![]() |
[XXXV kolejka] Wisła Kraków - Korona Kielce, Piątek 10 V, godzina 20:30
https://zapodaj.net/images/1f926e1c868e1.png
Aktualna tabela: https://zapodaj.net/images/2086863a5eb3d.png Zestaw par nadchodzącej kolejki: https://zapodaj.net/images/ad9969c7a54be.png stronka pokazująca h2h nie została zaktualizowana po rundzie zasadniczej. Rywal ogólnie: https://zapodaj.net/images/27a96686c5d1d.png Rywal na wyjeździe: https://zapodaj.net/images/35ac463b25247.png Wisła ogólnie: https://zapodaj.net/images/8add7fe2dc073.png Wisła u siebie: https://zapodaj.net/images/85c746296e2a4.png A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) https://zapodaj.net/images/03349c1e2bfbb.png Zapraszam do dyskusji :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: |
Korona nie gra już praktycznie o nic (poza wyższym miejscem w tabeli), ostatnio im nie idzie, za to nasz niby rezerwowy skład zaczyna się docierać... IMO możemy powalczyć o 3 pkt. Byłoby sympatycznie, gdyby na mecz przyszło więcej ludzi niż ostatnio na Śląsk.
|
Cytat:
Zobaczyłbym Słomkę zamiast Boguskiego na prawej a reszta bez zmian. |
Bogusiu nie grał ostatnio na prawej
|
Cytat:
Czyli zgodnie z logiką ekstraklasy oraz klasą naszego golkipera marzę o remisie, a typuję 0-3 :-( |
Cytat:
|
Czy któryś z podstawowych rekonwalescentów ma szansę wrócić na ten mecz? (Kuba, Basha, Sadlok) ? Bo sie pogubiłem w listach kontuzjowanych...
|
Korona podobno ma też wystawić jakichś juniorów w składzie od tego meczu.
|
Fajnie jakby na ten mecz obydwaj trenerzy wystawili jak najwiecej mlodziezy
|
W CLJtce przegralismy z Korona niedawno wiec nie wiem czy tak fajnie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mecz poprowadzi Daniel Stefanski - to długo sobie odpoczał od sedziowania
|
Z góry było wiadome, że będzie odpoczywał tylko jedną kolejkę. Inna sprawa, że jak już go dawać, to lepiej do meczu "o nic", niż gdyby znów miał mieszać w walce o mistrzostwo, czy spadek ;) Gdybyśmy byli w lepszej albo gorszej sytuacji w tabeli nie chcielibyśmy, by on sędziował, ale w obecnej sytuacji to obiektywnie najlepszy wybór dla niego, skoro już musiał się znaleźć w obsadzie sędziowskiej tej kolejki.
|
jak dla mnie powinien byc zlodziej i drukarz wygwizdany na poziomie Carlitosa w meczu z Legia.
|
Cytat:
|
Cytat:
I tym samym Stolar już może wystawić cała jedenastkę z seniorów bez żadnego młodzieżowca. Mam nadzieję że do tego jednak nie dojdzie, bo za niespełna 3 miesiące mamy nowy sezon a wtedy nie będzie zmiłuj... Liczę że od początku zagra ktoś z dwójki Grabowski/Slomka. |
Idealny mecz żeby wypróbować Słomkę od pierwszej minuty.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Fizycznie i szybkościowo wygląda nieźle. |
Nie śledziłem dokładnie jego meczów w pierwszej lidze, ale sądząc po ostatnim półroczu, w którym został kompletnie odstawiony to zapewne szału nie było. Mnie Wojtek niezbyt przekonuje, powiedziałbym że gra na alibi. Wiem że to młody chłopak, ale jednak na jego pozycji albo idziesz na przebój albo nie... Pod tym kątem bardziej podobał mi się Śliwa, który dostał mniej minut, ale grał odważniej od Wojtka. Nic co prawda z tego nie wynikało, ale nie było bojaźni, próbował wchodzić w dryblingi. W związku z ilością minut, którą na razie dostali, ja w pierwszym składzie chętniej zobaczyłbym właśnie Śliwę.
|
Stolar na konferencji powiedział wyraźnie, że wystawi najmocniejszy skład. Czyli coś w rodzaju:
Lis - Bury, Wasyl, Klemenz, Pietrzak - Peszko, Basha, Vukan, Kolar - Drzazga, Brożek. Znając życie to pewnie zakręci się wokół remisu... |
Nie sądzę by Stolarczyk wystawił od razu Wasilewskiego. Lepiej niech u siebie zagra Hoyo, a Wasyl niech się szykuje na Gdynię.
|
Najmocniejszy skład na daną chwilę wcale nie oznacza najlepszych (w teorii) indywidualnie zawodników.
|
Cytat:
@tas de fleia Osobiście ogladałem wiele razy Śliwę w meczach CLJ i kompletnie mnie chłopak nie przekonuje.. przychodził ze statusem gwiazdy Starachowic i oczekiwania miałem w stosunku do niego dużo większe.. Jeśli Słomki dzisiaj nie będzie w kadrze to znak, że Stolar faktycznie chce go odpalić. Ja akurat ubolewam, bo wierzyłem że jednak w końcu odpali. Nie zdziwię się zresztą jeśli znajdzie zatrudnienie w inny klubie ekstraklasy, choćby przez wymogi regulaminiowe. Po słowach z konferencji Stolarczyka można się zresztą zastanawiac, kogo chce od nas odpalić, biorąc pod uwagę ze mamy tak szczupłą kadrę. Wojtkowski? Słomka? Tobiasz W? Tutaj nawet nie ma w kim przebierać. |
Mówiąc szczerze kluczowa jest tutaj wiedza jaki mamy budżet płacowy na przyszły sezon. Bo może się okazać że nie jest bardzo tragicznie a tylko tragicznie :) Może wiedząc że będzie odrobinę lepiej mamy już innych piłkarzy wypatrzonych w myśl zasady - lepsze jest wrogiem dobrego. Choćby tylko odrobinę lepszych. Nie ma co patrzeć tylko "tu i teraz" nie wiedząc ile grosiwa mamy zarezerwowane dla kopaczy. Tak ja to widzę.
|
dokladnie, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Przykładowo taki Pietrzak zupełnie mnie nie przekonuje, a wręcz irytuje. Ale w naszej sytuacji ciezko byloby go zastapic
|
Pietrzaka bardziej szkoda ze względu na szatnię.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl