![]() |
[XXXII kolejka] Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków, Czwartek 25 IV, godzina 20:30
https://zapodaj.net/images/a4b63cccdcc9a.png
Aktualna tabela: https://zapodaj.net/images/1503c9eb934ed.png Zestaw par nadchodzącej kolejki: https://zapodaj.net/images/f1bd39bd1d262.png stronka pokazująca h2h nie została zaktualizowana po rundzie zasadniczej Rywal ogólnie: https://zapodaj.net/images/a03a2057e8942.png Rywal u siebie: https://zapodaj.net/images/82a87d3226094.png Wisła ogólnie: https://zapodaj.net/images/549b776cc1561.png Wisła na wyjeździe: https://zapodaj.net/images/d34ef744b7db5.png A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) https://zapodaj.net/images/50ab5afa6b279.png Zapraszam do dyskusji :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: |
Przykre że gramy ze spadkowiczem a u buka jesteśmy wyceniani niżej:(
|
Przykre nie przykre. Każda drużyna bez obrony raczej nie będzie faworytem.
|
Czas na zmianę w bramce i z przodu.
|
przykre jest to że graliśmy naprawdę genialne mecze w tym sezonie, byliśmy liderem tabeli a gramy ze spadkowiczem i to my trzęsiemy portkami
|
Jesteśmy w takiej sytuacji ze wszystko jest przykre i nie przykre. Przez ostatni rok przechodzimy takie piekło i katusze ze hej. Nawet jakby bukmacherzy brali pod uwagę sprawy kibicowskie, chuliganskie i nasze miskowe perypetie to tez nie bylibyśmy faworytem haha. Jedyna nadzieja jest raka ze czasami trzeba upasc na dno zeby wrócić mocniejszym
|
Był remis, była porażka, teraz czas na zwycięstwo z Sosnowcami!
|
Cytat:
Mamy szpital polowy który rozłożyłby każdy zespół. Popatrz sobie kolego co 2 lata temu kontuzje zrobili z BVB które nagle z zespołu walczącego o mistrzostwo musieli bronić się przed spadkiem. |
Cytat:
|
Jeżeli wszytskie znaki na niebie i ziemi wskazują, że przegramy ten mecz, to wg logiki ekstraklasy nie przegramy :)
|
Cytat:
My naprawdę nie mamy kim grać. Jeżeli wyjdziemy składem: Lis-Palcic, Szot, Hoyo, Grabowski, Peszko, Boguski, Plewka, Pietrzak, Kolar, Drzazga to moglibyśmy toczyć bój z Garbarnią a nie z walczącym o życie Sosnowcem... |
kolega pominął mózg naszej drużyny- Vullneta Bashę i Vukana Savicevicia.Basha pewnie zagra a Savicević?
|
Typuję:
Lis - Palcic, Szot, Basha, Grabowski - Pietrzak, Plewka, Savicevic, Peszko - Kolar, Buksa. |
Pietrzak grał jako środkowy pomocnik myślę że też wchodzi w grę na środek obrony do Szota.
Będzie pewnie radosny futbol jak ostatnio. Musimy być skuteczni. |
Cytat:
Na dziś zdrowych i już "nie" juniorów mamy: 2 bramkarzy, 2 obrońców, 3 pomocników i 3 napastników. 10 zawodników w tym 2 bramkarzy. Ktoś pisał wyżej że z takim stanem posiadania czołówka 1 ligi by nas ograła i to niestety prawda. Na pewniaka można obstawić występ 3 juniorów od początku w 1 składzie. |
Zgadza się. Patrząc "na chłodno" i już bez emocji, to ten awans to by był wynik ponad stan przy naszej kadrze i byśmy się zapewne o tym boleśnie przekonali. Koniec końców, to nie jest zły układ. Mamy względny spokój i można protestować. Czasu by na to nie bylo kiedy indziej. Miejmy tylko nadzieję, że te mecze będą dla naszych młodych dużym doświadczeniem i dadzą wymierny efekt w niedługim czasie.
|
Cytat:
Basha też nie zagra (plotka), więc zdrowych zostało 2 bramkarzy, 2 obroncow, 2 pomocników i 3 napastników Od początku zagra 4 juniorow |
Karherop skąd info o Bashy? Savicevic?
|
Cytat:
|
oby to była tylko plotka. o Savicevicu coś wiadomo? Klemenz?
|
Na konfie poinformowano że na pewno nie wystąpią : Wojtkowski, Sadlok, Wasyl, Kuba, Buchalik, Savicevic, Klemenz no i wykartkowany Burliga. Klub nie chce już chyba w żadnym przypadku rokować kiedy kto wróci, gdy do końca sezonu zostały tylko 3 tygodnie.
|
Wojtkowski to chyba te kontuzje łapie przy ubieraniu butów...
:( |
Trzeba korzystać póki kurs jest w miarę wysoki
Będzie na dobrą whisky do ukojenia smutkow W tym składzie osobowym w kurniku, przy 1 tys widzów nic nie ugramy |
Nie piszcie, że dobrze wyszło, że gramy w dolnej 8 bo to bzdura. Lepiej grać przy +20k u siebie z Legią, Zagłębiem czy Pogonią, i dostać 0:4, niż dopłacać do interesu przy meczach u siebie z Płockiem, Miedzią czy Śląskiem i i tak zresztą przegrać.
Nie widzę, żadnych plusów (oprócz jednego poniżej) grania w dolnej 8 bo tak czy siak byśmy musieli testować młodych, bo wyjścia przy tylu kontuzjowanych by nie było. Jedyny plus to uniknięcie bardzo prawdopodobnej porażki z pejsatymi w takim zestawieniu personalnym, lecz tak naprawdę spokojnie bym ją przyjął, bo dużej chluby by im to nie przyniosło, gdyby ograli naszą drużynę złożonej z 3 podstawowych graczy, 5 drugiego sortu, i 3 juniorów. Chociaż to wcale nie oznacza, żebyśmy musieli ten mecz przegrać, znając dolę garbatą sąsiadki. Oczywiście brak awansu do top 8 nie jest jakąś katastrofą, aczkolwiek proszę o nie pisanie farmazonów, że to dobrze, że nas w niej nie ma, bo już było widać w poniedziałek jaki pojawił się regres frekwencji na trybunach. Wygrana w Lubinie to mecze u siebie z Pogonią, Zagłębiem i Legią. Na pierwszy mecz z Pogonią po euforii po awansie pojawiło by się spokojnie 23k. Potem po ewentualnych w.......ach na Zagłębiu by pewnie było trochę gorzej, ale już na Legie też na luzie 20k (a gdyby jakimś cudem były wyniki to oczywiście więcej). Więc nie zakłamujmy rzeczywistości, że brak awansu wyjdzie na dobre bo tak nie jest i nie będzie. Ogromnie szkoda tej ósemki, tak zwyczajnie, dla piłkarzy którzy przez cały sezon pokazali kawał serducha. W Sosnowcu, na żaden wynik nie liczę (zresztą tak jak w każdym z pozostałych do końca meczów). Dla mnie piłkarze, zrobili swoje ogrywając dwukrotnie żydków i za to im jestem wdzięczny. Do tego piękne mecze z Legią, Lechem czy Lechią. Fajnie by było jakby młodzi się pokazali z dobrej strony i jestem ciekaw tego Kumaha bo ma konkret gaz z tego co widziałem w CLJ. |
Nikt się nie cieszy z dolnej 8 ale jak już w niej jesteśmy to musimy szukać jakichkolwiek pozytywów. Chociażby patrząc przez pryzmat że w grupie spadkowej rok temu gral Piast, Lechia, Pogoń i Cracovia, a gdzie są teraz?
Grupa spadkowa to nie koniec świata. |
Ja osobiście wolę grupę spadkowa niż 1:6 od sąsiadki, co przy tym składzie obrony mogłoby się zdarzyć, szczególnie że są zadni rewanżu po tylu meczach
|
|
Basha jutro nie gra, zreszta niestety calkiem mozliwe ze do konca rundy
|
Kontuzja? Skąd info?
|
Twitter,ale to że nie zagra do końca to nie wiadomo,natomiast jutro ma się wyjaśnić jego sytuacja w Wiśle
|
moze ty , ja mam akurat info od Vulneta , a czy do końca czy nie to sie okaze za kilka dni po dalszych badaniach
|
Hahaha :rotfl:
|
Cytat:
cóż oby latem udało się znaleźć kolejnego Savicevica. |
Gdyby chciał odejść to dawno by go tu nie było.
|
Ma 28 lat jeszcze w piłkę trochę pokopie.Jeżeli ma okazję i chce jeszcze zarobić to wyjdzie tylko gdzie? Rosja ? Czechy ? nie wiem co siedzi u niego w głowie,ale czytałem z nim wywiad mu się tu podoba...
|
Cytat:
Cytat:
|
Możecie mnie wyśmiać, ale popatrzyłem w parametry fizyczne Hoyo i jestem znokautowany - 15 lat i 189 cm / 75 kg??? Na czym on się tak "wyhodował"? Spodziewałem się, że w tym wieku będzie miał 170 z hakiem. W takim układzie nie ma co kombinować z Bashą na stoperze - poprzedni mecz pokazał że to bez sensu - Basha jest potrzeby gdzie indziej, a centymetry z tyłu są - i one będą pewnie najważniejsze.
Zaryzykowałbym takie jedenastki (i tak każdy punkt będzie miłym zaskoczeniem): Weinzettel (po coś go sprowadzono?) Palcic Hoyo - Szot - Pietrzak Boguski - Basha Plewka - Peszko Kolar Drzazga lub (Basha wypada z gry -> Boguski jako rygiel plus Kolar na skrzydło, nie wiem kto wyżej w napadzie) Lis Palcic Hoyo Szot Pietrzak Kolar- Boguski - Plewka - Peszko Balicki Drzazga lub (jak się bawić to bawić, ale może się to źle skończyć): Weinzettel Palcic Hoyo Szot Grabowski Kumah - Boguski - Plewka - Pietrzak Peszko Buksa |
Basha dzisiaj nie zagra, Stolarczyk nie wystawi zawodnika, który nie jest gotowy na 100%.
Co do Weinzettela - przecież został sprowadzony awaryjnie jako zawodnik bez kontraktu, nie ma planów co do przedłużania z nim umowy. Myślę, że wobec konieczności wystawienia dwóch żółtodziobów na środku obrony Stolar nie zaryzykuje Grabowskiego na obronie, ustawi go raczej "wymiennie" z Pietrzakiem na lewej stronie. Dlatego najbardziej prawdopodobny wariant: Lis - Palcic, Szot, Hoyo, Pietrzak - Peszko, Boguski, Plewka, Grabowski - Drzazga, Kolar. Ławka: Broda, Morys, Kumah, Buksa, Moskiewicz, Brożek, obrońca z CLJ. Potęga nie? Powtarzam się, ale to jest skład na mecz z Garbarnią a nie Sosnowcem...Można w ciemno grać handicap +1,5 na Zagłębie... |
Występ Hoyo, choć wielu już go wstawia do składu będzie dużą sensacją.
Przecież przypomnijmy, że dopiero 12 października 2015 zatwierdził przepisy zezwalające na grę 15-latków w ekstraklasie. w XXI wieku nie było tak młodego debiutanta w ekstraklasie, wcześniej na pewno, ale danych statystycznych jest stosunkowo mało. Skład który przedstawił @sandomingo jest najbardziej prawdopodobny. |
Nie wydaje mi się by Hoyo zagrał.
Skoro nie ma Bashy i Savicevica, to widział bym to tak: Lis - Grabowski, Szot, Palcic, Pietrzak - Peszko, Boguski, Plewka, Kolar - Brożek, Drzazga |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl