![]() |
Cytat:
|
Panowie i panie trochę lodu na rozgrzane głowy, nie jest pewne w jakiej sprawie ta konferencja, ja też bym chciał żeby była o wyjebaniu tego krętacza i oszusta, ale dotąd jak nie ogłoszą tego oficjalnie to wyluzujmy żeby nie było rozczarowania.
|
Dokładnie. Patologiczni kłamcy w styli Meresia mają w zwyczaju kłamać do końca i iść w zaparte. Poczekajmy do jutra.
|
Obawiam się, że sprawa jeszcze nie jest klepnięta. Pozostaje czekać na oficjalny komunikat lub samą konferencję.
|
Cytat:
Mądre głowy z TF twierdziły ze środki, pod warunkiem sprzedaży 2ch zaodników, są zapewnione na funkcjonowanie do końca rundy. Komisja licencyjna (idąc za Sachsem) nie wycofa nas z rozdrywek w tym sezonie na 99.99%. TS musi zrobić różnicę w przecięgu pół roku, albo szybko i dobrze sprzedać sekcję. |
Moze to być konferencja na zasadzie - działamy, pracujemy nad przejęciem itp. Z tym, że do tego wystarczyłby chyba komunikat. Konferencja zwiastuje raczej cos poważniejszego. No nic, czekamy.
|
Nic mnie tak nie irytuje, jak ciągłe oglądanie się na "właściciela" czy "sponsora".
Do cholery, to MY KIBICE jesteśmy najważniejszym sponsorem klubu. Gdy jesteśmy MY, gdy kupujemy bilety, ewentualnie gadżety w sklepiku klubowym, ewentualnie nabijamy oglądalność Canal+ wtedy: - zapełniamy budżet, - skłaniamy ewentualnego sponsora do wykupienia reklamy. Tak ciężko to zrozumieć? Wyobraźcie sobie (kwoty trochę zmyślam), że w budżecie w związku z odejściem TF brakuje 5 mln zł. No to "wystarczy", że 12,5 tys. ludzi (tyle wzięło udział w akcji Wisła to nasza historia) zrzuciło się po kwocie 400 zł za rok. 10 miesięcy, w których trwa sezon po 40 zł. Oczywiście, ktoś przypomni, że na muzeum nie chciało się kliknąć więcej niż 4000 ludzi i to jest prawda. Ale z drugiej strony akcja Fans4Club pokazała, że jest potencjał. Obudźmy go wreszcie! A potem wymagajmy znalezienia sponsora. |
Juszczyk napisał, ze z ciekawości zajrzy, ale służbowo nic o tym nie wie... Dziwne.
|
Na TT Wisły napisali, że to konferencja TS a nie Wisły Kraków SA.
|
Cytat:
Dokładnie tak to będzie coś czuje. Wyjdą powiedzą ze TS stara się o to żeby spółka prawidłowo działała po spotkaniu z gimbusem TS ma plan jak prowadzić spółkę i chce przejąć to od gimbusa i prosimy kibiców o wsparcie bo dobro Wisły jest najważniejsze i kolejny krok ma gimbus . oby tak nie było ale na to się zanosi |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Jeszcze teraz ktos spytał Juszczyka czy można powiedzieć, że Wisła SA w rękach TS. On odpisał:
@PawelWojti231 Nieoficjalnie? Jak widać, wszystko na to wskazuje. Oficjalnie? Nie mam takich informacji, więc nie mnie przesądzać. Chyba by tak nie pisał rzecznik z oficjalnego konta gdyby to miało być zwykle pieprzenie o pogodzie.. |
Dobra i w razie przejęcia Wisły SA przez TS znów czeka nas Komisja ds. licencji?
|
Oczywiście, że tak.
|
Cytat:
Kluby działające w ekstraklasie powinny za plan nr 1 zbudowanie sklepu z prawdziwego zdarzenia z towarami które będą kibicowi potrzebne. Każdy towar u znajomego (podstawą handlu jest zazdrość sąsiada- jeżeli on ma to ja też chce) napędza kolejnego ale jeżeli klub nie działać w tym kierunku to traci. Mylące jest nie raz przekonanie że jeżeli ktoś biedny to nie może być właścicielem. Jeżeli zamiast pieniędzy włoży czas i zaangażowanie to pieniądze prędzej czy później się znajdą. |
400 PLN albo i większa kwotę mogę rocznie wpłacać nawet przez kilka lat. Myślę, że znajdzie się wielu takich kibiców Wisły. Pod warunkiem jednak, że JM odejdzie, a nowy właściciel lub organizacja zbierająca kasę będzie się z niej rozliczać transparentnie. SKWK jako taką organizację w moim przypadku wykluczam.
|
|
Cytat:
|
@Rav
Wiele osób nie chciało kliknąć na muzeum przez łączenie tej akcji z SKWK. Jak głupio by to nie brzmiało to tak było ;) |
Cóż...
Może jeśli takich głosów będzie więcej to będzie to jakaś wskazówka dla nowego właściciela. |
Cytat:
SKWK = WISŁA. Czy wam się to podoba czy nie. Byli, są i będą a za nimi każdy kto robi coś więcej dla Wisły niż jeden mecz w przeciągu dwóch tygodni. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym jakie wiele osób? Osobiście nie znam ani jednej takiej, która ma tak pusto we łbie że działałaby na szkodę własnego klubu, tłumacząc swoje idiotyczne postępowanie Stowarzyszeniem. Powrót (nie zapeszając) do TS to jedna z nielicznych dobrych informacji w ostatnich tygodniach. |
Cytat:
Znam bardzo duzo ogarniętych osób, które na Wisłe przestały chodzić ze względu na SKWK i ich akcje. Przez bardzo dużo rozumiem 18-20 osób. Oczywiście to nie byli kibice bawiący się w oprawy a ludzie idący na mecz, oglądający widowisko, śpiewający i bawiący się. Zostawiający swoje zarobione (cięzko) pieniądze na stadionie. A to czy ktoś przychodzi bo czuje się wyjątkowo związany z Wisła, czy przychodzi bo to modne, bądź też przychodzi bo podoba się takiej osobie dyrektor techniczny - nie ważne. Osoby te tworzą klub poprzez pieniądze zostawiane na stadionie. Często sa to osoby, które chcą iśc zobaczyć fajny mecz, odpocząć ze znajomymi i nie mają ochoty na różne incydenty. Wisła = Kibice. Czy Ci się to podoba czy nie. Byli, są ale czy będą? To w dużej mierze zależy od PR klubu. Bo niestety, finansowany z 3000-4000 osób lubujących się w grupie decyzyjnej klub upadnie. |
Cytat:
|
Cytat:
Dwie osoby z Wrocławia zaprzestały chodzenia na Wisłę po wiadomej sytuacji. Znajomy został zwyzywany przez łysego obrońcę atmosfery na trybunach od ch** i ku** żydowskich bo nie miał na sobie barw klubowych w trakcie meczu z Lechem. Także przestał chodzić, bo dla niego Wisła to było fajne spędzenie czasu co 2 tydzień na trybunach i nic więcej. Wymieniać dalej? |
Przestańcie znowu dzielić... Czy się to niektórym podoba czy nie skwk jest częścią tego klubu i robią naprawdę dużo dobrego w akademii i TSie. Niektórzy są kibicami raz na dwa tygodnie i chwała im za to ale nie powinni oni pluć na ludzi którzy poświęcają temu klubowi trochę więcej.
|
Cytat:
Poszerz horyzonty. |
Osobiście cieszę się z powrotu do TS, bo mam nadzieję, że są tam osoby młode, które troche nadążąją za tym co się dzieje w świecie.
Dodatkowo Wisła za TS w latach 90 a teraz to zupełnie inna bajka. W tedy znaczna częśc kłopotów wynikała ze zmian ustrojowych. Teraz jest stadion, jest centrum treningowe, jest historia mistrzowska, historia pucharowa, silna marka na rynku piłkarskim. Długi bardzo małe. Mam nadzieje, że 1 z pierwszych decyzji będzie zmiana modelu szkolenia młodzieży, a reszta powinna jakoś pójść. |
Cytat:
Każdy kibic buduje ten klub na swój sposób, wspomagając go materialnie. Z takim myśleniem jak Twoje, miałbyś 500 osób na stadionie, odcięty prąd po tygodniu i nie byłoby co do gara włożyć w klubie. |
Cytat:
|
Ale .......icie. Najpierw poczekajmy na rozwiązanie sprawy z gimbusem. Następnie WSZYSCY kupmy bilety/karnety i pamiątki.
Każdy na ulubioną trybunę. Nikt przecież na E czy A/H nie każe śpiewać, że Ruch to przyjaciel/....a... TYLKO WISŁA! |
Cytat:
Ja, jak i paru moich znajomych, od czasu akcji z racami na Ruchu i oświadczenia SKWK o treści "to nie my" przestałem w jakikolwiek sposób popierać stowarzyszenie, ale do głowy mi nie przyszło, żeby przestać chodzić na mecze. Co ma jedno do drugiego? PS. Oby jutro faktycznie ogłoszono, że SA jest pod skrzydłami TSu. |
Będą jaja jak się okaże że TS odzyskuje Spółke za pośrednictwem TF i anulowania umowy a JM sprzedaje swoimi kanałami :D
Coś jak Kasperczak na pierwszym treningu Liczki albo nawet bardziej prezentacji w Loży. Pożyjemy zobaczymy. Ale czuje że tak czy tak tematów do dyskusji nie braknie :D Cytat:
|
Cytat:
Z resztą nie chodzi o sam fakt kto i dlaczego bo liczy się to, że klub zasilany jest kasą. Dziś przyjdzie Maciek na puchary, jutro Maciek zrezygnuje bo pucharów nie ma to znajdzie się inny Kuba który przyjdzie bo liczy na 5 miejsce w tabeli. Tyle ;) |
Jak jutro powiedzą że TS przejmuje to z radością kupie karnety dla siebie żony i syna, do czasu gimbazy u władzy moja noga nie postanie na Wiśle, póki kolarz ma dostęp do mojej kasy.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl