![]() |
Ale co ma tu korzysc do rzeczy? Nic.
W przepisach nie ma nic na temat korzysci, a tylko na temat rozmyslnosci zagrania. Z kim ty chcesz sie klocic i jakimi argumentami poslugiwac? Skoncz zalosc. |
Cytat:
|
Mam nadzieję, że żartujesz.
|
@PoloniaDumaStolicy - sytuacja podobna do tego jakby bramkarz nabił sędziego i piłka wpadła do bramki...
wogóle nie wiem po cholerę roztrząsasz sytuację którą WSZYSCY uznali za bramkę kuriozalną ale prawidłową.. rozumiem że chcesz żeby Polonia ta "duma stolicy" była uznawana za pokrzywdzoną przez sędziów i napiętnowana w każdym meczu? Jak jeszcze grałem w piłkę, mieliśmy mecz "towarzyski" w którym sponsor naszej drużyny i sponsor przeciwnika założyli się o grubą kasę kto wygra.. na wyjeździe był sędzia taki drukarz że głowa boli.. podyktował TRZY karne z kapelusza. Dwa wykorzystali. Wygraliśmy 4:2, bo trener mówił przed meczem: "Sędziowie nie grają - tylko WY. Pokażcie że umiecie grać" Tobie też radzę byś się przestawił i przestał narzekać na sędziów tylko patrzył na to co grają Twoje pupile. Jakby wykorzystali swoje sytuacje nikt by nie pamiętał o pseudo-kontrowersjach. |
Cytat:
Sq. Nie wszyscy tak uznali. W mediach pojawiały się opinie, że bramka nieprawidłowa.Ale zgadzam się z tym, że gdyby wykorzystano sytuacje z końcówki, to nie byłoby gadania o tym golu. |
ech... @PoloniaDumaStolicy
to po cholerę o tym gadasz i do tego wracasz? czy jakby Polonia przegrała 3 mecze przez pomyłki sędziów i po 30tej kolejce byłaby na 6miejcu mając osiem pkt straty do nowego MP to twierdziłbyś że Polonia zasługiwała na mistrza? A powiedz mi... przyglądasz się innym meczom i innym pomyłkom sędziów? Patrzysz na inne pokrzywdzone drużyny? dlatego śmieszą mnie takie wyliczenia jak prostackiego weszlo... http://www.weszlo.com/news/4952 PS. jakby zmienili przepisy gry w piłkę nożną...i komputerowo sprawdzali spalone, faule... to to już by nie była piłka nożna tylko FIFA albo ProEvolutionSoccer... tego chcemy? |
Mecz tragiczny. Kopali sie po czole a jak stracili bramke to odslonili sie a znajac nasza sile w defensywie powinno wpasc wiecej goli niz 3.
Borysiuk won do ME. Za takie buraczane faule powinni go wywalic juz w pierwszej polowie, a w drugiej za podciecie po gwizdku walnac w ryj. Do tego te jego strzaly... Reszty nie chce mi sie nawet komentowac. W tym okienku sprzedac tych ktorych sie da sprzedac. Zostawic tylko Astiza,Kucharczyka i mimo wszystko Jedze. Reszte opchnac za worek nawozu. Szczegolnie Cziniego,Rybusa,Wawrzyniaka,Iwanskiego,Komorowskie go i kilku jeszcze :D ( Pomijam mlodych ) Cabrala zostawic na lawce a potem po prostu nie wykupywac, to samo z Mezenga. Skorza wypad. Mimo ze go nie bylo na lawce to i tak widac jego specjalistyczne podejscie taktyczne...czyli gowno :) Idz zlotousty Macku do Cracovii i tam demoluj do konca klub. Chocby wygral wszystko do konca rundy to ja tego goscia nie chce widziec na lawce trenereskiej Legii PS: Wisla tez gra zenade ale przynajmniej nie traci 3 bramek :D Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=dLuoEh3OPrc :D |
ok.
w PeESie - to fakt - zagalopowałem się :) ale nie w FIFIE :) W FIFIE gwiżdżą wszystko :P chociaż dzisiaj grałem w FIFĘ z synem i (skubany) zaatakował mi bramkarza jak ten wybijał piłkę.. skoczył sobie na niego nogami, przejął piłkę i wturlał ją do bramki... taka mnie cholera wzięła że będzie miał chyba szlaban na PS3 przez tydzień (oczywiście z winy sędziego) ;) |
Głupi by było oglądać mecz bez świadomości że po końcowym gwizdku wszystko można zwalić na sędziego:foch:
|
Cytat:
|
Ten znawca pilki z Konwiktorskiej to naprawde "znaffca".
Nie gwizdze sie kazdej reki, tak samo jak nie gwizdze sie kazdego wejscie od tylu czy spalonego ( danego zawodnika ktory nie uczestniczy w akcji ). Szoruj znawco na wyklady. |
oj
mylisz się @ToTylkoJa... jak Hiszpan przy celowym dotknięciu piłki krzyknie "Ole!" to ręki nie ma. |
Co do meczu, to zasłuzona wygrana Lechii. Im prędzej zwolni trenerskiego analfabetę Skorże, tym lepiej. Maciej dzida do przodu Skorża gdyby miał odrobinę honoru (ale wiem, że go nie ma po tym co robił w Krakowie) to podałby się do dymisji.
Co do trybun, to Lech zaprezentował się w mojej opinii lepiej niż Lechia. Na szczęście w kwestii dopingu i atmosfery na stadionie nie mamy się czego wstydzić, chociaż po 2/3 bramce głośność jakby spadła. |
Przypomnę Wam te wpisy jak Legia i Wisła będą w podobnej sytuacji :]
ToTylkoJa. Widocznie znasz się na tym lepiej od komentatorów z ligi hiszpańskiej, którzy stwierdzili, że w Hiszpanii odgwizdanoby rękę. |
Cytat:
Frekwencja cieszy :) |
Znam na tyle przepisy, żeby stwierdzić iż nie każda ręka w Hiszpanii jest odgwizdywana- bo napisałeś, że każda jest. Widziałem wiele przypadków, kiedy ręka była nabita i sędzia puszczał grę dalej (i widział ręke, bo pokazywal dwoma wyprostowanymi rękami, aby grac dalej).
|
Legia spięła się na Kolejorza, zepnie się na Wisłę (o ile nie walnie focha bo to za pół roku na Ł3)
swoją drogą.. po każdym meczu kibice (L) powinni krzyczeć do piłkarzy że jak przegrają to w....... ;) |
A Legia się bawi ..
http://www.weszlo.com/news/5658 Pier***ona mentalnośc polskich piłkarzyków - zagrać nie ważne jak i iść się naje**ć .. |
Cytat:
U nas Maaskanta broni totalna rozwałka obrony ( a była to formacja, którą zdobyliśmy mistrzostwo i dojechaliśmy na drugim miejscu w ostatnim sezonie ) połączona ze zwalonymi przygotowaniami i zmianą trenera w trakcie rundy. Sytuacja zupełnie nieporównywalna z tą u Was, gdzie trener dostał zawodników jakich chciał, sporo czasu na ułożenie wszystkiego. Co innego gdybyście już coś grali i tracili głupio punkty, można byłoby wtedy liczyć na jakąś odmianę. A tak - macie problem:> Po Maćku ciężko drużynę odkręcić, oj ciężko. Zwłaszcza, jak wam naściąga w następnym okienku szrotu. P.S. Pisałem, że zatęsknicie za Urbanem:P |
Cytat:
|
Heh Legia mogla miec chociaz to 1;1 a dostala trójke w plecy.
Macius widze działa,liga jest ciekawa a ,Janas dobrze rozpracowywuje rywali ,on jest w tym dobry :) Ciekawe czy Mucha wybronil by im jakas sytuacje,bo ten Antolovic to taki nasz Pawełek :) Wielkie brawa dla braci z Gdanska !! :),rozegranie pilki super,pilakrze widac ze wiedza co maja grac, Wisla&Lechia |
Cytat:
Po sezonie natomiast nie mam nic przeciwko temu, by Maciek z Warszawy wrócił do Krakowa, oczywiście na drugą stronę Błoń. Myślę, że ten scenariusz byłby optymalny. PS. Na poważnie: nie byłem wielkim zwolennikiem Skorży w Wiśle, szczególnie po Levadii. Ale to, co Maciej wyprawia w Warszawie przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Pełny komfort w budowaniu zespołu, kupa kasy na transfery, brak europejskich pucharów (czas na zgranie teamu), nowy stadion, koniec konfliktu z kibicami - a Legia gra jeszcze gorzej, niż w schyłkowej fazie Białasa. |
kariera Skorzy zaczyna mi pomału przypominac Ryszarda Wieczorka o którym sie przed 5-6 lat mówiło że to dobrze zapowiadający sie trener a dziś bez pracy.W pewnym momencie uwierzył że jest nieomylny a piłka cały czas idzie do przodu, trzeba byc na bieżąco z nowinkami taktycznymi.
Myśle że Legii jest potrzebny trener w stylu Okuki czy Petrescu który trzymałby ich krótko za twarz. Dziś Okuki drużyna Kavala jest na 3 miejscu w lidze Greckiej a Petrescu święcił sukcesy w lidze mistrzów z Unireą |
Cytat:
|
Skorża :lol: na billboardzie z Wengerem i porownywanie do Arsenalu to byl jakiś żalosny zart ITI..
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No to kto poleci pierwszy ,moze razem Beret ze Skorża , Skorzy radze do nastepnego klubu wizasc ze soba Terrizottiego , pilkarze znow beda chodzic po boisku..
|
Cytat:
A co sie ty tak gotujesz, przecież po trzeciej kolejce już się koronowałeś na mistrza więc po co w ogóle jeszcze się emocjonujesz obecnym sezonem. Lepiej poobserwuj zagraniczne ligi żebyś wiedział na kogo możesz trafić w walce o LM. |
Fajnie pryskają mity tych "wielkich" trenerów Wisły z ostatnich lat, czyli Skorży i Kasperczaka. Wychodzi na to, że przez te lata po prostu w Wiśle był samograj, którego nawet oni nie byli w stanie zniszczyć. Największy problem Legii to Miklas. Zanim ITI zainwestowało w klub był prezesem, i wcągnął go w wielkie długi. Potem za ITI znowu troche poprezesował i doprowadził do tego, że na festyny przy Ł3 przychodziło po 2 tysiące ludzi. Przed tym sezonem przejął pion sportowy i na efekty nie trzeba długo czekać. Dopóki Miklas i Skorża RAZEM nie odejdą cyrk będzie kontynuował swoje występy
|
Widzieliście wczoraj jak porozumiewali się trenerzy Legii ze Skorżą ? Konkretnie Krzysztof Dowhań pokazywali w Canal+. Ciekawe czy komisja (L)igi zrobi coś z brutalnymi faulami Borysiuka, bo jakoś do karania Wisły są pierwsi.
|
Dzisiaj w Cafe Futbol jest Żurawski
|
ma ktos online CF?
|
Cytat:
Sciagnij sobie IPLA i bedziesz mial transmisje. |
Cytat:
|
Cytat:
Śmiejecie się z Warszawy, podczas gdy moim zdaniem oni i tak są krok przed nami - zaczęli rozbiórkę, która jest niezbędna, gdy stawiasz nowy dom, a fundamenty są za słabe na lepszy budynek. Oczywiste jest że przy takiej przebudowie wyniki będą słabe - bo muszą być. Kwestia jakie podwaliny zostaną podłożone pod przyszłą drużynę. Inna kwestia jest taka, czy to naprawdę zasługą Maćka, czy po prostu dostał taki przykaz od Waltera. I nie twierdzę że mu się to uda - bo trenerem jest słabym, ale czystka też jest Legii potrzebna. A Manu i Vrdoljak mimo wszystko powinni tą ligą rządzić - potrzeba tylko partnerów którym też się chce, a nie grubego Chinyamę, sweet focię Rybusa czy Borysiuka "strzelę z każdej pozycji", który przejął pałeczkę od Wojtka Szali w skandalicznych faulach. Jagiellonia była budowana pomału od podstaw, i teraz naprawdę gra najrówniejszą piłkę w Polsce. W Koronie też widać myśl przewodnią - od kilku sezonów grają coraz ładniejszą piłkę, pozbywają się zawodników których stosunkowo łatwo zastępują, jak Kiełb czy nasz Wilk. Nie widać ich braku. Nikt w tych zespołach nie ma pewnego pierwszego składu, nikt nie jest nietykalny, nikt nie jest gwiazdą. Grosicki z Frankowskim na zmianę zasiadają na ławce, nie ma gwiazdorzenia - i jak widać wychodzi to na dobre. A zblazowane gwiazdy z Legii i Wisły okazuje się że tak naprawdę niewiele potrafią, i stać ich na jeden sezon przyzwoitej gry kiedyś - jak brakuje im już ambicji i chęci, są zwyczajniej gorsi od tych którym ich nie brakuje. I nie widzę podstaw do twierdzenia że Jagiellonia spuchnie - bo tam jest teraz atmosfera i chęć zrobienia czegoś wielkiego, a wszyscy zdają sobie sprawę, że to jest bardzo możliwe. Jedyną przesłanką przeciw Jagiellonii jest tylko okienko transferowe w zimie i możliwość wyprzedaży. a wszystkim o gorących głowach i wyśmiewaniu budowy Legii, podczas gdy ona zaczęła coś robić, mimo że nie wychodzi, a my tylko wyprzedajemy co lepszych a szrot sobie skrzętnie zostawiamy, polecam mój post z 30.08.2010 Cytat:
I ciekawe kiedy kibice Wisły zrozumieją, że winę za obecną grę Wisły nie ponosi trener, a trzymanie miernot piłkarskich w statusie gwiazdy ligowych |
Ktoś tu wkleił info z weszło, że piłkarze Legii mają po meczu balować. I ja się pytam, gdzie jest ten debil Skorża? Jak on może pozwalać na takie coś po takiej żenadzie którą pokazują jego podopieczni? Wygląda to tak, że maciuś jest chyba pionkiem w tym zespole, on nim nie rządzi. Ja na jego miejscu byłbym tak wkur****y postawą zespołu, że zarządziłbym nocny trening do samego rana. Jak komuś by się nie podobało to droga wolna, mogłby iść do domu. Ale w 1 składzie już by u mnie nie zagrał. No ale przecież Skorża nie poda się do dymisji, no bo jak to, straci przecież w ten sposób ewentualne odszkodowanie. Jak już go wywalą z Legii to stawiam, że koleś już nie będzie pracował w żadnym topowym klubie w Polsce (przynajmniej przez kilka lat), bo po prostu nawet idiota zobaczyłby, że jego fachowość sięga poziomu dna.
Kiedyś była dyskusja kto lepszy- Urban czy Skorża. Obaj są ch*jowi, ale Urban przewyższa maciusia o klasę. Do wywalenia z klubu w pierwszej kolejności są Miklas, Skorża i Machnowski. Póki oni będą w klubie, to nie ma co liczyć na dobre wyniki. |
Zurawski moze gra padake ale to co mowi teraz to 100% prawdy. Wreszcie zawodnik mowi jak jest.
Szacunek mimo wszystko :) Zawodnik z zagranicy jest juz u nas gwiazda i gra, a Polak wyjezdzajac musi byc 2 razy lepszy od reszty zeby gral. |
Pieknie Zurawski zjebal Basalaja!
Inaczej @kreseq, Polak za granica zeby grac musi byc dwa lepszy od miejscowego, obcokrajowiec w Polsce zeby grac musi byc...tańszy od miejscowego. |
gdzie to można obejrzeć?
tzn jak zjebał? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl