![]() |
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2015/16.
Witam, dziś w Warszawie odbyło się losowanie par 1/16 oraz 1/8 rozgrywek Pucharu Polski.
Poniżej przedstawiam zestaw par i zapraszam do dyskusji. 1/16 finału - 12 sierpnia 1. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2. Nadwiślan Góra / Zagłębie Lubin - Błękitni Stargard Szczeciński / Termalica Bruk-Bet Nieciecza 3. Rodło Kwidzyn / Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 4. Ruch Chorzów - Wisła Kraków 5. Zawisza Bydgoszcz - ŁKS 1926 Łomża / Chrobry Głogów 6. KS Stilon Gorzów Wielkopolski / Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 7. Garbarnia Kraków / Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 8. Stomil Olsztyn / Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław 9. GKS Bełchatów - Wisła Płock / Bytovia Bytów 10. Arka Gdynia / Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg / Chojniczanka Chojnice 11. Boruta Zgierz / Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 12. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 13. Wisła Puławy / Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 14. Wda Świecie / Legionovia Legionowo - Korona Kielce 15. ROW 1964 Rybnik / Dolcan Ząbki - Cracovia 16. Górnik Wałbrzych / Wigry Suwałki - GKS Katowice / Rozwój Katowice 1/8 finału - 23 września 17. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 2 18. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 4 19. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 6 20. zwycięzca meczu 7 - zwycięzca meczu 8 21. zwycięzca meczu 9 - zwycięzca meczu 10 22. zwycięzca meczu 11 - zwycięzca meczu 12 23. zwycięzca meczu 13 - zwycięzca meczu 14 24. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 16 1/4 finału - 28 października, 18 listopada zwycięzca meczu 17 - zwycięzca meczu 18 zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 20 zwycięzca meczu 21 - zwycięzca meczu 22 zwycięzca meczu 23 - zwycięzca meczu 24 Jak myślicie, czy tym razem sztab trenerski oraz zarząd naszego klubu również potraktuje rozgrywki pucharowe z przymrużeniem oka i w Chorzowie zagramy rezerwowym składem. Zaraz, rezerwowym? To my mamy jakieś rezerwy? :) Zapraszam do dyskusji, Mam cichą nadzieję, że temat nie zostanie zamknięty już 12 sierpnia. |
1. Trzeba wygrać z Ruchem na ich stadionie
2. Lech będzie jechać na 3 fronty (Liga, el.LE, oraz PP) liczę na awans dalej :) |
Cytat:
|
Zero odpuszczania ! Mamy zajść jak najdalej się da, Wisła to za duża marka ,żeby sobie z Pucharu Polski cyrk robić tak jak to było w ostatnim sezonie! Swoją droga liczyłem na jakiś "egzotyczny" wyjazd ale znów się przeliczyłem
|
Dlaczego nie wejdą?
|
Poza tym, to nie miałby być, że każda z 4 najlepszych drużyn poprzedniego sezonu jest rozstawiona i dostaje własną ćwiartkę? A w jednej połówce jest Jaga, amica, Śląsk..
|
Cytat:
|
Rozumiem że 1/16 to tylko jeden mecz?
Za chiny nie można tego pucharu odpuścić - ja wiem że to marzenia ściętej głowy ale chyba większa szansa jest się spiąć w kilku meczach pucharowych niż w 20 meczach w lidze jeśli ktoś w klubie myśli o pucharach. A swoją drogą to tak dawno ostatni puchar zdobyliśmy że po prostu wstyd. |
Cytat:
|
Zmieniłem zdanie odnośnie tego pucharu. W tym ciemnym tunelu musowo jest sięgnięcie po ten puchar (czyli po światło). Było nie było - kolejne trofeum do kolekcji, europejski puchary, etc. Chvj, że z pastuchami itd. Trzeba sięgać teraz wszystkiego, co dawałoby jakąkolwiek nadzieję na lepsze jutro.
Jak nie stać na single malt, to i bolsa wypijesz. |
Jesli Lech dostanie się do grupy LE a my znów olejemy te rozgrywki na początku to będzie kolejna nagroda za frajerstwo turnieju, podobnie, jak w zeszłym roku...
|
Szczerze? To i tak dostalibyśmy wpierrdol od Błękitnych.
|
W tym roku co najmniej polfinal Pucharu Polski musi byc! Najlepiej jednak wygrac go!
|
Obawiam się że znowu puchar zostanie olany (oby nie!). Mecz z Ruchem jest pomiędzy meczami z Legią i Lechią. Mam nadzieje na najlepszy skład z możliwych na Ruch.
|
Obysmy juz na te wazne mecze byli w wysmienitej formie i potraktowali ten puchar polski powaznie, nie tak jak Smuda potraktował
|
to ja już bym wolał odpuścić 3 mecze w lidze i wygrać puchar, niż tak jak ktoś wyżej napisał, walczyć w 30 meczach w lidze o puchary
|
Jakie odpuszczanie? W obecnie sytuacji sukcesu potrzebujemy jak tlenu. Skad wezmiemy sponsorow jak bedziemy odpuszczac stosukowo latwe do zdobycia trofeum?
|
Cytat:
I zawsze znajdzie się mecz, dwa czy trzy które warto odpuścić czy w trakcie czy 'z góry' jak mecze przed pucharami. 'Nie' dla jakiegokolwiek odpuszczania. :) |
Puszcza Niepołomice wygrała dzisiejszy mecz i 12 sierpnia do Niepołomic przyjeżdża Lechia Gdańsk ;) ułożył im się ten terminarz elegancko bo 16 grają z nami.
|
Mam nadzieje że wygramy z Ruchem a Lech odpuści PP
|
Cytat:
|
Cytat:
A w dwumeczach przy dobrych wiatrach 2 remisy = awans :-p:-p:-p |
Z Ruchem zagramy 13 sierpnia (czwartek) o godz. 20:00.
|
Za 3 dni mecz, zagramy z Ruchem Chorzów, a tutaj cisza.
W tym roku pucharu nie odpuścimy, w przypadku awansu gralibyśmy z Olimpią/Lechem Co do tego drugiego rywala to zapowiada się ciekawie, gdyż: Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Nie będzie oddzielnego tematu na mecze Pucharu Polski, więc do dyskusji na temat spotkania Ruch Chorzów - Wisła Kraków zapraszam tutaj.
|
Wisła odpuści puchary bo jak przegrają mecz w PP to odpadają a jak przegrają mecz w lidze to tylko strata 3 pkt-ów a nie będą ryzykować żeby ktoś doznał kontuzji.
A po drugie jakoś nie widzę żeby Wiśle zależało na LE |
Jakie odpuszczanie? W tym sezonie co najmniej Finał musi być!!!!!!! Odpuszczać to sobie mogą Łęczna czy Podbeskidzie, ale nie my do ....!!!!!!
|
Cytat:
Po pierwsze, Moskal to nie Smuda, który co chwila pieprzył o wąskiej kadrze. Po drugie, uczmy się na doświadczeniach poprzedniego sezonu - odpuszczenie pucharu przełożyło się na morale i słabsze wyniki w lidze. Po trzecie myślę, że po latach posuchy będzie w klubie małe ciśnienie na trofeum, a Puchar Polski jest mimo wszystko łatwiejszy do zdobycia niż MP. |
Cytat:
Mam nadzieję, że zwykła przyzwoitość i szacunek do Wisły nie pozwolą K. Moskalowi zachować się w taki sposób jak Smuda. Musimy potraktować PP poważnie. |
Mnie najbardziej kręci wizja tego finału na Narodowym. Tak naprawde od 2011 roku i kampanii pucharowej nie mielismy takiego jednego meczu o wiekszą stawke niż zwykłe 3 punkty. Troche brakuje tych podwójnych emocji
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl