![]() |
[XXXV kolejka] Wisła Kraków - Korona Kielce, Piątek 10 V, godzina 20:30
https://zapodaj.net/images/1f926e1c868e1.png
Aktualna tabela: https://zapodaj.net/images/2086863a5eb3d.png Zestaw par nadchodzącej kolejki: https://zapodaj.net/images/ad9969c7a54be.png stronka pokazująca h2h nie została zaktualizowana po rundzie zasadniczej. Rywal ogólnie: https://zapodaj.net/images/27a96686c5d1d.png Rywal na wyjeździe: https://zapodaj.net/images/35ac463b25247.png Wisła ogólnie: https://zapodaj.net/images/8add7fe2dc073.png Wisła u siebie: https://zapodaj.net/images/85c746296e2a4.png A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) https://zapodaj.net/images/03349c1e2bfbb.png Zapraszam do dyskusji :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: |
Korona nie gra już praktycznie o nic (poza wyższym miejscem w tabeli), ostatnio im nie idzie, za to nasz niby rezerwowy skład zaczyna się docierać... IMO możemy powalczyć o 3 pkt. Byłoby sympatycznie, gdyby na mecz przyszło więcej ludzi niż ostatnio na Śląsk.
|
Cytat:
Zobaczyłbym Słomkę zamiast Boguskiego na prawej a reszta bez zmian. |
Bogusiu nie grał ostatnio na prawej
|
Cytat:
Czyli zgodnie z logiką ekstraklasy oraz klasą naszego golkipera marzę o remisie, a typuję 0-3 :-( |
Cytat:
|
Czy któryś z podstawowych rekonwalescentów ma szansę wrócić na ten mecz? (Kuba, Basha, Sadlok) ? Bo sie pogubiłem w listach kontuzjowanych...
|
Korona podobno ma też wystawić jakichś juniorów w składzie od tego meczu.
|
Fajnie jakby na ten mecz obydwaj trenerzy wystawili jak najwiecej mlodziezy
|
W CLJtce przegralismy z Korona niedawno wiec nie wiem czy tak fajnie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mecz poprowadzi Daniel Stefanski - to długo sobie odpoczał od sedziowania
|
Z góry było wiadome, że będzie odpoczywał tylko jedną kolejkę. Inna sprawa, że jak już go dawać, to lepiej do meczu "o nic", niż gdyby znów miał mieszać w walce o mistrzostwo, czy spadek ;) Gdybyśmy byli w lepszej albo gorszej sytuacji w tabeli nie chcielibyśmy, by on sędziował, ale w obecnej sytuacji to obiektywnie najlepszy wybór dla niego, skoro już musiał się znaleźć w obsadzie sędziowskiej tej kolejki.
|
jak dla mnie powinien byc zlodziej i drukarz wygwizdany na poziomie Carlitosa w meczu z Legia.
|
Cytat:
|
Cytat:
I tym samym Stolar już może wystawić cała jedenastkę z seniorów bez żadnego młodzieżowca. Mam nadzieję że do tego jednak nie dojdzie, bo za niespełna 3 miesiące mamy nowy sezon a wtedy nie będzie zmiłuj... Liczę że od początku zagra ktoś z dwójki Grabowski/Slomka. |
Idealny mecz żeby wypróbować Słomkę od pierwszej minuty.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Fizycznie i szybkościowo wygląda nieźle. |
Nie śledziłem dokładnie jego meczów w pierwszej lidze, ale sądząc po ostatnim półroczu, w którym został kompletnie odstawiony to zapewne szału nie było. Mnie Wojtek niezbyt przekonuje, powiedziałbym że gra na alibi. Wiem że to młody chłopak, ale jednak na jego pozycji albo idziesz na przebój albo nie... Pod tym kątem bardziej podobał mi się Śliwa, który dostał mniej minut, ale grał odważniej od Wojtka. Nic co prawda z tego nie wynikało, ale nie było bojaźni, próbował wchodzić w dryblingi. W związku z ilością minut, którą na razie dostali, ja w pierwszym składzie chętniej zobaczyłbym właśnie Śliwę.
|
Stolar na konferencji powiedział wyraźnie, że wystawi najmocniejszy skład. Czyli coś w rodzaju:
Lis - Bury, Wasyl, Klemenz, Pietrzak - Peszko, Basha, Vukan, Kolar - Drzazga, Brożek. Znając życie to pewnie zakręci się wokół remisu... |
Nie sądzę by Stolarczyk wystawił od razu Wasilewskiego. Lepiej niech u siebie zagra Hoyo, a Wasyl niech się szykuje na Gdynię.
|
Najmocniejszy skład na daną chwilę wcale nie oznacza najlepszych (w teorii) indywidualnie zawodników.
|
Cytat:
@tas de fleia Osobiście ogladałem wiele razy Śliwę w meczach CLJ i kompletnie mnie chłopak nie przekonuje.. przychodził ze statusem gwiazdy Starachowic i oczekiwania miałem w stosunku do niego dużo większe.. Jeśli Słomki dzisiaj nie będzie w kadrze to znak, że Stolar faktycznie chce go odpalić. Ja akurat ubolewam, bo wierzyłem że jednak w końcu odpali. Nie zdziwię się zresztą jeśli znajdzie zatrudnienie w inny klubie ekstraklasy, choćby przez wymogi regulaminiowe. Po słowach z konferencji Stolarczyka można się zresztą zastanawiac, kogo chce od nas odpalić, biorąc pod uwagę ze mamy tak szczupłą kadrę. Wojtkowski? Słomka? Tobiasz W? Tutaj nawet nie ma w kim przebierać. |
Mówiąc szczerze kluczowa jest tutaj wiedza jaki mamy budżet płacowy na przyszły sezon. Bo może się okazać że nie jest bardzo tragicznie a tylko tragicznie :) Może wiedząc że będzie odrobinę lepiej mamy już innych piłkarzy wypatrzonych w myśl zasady - lepsze jest wrogiem dobrego. Choćby tylko odrobinę lepszych. Nie ma co patrzeć tylko "tu i teraz" nie wiedząc ile grosiwa mamy zarezerwowane dla kopaczy. Tak ja to widzę.
|
dokladnie, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Przykładowo taki Pietrzak zupełnie mnie nie przekonuje, a wręcz irytuje. Ale w naszej sytuacji ciezko byloby go zastapic
|
Pietrzaka bardziej szkoda ze względu na szatnię.
|
Cytat:
|
Wynik lepszy niż gra, ale w końcu mieliśmy trochę szczęścia. Cieszy gra młodzieży. Brawo Hoyo, brawo Grabowski, duże brawa dla Śliwy. I jeszcze jedno: BRAWO MATEUSZ LIS. Co spokojna głowa potrafi zrobić z bramkarzem... Dzięki za ten mecz, chciało się oglądać nasze młode wilki.
|
O rany, dziś wszystko stanęło na głowie.
Lis zagrał kapitalny mecz, wreszcie BRONIŁ na poziomie, nie tylko kopał. Super mecz Klemensa, dobry Hoyo. Poprawnie w defensywie Grabowski z Pietrzakiem, chociaż przy grze do przodu tylko młody coś dawał na plus. Pietrzak na prawej stronie pod względem gry do przodu zagubiony totalnie. Savicevic i Basha byli odpowiedzialni za pierdyliard strat w naszym środku pola. Grali jak na Orliku, krytykowany na forum Plewka za straty we wszystkich swoich meczach nie zrobił tyle baboli co każdy z naszej kluczowej dwójki w tym jednym spotkaniu. Bashę można jeszcze próbować usprawiedliwiać brakiem rytmu meczowego, ale te straty Savicevica, wsadzanie innych na minę głupimi podaniami to był kryminał. Jak bardzo cenię tą dwójkę to za ten konkretny mecz należy się karny kutas za tak nonszalancką grę. Oczekuję po nich o wiele, wiele więcej. Z ofensywy poprawnie i konkretnie jedynie Kolar - i nie chodzi tu o gola. Po prostu zagrywał celnie i pokazywał się do gry. Na grę reszty można spuścić zasłonę milczenia. Skrzydeł w dzisiejszym meczu nie było w ogóle, jak raz się Śliwie coś udało to potem to koncertowo spierdzielił. Generalnie mieliśmy kupę farta, bo Korona nas czapką nakryła. Co prawda w prosty chamski rzeźnicki sposób, ale jednak. Mecz do zapomnienia, punkty są, więc można zrzucić to na karb gorszego dnia i dużej ilości młodych graczy w składzie. |
Klemenz kojeny mecz bardzo dobry, 90% górnych piłek jest jego a mieliśmy z tym ostatnio duży problem
Wg mnie powinien byc podstawowym stoperem w przyszlym sezonie Grabowski niezle aczkolwiek przydalby mu sie 1 sezon w pierwszej lidze na otrzaskanie, 30 meczów w pierwszym skladzie duzo by mu dało Sliwa na pewno ma potencjał ale to jeszcze nie jest zawodnik do grania co tydzien w seniorach Basha dzisiaj najgorszy mecz w Wisle, masa strat widac bylo ze miesiac przerwy miał Jakby sie udało utrzymać ten skład na kolejny sezon i dodac 3-4 nowych zawodników to...ech pomarzyc można |
Beka ze scyzorów :D
Jakby dziś ten mecz trwał nawet 900 minut, to by oddali z 500 strzałów i przejebali :lol: |
Jak my to wygraliśmy to ja nie wiem:p
|
Lis man of the match. Może na chwilę zamknie usta hejterow.
Jak się człowiek zastanawiał czemu Slovan pogonil Savicevica to dzisiaj dostał odpowiedź. Dramatyczny występ wspólnie z Basha. Jako ich fan liczę, że to jednorazowa wtopa. Stefański cyrk. Karny z kapelusza, ale według mnie w pierwszej połowie powinna być czerwona dla tego dzieciaka z Korony. Druga żółta za faul na Savicevicu. To że najpierw trafił z pilke nie powoduje że może gościa połamac. Hoyo wywiadem po meczu udowodnił że jest materiałem na mega piłkarza. Miło że powiedział że za parę lat zagra tutaj z bratem. 9 miejsce prawie pewne. Amen. |
Cytat:
Mają w kim tam wybierać w tej Slovanie, niema co. |
Cytat:
|
Lis dzisiaj bardzo dobry mecz, karny jak dla mnie do odgwizdania ale Stefański i tak .uj jego sędziowanie to kryminał. Taktycznie zagraliśmy podobnie jak z Górnikiem wyczekując na scyzoryków, szkoda że Peszkin zszedł z kontuzją bo wtedy plan taktyczny się posypał.
Grabowskiemu jak i Sliwie brakuje jeszcze ogrania ale widać, ze coś z nich będzie |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl