![]() |
Cytat:
Slask bez pieniedzy nie zaistnieje i nie wiem na co licza radni topiac kase w klub. Chyba na przegrane wybpry samorzadowe, bo wielu ludzi nie pusci im tego plazem. Zgadzam sie z Broneem ze Slask zaprzepaszcza olbrzymia szanse ze pkt widzenia organizacyjno-finansowego. Co do scenariuszy...Drzymala nie wejdzie do Wisly. Cupial i Drzymala lubia rzadzic, a w tym wypadku powiedzenie- co 2 glowy to nie jedna nie ma racji bytu! A czy bedzie szukal innego miasta??? Raczej Szczecin jezeli juz. Ale czy go beda chcieli? Po takich zawirowaniach to juz w nic nie wierze. Czyli kto gra w koncu w OE???? |
Cytat:
Cytat:
FOR MONEY!!! |
Cytat:
|
Nie no, Dutkiewicz jest dla mnie skończony. Wydawało się poważny człowiek - a tu taki numer. Facet ma chyba problemy z głową:
Cytat:
Cytat:
Moim zdaniem to bardzo zła wiadomość dla Śląska - może jeszcze radni przekonają prezydenta. Nowy klub miał grać na licencji Śląska, zrezygnowano z pucharów - Drzymała zrobił wiele, by przekonać do siebie kibiców. I wielu przekonał. A teraz, gdy sprawy fuzji są zaawansowane, okazuje się że jej nie ma. To fatalny sygnał nie tylko dla piłkarskiej Polski, ale i dla środowisk biznesowych. Najwyraźniej Wrocławiem rządzą niepoważni ludzie. Najpierw publicznie coś obiecują, a następnie w ostatniej chwili z tego rezygnują. Ciekawe, jak Dutkiewicz zamierza po czymś takim zabiegać o pozyskanie kolejnych prywatnych inwestorów dla Wrocławia. Jestem też bardzo ciekawy reakcji Drzymały. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby po takiej szopce zwyczajnie się wkurzył i zrezygnował całkowicie z inwestowania w Piłkę. Widać mamy za dużo chętnych do wykładania prywatnych pieniędzy na futbol - skoro władze Wrocławia postępują w ten sposób... |
Bardzo dobrze się stało. Może w dziwnych okolicznościach, ale efekt pozytywny i z tego się trzeba cieszyć. Przynajmniej Śląsk będzie prawdziwym Śląskiem, a Drzymała niech szuka szczęścia gdzie indziej.
|
My tu gadu gadu, a w ekstraklasie jest tylko 15 drużyn. Czyli jeszcze jedna musi do nich dołączyć. Mam nadzieję, że Polonia wróci na swoje miejsce, na co są szanse :)
|
skoro nie będzie fuzji, to co z Widzewem? Leci do 2 ligi sportowo(i ewentualnie jeszcze ligę niżej w razie degradacji)? Tak wynika z tego fragmentu:
Cytat:
|
jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie o pieniądze, Drzymał dogadał sie z kibicami to może chodzi o to że Wrocław miał kupić obiekty w Grodzisku :) ?
nasza liga to jeden wielki cyrk, Drzymała jest chyba wku... na maksa poszedł na tak duże ustepstwa i teraz jest pośmiewiskiem , tak to jest z politykami |
Cytat:
Chyba tylko takiej, ze Slask nigdy nie mial porzadnego sponsora. A jak przyszedlby Solorz czy ktos inny to Slask nie bedzie ich kaprysem. Zreszta Drzymala mial miec tylko 20%. Pokazal w Grodzisku, ze jest powaznym biznesmenem. Wycofujac sie z pucharow pokazal jak bardzo zalezalo mu na fuzji. Zal mi go. Mam nadzieje, ze polska pilka nie straci kolejnego po Klickim powaznego biznesmena. Mam nadzieje, ze frajerskie wladze Wroclawia beda musialy zaplacic jakas kare. Dzieki takim niepowaznym ludziom tak ciezko namowic kogos na dawanie kasy na polska pilke. |
Cóż.
Po pierwsze - to, czy "dobrze się stało" dla Śląska, to się okaże za kilka lat. Jak drużyna stanie się solidnym ligowym średniakiem z aspiracjami na coś więcej (moim zdaniem absolutne maksimum możliwości w tym momencie) - to można będzie uznać, że płacz po Drzymale nie jest na miejscu. Może jednak się okazać, że Śląsk będzie co chwila bronił się przed spadkiem lub oscylował między I a II ligą. W takiej sytuacji niektórzy może i zatęsknią za Groclinem. Czas pokaże. Po drugie - bardzo dziwią mnie kategoryczne sądy niektórych forumowiczów, szczególnie że nie są oni kibicami Śląska ani mieszkańcami Wrocławia. Nie wiadomo, jak się sprawy mają i jakie jest nastawienie samych kibiców Śląska do tej sprawy. Po trzecie - nie wiem, na co liczą niektórzy... Rozumiem, że do Śląska ma przyjść potężny sponsor, rzucić duże pieniądze (5-10 mln zł rocznie) i powiedzieć: "róbta co chceta"? Może klubem mają zarządzać kibice? W takim razie prosta sprawa - niech kibice Śląska wyłożą takie pieniądze i będzie załatwione. Naprawdę nie wiem, co więcej miał zrobić Drzymała by wkupić się w łaski kapryśnych kibiców WKS. Zgodził się na pakiet mniejszościowy, zgodził się na licencję Śląska, zrezygnował z europejskich pucharów... To naprawdę sporo - w ten sposób chyba powinien przekonać kibiców co do tego, że jego plany wobec Śląska sa poważne, że nie traktuje klubu jak zabawki. W dodatku chyba 10 lat jego działania w profesjonalnej piłce powinno ich do tego przekonać. Po czwarte - wprawdzie Śląsk to klub zaprzyjaźniony z Wisłą, ale Wrocław konkuruje z Krakowem. Jest więc we mnie pewne rozdarcie - martwi, że Śląsk z winy władz miejskich zaprzepaścił olbrzymią okazję do rozwoju. Z drugiej strony - cieszy potknięcie konkurencji - to na PR Wrocławia wpłynie fatalnie. A zyskać może na tym Kraków. |
co do Widzewa w zwiazku z fuzja Slaska i GRoclinu,a raczej jej brak, nic sie nie zmienia,nie wiem skad ten kawalek tekstu wyrwałes,ale Widzew grac bedzie w nowej pierwszej lidze a jesli PKOL zawiesi decyzje WDPZPN Widzew zagra w ekstraklasie.
|
Wrocław jak zbuduje stadion to ma duzo argumentów aby za niedługo być w czołówce naszej ligi i to Drzymała z roku na rok będzie miał trudniej w Grodzisku utrzymać poziom.
aczkolwiek decyzji Wrocławia nie rozumiem skoro już nawet Drzymała poszedł na ustępstwa a kibice jak rozumiem to zaakceptowali ale jak mam być szczery to ciesze sie że jednak odejdzie nam konkurent o walkę o MP |
Drzymała to gołodupiec z kredytami na głowie i rozbabraną fabryką na Ukrainie. W długiej perspektywie niewiele Śląskowi by dał i dobrze że to się stało.
|
Za dopuszczenie do tego typu sytuacji i ogolna kondycje naszej pilki powinno wyslac sie caly PZPN na dozywocie do kopalni uranu.
|
Cytat:
Poza tym, skoro Dyskobolia zrezygnowała sama, ktoś musiał nasza ligę reprezentować. Jak nie czwarty Lech to kto? Zagłębie? Korona? Cracovia? :D |
Podoba mi sie usmieszek za nazwa "Cracovia".
Widze, ze myslimy podobnie. |
Tylko ciii!! ;-)
|
troche dziwie sie władzom Wrocławia że tak łatwo zrezygnowali z Drzymały, w Polsce nie ma wielu ludzi z takimi pieniędzmi co chcą inwestować w piłke.
|
Ciekawe czy jakis Iwan Iwanowicz Fortunow prowadzi wikiszachtar.by
to tak w nawiazaniu do nadchodzacego wiekimi krokami preludium przyszlorocznego finalu LM w postaci meczu Lukaszenek z gamoniami zza Blon. Moze Szachtar wytnie taki numer Cracovii jak swego czasu MU LKS-owi. Co to przyslali do Widzewa zapytanie o zakwaterowanie, bo do glowy im nie przyszlo, ze w Lodzi jest jakis drugi klub. |
Cytat:
W sumie to rozumiem, leżało to miejsce w PU-charze w kącie, więdło, kurzyło się, marniało, no to Lech wziął i podniósł. Mam w domu parę puszek po piwie, trochę makulatury - zainteresowani?:D Cytat:
|
Któryś z Was wspomniał, nie sprawdziłem że to nie Ty.
A Twój komentarz głupi, bo naturalnym jest że jeśli trzecia drużyna rezygnuje z miejsca w pucharze UEFA, to otrzymuje je kolejna, w tym przypadku Lech. I to nie ma nic wspólnego ze słowem którego nadużywasz, a którego chyba nie rozumiesz. Makulaturę zachowaj dla siebie, żebyś potem na te puszki miał :D |
Ja się w sumie cieszę, że do fuzji nie dojdzie, ale fakt faktem, że Dutkiewicz zachował się jak skończony *****. Jeśli facet nie chciał fuzji to mógł to wcześniej powiedzieć, a nie w sytuacji gdy Groclin stracił prawo do gry w pucharach i nie złożył wniosku o licencję na ligę. Nie dziwię się, że Drzymała się teraz czuje wydymany przez władze Wrocławia. Kolejny dowód, że sensownym sponsorom nie opłaca się inwestować w nasz futbol bo to jedno wielkie bagno bez żadnych norm i zasad obowiązujących strony.
|
Wyjebano Drzymale - czy to golodupiec czy nie to byl to jeden z niewielu powaznych kolesi zajmujacych sie pilka.
Jak dla mnie do wszystko jest ze szkoda dla Slaska a zamiast mocarstwoeych ambicji pozostanie walka o utrzymanie - szkoda. A ze Lech bedzie gral w pucharach? -sorry ale za frajerstwo sie placi.Nie prosili sie o to a zeby teraz doborowolnie rezygnowali.....bez jaj.... |
To jak to lecialo?? Slask caly bez Drzymaly??? hehehe
Prorocy!!! |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
^^ a w psychiatrii, to co jest wyżej, nazywane jest paranoją.
|
Wrocław CAŁY bez Drzymały
|
Ludzie spokojnie. Groclin rok jeszcze pogra a potem ich "bog" wyjedzie do wiekszego miasta ( byle nie Szczecin...prosze). Lech zagra w pucharach i bedzie jak zwykle :) Nie wazne kto gdzie i za kogo ale wazne to ze do dzisiaj nic nie wiadomo a burdel z dnia na dzien jest coraz wiekszy. Czeski film po prostu.
|
http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35..._Drzymaly.html
Acha. Zamiast solidnego prezesa z doświadczeniem w futbolu i z pięknym, staropolskim nazwiskiem - będzie facet z agenturalną przeszłością, mający trzy paszporty. Ciekawe, co na to patriotycznie nastawieni kibice Śląska. Jak się to potwierdzi, będzie pasjonująca rywalizacja Polsat-ITI. Co nie zmieni obrazu prezesury Dutkiewicza i Wrocławia jako miasta. |
jednym z klubów w jaki chce zainwestować Drzymała jest Polonia Warszawa
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl