. Czy kogoś pominąłem ? |
czy u nas Savicević i Wojtkowski i |mak będą gotowi od pierwszej minuty?
Chciałbym taki skład: Buchalik-Burliga Klemenz Wasilewski Sadlok- Basha Savicevic Silva-Buksa Błaszczykowski- Brożek |
Mak trenował, obstawiam go w pierwszym. Czuję, że wyjdziemy tak:
Buchal - Sadlok, Klemenz, Wasyl, Burliga - Mak, Basha, Pawłowski, Silva, Kuba - Brożek lub z Vukanem za Silve. Ewentualnie z Wojtkowskim za Pawłowskiego |
Sawicevic kontuzja do końca rundy bez szans na grę.
|
skąd info ?
|
Vukanowi może i przyda się odpoczynek, bo ostatnio wtopa za wtopą.
|
Łatwo nie będzie, ale nawet remis na początek byłby dobry.
Oby nie 0-2 do przerwy i kolejna powtórka z rozrywki. Trzeba jechać na tyłkach i wywalczyc dziś nawet 1 pkt, bo na wiosnę będziemy zaraz potrzebować serii marzeń do utrzymania... |
Cytat:
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...az,nId,3361464 |
Daj dzis Wisło z siebie wszystko...
Daj dzis piekne widowisko... daj dzis radosc , goli grad... wygrac z lechią nadszedł czas !!!! |
Będzie jak zwykle - Niby człowiek wiedzioł, a jednak trochę się łudził :D
|
|
Krótko i na temat - 1 : 3.
|
Pawłowski to ma "szczęście": dwa strzały na bramkę, z których drugi prawdopodobnie skończyłby się golem, obronili mu inni wiślacy. Jak nie idzie, to nie idzie :(
|
Pierwszy też, mógł wejść - wątpie, żeby bramkarz zdazył...
|
Niby źle nie wyglądało ale moglibyśmy grać 5 godzin a i tak nic by nie wpadło...
Ostatnie 10 minut żadnej akcji Ja wiem, że to jeszcze nie połowa sezonu ale przestaje wierzyć ze się utrzymamy |
Niestety z para stoperow: Klemenz- Janicki sie nie utrzymamy nie ma chuja..Lechia wygrywa a stworzyla pol akcji. Jean Carlos patelnia meczu i to zjebal...
|
No i setka Silvy... jak nie szło, to nie szło. Widać było, że chcieli. Zabrakło umiejętności i szczęścia. Ale jest inna gra. Podobał mi się dzisiaj Chuca, mimo że kilka podań tak w ostatniej chwili zagrał, widać że jednak potrafi zagrać, podać. Może coś z niego będzie. Pozostaje wierzyć.
|
Od miesiecy nie widzialem takich statystyk po naszej stronie. Idzie to wszystko w dobra strone z tym.trenerem.
Oby nie nie bylo za pozno. I tak trzeba dac mu przepracowac okres zimowy, dac kilku dobrych grajkow i jeszcze mozna marzyc. Plus jest taki ze ta liga jest slaba i kazdy z kazdym moze wygrac. |
Jest coraz lepiej, stłamsiliśmy Lechię ale za mało spokoju i wyrachowania było przy sytuacjach strzeleckich. No i oech, inaczej się tego nie da nazwać.
Nawet stracony gol mocno pechowy. |
Cytat:
|
Bardzo przyzwoity mecz. Wynik wiadomo, że zły ale gra napawa optymizmem. Bardzo dobry mecz Chuki, brakło tylko jakiegos ostatniego podania. Mimo, że sytuacja w tabeli bardzo zla, nastrój lepszy niż po zenadzie w Bełchatowie.
Cytat:
|
Pierwszy spadkowicz już znany. Jak to powiedział Duńczyk w Banku Szkoda, cholera szkoda...
Tutaj się zebrało tyle niekorzystnych.zmiennych, że do utrzymania potrzebowalibyśmy takiej wiosny jak po wejściu Telefoniki, za Łazarza. A to jest niemożliwe |
Cytat:
|
Cytat:
Czekaj, ile my mamy straty do 13 miejsca? 4 punkty. No tak, ni chuja nie da się tego odrobić w 20 kolejek. Pomijam już to czy Raków dostanie licencję, ale nie rozumiem tego wiecznego .......enia. Rzygać już się od tego chce. Tak, na 200% spadniemy, to już koniec, cztery punkty i 20 kolejek, matematycznie tylko możliwe. To są dwa wygrane mecze, tak? Ja rozumiem że mamy teraz bardzo słabą serię, ale pisanie takich bzdur czemu służy? |
To co ten Carlos artysta zrobił to jest samobójstwo w naszej sytuacji.
|
Spadkowicz? Mamy 4 punktu do 13 miejsca więc spokojnie. Dzisiaj zdecydowanie najlepszy mecz od 2 miesięcy, jakby coś wpadlo byłoby przełamanie. Nie graliśmy z arka czy koroną tylko z dość solidną lechia, spokojnie. Widać progres, ważny mecz w piątek w Zabrzu, potem u siebie pogoń i wyjazd do Łodzi. Bardzo ważne 3 spotkania. A na wiosnę kolejnych 17.
Dużo wiary! |
Cytat:
|
Jeśli w zimie na środek obrony za parodystów zostaną sprowadzeni piłkarze z prawdziwego zdarzenia to mamy szansę się utrzymać.
|
Jak na ostatnie miesiące, to był to przyzwoity mecz. Rzuca to promyk nadziei, ale nie daje powodów do optymizmu, bo znów nie zdobyliśmy nawet punktu. Zaczniemy punktować i grać coraz lepiej, to pojawi się we mnie optymizm i wiara, że się utrzymamy. Dopóki nie będzie punktów, to nawet najwspanialsza postawa na boisku niewiele da.
Do pracy, do przerwy zimowej jeszcze chwila. |
Cytat:
Zagraliśmy z Lechią dobry mecz, mieliśmy więcej i lepszych sytuacji. Z meczu na mecz widać postępy, a graliśmy z czołówką ligi. Lechia to drużyna z innej półki niż te z którymi się ścigamy. Podobnie Śląsk. Jeżeli utrzymamy ten trend punkty zaczną niedługo wpadać, może od następnego tygodnia. Może nie. Zobaczymy. Nieustanna histeria niektórych jest męcząca. Jest źle, ale na pewno nie tragicznie. Meliska, spacer, mniej internetu. |
Dzisiaj walczyliśmy, ale niestety to za mało.
Jeszcze przydałoby się trochę w piłkę pograć. A tacy ludzie jak Sadlok, czy Klemens i reszta obrony, to jakaś porażka. Przede wszystkim gramy bardzo wolno, mało po ziemi. |
Cytat:
|
Gra dzis naprawde przyzwoita,az mozna by rzec dobra.Pierwsza połowa wrecz świetna.
To jest promyk nadzieji,bo seria 9 porażek wyglada bardzo zle. Ale nawet z tym mamy ledwie 4 punkty do bezpiecznego miejsca.Kwestia wygrania 1 meczu i doskakujemy do rywali. Niestetety mamy jakiegos niewyobrazalnego pecha ,bo mozna przegrac serie,ale te 9 porazek + Błekitni to jakis zły sen. |
Cytat:
Ale 15 pkt po 17 meczach drużyny na 13 miejscu to też jest swego rodzaju aberacja i trudno zakładać że się utrzyma Przy 2 spadkowiczach zwykle do utrzymania potrzebne było 40 pkt, przy 3 to zapewne będzie 44-45 Oznacza to mniej więcej tyle że potrzebujemy co najmniej 33 pkt w pozostałych 20 meczach czyli musimy punktowac na poziomie pierwszej 5 licząc od następnej kolejki Możliwe? Tak Prawdopodobne? Mało, wyjątkowo malo |
Cytat:
- będąca na 13 tym miejscu Korona zebrała aż 4 punkty więcej - z każdym zespołem z grupy spadkowej zagramy jeszcze dwa razy - do rozegrania zostało 20 meczy (?). To są fakty wynikłe ze spokojnej i rzeczowej analizy sytuacji. Możemy spaść? Jasne. Już spadliśmy? Nigdy w życiu. |
Cytat:
Ale co tam oni juz wiedzą ze spadliśmy,pozostaje rozłożyć ręce i beczeć.Ludzie ile wy macie lat,w życiu tez zawsze tak narzekacie i od razu odpuszczacie? zastanówcie sie na podejsciem do tematu. |
dzis tragedii nie bylo.owszem brak punktow ale i pozytywy w grze,jak nie idze to nie idzie , ale karta w koncu sie odwroci.....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl