Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jakub Meresiński życie i twórczość - fakty, wydarzenia,aluzje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9665)

Dariook 21.08.2016 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1450520)
Każdy normalny się cieszy. Reszta jest oderwana od rzeczywistości i wierzy w wróżki zębuszki.

:alleluja:

stero87 21.08.2016 17:27

Panowie i panie trochę lodu na rozgrzane głowy, nie jest pewne w jakiej sprawie ta konferencja, ja też bym chciał żeby była o wyjebaniu tego krętacza i oszusta, ale dotąd jak nie ogłoszą tego oficjalnie to wyluzujmy żeby nie było rozczarowania.

fialo 21.08.2016 17:33

Dokładnie. Patologiczni kłamcy w styli Meresia mają w zwyczaju kłamać do końca i iść w zaparte. Poczekajmy do jutra.

rav 21.08.2016 17:34

Obawiam się, że sprawa jeszcze nie jest klepnięta. Pozostaje czekać na oficjalny komunikat lub samą konferencję.

Lukasz 21.08.2016 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1450521)
Przyjdzie TS, nie ma pieniędzy na funkcjonowanie klubu i spłatę zadłużenia. Komisja licencyjna zaprosi przedstawicieli vide nowy zarząd aby przedstawił plan finansowania.... i będzie kupa. Wisła jest na ostatnim miejscu w tabeli jeżeli planowane są dodatkowe odejścia to czy to wszystko .......nie teraz czy za trzy miesiące jaka to różnica. Bez poważnych inwestorów Wisły nie będzie i TS w niczym tu nam nie pomoże albowiem poza sekcją koszykówki Pań żadna inna nie rozwija się a to tylko dlatego że koszykarki Wisły mają sponsora.

Owszem, ale jeśli nie dogramy do końca sezonu, to tylko na własne życzenie (nie zorganizumjemy meczu lub nie wystawimy kadry).
Mądre głowy z TF twierdziły ze środki, pod warunkiem sprzedaży 2ch zaodników, są zapewnione na funkcjonowanie do końca rundy. Komisja licencyjna (idąc za Sachsem) nie wycofa nas z rozdrywek w tym sezonie na 99.99%.

TS musi zrobić różnicę w przecięgu pół roku, albo szybko i dobrze sprzedać sekcję.

nesta 21.08.2016 17:41

Moze to być konferencja na zasadzie - działamy, pracujemy nad przejęciem itp. Z tym, że do tego wystarczyłby chyba komunikat. Konferencja zwiastuje raczej cos poważniejszego. No nic, czekamy.

rav 21.08.2016 17:42

Nic mnie tak nie irytuje, jak ciągłe oglądanie się na "właściciela" czy "sponsora".

Do cholery, to MY KIBICE jesteśmy najważniejszym sponsorem klubu.

Gdy jesteśmy MY, gdy kupujemy bilety, ewentualnie gadżety w sklepiku klubowym, ewentualnie nabijamy oglądalność Canal+ wtedy:
- zapełniamy budżet,
- skłaniamy ewentualnego sponsora do wykupienia reklamy.

Tak ciężko to zrozumieć?

Wyobraźcie sobie (kwoty trochę zmyślam), że w budżecie w związku z odejściem TF brakuje 5 mln zł.

No to "wystarczy", że 12,5 tys. ludzi (tyle wzięło udział w akcji Wisła to nasza historia) zrzuciło się po kwocie 400 zł za rok. 10 miesięcy, w których trwa sezon po 40 zł.

Oczywiście, ktoś przypomni, że na muzeum nie chciało się kliknąć więcej niż 4000 ludzi i to jest prawda. Ale z drugiej strony akcja Fans4Club pokazała, że jest potencjał. Obudźmy go wreszcie! A potem wymagajmy znalezienia sponsora.

nesta 21.08.2016 17:43

Juszczyk napisał, ze z ciekawości zajrzy, ale służbowo nic o tym nie wie... Dziwne.

Franeklowcabramek 21.08.2016 17:46

Na TT Wisły napisali, że to konferencja TS a nie Wisły Kraków SA.

GAMBOS 21.08.2016 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1450529)
Obawiam się, że sprawa jeszcze nie jest klepnięta. Pozostaje czekać na oficjalny komunikat lub samą konferencję.


Dokładnie tak to będzie coś czuje.
Wyjdą powiedzą ze TS stara się o to żeby spółka prawidłowo działała po spotkaniu z gimbusem TS ma plan jak prowadzić spółkę i chce przejąć to od gimbusa i prosimy kibiców o wsparcie bo dobro Wisły jest najważniejsze i kolejny krok ma gimbus .

oby tak nie było ale na to się zanosi

czaro 21.08.2016 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1450480)
Nie dla żadnych nowych wynalazków! Tylko TS i niech nasi zadbają o dalszy rozwój Wisły.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1450525)
Lepsi swoi niz obcy

Nie zgodziłbym się, że jest tak zawsze, ale w tym wypadku i w tej sytuacji na pewno tak. MC mógłby jednak iść do jakiegoś piłkarskiego czyśćca, a nie robić kolejny skok na Kraków.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1450489)
Dobry news.
W zasadzie możnaby pomyśleć nad wejsciem spółki na giełdę. Minusów jest sporo ale jeśli chodzi o transparentność udziałów, czy publikowane raporty finansowe - bezcenne.

Transparentność można mieć bez Giełdy, a wejście na Giełdę to są potężne, ale to potężne koszty związane z przygotowaniem do tego spółki, a później obsługą wszystkich formalności i opłatami rocznymi. Poza tym na Giełdę idzie się wtedy, kiedy indeksy są zielone. Ale docelowo i kiedyś warto się zastanowić.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1450494)
Sprzedałby udziały w Pogoni, a przejął klub, który daje większe możliwości.

A ma kupca?

nesta 21.08.2016 17:51

Jeszcze teraz ktos spytał Juszczyka czy można powiedzieć, że Wisła SA w rękach TS. On odpisał:

@PawelWojti231 Nieoficjalnie? Jak widać, wszystko na to wskazuje. Oficjalnie? Nie mam takich informacji, więc nie mnie przesądzać.

Chyba by tak nie pisał rzecznik z oficjalnego konta gdyby to miało być zwykle pieprzenie o pogodzie..

Franeklowcabramek 21.08.2016 18:00

Dobra i w razie przejęcia Wisły SA przez TS znów czeka nas Komisja ds. licencji?

dj_ibutti 21.08.2016 18:03

Oczywiście, że tak.

anthony09 21.08.2016 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1450532)
Nic mnie tak nie irytuje, jak ciągłe oglądanie się na "właściciela" czy "sponsora".

Do cholery, to MY KIBICE jesteśmy najważniejszym sponsorem klubu.

Gdy jesteśmy MY, gdy kupujemy bilety, ewentualnie gadżety w sklepiku klubowym, ewentualnie nabijamy oglądalność Canal+ wtedy:
- zapełniamy budżet,
- skłaniamy ewentualnego sponsora do wykupienia reklamy.

Tak ciężko to zrozumieć?

Wyobraźcie sobie (kwoty trochę zmyślam), że w budżecie w związku z odejściem TF brakuje 5 mln zł.

No to "wystarczy", że 12,5 tys. ludzi (tyle wzięło udział w akcji Wisła to nasza historia) zrzuciło się po kwocie 400 zł za rok. 10 miesięcy, w których trwa sezon po 40 zł.

Oczywiście, ktoś przypomni, że na muzeum nie chciało się kliknąć więcej niż 4000 ludzi i to jest prawda. Ale z drugiej strony akcja Fans4Club pokazała, że jest potencjał. Obudźmy go wreszcie! A potem wymagajmy znalezienia sponsora.

Kibice pieniądze mają ale jeżeli Właściciel nie stworzy warunków do wydawania ich w sposób korzystny dla kibica ("coś za coś" - "pozytywne wrażenia za bilet") to kibic będzie kasę wydawał na coś innego.

Kluby działające w ekstraklasie powinny za plan nr 1 zbudowanie sklepu z prawdziwego zdarzenia z towarami które będą kibicowi potrzebne. Każdy towar u znajomego (podstawą handlu jest zazdrość sąsiada- jeżeli on ma to ja też chce) napędza kolejnego ale jeżeli klub nie działać w tym kierunku to traci.

Mylące jest nie raz przekonanie że jeżeli ktoś biedny to nie może być właścicielem. Jeżeli zamiast pieniędzy włoży czas i zaangażowanie to pieniądze prędzej czy później się znajdą.

Kowalski 21.08.2016 18:38

400 PLN albo i większa kwotę mogę rocznie wpłacać nawet przez kilka lat. Myślę, że znajdzie się wielu takich kibiców Wisły. Pod warunkiem jednak, że JM odejdzie, a nowy właściciel lub organizacja zbierająca kasę będzie się z niej rozliczać transparentnie. SKWK jako taką organizację w moim przypadku wykluczam.

heoij 21.08.2016 18:48

Chyba nie było. Meresiński i Miss Polonii.

https://eszjot.wordpress.com/2016/08...-miss-polonii/

pzkwr 21.08.2016 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kowalski (Post 1450543)
400 PLN albo i większa kwotę mogę rocznie wpłacać nawet przez kilka lat. Myślę, że znajdzie się wielu takich kibiców Wisły. Pod warunkiem jednak, że JM odejdzie, a nowy właściciel lub organizacja zbierająca kasę będzie się z niej rozliczać transparentnie. SKWK jako taką organizację w moim przypadku wykluczam.

Ja również, o ile SKWK nie będzie miało nic wspólnego z ich wydawaniem.

Revenge 21.08.2016 18:58

@Rav
Wiele osób nie chciało kliknąć na muzeum przez łączenie tej akcji z SKWK. Jak głupio by to nie brzmiało to tak było ;)

rav 21.08.2016 19:01

Cóż...
Może jeśli takich głosów będzie więcej to będzie to jakaś wskazówka dla nowego właściciela.

Rience 21.08.2016 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revenge (Post 1450547)
@Rav
Wiele osób nie chciało kliknąć na muzeum przez łączenie tej akcji z SKWK. Jak głupio by to nie brzmiało to tak było ;)

brzmi to tak idiotycznie że takiej osobie z takim podejściem trzeba by było liścia na ogarnięcie się wypłacić.


SKWK = WISŁA. Czy wam się to podoba czy nie. Byli, są i będą a za nimi każdy kto robi coś więcej dla Wisły niż jeden mecz w przeciągu dwóch tygodni.

picasso 21.08.2016 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rience (Post 1450549)
brzmi to tak idiotycznie że takiej osobie z takim podejściem trzeba by było liścia na ogarnięcie się wypłacić.


SKWK = WISŁA. Czy wam się to podoba czy nie. Byli, są i będą a za nimi każdy kto robi coś więcej dla Wisły niż jeden mecz w przeciągu dwóch tygodni.

kiedyś nie było,teraz są a czy będą?

FraMat 21.08.2016 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rience (Post 1450549)
brzmi to tak idiotycznie że takiej osobie z takim podejściem trzeba by było liścia na ogarnięcie się wypłacić.


SKWK = WISŁA. Czy wam się to podoba czy nie. Byli, są i będą a za nimi każdy kto robi coś więcej dla Wisły niż jeden mecz w przeciągu dwóch tygodni.

nie wypowiadam się w tym temacie, bo szkoda nerwów, ale ten wpis to prowokacja

borys 21.08.2016 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rience (Post 1450549)
brzmi to tak idiotycznie że takiej osobie z takim podejściem trzeba by było liścia na ogarnięcie się wypłacić.


SKWK = WISŁA. Czy wam się to podoba czy nie. Byli, są i będą a za nimi każdy kto robi coś więcej dla Wisły niż jeden mecz w przeciągu dwóch tygodni.

Jest Wisła I SKWK.

BigLeb 21.08.2016 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rience (Post 1450549)
brzmi to tak idiotycznie że takiej osobie z takim podejściem trzeba by było liścia na ogarnięcie się wypłacić.


SKWK = WISŁA. Czy wam się to podoba czy nie. Byli, są i będą a za nimi każdy kto robi coś więcej dla Wisły niż jeden mecz w przeciągu dwóch tygodni.

Dopóki taki styl bycia jaki reprezentujesz będzie kojarzony z SKWK, dopóty nie będzie to masowe stowarzyszenie kibiców.

jaszczur90 21.08.2016 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rience (Post 1450549)
brzmi to tak idiotycznie że takiej osobie z takim podejściem trzeba by było liścia na ogarnięcie się wypłacić.


SKWK = WISŁA. Czy wam się to podoba czy nie. Byli, są i będą a za nimi każdy kto robi coś więcej dla Wisły niż jeden mecz w przeciągu dwóch tygodni.

SKWK powinno skorzystać z metody urzędników. Jeśli nazwa instytucji , źle się kojarzy to trzeba zmienić nazwę i dać nowe logo i wtedy lud zadowolony ;)

Kocur 21.08.2016 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revenge (Post 1450547)
@Rav
Wiele osób nie chciało kliknąć na muzeum przez łączenie tej akcji z SKWK. Jak głupio by to nie brzmiało to tak było ;)

To brzmi wybitnie głupio.

Poza tym jakie wiele osób? Osobiście nie znam ani jednej takiej, która ma tak pusto we łbie że działałaby na szkodę własnego klubu, tłumacząc swoje idiotyczne postępowanie Stowarzyszeniem.


Powrót (nie zapeszając) do TS to jedna z nielicznych dobrych informacji w ostatnich tygodniach.

Revenge 21.08.2016 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rience (Post 1450549)
brzmi to tak idiotycznie że takiej osobie z takim podejściem trzeba by było liścia na ogarnięcie się wypłacić.


SKWK = WISŁA. Czy wam się to podoba czy nie. Byli, są i będą a za nimi każdy kto robi coś więcej dla Wisły niż jeden mecz w przeciągu dwóch tygodni.

Mam nadzieje, że ta zależność w obecnej formie ulegnie zmianie.

Znam bardzo duzo ogarniętych osób, które na Wisłe przestały chodzić ze względu na SKWK i ich akcje. Przez bardzo dużo rozumiem 18-20 osób. Oczywiście to nie byli kibice bawiący się w oprawy a ludzie idący na mecz, oglądający widowisko, śpiewający i bawiący się.

Zostawiający swoje zarobione (cięzko) pieniądze na stadionie. A to czy ktoś przychodzi bo czuje się wyjątkowo związany z Wisła, czy przychodzi bo to modne, bądź też przychodzi bo podoba się takiej osobie dyrektor techniczny - nie ważne. Osoby te tworzą klub poprzez pieniądze zostawiane na stadionie. Często sa to osoby, które chcą iśc zobaczyć fajny mecz, odpocząć ze znajomymi i nie mają ochoty na różne incydenty.

Wisła = Kibice. Czy Ci się to podoba czy nie. Byli, są ale czy będą? To w dużej mierze zależy od PR klubu. Bo niestety, finansowany z 3000-4000 osób lubujących się w grupie decyzyjnej klub upadnie.

serek.c2 21.08.2016 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revenge (Post 1450556)

Znam bardzo duzo ogarniętych osób, które na Wisłe przestały chodzić ze względu na SKWK i ich akcje. Przez bardzo dużo rozumiem 18-20 osób.

Tak, to muszą być wybitnie ogarnięte osoby...

Revenge 21.08.2016 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1450555)
To brzmi wybitnie głupio.

Poza tym jakie wiele osób? Osobiście nie znam ani jednej takiej, która ma tak pusto we łbie że działałaby na szkodę własnego klubu, tłumacząc swoje idiotyczne postępowanie Stowarzyszeniem.


Powrót (nie zapeszając) do TS to jedna z nielicznych dobrych informacji w ostatnich tygodniach.

To nie jest kwestia "pusto we łbie" a powodów dla których chodziły na Wisłę. Przede wszystkim dotyczy to ludzi przyjezdnych dla których Wisła to tylko klub piłkarski i mecze. Coś się interesują ale gdyby nie Wisła to byłby inny klub. A czemu Wisła a nie Cracovia, nie wiem. Tzn. jedna ze znajomych nawet nie wiedziała, o istnieniu Cracovii na początku a potem myślała, że to duże coś to jakaś galeria bo tam sklep z grillami jest i butami ;)

Dwie osoby z Wrocławia zaprzestały chodzenia na Wisłę po wiadomej sytuacji. Znajomy został zwyzywany przez łysego obrońcę atmosfery na trybunach od ch** i ku** żydowskich bo nie miał na sobie barw klubowych w trakcie meczu z Lechem. Także przestał chodzić, bo dla niego Wisła to było fajne spędzenie czasu co 2 tydzień na trybunach i nic więcej.

Wymieniać dalej?

KuKoC 21.08.2016 19:34

Przestańcie znowu dzielić... Czy się to niektórym podoba czy nie skwk jest częścią tego klubu i robią naprawdę dużo dobrego w akademii i TSie. Niektórzy są kibicami raz na dwa tygodnie i chwała im za to ale nie powinni oni pluć na ludzi którzy poświęcają temu klubowi trochę więcej.

Krotochwila 21.08.2016 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rience (Post 1450549)

SKWK = WISŁA. Czy wam się to podoba czy nie. Byli, są i będą a za nimi każdy kto robi coś więcej dla Wisły niż jeden mecz w przeciągu dwóch tygodni.

:haha::haha:
Poszerz horyzonty.

Revenge 21.08.2016 19:41

Osobiście cieszę się z powrotu do TS, bo mam nadzieję, że są tam osoby młode, które troche nadążąją za tym co się dzieje w świecie.
Dodatkowo Wisła za TS w latach 90 a teraz to zupełnie inna bajka. W tedy znaczna częśc kłopotów wynikała ze zmian ustrojowych. Teraz jest stadion, jest centrum treningowe, jest historia mistrzowska, historia pucharowa, silna marka na rynku piłkarskim. Długi bardzo małe.

Mam nadzieje, że 1 z pierwszych decyzji będzie zmiana modelu szkolenia młodzieży, a reszta powinna jakoś pójść.

El'kabat 21.08.2016 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rience (Post 1450549)
brzmi to tak idiotycznie że takiej osobie z takim podejściem trzeba by było liścia na ogarnięcie się wypłacić.


SKWK = WISŁA. Czy wam się to podoba czy nie. Byli, są i będą a za nimi każdy kto robi coś więcej dla Wisły niż jeden mecz w przeciągu dwóch tygodni.

Wisła=KIBICE. Bez znaczenia czy jest to SKWK, kibic z E, czy z Vipa, który zostawił w klubie 200zł.
Każdy kibic buduje ten klub na swój sposób, wspomagając go materialnie.

Z takim myśleniem jak Twoje, miałbyś 500 osób na stadionie, odcięty prąd po tygodniu i nie byłoby co do gara włożyć w klubie.

Rience 21.08.2016 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1450562)
Wisła=KIBICE. Bez znaczenia czy jest to SKWK, kibic z E, czy z Vipa, który zostawił w klubie 200zł.
Każdy kibic buduje ten klub na swój sposób, wspomagając go materialnie.

Z takim myśleniem jak Twoje, miałbyś 500 osób na stadionie, odcięty prąd po tygodniu i nie byłoby co do gara włożyć w klubie.

Zgadzam się z tobą, tyle że wy tu podziały robicie na kibice Wisły a SKWK. Wszyscy muszą być razem i tyle.

domin_czyzyny 21.08.2016 20:02

Ale .......icie. Najpierw poczekajmy na rozwiązanie sprawy z gimbusem. Następnie WSZYSCY kupmy bilety/karnety i pamiątki.

Każdy na ulubioną trybunę. Nikt przecież na E czy A/H nie każe śpiewać, że Ruch to przyjaciel/....a...

TYLKO WISŁA!

mr_kwolf 21.08.2016 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revenge (Post 1450556)
Mam nadzieje, że ta zależność w obecnej formie ulegnie zmianie.

Znam bardzo duzo ogarniętych osób, które na Wisłe przestały chodzić ze względu na SKWK i ich akcje. Przez bardzo dużo rozumiem 18-20 osób. Oczywiście to nie byli kibice bawiący się w oprawy a ludzie idący na mecz, oglądający widowisko, śpiewający i bawiący się.

Zostawiający swoje zarobione (cięzko) pieniądze na stadionie. A to czy ktoś przychodzi bo czuje się wyjątkowo związany z Wisła, czy przychodzi bo to modne, bądź też przychodzi bo podoba się takiej osobie dyrektor techniczny - nie ważne. Osoby te tworzą klub poprzez pieniądze zostawiane na stadionie. Często sa to osoby, które chcą iśc zobaczyć fajny mecz, odpocząć ze znajomymi i nie mają ochoty na różne incydenty.

Wisła = Kibice. Czy Ci się to podoba czy nie. Byli, są ale czy będą? To w dużej mierze zależy od PR klubu. Bo niestety, finansowany z 3000-4000 osób lubujących się w grupie decyzyjnej klub upadnie.

Myśle, że przestali chodzić, bo "gdzie puchary Cupiał?" lub bardziej aktualne "gdzie Wolski?!", a nie "bo SKWK".

Ja, jak i paru moich znajomych, od czasu akcji z racami na Ruchu i oświadczenia SKWK o treści "to nie my" przestałem w jakikolwiek sposób popierać stowarzyszenie, ale do głowy mi nie przyszło, żeby przestać chodzić na mecze. Co ma jedno do drugiego?

PS. Oby jutro faktycznie ogłoszono, że SA jest pod skrzydłami TSu.

MatMario 21.08.2016 20:04

Będą jaja jak się okaże że TS odzyskuje Spółke za pośrednictwem TF i anulowania umowy a JM sprzedaje swoimi kanałami :D

Coś jak Kasperczak na pierwszym treningu Liczki albo nawet bardziej prezentacji w Loży.

Pożyjemy zobaczymy. Ale czuje że tak czy tak tematów do dyskusji nie braknie :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1450566)
Ale .......icie. Najpierw poczekajmy na rozwiązanie sprawy z gimbusem. Następnie WSZYSCY kupmy bilety/karnety i pamiątki.

Każdy na ulubioną trybunę. Nikt przecież na E czy A/H nie każe śpiewać, że Ruch to przyjaciel/....a...

TYLKO WISŁA!

Ale na D to już nie do końca wiadomo

Revenge 21.08.2016 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1450567)
Myśle, że przestali chodzić, bo "gdzie puchary Cupiał?" lub bardziej aktualne "gdzie Wolski?!", a nie "bo SKWK".

Ja, jak i paru moich znajomych, od czasu akcji z racami na Ruchu i oświadczenia SKWK o treści "to nie my" przestałem w jakikolwiek sposób popierać stowarzyszenie, ale do głowy mi nie przyszło, żeby przestać chodzić na mecze. Co ma jedno do drugiego?

PS. Oby jutro faktycznie ogłoszono, że SA jest pod skrzydłami TSu.

Raczej w momencie gdy zaczynali chodzić na Wisłę to o pucharach już nikt poważnie nie myślał a jedynie marzył.

Z resztą nie chodzi o sam fakt kto i dlaczego bo liczy się to, że klub zasilany jest kasą. Dziś przyjdzie Maciek na puchary, jutro Maciek zrezygnuje bo pucharów nie ma to znajdzie się inny Kuba który przyjdzie bo liczy na 5 miejsce w tabeli. Tyle ;)

PitM 21.08.2016 20:14

Jak jutro powiedzą że TS przejmuje to z radością kupie karnety dla siebie żony i syna, do czasu gimbazy u władzy moja noga nie postanie na Wiśle, póki kolarz ma dostęp do mojej kasy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl