![]() |
[XV kolejka] Wisła Kraków - Arka Gdynia, 09-11-2019, 20:00
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/44US2YECWN/1.jpg
Aktualna tabela: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/44US2YECWN/2.jpg Zestaw par nadchodzącej kolejki: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/44US2YECWN/3.jpg A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) http://fotowrzut.pl/tmp/upload/44US2YECWN/4.jpg Zapraszam do dyskusji :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: |
Przykro pisać, ale drwale z Gdyni w naszej obecnej formie nas rozjadą
|
Dużo zależy od tego czy wystąpi Kuba Błaszczykowski, sama jego obecność na boisku według mnie może sprawić, że część piłkarzy zmieni swoje podejście do meczu i jednak w końcu zobaczymy jakieś zaangażowanie i wolę walki z ich strony.
Co do trenera to nadal podtrzymuję, że już po meczu z Rakowem Stolarczyk sam powinien podać się do dymisji. W szatni nie czuć już tej "chemii" jaka była kiedyś między nim, a zawodnikami. Zarówno trener jak i piłkarze stracili do siebie zaufanie, a bez tego niestety nie można osiągać dobrych wyników. Nie zostało nic po drużynie z charakterem. |
Obstawiam pełne gacie. Zero z przodu jakiś babol albo dwa dla arki i Sadloka przy sfg
|
Cytat:
|
Licznik bije i bić będzie dalej, 8 z rzędu, 7 w lidze
|
Nadzieję wiążę z tym, że Ondrasek wypełni rolę motywatora :D
|
Może w końcu po porażce u siebie z ostatnią drużyną Stolara wyjebią i coś ruszy do przodu.
|
Stawiam 0-0 po gównianym meczu,godnym ligi buraczanej. Zawsze to punkt do przodu i miła odmiana...
|
Cytat:
|
0-2, po strzalach glowa , i wrzutki drwali non stop w nasze pole karne
|
Cytat:
A co do meczu, to na nic się nie nastawiam. Będzie, to co będzie. |
Cytat:
Trener nie został dotychczas zwolniony, bo klub nie był przygotowany na taką sytuację i nie ma po prostu jego zastępcy. Gdyby takowego posiadał to już nie byłoby Stolarczyka. |
Cytat:
Ja też się nie nastawiam na nic, ale wierzę i kibicuję. Wiadomo kto będzie zdrowy? |
Cytat:
Ja też wierzę i kibicuję, ale nie można spodziewać się zmiany jak ciągle powtarzasz te same błędy na boisku. Dotyczy to zarówno trenera jak i piłkarzy. |
Modlitwa o punkty w meczu z Arką
Nie wysłuchałeś nas dobry Panie i znów z Rakowem było lanie. Daj przeto moc nam na walkę z śledziami, by nasi byli znów piłkarzami, a nie marnymi tylko duchami co klepią w poprzek boiska- bokami. Niech strach zostawią za kibla drzwiami i ruszą naprzód nieobesrani. Niech Stolar da im kompasy wreszcie by bramkę wroga znaleźli nareszcie. A klub niech da im też taką strawę aby z lubością zagryźli trawę. Ty Panie daj im też wzrok sokoła by wreszcie strzelili jakiegoś gola. A Niepsujowi daj Boże chrypkę albo niegroźną leciutką grypkę. Absencja tego "wynalazku" sprawi że gra sie nasza może poprawi. Amen |
|
Mecz o 6 punktów.
Chuca do srodka pomocy ( choc Stolarczyk i tak nie zrobi tego) , Błaszczykowski - w niego jedynie wierze, i Buksa od 1 minuty. |
Dajcie sobie spokój z ewentualnym występem Kuby... Litości! Gość nie TRENOWAŁ tak długo, ledwo od wtorku jest w trybie meczowym i już chcecie go wpuszczać na boisko żeby tylko zapierdalał!? O ironio! Gwarantuję wam, ze przy takim scenariuszu Kubę czekać będzie kolejna długa przerwa...
|
Jeśli nawet Kuba zagra to dopiero w końcówce. Wprawdzie Stolar ma nóż na gardle, ale chyba nie jest aż tak szalony. Oby doping z trybun poniósł piłkarzy... I oby nie było gwizdania czy wyzwiska bo to na pewno im nie pomoże
|
Tak tylko wkleję dla przypomnienia
Kibice Pogoni o Stolarczyku na swoim odpowiedniku naszego forum: Cytat: Panowie,gdzie mu bedzie indziej tak dobrze jak przy Mroczku w Pogoni ? Tu moze robic gafy itd ale posade nigdy nie straci...Ten ktos w Wisle ktory wytypowal Stolarczyka na trenera Wisly musi miec niezle zryty beret,to pewnie ta sama osoba co zwolnila juz dwoch hiszpanow i nie umiala zatrzymac u siebie najlepszego strzelca Ligi Carlitosa...Idz Idz Stolarczyk do Wisly pokaz wszystkim ze Twoj niewypal jako trener Pogoni byl tylko pechem... Cytat: Dzisas to było by piękne okno transferowe: Zwołak out, Kort out, Stolarz out .. pięknie, aaa i jeszcze bierz ze sobą tego speca, fachowca od bramkarzy ! Cytat: Gdyby to się udało to by było na miarę zdobycia mistrzostwa przez Pogoń . Czyli w zasadzie cud . Tylko że jeśli to nawet nie jest fejk to Maciejo nie ma na tyle odwagi by wziąć sprawy wreszcie w swoje ręce . Już widzę te konferencje prasowe po porażkach jak by udowadniał że strata trzech bramek na własnym stadionie i porażka spełniła swoją role . Cytat: Ha,ha,ha....to dopiero hit !! To byłby transfer sezonu.Upchnąć taki antytalent to większa bomba niż upchnięcie Zwolaka.Co za zmiany nam się szykują w klubie,jeszcze tylko Peskovicia komuś wcisnąć.Dyrektorze...trzymam za Pana kciuki jak nigdy. Cytat: Rano gdy czytałem o pomyśle zatrudnienia Stolara w Wiśle byłem w autentycznym szoku i mimo że minęło już kilkanaście godzin nie mogę się z niego otrząsnąć . Do zwykłego przekonania że ten co to wymyślił to szaleniec dotarło do mnie jeszcze to w jakim stanie jest nasza piłka . Kolesiostwo jest u nas tak rozrośnięte że człowiek który może się kompromitować setki nawet razy a ma "przyjaciół" , znajomości to zawsze znajdzie się dla takowego jakieś stanowisko dość eksponowane . Tak u nas zatrudniono Moskala . Teraz Wisła chce Stolarczyka . Niech idzie . Na szczęście dla nas ....dla Polskiej piłki to jednak nic dobrego . Cytat: Tak, jak bardzo cieszę się z tej wiadomości choć czekam jeszcze na nazwisko następcy, tak podobnie jak Zwolińskiemu, na którego nie mogłem już patrzeć, życzę powodzenia Cytat: No to rzeczywiście mamy duże zmiany w klubie! Jeszcze poproszę wiadomość, że Peskovic odchodzi i będzie wspaniale Cytat: O to jest dzień !!! O to jest dzień !!! Czuje jakbym miał urodziny drugie w tym roku Cytat: Miałem dzisiaj nie spożywać, ale w związku z tą jakże radosną informacją pobiegłem po 4-paka Cytat: No cieszy mi się gęba niesamowicie . Jeszcze chciałbym zobaczyć te miny wiślaków jak już Maciejo tam swoją filozofię przedstawiać . Kibice też się zdziwią . Maćku nic się nie powstrzymuj . Pokaż tam się w pełnej krasie . Będę z zaciekawieniem twoje konferencje po tych paru meczach oglądał . Będzie mega ciekawie . Cytat: Ten, co nam najczarniejszy okres Pogoni zafundowal..... wreszcie sie od nas i od klubu odkleil na dobre. Uffffffff, jednak marzenia czasami sie spelniaja. Ech, będzie "ciekawie"... |
Świnia wjedzie na pełnym gazie w mecz i tyle będzie z naszej gry.
|
Chciałbym napisać, że wygramy, ale kto strzeli bramki? Kto odda celny strzał? Może, ale to może uda się zagrać na 0:0.
|
Jedyny plus jest taki, że od paru meczów gram przeciwko Wiśle w bukmacherce i do tej pory mnie nie zawiodła, a kursy są często bardzo zachęcające.
Trochę kasy już wpadło. I tym razem porażka pewna.Dopóki Pan Stolarczyk trenuje. |
Chyba mam nadzieje, że przewalimy ten mecz. Nie daj boże arka zbłaźni się jeszcze bardziej i przegra z nami 2:0, Stolar zostanie bo przecież "coś zaskoczyło". Zmarnujemy cenny czas.
|
Jestem zdania, że drużynę od co najmniej 3 meczów powinien prowadzić inny trener, że Stolar tego nie pociągnie już, ale kto miałby go zastąpić? nie dziwię się że dalej jest na stołku, czuję że mimo wyników ostatnich meczów, do zmiany dojdzie ale dopiero w zimie. mam nadzieje, że już po tej kolejce. Mimo to nie życzę Wiśle porażki. Wierzę w 3 punkty. Brożek trenował cały tydzień, pewnie wyjdzie w podstawie, jest szansa na bramkę, Liczę do tego na duet Vukan-Wojo, to jedyni którzy mogą pociągnąć naszą grę. Kuba na pewno jeszcze nie zagra, ale sam trening z drużyną już jest jakimś bodźcem, do tego cały tydzień chłopaki mieli trening mentalny z psychologiem...Zdenkeim ;)
Mój skład na to spotkanie: Buchal - Burliga, Sadlok, Klemenz, Niepsuj - Silva, Vukan, Chuca - Mak, Brożek, Wojo |
Z przodu na zero a z tyłu jak zwykle coś wykreujemy i wpadnie
|
Ja tam jestem umiarkowanym optymistą. Wygrana jak najbardziej realna, tym bardziej remis. Co nie znaczy że równie dobrze możemy nie przegrać tak jak w ostatnim meczu. Niemniej każda seria się kiedyś kończy.
(Bez względu na wynik tego meczu mam nadzieje że Maciej 07 Stolarczyk i tak odejdzie). |
Cytat:
|
No już bez jaj. Jak nie z nimi u siebie to z kim i gdzie wygramy? Liczę na przełamanie i spokojne 3-0. No może 3-1 bo zawsze jakiś babol wpadnie
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Świnia od początku pewnie ruszy na nas agresywnie, widzieli na pewno jak zesrani byliśmy na początku meczu z Rakowem.
Dziś po kolejny wpier.dolu pewnie będzie porównywalnie, jak nie gorzej pod kątem stresu.. Jak psychicznie wytrzymamy i nie popełnimy masy błędów na początku, to remis do zrobienia. Obysmy od razu nie zrobili 0-1 i będzie po grze. |
Cytat:
Odnośnie meczu.....wygramy,coś mi podpowiada 2:0;2:1 |
Nie żebym był urodzonym optymista, ale dzisiaj to już nie przegramy. Nie wierzę, że nie zdobędziemy nawet punktu. Chociaż nasze orły nie jeden raz mnie zaskoczyły ;) Porażka w takim meczu będzie oznaczała, że nie zasługujemy na grę w ekstraklasie...
|
Dzisiejszy mecz to jest dla nas test. Test od Boga. Cała nasza sytuacja, te kontuzje, dzięki temu pogarszająca się jakość drużyny, skutkująca fatalnymi wynikami atmosferą, słabą formą, miejscem w tabeli i tą całą niepewnością o dalszy los drużyny ma jeden cel. Ma nas w jakimś stopniu sprawdzić, czy jesteśmy wytrwali, nieugięci, twardzi, niepoddający się i niezniszczalni. Wierzę dziś w zwycięstwo, w takich okolicznościach, że Ci nie stracili wiary, co nie poddali się, co będą dziś na meczu dostaną wynagrodzenie za wszystkie te kopniaki, które dostawaliśmy od początku września. Wierze dziś w zwycięstwo, wierzę w przełamanie i wierzę, że ten fatalny okres jest już za nami!
|
Jak nie z Arką to z kim? W tej lidze 4 zespoły grają tragicznie(my, ŁKS, Arka, Korona), więc... Nie wierzę, że nie zdobędziemy tego punktu(co zostanie odtrąbione przełamaniem :D). Ale co to ma za znaczenie, skoro nawet na wypadek porażki Stolarczyk nie zrezygnuje. Doszliśmy już do takich absurdów w klubie, że ekstraklapa mała.
|
Ja również jestem pesymistą lecz uważam że dziś nie możemy przegrać.
Stawiam na 2:1 dla nas |
Cytat:
2:1 dla nas po przyzwoitej grze. |
Cytat:
Nie zmienia to faktu, że w przypadku porażki dzisiaj Wisła powinna się z nim rozstać. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl