![]() |
[XXVI kolejka] Wisła Kraków - Cracovia, niedziela 17 III, godzina 18:00
https://zapodaj.net/images/cfd575e9c300d.png
Aktualna tabela: https://zapodaj.net/images/19b8d7ae06787.png Zestaw par nadchodzącej kolejki: https://zapodaj.net/images/5a22c44885f03.png Dotychczasowe mecze h2h https://zapodaj.net/images/9c007cf253f85.png Sześć ostatnich spotkań h2h https://zapodaj.net/images/283f336acf190.png Rywal ogólnie: https://zapodaj.net/images/1a8e4a3a7d088.png Rywal na wyjeździe: https://zapodaj.net/images/56af972a0f866.png Wisła ogólnie: https://zapodaj.net/images/af2178e47f33c.png Wisła u siebie: https://zapodaj.net/images/e21aa73555f5b.png A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) https://zapodaj.net/images/a561634a9d340.png Zapraszam do dyskusji :tsw_zdrajca: :tsw_kopniak2: :tsw_krzeslo: :tsw_kopniak: |
Ponoć zostało ok. 1500 biletów i to wszystko praktycznie na ...C
|
No i zaraz te i na c zejda
|
Cytat:
|
Wygrywamy 3:2.
Mecz nie tylko ważny "bo to derby przecież", ale też jeden z ważniejszych w kontekście awansu do TOP8. My łapiemy formę, Craxa traci rezon po serii zwycięstw. Będzie dobrze. |
Kibice sąsiadki potrafią też wymyślić trafione w 10-tkę hasło. Mnie najbardziej podoba się "walczyć jak Sparta...".
Otóż Spartanie faktycznie walczyli zaciekle i do samego końca. Działo się tak dlatego, że tworzyli związki homoseksualne i jeden za drugiego oddawał życie. Dlatego nasza przyśpiewka "było ich sześciu...", ma naprawdę głęboki sens... Auuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!! (to też dobre) |
Podano w ogóle, ile miejśc dla nas i "przyjezdnych" łącznie będzie dostępnych? Po odliczeniu buforów, ile ludzi przyjdzie na mecz?
|
Śledź sb tam już do zwymiotowania jest to rozkładane na czynniki pierwsze.
|
Dobrze Czerepach, że Cię nie poniosło z jakąś wyszukaną nazwą tematu :) .
Jeśli wygramy to mam gdzieś następne porażki do końca sezonu. Czekam na czwarte z rzędu upokorzenie ladacznicy - ostatnio to wychodzi bombowo :D |
Cytat:
Miejsca są poblokowane, żeby dobić do tego całego rekordu ... |
Vinci - goscie dostali 1550 biletów - zgłosili do klubu zapotrzebowani na wiecej, ni ewiadomo czy dostaną. W sumie sektor gości mieści 2000 miejsc - i tak musza go odciac w całości - nie rozumiem czemu nie otrzymali całej, przez to ze będzie 450 mniej osób w tamtym sektorze to nie bedzie słychać wyzwisk?- każdy grosz w sytuacji TS jest teraz ważny.
|
moim zdaniem powinni im dać pełną pule w końcu to wielkie święto w Krakowie
|
Cytat:
A poważnie - nie będzie to łatwy mecz dla nas choćby dlatego ze Probierz grał z nami 3 razy i 3 razy dostał bęcki i będzie szukał rewanżu za te upokorzenia których doświadczył. Mam nadzieję, że choćby skromnie ale wygramy i podtrzymamy naszą serię |
Zastanawiam się czy klub panuje nad dystrybucją/rezerwacjami bonów/karnetami udostępnianiem sektorów.
Z jednej strony według strony biletowej zostały tylko bilety na C, z drugiej klub nie pokusił się o absolutnie żaden komunikat. Zdecydowanie brakuje komunikatów z klubu typu: Na derby zostało X biletów. Na sektory XYZ można kupić jeszcze TYLKO karnety. Mamy sprzedanych XXXXX biletów+karnetów. O to że będzie komplet sprzedanych miejsc(odejmując bufor) można być niemalże pewnym. Natomiast w interesie klubu jest przejrzysta sprzedaż i dystrybucja dla kibiców. |
OK czyli do końca nie jest jasne. Myślałem, że tylko ja się w tym wszystkim pogubiłem. Dzięki.
|
mój skład na Cracovię:
Lis Burliga-Sadlok-Wasilewski-Pietrzak Błaszczykowski-Savicevic-Basha-Peszko Kolar Drzazga i JJJBG!!! |
Piast Gliwice 2-1
Legia Warszawa 2-0. (W) Jagielonia 1-0 Wisła Płock 2-3 (W) Zagłębie Sosnowiec 2-1 To tegoroczne wyniki Cracovii ,co do przełamywania serii ,,w XXI wieku tylko raz pokonali Legię ,z Jagielonia nie wygrali od 6 lat,p iast wygrał pozostałe 4 wiosenne mecze Wystąpią w kompletnym składzie bez kontuzji i kar kartkowych,są bardzo nieskuteczni w meczu z Białymstokiem em stworzyli 7-8 sytuacji z których powinny paść bramkiLegii na wiele nie pozwolili dopiero w ostatnich minutach Carlitos dwukrotnie omal nie zdobył kontaktowej bramki,mecz wyjazdowy z Płockiem mieli beznadziejny ,przegrali w mimo że przeciwnik kończył mecz w 9 ciu.,decydującą bramkę stracicili w 92 minucie Ogólnie rzecz biorąc mało strzelają ale też mało tracą bramek,no i obiektywnie patrząc razem z Piastem najlepiej się prezentują,ale że w polskiej ekstraklasie nikt nie może przewidzieć jakim wynikiem skończy się mecz wszystko jest możliwe,co pokazują ostatnie wyniki np. porażka Lecha z Miedzią 2-3,czy porażka Pogoni u siebie 0-3 No i od niepamiętnych czasów pierwszy raz się. zdarza że według bukmacherów to Cracovia jest faworytem (lekkim),co nie ma oczywiście żadnego znaczenia ... oprócz tego że można więcej zarobić, |
Cytat:
|
Buchalik może psychicznie lepiej wytrzyma bo jednak doświadczenia więcej. A Derby to Derby a Mateusz nie ma jakieś genialnej formy ostatnio a szkoda, żeby się ewentualnie "spalił".
|
Akurat z derbów, to ma raczej dobre wspomnienia.
|
Ostatnio trochę w mediach się po nim "jedzie" a jest młody jeszcze. No ale my ich na treningach nie widzimy więc ... ;).
|
Nie zmieniałbym nic w zwycięskim składzie z Kielc...
Lis nie jest wybitnym bramkarzem ale nie uważam aby zawalił którąś z bramek w Kielcach... poza tym to on jest w rytmie meczowym a nie Buchalik... Tak czy siak jestem pod wielkim wrażeniem TRENERA Stolarczyka... Kolejny mecz w tym sezonie, w którym jego drużyna potrafi w pięknym stylu odwrócić losy meczu mając takich, a nie innych zawodników! Po prostu BRAWO! |
Cytat:
Forma Buchalika jest na tę chwilę wielką niewiadomą, a że gwarantem wybitnego poziomu nigdy nie był (w sumie to nawet na tym forum bywał głównie chłopcem do bicia), to trochę dziwię takiej bezgranicznej ufności w to, że da nam jakąś nową jakość w bramce. Lubię chłopaka i niby poniżej pewnego minimum nigdy nie schodził, ale trzeba sobie powiedzieć szczerze, że to minimum nigdy nie było szczególnie wysokie. Forsowanie go w tej sytuacji uważam raczej za wyraz naszego swojskiego "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma" w usportowionej wersji "każdy, którego formy nie widać, bo nie gra, jest lepszy, od tego, którego błędy widać, bo gra"... ;) |
są jeszcze jakieś bilety? bo strona pokazuje mi 0 wolnych na C i wszystkich sektorach.
|
Chyba ktoś oszalał jeśli myśli, że nagle Stolarczyk zmieni bramkarza na taki mecz. Kiedy Buchalik ostatnio grał?
Cytat:
|
Oby się udało z dodatkową pulą ...
|
Cytat:
|
Który to już mecz gdzie 3 tysiące biletów czyli jakieś 100-110 tys złotych idzie sie gonić... rozumiem bufor G3 ale A czy H? Ktoś żydów przez okrąglak przeskoczy i wskoczy na sektor?
Co do meczu. 3-1 |
Cytat:
|
Cytat:
Pewnie meteorolodzy wzięli pod uwagę derbową atmosferę w mieście :D :D :D. Tak to było by -5. :D :D :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl