Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVI kolejka] Wisła Kraków - Cracovia, niedziela 17 III, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10130)

Arkadiusz.Czerepach 12.03.2019 12:14

[XXVI kolejka] Wisła Kraków - Cracovia, niedziela 17 III, godzina 18:00
 
https://zapodaj.net/images/cfd575e9c300d.png

Aktualna tabela:

https://zapodaj.net/images/19b8d7ae06787.png

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

https://zapodaj.net/images/5a22c44885f03.png

Dotychczasowe mecze h2h
https://zapodaj.net/images/9c007cf253f85.png

Sześć ostatnich spotkań h2h
https://zapodaj.net/images/283f336acf190.png

Rywal ogólnie:
https://zapodaj.net/images/1a8e4a3a7d088.png

Rywal na wyjeździe:
https://zapodaj.net/images/56af972a0f866.png

Wisła ogólnie:
https://zapodaj.net/images/af2178e47f33c.png

Wisła u siebie:
https://zapodaj.net/images/e21aa73555f5b.png

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

https://zapodaj.net/images/a561634a9d340.png

Zapraszam do dyskusji

:tsw_zdrajca: :tsw_kopniak2: :tsw_krzeslo: :tsw_kopniak:

Griszka30KR 12.03.2019 12:26

Ponoć zostało ok. 1500 biletów i to wszystko praktycznie na ...C

rasel1906 12.03.2019 12:27

No i zaraz te i na c zejda

regan 12.03.2019 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez griszka30kr (Post 1535699)
ponoć zostało ok. 1500 biletów i to wszystko praktycznie na ...c

1062 ;)......

ypeeh 12.03.2019 12:28

Wygrywamy 3:2.

Mecz nie tylko ważny "bo to derby przecież", ale też jeden z ważniejszych w kontekście awansu do TOP8. My łapiemy formę, Craxa traci rezon po serii zwycięstw. Będzie dobrze.

Barti 12.03.2019 12:31

Kibice sąsiadki potrafią też wymyślić trafione w 10-tkę hasło. Mnie najbardziej podoba się "walczyć jak Sparta...".
Otóż Spartanie faktycznie walczyli zaciekle i do samego końca. Działo się tak dlatego, że tworzyli związki homoseksualne i jeden za drugiego oddawał życie. Dlatego nasza przyśpiewka "było ich sześciu...", ma naprawdę głęboki sens...


Auuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!! (to też dobre)

Vinci 12.03.2019 12:48

Podano w ogóle, ile miejśc dla nas i "przyjezdnych" łącznie będzie dostępnych? Po odliczeniu buforów, ile ludzi przyjdzie na mecz?

Barti 12.03.2019 12:55

Śledź sb tam już do zwymiotowania jest to rozkładane na czynniki pierwsze.

Gunner1906 12.03.2019 12:58

Dobrze Czerepach, że Cię nie poniosło z jakąś wyszukaną nazwą tematu :) .

Jeśli wygramy to mam gdzieś następne porażki do końca sezonu.
Czekam na czwarte z rzędu upokorzenie ladacznicy - ostatnio to wychodzi bombowo :D

szym_ek 12.03.2019 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1535699)
Ponoć zostało ok. 1500 biletów i to wszystko praktycznie na ...C

Tak, tylko jak chcesz kupić karnet to można na inne sektory ...
Miejsca są poblokowane, żeby dobić do tego całego rekordu ...

Armin 12.03.2019 13:17

Vinci - goscie dostali 1550 biletów - zgłosili do klubu zapotrzebowani na wiecej, ni ewiadomo czy dostaną. W sumie sektor gości mieści 2000 miejsc - i tak musza go odciac w całości - nie rozumiem czemu nie otrzymali całej, przez to ze będzie 450 mniej osób w tamtym sektorze to nie bedzie słychać wyzwisk?- każdy grosz w sytuacji TS jest teraz ważny.

nowak 12.03.2019 13:31

moim zdaniem powinni im dać pełną pule w końcu to wielkie święto w Krakowie

Ogryzek 12.03.2019 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1535704)
Kibice sąsiadki potrafią też wymyślić trafione w 10-tkę hasło. Mnie najbardziej podoba się "walczyć jak Sparta...".
Otóż Spartanie faktycznie walczyli zaciekle i do samego końca. Działo się tak dlatego, że tworzyli związki homoseksualne i jeden za drugiego oddawał życie. Dlatego nasza przyśpiewka "było ich sześciu...", ma naprawdę głęboki sens...


Auuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!! (to też dobre)

W samo sedno :)

A poważnie - nie będzie to łatwy mecz dla nas choćby dlatego ze Probierz grał z nami 3 razy i 3 razy dostał bęcki i będzie szukał rewanżu za te upokorzenia których doświadczył.

Mam nadzieję, że choćby skromnie ale wygramy i podtrzymamy naszą serię

Karherop 12.03.2019 13:34

Zastanawiam się czy klub panuje nad dystrybucją/rezerwacjami bonów/karnetami udostępnianiem sektorów.
Z jednej strony według strony biletowej zostały tylko bilety na C, z drugiej klub nie pokusił się o absolutnie żaden komunikat.

Zdecydowanie brakuje komunikatów z klubu typu:
Na derby zostało X biletów.
Na sektory XYZ można kupić jeszcze TYLKO karnety.

Mamy sprzedanych XXXXX biletów+karnetów.

O to że będzie komplet sprzedanych miejsc(odejmując bufor) można być niemalże pewnym. Natomiast w interesie klubu jest przejrzysta sprzedaż i dystrybucja dla kibiców.

Vinci 12.03.2019 14:12

OK czyli do końca nie jest jasne. Myślałem, że tylko ja się w tym wszystkim pogubiłem. Dzięki.

tomasz_19 12.03.2019 14:57

mój skład na Cracovię:


Lis

Burliga-Sadlok-Wasilewski-Pietrzak
Błaszczykowski-Savicevic-Basha-Peszko
Kolar
Drzazga


i JJJBG!!!

avitus 12.03.2019 16:20

Piast Gliwice 2-1
Legia Warszawa 2-0. (W)
Jagielonia 1-0
Wisła Płock 2-3 (W)
Zagłębie Sosnowiec 2-1
To tegoroczne wyniki Cracovii ,co do przełamywania serii ,,w XXI wieku tylko raz pokonali Legię ,z Jagielonia nie wygrali od 6 lat,p iast wygrał pozostałe 4 wiosenne mecze
Wystąpią w kompletnym składzie bez kontuzji i kar kartkowych,są bardzo nieskuteczni w meczu z Białymstokiem em stworzyli 7-8 sytuacji z których powinny paść bramkiLegii na wiele nie pozwolili dopiero w ostatnich minutach Carlitos dwukrotnie omal nie zdobył kontaktowej bramki,mecz wyjazdowy z Płockiem mieli beznadziejny ,przegrali w mimo że przeciwnik kończył mecz w 9 ciu.,decydującą bramkę stracicili w 92 minucie
Ogólnie rzecz biorąc mało strzelają ale też mało tracą bramek,no i obiektywnie patrząc razem z Piastem najlepiej się prezentują,ale że w polskiej ekstraklasie nikt nie może przewidzieć jakim wynikiem skończy się mecz wszystko jest możliwe,co pokazują ostatnie wyniki np. porażka Lecha z Miedzią 2-3,czy porażka Pogoni u siebie 0-3

No i od niepamiętnych czasów pierwszy raz się. zdarza że według bukmacherów to Cracovia jest faworytem (lekkim),co nie ma oczywiście żadnego znaczenia ... oprócz tego że można więcej zarobić,

gizmowisla 12.03.2019 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1535724)
mój skład na Cracovię:


Lis

Burliga-Sadlok-Wasilewski-Pietrzak
Błaszczykowski-Savicevic-Basha-Peszko
Kolar
Drzazga


i JJJBG!!!

Za Lisa bym dal Buchalika, za Peszke Wojtkowskiego, za Kolara (???), moze nowego murzyna jako element zaskoczenia ? , osobiscie zawsze uwazalem ze takie smieszne pilkarsko ligi jak nasza to oiwinny grac klasycznym ustawiniem 442, ....Peszko jako dzoker na koncowke, bo moze mu jakis zryw wyjdzie, on juz nie ma sily i kondycji ( nigdy duzo nie mial ) na 90 minut, a i mozliwosc czerwonej kartki jest ddduuuuzzaaa

Arronax 12.03.2019 18:02

Buchalik może psychicznie lepiej wytrzyma bo jednak doświadczenia więcej. A Derby to Derby a Mateusz nie ma jakieś genialnej formy ostatnio a szkoda, żeby się ewentualnie "spalił".

Aalcman 12.03.2019 18:12

Akurat z derbów, to ma raczej dobre wspomnienia.

Arronax 12.03.2019 18:16

Ostatnio trochę w mediach się po nim "jedzie" a jest młody jeszcze. No ale my ich na treningach nie widzimy więc ... ;).

kopaczoholik 12.03.2019 19:04

Nie zmieniałbym nic w zwycięskim składzie z Kielc...
Lis nie jest wybitnym bramkarzem ale nie uważam aby zawalił którąś z bramek w Kielcach... poza tym to on jest w rytmie meczowym a nie Buchalik...

Tak czy siak jestem pod wielkim wrażeniem TRENERA Stolarczyka... Kolejny mecz w tym sezonie, w którym jego drużyna potrafi w pięknym stylu odwrócić losy meczu mając takich, a nie innych zawodników! Po prostu BRAWO!

MaLk 12.03.2019 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kopaczoholik (Post 1535731)
Nie zmieniałbym nic w zwycięskim składzie z Kielc...
Lis nie jest wybitnym bramkarzem ale nie uważam aby zawalił którąś z bramek w Kielcach... poza tym to on jest w rytmie meczowym a nie Buchalik...

Zawalić oczywiście zawalił, bo piłka z wolnego szła prawie w środek bramki, ale z rytmem meczowym całkowicie się zgadzam.

Forma Buchalika jest na tę chwilę wielką niewiadomą, a że gwarantem wybitnego poziomu nigdy nie był (w sumie to nawet na tym forum bywał głównie chłopcem do bicia), to trochę dziwię takiej bezgranicznej ufności w to, że da nam jakąś nową jakość w bramce. Lubię chłopaka i niby poniżej pewnego minimum nigdy nie schodził, ale trzeba sobie powiedzieć szczerze, że to minimum nigdy nie było szczególnie wysokie. Forsowanie go w tej sytuacji uważam raczej za wyraz naszego swojskiego "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma" w usportowionej wersji "każdy, którego formy nie widać, bo nie gra, jest lepszy, od tego, którego błędy widać, bo gra"... ;)

nero 12.03.2019 20:20

są jeszcze jakieś bilety? bo strona pokazuje mi 0 wolnych na C i wszystkich sektorach.

ciacho 12.03.2019 20:23

Chyba ktoś oszalał jeśli myśli, że nagle Stolarczyk zmieni bramkarza na taki mecz. Kiedy Buchalik ostatnio grał?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1535737)
są jeszcze jakieś bilety? bo strona pokazuje mi 0 wolnych na C i wszystkich sektorach.

Nie ma. Zostały tylko karnety na E. Czynione są starania żeby otworzyć G2.

Arronax 12.03.2019 20:27

Oby się udało z dodatkową pulą ...

nero 12.03.2019 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1535738)
Nie ma. Zostały tylko karnety na E. Czynione są starania żeby otworzyć G2.

Dzięki za odpowiedz. To C1 i C5 były już otwarte ?

markowywislak 12.03.2019 21:42

Który to już mecz gdzie 3 tysiące biletów czyli jakieś 100-110 tys złotych idzie sie gonić... rozumiem bufor G3 ale A czy H? Ktoś żydów przez okrąglak przeskoczy i wskoczy na sektor?
Co do meczu. 3-1

Vinci 13.03.2019 10:56

Cytat:

dobre wieści od meteorologów: Zima w odwrocie. W niedzielę, 17 marca, termometry wskażą nawet 21 kresek powyżej zera.
derby czuc w powietrzu ;)

Boracik86 13.03.2019 11:09

Cytat:

dobre wieści od meteorologów: Zima w odwrocie. W niedzielę, 17 marca, termometry wskażą nawet 21 kresek powyżej zera.

Pewnie meteorolodzy wzięli pod uwagę derbową atmosferę w mieście :D :D :D. Tak to było by -5. :D :D :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl