Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Najlepsza "11" Wisły w ostatnim dziesięcioleciu. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7789)

tarantulaw2 06.12.2010 13:43

Najlepsza "11" Wisły w ostatnim dziesięcioleciu.
 
Rok 2010 się kończy, więcej meczów nie będzie, więc może wybierzemy najlepszą "11" Wisły w ostatnim dziesięcioleciu? Ewentualnie można w nawiasach umieścić rezerwowych piłkarzy :).

PhantomRanger 06.12.2010 13:59

Moja 11 ostatniej dekady:
Bramkarz: Sarnat
Obrońcy: Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović
Pomocnicy: Uche, Szymkowiak, Moskal , Kosowski
Napastnicy: Żurawski , Frankowski

Ławka rezerwowych: Sobolewski, Cleber, Paweł Brożek, Cantoro , Pater, Kuźba , Bogdan Zając

gdyby taka była nasza 18 meczowa, mistrza mielibyśmy co roku.

Z bramkarzem było najciężej jednak Sarnat z tego co ja pamiętam nie miał dużych wahań formy i cały sezon bronił na równym poziomie.

Młyniu_Miechów 06.12.2010 14:00

Artur Sarnat - Nikola Mijailovic, Arkadiusz Głowacki, Marcelo, Marcin Baszczyński - Kuba Błaszczykowski, Radosław Sobolewski, Mirosław Szymkowiak, Kamil Kosowski - Maciej Żurawski, Tomasz Frankowski.

Ar222 06.12.2010 14:12

Sarnat
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović
Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski
Żurawski , Frankowski

Ławka: Paweł Brożek, Cleber, Cantoro, Pater, Czerwiec, Kulawik, Małecki

szprotson 06.12.2010 14:18

Dolha - Stolarczyk,Głowacki,Marcelo,Kłosik - Sobolewski,Pater,Szymkowiak-Uche,Błaszczykowski - Paweł Brożek

Ławka : Pawełek, Cleber,,Kosa,Frankowski,Penksa,Paulista

Skorżowskie 4-5-1

arti 06.12.2010 14:25

Majdan
Baszczyński , Marcelo , Głowacki, Kosowski
Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Uche
Żurawski , Frankowski


Dwóch świetnych prawoskrzydłowych - wg mnie grzechem byłoby pominąć któregoś z nich, dlatego umownie wycofałem Kosę na lewą obronę, gdzie nie mieliśmy w tym dziesięcioleciu żadnego orła.
Jedyny słabszy pkt. to bramkarz - tu też nie mieliśmy superorła.
i równie fajna rezerwa:

Sarnat
Marek Zając Cleber Bogdan Zając Stolar
Pater Olo Moskal Kulawik
Paweł Brożek Kuźba

a tu jeszcze Czerwiec, Cantoro, Węgrzyn, Kłos, Nikola, Zieńczuk, Mały, Paulista... oj działo się...

Trener: Kasperczak ale wiadomo za który okres...

Bartosz 06.12.2010 14:27

Sarnat - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijajlovic - Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski - Żurawski, Paweł Brożek

Może będzie ktoś uprzejmy i podliczy wszystkie kandydatury - powstanie wtedy 'uśredniona' jedenastka.

HEDu 06.12.2010 14:32

Majdan
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović
Błaszczykowski, Szymkowiak, Uche , Kosowski
Żurawski , Frankowski

Uche przesunięty do środka.

tarantulaw2 06.12.2010 14:34

właśnie tez myslalem o uśrednionej jedenastce. zrobię to tylko. . . do kiedy oddajemy swoja 11.? do 31 grudnia?

ja swoja pozniej podam jak będę na kompie bo z telefonu pisze. . .

Arturo Qr2nów 06.12.2010 14:38

Dolha - Baszczyński, Marcelo, Cleber, Mijailovic - Sobolewski - Błaszczykowski, Szymkowiak, Kosowski - Uche - Żurawski.

-------------------Żurawski-------------------
--------------------------Uche-----------------
Kosowski---Szymkowiak---Błaszczykowski
------------------Sobolewski------------------
Mijailovic-------------------------Baszczyński
-------------Marcelo--Cleber-----------------
--------------------Dolha----------------------

W "18" jeszcze: Sarnat, Stolarczyk, Głowacki, Cantoro, Paulista, Kuźba, Frankowski,

Damianek_ABG 06.12.2010 14:41

Moja propozycja "11" niekoniecznie ostatnich 10 lat ;-)


Pawełek

Baszczyński --- Głowacki --- Marcelo --- Cleber

Kosowski --- Małecki --- Uche --- Błaszczykowski

Frankowski --- Brożek


Ławka: Sarnat, Paulista, Małecki, Cantoro, Żurawski, Szymkowiak, Zieńczuk, Kulawik

KamilAKS 06.12.2010 14:58

Sarnat - Baszczyński Marcelo Głowacki Mijailović- Uche Szymkowiak Kosowski- Brożek Frankowski Żurawski

Baala 06.12.2010 15:03

Majdan
Baszczyński-Głowacki-Marcelo-Stolarczyk
Błaszczykowski-Szymkowiak-Sobolewski-Zienczuk
Żurawski-Brożek

ławka: Pawełek,Cleber,Diaz,Cantoro,Kosowski,Uche,Frankows ki

fanfan 06.12.2010 15:03

Majdan - Baszczyński , Głowacki , Marcelo , Mijailović - Uche , Sobolewski , Szymkowiak , Kosowski - Żurawski , Frankowski
Rezerwowi : Sarnat , Cleber , Stolarczyk , Czerwiec , Błaszczykowski , Kulawik , Paweł Brożek

osbourne1 06.12.2010 15:06

Majdan - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Stolarczyk - Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski - Żurawski, Frankowski

I rezerwa:

Dolha, Cleber, Mijailović, Cantoro, Uche, Kuźba, Pa. Brożek

Największy ból głowy to oczywiście prawa strona (stawiam jednak na Polaka :), i bramkarze (Majdana wspominam jako w miarę pewnego gościa, a Dolha to za ten jeden świetny sezon u nas)

murray 06.12.2010 15:09

Dolha-Baszczyński ,Głowacki ,Marcelo, Mijailovic-Błaszczykowski, Sobolewski,Moskal, Szymkowiak, Kosowski-Żurawski
Drugi skład
Sarnat-Bogdan Zając, Marek Zając, Kłos-Uche, Cantoro, Moskalewicz, Marek Zieńczuk-Frankowski, Kuźba, Paweł Brożek

Odpowiednio 4-5-1 i 3-4-3

avangarda 06.12.2010 15:16

strasznie trudno jest wybrać 11... 16 byłoby optymalnie :)
Majdan
Baszczyński Głowacki Marcelo Stolarczyk
Błaszczykowski Szymkowiak Sobolewski Kosowski
dwie bramki Żurawski, dwie bramki Frankowski i Wisła jest Mistrzem Polski :)

rezerwa:
Sarnat, Mijailovic, Uche, Moskalewicz, Zieńczuk, Paweł Brożek, Cleber

głębsza rezerwa:
Pawełek, Marek & Bogdan Zając, Moskal, Pater, Małecki, Kuźba

11 nieporozumień:
20 testowanych bramkarzy na czele z trenerem J. Kazimierskim
Vidlicka Nawotczyński Jop Magiera
Chiacu Ouadja Edno
Temple Omeonu, Dudu, Radovanovic
starałem się wybierać spośród zawodników, którzy coś tam grali, a nie tylko statystowali w klubie (jak Bellotte, Deci), ale np. Magiera czy Dudu za dużo nie pograli

aNouc 06.12.2010 15:30

Dolha, Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailovic, Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski, Żurawski, Paweł Brożek
rezerwa - Majdan, Cleber, Frankowski, Małecki, Uche, Stolarczyk, Moskal

Kris54 06.12.2010 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez avangarda (Post 1022547)
strasznie trudno jest wybrać 11... 16 byłoby optymalnie :)
Majdan
Baszczyński Głowacki Marcelo Stolarczyk
Błaszczykowski Szymkowiak Sobolewski Kosowski
dwie bramki Żurawski, dwie bramki Frankowski i Wisła jest Mistrzem Polski :)

rezerwa:
Sarnat, Mijailovic, Uche, Moskalewicz, Zieńczuk, Paweł Brożek, Cleber

głębsza rezerwa:
Pawełek, Marek & Bogdan Zając, Moskal, Pater, Małecki, Kuźba

11 nieporozumień:
20 testowanych bramkarzy na czele z trenerem J. Kazimierskim
Vidlicka Nawotczyński Jop Magiera
Chiacu Ouadja Edno
Temple Omeonu, Dudu, Radovanovic
starałem się wybierać spośród zawodników, którzy coś tam grali, a nie tylko statystowali w klubie (jak Bellotte, Deci), ale np. Magiera czy Dudu za dużo nie pograli

e-Dno + Vlastimil (choć w końcu zagrał jakiś JEDEN, całkiem dobry mecz kiedy go Liczka przesunął na prawą obronę) i Władzia ( który przychodził jako niewiadomo kto a jak się skonczyło każdy pamięta ) to według mnie największe żenady w ostatnim dziesięcioleciu. Jeszcze bym przypomniał Mikołaja Kałudę (ktory badz co badz pare meczy/minut/ rozegrał) , drewnianego Strąka (nigdy nie miałem do niego przekonania) i chyba jednego z najgorszych bramkarzy w historii Wisły - Ivana "MOOJAAAAA" Trabalika.

LanceTS 06.12.2010 15:55

Ja bym widział taką:
Sarnat - Nikola, Głowa, Marcelo, Baszczu - Kosa, Sobol, Szymkowiak, Błaszczu - Żurawski, Frankowski.
Rezerwa: Pawełek - Stolarczyk, Cleber, Zając, ... - Zieniu, Cantoro, Uche, Paulista - Brożek, Kuźba.

Ostatnie 7 lat (2000-03 musze wam uwierzyć na słowo).

Trener: Kasperczak

Titto 06.12.2010 16:20

Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Stolarczyk - Kosowski, Sobolewski, Uche, Błaszczykowski - Żurawski, Frankowski

Trener: Kasperczak.

Ławka rezerwowych: Szymkowiak, Cleber, Nikola, Zieńczuk, Sarnat, Paweł Brożek, Cantoro.

d 06.12.2010 16:21

Dolha
Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Stolarczyk
Uche, Sobolewski, Szymkowiak ,Kosowski
Żurawski, Frankowski

AYALA 06.12.2010 16:31

Sarnat-Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Mijailovic-Uche,Szymkowiak,Moskalewicz,Kosowski-Frankowski,Żurawski

rezerwa: Dolha,Stolarczyk,M.Zając,Błaszczykowski,Czerwiec,S obolewski,Kuźba,Kałużny

Charlie 06.12.2010 16:35

Sarnat

Baszczyński --- Głowacki --- Marcelo --- Stolarczyk

Błaszczykowski ---Sobolewski --- Szymkowiak --- Kosowski

Frankowski --- Żurawski

rezerwa: Pawełek, Cleber, Mijailović, Cantoro, Uche, Zieńczuk, Paweł Brożek

Co prawda Uche był nieco lepszym piłkarzem od Błaszczykowskiego, niemniej jednak Kuba w odróżnieniu od Nigeryjczyka nigdy nie robił żadnych jaj i widać było, że Wisła to dla niego więcej niż miejsce do wypromowania się :)

Sylwek1906 06.12.2010 16:44

Dolha- Baszczyński- Głowacki- Marcelo- Nikola- Zieńczuk- Sobolewski- Szymkowiak- Błaszczykowski- Żurawski- Frankowski

rezerwa: Cleber, Cantoro, Pa. Brożek, Kałużny, Uche, Paulista, Pater.

Niemogesiezarejestrowac 06.12.2010 16:45

Dolha
Baszczyński - marcelo - Głowacki - mijailović
Błaszczykowski - sobolewski - szymkowiak - Uche
Brożek - Żurawski

Lipiec 06.12.2010 16:53

Szczęsny
Baszczyński-Głowacki-Marcelo-Stolarczyk
Uche-Sobolewski-Szymkowiak-Kosowski
Żurawski-Frankowski

Rezerwa: Błaszczykowski, Cantoro, Pater, Źieńczuk, Kałużny, Czerwiec, Moskal.

brylant17 06.12.2010 17:08

Ciężko no,ale dobra

Majdan

Baszczyński-Głowacki-Marcelo-Nikola
Uche-Sobolewski-Szymkowiak-Kosowski
Żurawski-Frankowski

Rezerwa

Dolha,Cleber,Stolarczyk,Błaszczykowski,Pater,Czerw iec,Brożek Paweł

przemo 06.12.2010 17:10

Dolha

Baszczyński Głowacki Marcelo Mijajlovic

Błaszczykowski Sobolewski Szymkowiak Kosowski

Żurawski Frankowski

RecordAble 06.12.2010 17:56

Dolha
Baszczyński - Głowacki - Marcelo - Mijailović
Błaszczykowski - Sobolewski - Szymkowiak - Kosowski
Żurawski - Frankowski

Rezerwa: Majdan, Cleber, Uche, Czerwiec, Cantoro, Paweł Brożek


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl