Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [VII kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, 31-08-2019, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10206)

Arkadiusz.Czerepach 27.08.2019 16:47

[VII kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, 31-08-2019, 20:00
 
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/CS5ZVMO5RW/1.jpg

Aktualna tabela:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/BIZ3WPJ2R4/1.jpg

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/CS5ZVMO5RW/3.jpg


A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/CS5ZVMO5RW/4.jpg

Zapraszam do dyskusji

:tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca:

JudasPriest 27.08.2019 17:01

Tabele masz trochę nieaktualną.
Poza tym licze 3 pkt i bramkę Drzazgi :)

Arkadiusz.Czerepach 27.08.2019 17:28

podmienione, dzieki za spostrzegawczość

BlurgH 27.08.2019 19:05

Basha za Boguskiego, Burliga za Niepsuja.
3:1 dla nas, gole Brożek, Buksa + ktoś zdobędzie pierwszą bramkę w sezonie.
Boisko zweryfikuje wszystko.

Karherop 27.08.2019 19:40

Patrząc na wyniki Lubina, nasza momentami obiecująca grę, nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo
W Zagłębiu grają na zwolnienie trenera.

Typuje 4-1, bramki Brożek, Wojtkowski, Basha, Buksa

Mixu 28.08.2019 10:51

Oby w tym meczu nie zadziałała logika ekstraklasy. Normalnie powinniśmy ich ogolić wysoko i grać swoje.
Niepsuja bym zostawił a zmienił Sadloka od którego mimo ostatniej wpadki jest aktualnie dużo lepszy. W ataku Brozio. Pomoc : Kuba, Carlos, Chuca, Savicevic, Wojo. Obrona Burliga, Klemenz, Janicki, Niepsuj.

tomasz_19 28.08.2019 10:57

zwycięstwo u siebie ze słabym ostatnio Zagłębiem to obowiązek!


Buchalik
Burliga-Janicki-Klemenz-Sadlok
Błaszczykowski-Basha-Savicevic-Chuca
Wojtkowski
Brożek

szorstki 29.08.2019 12:45

Chyba po raz pierwszy w tym sezonie jesteśmy u buków lepiej notowani niż rywal. To mam nadzieję, że przynajmniej nie przegramy

Karherop 30.08.2019 09:12

Jak słusznie gdzieś zauważono, kolejnym meczem na Reymonta będzie dopiero mecz derbowy za miesiac...
Wszyscy po bilety!
Oby ta przerwa upłynęła nam na wspominaniu świetnego wyniku z Zagłębiem. Mamy bardzo dużo rachunków do wyrównania.

Adrio 31.08.2019 04:52

Takie mecze trzeba wygrywać! 3-2 i potem przerwa na poprawę taktyki oraz zgrania.

Cygan82 31.08.2019 13:13

Ważny mecz przed ciężkim wrzesniem , 3 pkt potrzebne,bo dół tabeli wygrywa, a obstawiam że wisla Sobola wygra, także wszyscy na R 22 i jedziemy......JJJBG

El'kabat 31.08.2019 14:13

Jak wszyscy radośnie obstawiają po 3:1 czy 4:0 to pewnie skończy się kopaniną i 1:1.

UcheJ 31.08.2019 14:49

Tylko 3 punkty

Wisła V 31.08.2019 15:38

ja nie jestem takim optymistą, serce podpowiada gładkie zwycięstwo Wiślaków natomiast rozum i logika ekstraklasy mówi że będzie cięzki mecz i jedna wielka kopanina w środku pola.. Oby serce miało racje :D do zobaczenia na stadionie !!

brylant17 31.08.2019 21:02

Znowu mnie irytuje Niepsuj znowu zepsuł....co się dzieje z tą defensywą ? Wasyl bez formy,że nie gra ?

RAF 31.08.2019 21:15

Na goraco:

1) Wisla jako jedna z niewielu druzyn w tej pilkarskiej lidze ...... gra w pilke. Super sie to oglada, naprawde.... oby tak dalej. Wszedzie sie slyszy ze zespoly musza "gryzc trawe" ale pilka nozna polega na czyms innym. Na umiejetnosci zagrania pilki kazda czescia stopy, na klepaniu pilki pod pressingiem, na wymianie podan, na budowaniu akcji od tylu. Wisla to robi, czasami sie myli, ale generalnie stara sie grac w pilke.

2) Brozek jest niesamowity. Lige, w tym wieku, wciaga nosem.

3) Szkoda ze ten lob Silvie nie wyszedl. Nie wiem czy zauwazyliscie jak po tym meczu plakal i wielu zawodnikow lacznie ze Stolarczykiem poklepywali go i pocieszali. To pokazuje team spirit i podresla swietna atmosfere w druzynie. Az zal ze nie ma troche lepszej sytuacji finansowej. Dokupic dwoch, trzech zawodnikow i mozna sie bic o mistrza i puchary. Ale moze po takich meczach wlasnie znajdzie sie nowy inwestor/wlasciciel. Oby.

Brawo za mecz, brawo za wynik, brawo za gre!!

Mixu 31.08.2019 21:17

Znowu nerwówka na własne życzenie. Ale nic to. Były emocje, były fajerwerki.
Carlos Silva chyba już tak więcej się nie zakiwa pod naszym polem karnym. W transmisji było widać że na koniec meczu mocno był przygnębiony aż musieli go pocieszać. Boje się myśleć co mu musieli zrobić w przerwie :D
Ci co skreślili już Maka powinni się uderzyć w pierś. Dzisiaj robił robotę. Wojtkowski miazga. Brożek druga młodość. Vukan (mimo winy drugiego gola) i Blaszczu dobre zawody. Obrona również poprawnie. Carlos Silva dużo biega, walczy mimo że na boisku czasami wydaje się chimeryczny to jednak liczby mówią same za siebie: najwięcej przebiegniętych kilometrów.
Cieszy że wpadamy w nawyk ogrywania teoretycznie słabszych przeciwnikow. Na tym trzeba budować punkty i tak ma być. Jest gitara.

leszekpw 31.08.2019 21:22

Gra ofensywa na plus. Brożek, Savicevic, Błaszczu (przerasta ta ligę o dwie klasy), Mak, Wojtkowski (mimo strat-będą z niego ludzie), na plus.

Silva i Niepsuj powinni odpocząć.
Obrona poza Klememzem nie przekonuje, choć Sadlok wykonał dziś mnóstwo pracy w ofensywie

gizmowisla 31.08.2019 21:36

Zwyciezcow sie nie sadzi ....znowu Pawel , szacun to malo powiedziane .....martwi kolejny barfzo przecietny mecz Kuby ( oczywiscie w kategoriach jego mozliwosci ) , ale to moze dobry prognostyk przed derbami ......kolejny mecz bez hamulcowego i bezproduktywnego w ofensywie ( to od zawsze moje zdanie ) Bashy

AS82 31.08.2019 22:24

Silva kryminał , nie wiem po co ten Stolarczyk im kaze wyprowadzac na siłe ta pilke , przeciez to grozi strata bramek...
Super dziś Mak , gol i asysta , Brozio w swoim stylu, Kuba drugi mecz troche ponizej normy
Najwazniejsze 3 punkty !

inspektor erektor 31.08.2019 22:26

Tak pozasportowo, catering na sektorze A to jakaś porażka, kolejka w przerwie poruszała się tak powoli, że niektórzy mniej cierpliwi klienci prawie roznieśli to ich stanowisko...

Sylwus1988 31.08.2019 22:32

No niestety w temacie kateringu nie zmieniło się nic. A jeśli costto tylko na gorsze... :(

Konrad. 31.08.2019 22:54

Wystarczyło tylko piłkę wyk..ić w aut i byłoby gładkie 4-0 jak. Z ŁKSem a tak to nerwy.

Ktoś wie czemu Buksa poza kadrą?

zbigniew_ramirez 31.08.2019 22:56

Z powodu urazu.

Pulpet 31.08.2019 23:02

Wisła to Bayern
Brożek to Lewandowski

gizmowisla 31.08.2019 23:14

Pawel zawstydza ta lige , swietna wiadomosc dla nas , marna o lidze ktorą zyjemy, kolejny mecz gdy jestesmy kozakami wlasnego podworka , szkoda , bo reszta druzyn jest na podobnym etapie ,

topamers 31.08.2019 23:15

Nie rozumiem jechania po Silvie. 2ga bramka to po jego świetnym odbiorze w środku pola się zaczęła. Za to denerwuje mnie pasywność Vukana w grze obronnej. Raz go uratował spalony, za drugim razem się nie udało.

Na przyszłość albo ktoś powinien podejść do rozegrania Silvie lub niech to Vukan robi

Karherop 31.08.2019 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1542724)
Silva kryminał , nie wiem po co ten Stolarczyk im kaze wyprowadzac na siłe ta pilke , przeciez to grozi strata bramek...
Super dziś Mak , gol i asysta , Brozio w swoim stylu, Kuba drugi mecz troche ponizej normy
Najwazniejsze 3 punkty !

Mak nawet 2 asysty.
Drużyna ma grać w pewien określony sposób bez względu na wynik. Taka graja zespoły najlepszych trenerów.

Oczywiście Silva dziś zrobił kryminał, ale bardzo chciał później odkupić winy i za to plus. Gość ma duży potencjał i żal byłoby gościa skreślać po jednej stracie.

AS82 31.08.2019 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1542733)
Mak nawet 2 asysty.
Drużyna ma grać w pewien określony sposób bez względu na wynik. Taka gra ce..... zespoły najlepszych trenerów.

Oczywiście Silva dziś zrobił kryminał, ale bardzo chciał później odkupić winy i za to plus. Gość ma duży potencjał i żal byłoby gościa skreślać po jednej stracie.

Racja Mak 2 asysty
Ja dziękuję za ten określony sposób wyprowadzania piłki jeśli nas ma to kosztować gole/punkty
Na taka ekstrawagancję przy obecnej sytuacji chyba sobie pozwolić nie możemy..

Karherop 31.08.2019 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1542734)
Racja Mak 2 asysty
Ja dziękuję za ten określony sposób wyprowadzania piłki jeśli nas ma to kosztować gole/punkty
Na taka ekstrawagancję przy obecnej sytuacji chyba sobie pozwolić nie możemy..

Powiem tak, wkurzają mnie takie straty, podobnie jak ta Niepsuja z Jaga, Natomiast jestem akurat świeżo po lekturze biografii Jurgena Kloppa i widzę u Stolarczyka bardzo dużo podobnych cech. Klopp zanim uczynił z BVB maszynkę do wygrywania tłukł im pewien schemat na przekór bardzo złym wynikom co kosztowało ich wiele porażek i dwa dość przeciętne sezony.
Zresztą.. wygranych się nie sądzi. Gramy co raz lepiej, drużyna się dobrze rozumie, wszyscy mają wspólny cel i mozna z optymizmem patrzeć w sezon.

BlurgH 31.08.2019 23:43

Podobało mi się, jaką fajną zmianę dał Boguski. Wszedł na zmęczonego przeciwnika, zaliczył asystę, wcześniej zaliczył fajne podanie w stronę Maka (ostatecznie lob Silvy nie wpadł do bramki).

Podobnie jak przedmówców, zastanawiają mnie te straty w środku pola, po których dostajemy gola.
Przecież to jest zasada, której przestrzega się na boiskach od podwórek, przez orliki, C - klasy, B - klasy, okręgówki itp: NIE KIWAJ SIĘ PRZED WŁASNYM POLEM KARNYM.

Wehrmacht 01.09.2019 08:22

Mialem, juz w przerwie meczu, wkleic tu pewien fragment swojego komentarza po meczu z Jaga, cos o 3 na plecach... ale wygralismy wiec po co drazyc temat ;)

Krotko: czyzby Wojtkowski zmienial sie w koncu w pilkarza? Nareszcie wyglada tak jak zawodnik Ekstraklasy powinien wygladac, duzo szumu z przodu i Vukovic bylby z niego dumny, bo jest sporo elementu zapier*dalania :D

Mowie wam powinnismy powoli rozkrecac akcje “Brozek na Polu” :D 41 bramek do celu :D Koniec przyszlego sezonu powinnismy miec najwieksza legende w historii tej ligi, a patrzac na specyfike dzisiejszych czasow i wyjazdow, legende nie do pobicia. :D Skoro Robak mogl, to i Pawel moze 2x20 bramek strzelic ;)

Wisła V 01.09.2019 09:09

może jestem laikiem ale mam wrażenie że przy drugiej bramce zawodnik Zagłębia faulował bo przy wyskoku do główki wsparł się na Vukanie (??) przez co uniemożliwił mu jaką kolwiek interwencję.. Jak dla mnie ewidentny faul.. Jednak nie ma co sądzić zwycięsców, Brożek i Mak naprawdę dobre zawody, Wojtkowski odkąd skupił się na treningu a nie malowaniu ryja damskimi kosmetykami też wyrasta na przyzwoitego piłkarza.. No i cieszy mnie postawa Buchalika, wreszcie nie muszę drżeć przy każdym strzale w stronę naszej bramki a to jak podkoniec meczu przeciął dośrodkowanie to już mistrzostwo, oby był w takiej formie jak najdłuże !!

pepe72 01.09.2019 09:40

Super przód, ale rozegranie z tyłu przyprawiało o zawał serca. Nie wiem dlaczego tyle piłek szło do Klemenza, bo ten atakowany wykopywał wszystko "balonikiem".
W Kielcach chciałbym zobaczyć z tyłu Wasyla, bo jest szansa na przywiezienie 3 punktów.

s1mone 01.09.2019 09:59

Z dwóch powodów :


1) Jean Carlos po głupiej stracie i 1 bramce dla Zagłębia się przestraszył i przestał robić to co umie - próbować wychodzić spod pressingu - potem wszystkie piły szły prosto do stoperów.


2) Zagłębie zobaczyło, że jak siądą na nas to mogą coś z tego mieć i zaczęło mocniej i częściej pressować.

filemon 01.09.2019 10:50

Ok do usunięcia

Jaroo1 01.09.2019 11:33

Paweł Brożek! Legenda

Pepinho 01.09.2019 11:53

Gramy tak samo niezależnie od tego z kim aktualnie rywalizujemy na boisku i tak u siebie z zespołami z miejsc od 9 w górę powinniśmy wygrywać tak z zespołami bardziej poukładanymi może być z tym problem, natomiast ten styl prezentowany na wyjazdach nie będzie nam przynosił zbyt wielu zdobyczy punktowych. Popełniamy te same błędy w ustawieniu i w wyprowadzeniu piłki od początku sezonu od czego jest sztab szkoleniowy żeby wprowadzać korekty. Śmiem twierdzić że gdybyśmy wczoraj grali na wyjeździe z wynikiem z pierwszej połowy nie wywieźli byśmy choćby punktu. Niestety środek pola nie jest ta formacja na której możemy opierać nasza grę. Szkoda że nie udało się pozyskać nikogo konkretnego do tej formacji. A co do występu naszych skrzydłowych Mak grał na Kopacza chyba w tej chwili najwolniejszego bocznego obrońcy w lidze nomen omen nominalnego środkowego obrońcy więc nie ma się czym podniecać bo sama gra Maka w tym spotkaniu pomimo bramki i asysty była przeciętna. Martwi że nie ma aktualnie tak pewnego jak Brożek obecnie w ataku zawodnika w drugiej linii co by zdecydowanie nam pomogło w walce o górną część tabeli.

guardian_angel 01.09.2019 12:45

A niech uczą się dalej tikitaki, a nuż za te 20 meczy zacznie im się kleić ta gra. Czy mamy przegrywać po wybijaniu na oślep, czy po próbach ładnej gry, to ja wolę to drugie. Mam nadzieję, że Stolarczyk będzie konsekwentny w tym co każe chłopakom od poczatku sezonu.

Sadlok tradycyjnie co drugi mecz świetna gra. Brożek brak słów, jeszcze okaże się że to będzie nasz napastnik nr 2 w kadrze jak Piątkowi nie wróci forma, a Milik nie wyzdrowieje.

Jeszcze co do Jeana, wydaje mi się, że poczuł się za pewnie, parę minut wcześniej dokładnie z podobnej opresji wyszedł pięknym zwodem. Po prostu kubeł zimnej wody, ale nie ma co chłopa krytykować, bo kawał serca zostawia na boisku. Mimo wszystko wolę na tej pozycji bardziej przecinakowatego Bashe. No i Vukan w sytuacji gdy Wojtkowski jest w danym meczu w gazie powinien skupić się na defensywie, wtedy Jean nie musiałby sam ogarniać defensywy środka pola. Tylko, że też szkoda marnować umiejętności Savicewica na typowe bronienie.

Kurde, zaczyna być konkurencja na danych pozycjach :D

FraMat 01.09.2019 13:46

Ktoś wie, dlaczego Silva płakał po meczu?
Uprzedzając - nie byłem na stadionie, ani przed telewizorem: rocznica ślubu i nie dało się inaczej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl